PDA

View Full Version : Защо снегът не се топи



Brar
01-28-2005, 20:28
?! ?! ?! ?! ?! ?! ?!

Murderdoll
01-28-2005, 20:30
щото е тъп шибан идиотски сняг мразя
го и той много добре знае че го мразя затва
вали още повече напук за да ми направи гадно :evil:

01-28-2005, 20:32
Taкa... интересен въпрос. Ето и едно компетентно мнение от моя страна.
Значи това, че са по-близо не оказва влияние - слънцето е на 150 000 000 километра от земята, а разликата във височините може да бъде максимум 8,8 километра (морското равнище и Еверест) Тоест това изменение няма никакво влияние.
Логично е да си зададеш въпроса "защо тогава на планините е по-студено". Ето ти и отговора:
Значи ето как протича нагряването на на шата планета:
Топлината, идваща от слънцето отива в земята (не по върховете на планините) Разбирай в самата земя. След това земята отдава тази топлина на въздуха. Но понеже планините са по-"отдалечени" от самата земя(тоест по-високо), те се нагряват много по-бавно. Например, като се доближиш до радиатора ти става топло, а като се отдалечиш от него, топлината му се усеща много по-слабо.

01-28-2005, 20:33
щото е тъп шибан идиотски сняг мразя
го и той много добре знае че го мразя затва
вали още повече напук за да ми направи гадно :evil:

Хахахахахахах нека ти е гадно хахахахаха :lol: :lol:

Murderdoll
01-28-2005, 20:39
щото е тъп шибан идиотски сняг мразя
го и той много добре знае че го мразя затва
вали още повече напук за да ми направи гадно :evil:

Хахахахахахах нека ти е гадно хахахахаха :lol: :lol:
хахаха умри от сол не ми е гадно
кеф ми е по цял ден се замерям с
снежни топки а ся кажи
дано се разболея и умра а?а?

honey_reflection
01-28-2005, 20:56
zashtoto e mn studeno da se raztopi... no az mn ne obicham snega :!: predpochitam lqtoto!

Momchence
01-29-2005, 11:08
6toto e klin4 za tfa :lol: na snega ako slu4aino nqkoi ne znae ( :lol: :lol: ) mu trqbva plusova temperetura za da se topi se edno led bate :P

amy lee
01-29-2005, 15:14
mi 6toto taka si e re6il- da ne se topi :lol:

DiEsEl_GiRl4eTo
01-29-2005, 15:30
Ми в Бургас няма сняг =))) Кеф ми е. Ама иначе и аз хипер много мразя снега!!! Страшно, страшно много!!!

nar
01-29-2005, 16:08
mda,hora,prosto ne si predstavqvate,sigurno,kakvo e tova -da ima snqg!ela pri nas, v rusiq za da go vidite! :lol: tuka zimata zapo4va vav kraq na septemvri i svar6va vav kraq na april,v nai dobriqt slu4ai.i gadniq snqg pada prez cqloto vreme.obiknoveno v sredata na zimata pate4ki stavat na ravni6te na gornata 4ast na peiki.(oh,nadqvam se 4e razbrali ).edin pat,kogato bqh na 6-7godinki potanah vav mnogo dalboka prespa i ne mozhah da se osvobodq prez dosta dalgo vreme,a edin ot moite botu6ki ostana tam.pribrah se po 4orap! :lol:

Satanas_daughter
01-29-2005, 17:24
щото е тъп шибан идиотски сняг мразя
го и той много добре знае че го мразя затва
вали още повече напук за да ми направи гадно :evil:

Хахахахахахах нека ти е гадно хахахахаха :lol: :lol:
iiii kva si zlobarka!!!!
men lichno snega ne me drazni po dobre sniag ot kolkoto suh stud

devil4e
01-29-2005, 18:22
az puk ne iskam da se topi taka imam vuzmojnost da karam qko ski a tva mi e liubimiq sport.pri tva zaradi globalnoto zatoplqne taka se zabavi zimata i sega 6tem ne 6tem trqbva da q izturpim.no kakvo se nervite se pak sega e mnogo po qko otkolkoto da gleda6 hilqdite bokluci po zemqta sofiq izglejda kato nikoga tolkova 4isti4ka i qki4ka naprao me kefi
e tva esi e li4no mnenie de dea znam

skiipar
01-29-2005, 18:39
и аз много много много искам да се разтопи ама ще трябва да чакаме хораа :( ..Но от друга страна е много красива гледка :)

01-29-2005, 18:45
Защо не спрат да се пускат тъпи теми ?! ?! ?!

TheMenace
01-29-2005, 20:01
Pi4 ti da ne si bavno razviva6t se 4e da puska6 takiva temi ... ama togava mi e 4udno kak si uspql da vleze6 v foruma :)