PDA

View Full Version : Как да си я върна



Разбитото_сърце
01-28-2005, 16:00
Преди ходих с едно момиче половин година
беше няколко години по-голяма от мен
всичко беше супер ,правихме често секс
много се обичахме и се разбирахме страхотно
и един ден ми каза ,че не била момиче за мен и трябвало да скъсаме
а до преди няколко дни ми казваше,че неможе без мен и ако съм я бил оставил това щяло да я съсипе
и проблема е че от един месец сме разделени ,но аз немога да спра да мисля за нея
имах друга приателка след нея но за 2 седмици
немога да съм с друга
искам си старата
та въпроса ми е:
КАК ДА СИ Я ВЪРНА ОБРАТНО

Josefinne
01-28-2005, 16:26
Хм и аз преди ходих с едно момче, което беше с година по-голямо от мен, обаче. Същата ситуация. Ходихме почти половин година, но после скъсахме. Само мога да ти кажа как се случи при мен и това ще ти даде идея какво може да се е случило с нея, но не е задължително.
Ето я моята история: Всичко вървеше добре до 3тия месец, когато аз отидох на гости в Ловеч за около седмица. Там първите два-три дни бях с една моя приятелка, с която бях отишла и той много ми липсваше. После един мой приятел ме покани да остана няколко дни у тях и аз се съгласих. Така де, ама аз у тях си прекарах много добре и той въобще не ми лиспваше. Май прехвърча искричка между мен и моя приятел , но аз не посмях да изневеря. Като се върнах много си мислех за моя приятел и естествено охладнях към гаджето си. После започнахме да правим секс и аз (сега мога да кажа) с усилие си забраних да мисля за приятеля си и да си обичам гаджето. Така...обаче вече не беше същотот, защото после пък започнах да се заглеждам по един мой съученик. Не ги правех тия неща нарочно, просто не зависеше от мен - любовта не пита! В края на учебната година (някъде 5тия месец откакто ходехме) той влезе в болница. Моята най-добра приятелка организира купон по случай края на уч. година и ме покани. не й отказах. Там се срещнах с друго момче, което мн ми заприлича в първия момент на този мой съученик и веднага ми дръпна окото. Реших, че ако се забием ще си начеша крастата и вече няам да се заглеждам по др. момчета. Обаче след купона той поиска да се видим пак и пак, и пак...Виждайки се с него разбрах, че връзката с гаджето ми е изчерпана и скъсахме. Няколко дни преди това му написах писмо с много силни думи и му го дадох. След още няколко дни скъсахме. И до днес не мога да обясня защо написах онова писмо(то беше за него, защото го писах преди да се запозная с момчето от купона). Може би съм била в такова настроение и той просто е бил образа , в който съм съсредоточила настроението си, но не и вдъхновението ми. Не знам и аз. Сега ходя от 7 месеца с момчето от купона и съм мн щастлива.
Може би и твоята приятелка е почувствала, че връзката ви е изчерпана. Но моят съвет е да искаш да се виждате по-често, макар и като приятели, защото това наклони везните много в полза на сегашното ми гадже. Мисля, че това е начина да си я върнеш, но ако връзката ви е изчерпана - то това няма да е задълго. Успех!

AMG-to
01-28-2005, 16:29
ami obadii se be pi4

01-28-2005, 16:53
благодаря ти за романа Josefinne
и на мерцедесчето
ама не мисля ,че с едно обаждане ще се върне при мен
аз и сега настоявам много ,но тя мисля че си го налага това да не отбягва
знам че още ме обича,дори и да не го показва като преди
но само с настояване невярвам да се върне старото
трябва да измисля нещо по-оригинално ама нищо не ми идва на ум защото нямам особено настроение в момента
приателите ми викат да съм я заеязвал
да ама ... не е толкова лесно за съжаление

LiL_Juliete
01-28-2005, 16:55
mi obadi i se i i kaji tova na neq ! pogovorete i vij kak stoqt neshtata ! napravi vsichko po sailite si shtom q obichash tolkova !

tadam
01-28-2005, 22:35
stani bogat zemi si BMW i probvai pak
tq e po-golqmo momi4e i tursi mom4eta s polojenie

die
05-24-2007, 22:57
mi obadi i se i i kaji tova na neq ! pogovorete i vij kak stoqt neshtata ! napravi vsichko po sailite si shtom q obichash tolkova !


\:D/

Sh@d0w
05-25-2007, 05:08
Темата е стара!

alkobalko
05-25-2007, 06:53
Темата е стара!