PDA

View Full Version : Mnogo se oburkvam



one_touch
01-29-2005, 11:23
zna4i sigurna sam 4e pusnah takava tema predi nqkolko dni i ne moga i ne moga da si q namerq,taka 4e ako nqkoi q e 4el sorry ama kakto kazah ve4e ne uspqh da si q namerq.temata be6e takava,vsu6nost tova e problem koito vi molq da mi kajete kak da razre6a.zna4i kato sam vuv foruma ne moga da vizaam v statiite i v dr raboti v na4alnata stranica.t.e az moga da si vlqza de ,no samo ako izlqza ot nicka si.i vaprosa mi e kak da otida v na4alnata stranica bez da pravq taka 4e vinagi da vilzam avtomati4no i da ne izlizam ot nicka si.nadqvam se da ste mi razbrali vaprosa.mersi na vsi4ki koito se opitat i mi pomognat predvaritelno

one_touch
01-30-2005, 09:56
plsss otgovrete mi :(.samo edin pone.tolkova li mi e tup vaprosa?da ne sam sburkala ne6to 4e nikoi ne mi otgovarq na kakvato i tema da pusna :?: :?: :?:

Murderdoll
01-30-2005, 10:11
еми тряа да излезеш от форума з да влезеш в
статиите...нещо не разбрах къв ти е проблема :?
ето тука www.teenproblem.net
са статиите и проблемите и сичко..

ProstoAz
01-30-2005, 11:26
Не съм много сигурна, че те разбирам за какво говориш и все пак...
Значи сега както си във форума от горе няма ли една синя лента с разни бутони с бели надписи - "статии', "проблеми", "форум", "новини", "поезия", "проза", "чат", "помощ", "реклама", "за нас"?
Ако искаш да отидеш на статиите просто натискаш върху "статии" и готово. Не виждам какъв е проблема?

Или може би ти искаш да отидеш на началната страница? Това няма начин да стане, защото вече (всъщност от доста време) го няма бутона "начало".

А ако не виждаш тази синята лента от горе с бутоните, влез в профила си (от "Профил") и промени там, където пише "Стил на борда" - направи го SubVereor. Но не съм сигурна, че можеш да го направиш. И все пак при мен така стана.