PDA

View Full Version : Нещастници ...



01-29-2005, 20:03
Абе кретени такива защо заключихте темата за негрите във форум "За България и тези, които я напуснаха" . По точно защо
^npocTo^a3^f^ я заключи. Пробуждала расизъм абе вие нормални ли сте бе ?!? В тоя насран форум освен теми, в които няма едно мнение по-дълго от две думи, друго не може ли да има ?

---- Кой номер обувки носиш, какво си мислиш сега, а какво си мислеше вчера? ..... Освен подобни лиготии друго в тоя форум може ли да се пише а ? Сериозно питам ....
:evil: :evil: :evil:

01-29-2005, 20:28
Опа .. помислих, че сте ми изтрили тази тема, та за тва написах още една ама пък май е в някой друг форум, за което се извинявам.... :wink:

Както и да е .. малко ми беше кипнало, сега съм по-добре, но все пак модераторите .... нема да бутате свестните теми ей ...

Murderdoll
01-29-2005, 20:33
оная тема аз помолих да я заключат
щото се беше превърнала в кочина!!!
откъде накъде тряяше да нападат amy lee
заради тва че не мрази негрите и да и
говорят кви ли не глупости...е тфа си е
български манталитет д*ба :!: :x :x

suzanna
01-29-2005, 20:36
az sushto NE mrazq negrite tui kato da se lepvat nqkakvi obobshteniq e tolkova tupo che nqma nachin :evil: te sa hora kakto i belite i ne vijdam zashto da sa po dolu ot nas :!:

01-29-2005, 20:48
оная тема аз помолих да я заключат
щото се беше превърнала в кочина!!!
откъде накъде тряяше да нападат amy lee
заради тва че не мрази негрите и да и
говорят кви ли не глупости...е тфа си е
български манталитет д*ба :!: :x :x


Хах ... е кво amy lee с множество фрактури и синини по тялото ли е след тази тема? :lol:
Еми тва е форум... Всеки е в правото си да говори каквото си иска и да защитава и обижда когото си иска. Недейте го приема толкова лично. И пак повтарям всеки е свободен да говори квото си пожелае и когато му забраняват просто става по-лошо.

Поздрави.

Murderdoll
01-29-2005, 21:26
Simply Lethal,

II.Задължения на потребителите

2.Да уважават мнението на останалите потребители и на модераторите.
9.Да НЕ публикуват мнения, несвързани със зададената тема.

и двете правила бяха нарушени във
въпросната тема.е как няма да я заключат?

бтв
3.Да не се месят в работата и решенията на модераторите, освен при
основателна причина(нарушения на модераторските задължения), при което са длъжни да уведомят администраторите.
имай го предвид :)

01-30-2005, 07:42
Simply Lethal,

II.Задължения на потребителите

2.Да уважават мнението на останалите потребители и на модераторите.
9.Да НЕ публикуват мнения, несвързани със зададената тема.

и двете правила бяха нарушени във
въпросната тема.е как няма да я заключат?

бтв
3.Да не се месят в работата и решенията на модераторите, освен при
основателна причина(нарушения на модераторските задължения), при което са длъжни да уведомят администраторите.
имай го предвид :)

Когато се наруши това правило се трият определени мнения на потребител, а не цялата тема.

Murderdoll
01-30-2005, 09:47
Simply Lethal,

II.Задължения на потребителите

2.Да уважават мнението на останалите потребители и на модераторите.
9.Да НЕ публикуват мнения, несвързани със зададената тема.

и двете правила бяха нарушени във
въпросната тема.е как няма да я заключат?

бтв
3.Да не се месят в работата и решенията на модераторите, освен при
основателна причина(нарушения на модераторските задължения), при което са длъжни да уведомят администраторите.
имай го предвид :)

Когато се наруши това правило се трият определени мнения на потребител, а не цялата тема.
а когато цялата тема е съставена от такива нарушения?

Грахче
01-30-2005, 10:56
Тва е поредното доказателство, че модераторски контрол в тоя форум - НЯМА. Ако още първото мнение, което си беше пълно с лични обиди и нападки беше изтрито, нямаше да се стигне и до по-нататъчните. Но да Simply Lethal си е прав - трият се постовете, които не са по темата и това е. Не е съвсем да няма никакви отговори и разговор - имаше си.

Ще ме извиняваш Murderdoll , НО

1) значи amy lee не могат да я обиждат и темите трябва да се заключват, защото са пълни с обиди по нейн адрес, а теми , в които BABY_SEXY_GIRL е обиждана ( и то от теб ) може да си стоят?! когато стане дума за човек, към когото нямаш нищо против, може да спазваш првилата, ама когато опре до друг, когото си е явно, че не харесваш, майната им на правилата?
2) в заглавието на този подфорум пише "Предложения, похвали и критики към екипа и сайта ни.

ProstoAz
01-30-2005, 11:33
Погледнете темата и само ми кажете кои мнения вие предлагате да останат? От 4стр. 1-2 или най-много 4-5?
Както и да е...

Подбудата към расизъм е не само нарушение на правилата на форума, но и на Република България. Поправете ме, ако греша? :wink:

Murderdoll
01-30-2005, 11:34
Ще ме извиняваш Murderdoll , НО

1) значи amy lee не могат да я обиждат и темите трябва да се заключват, защото са пълни с обиди по нейн адрес, а теми , в които BABY_SEXY_GIRL е обиждана ( и то от теб ) може да си стоят?! когато стане дума за човек, към когото нямаш нищо против, може да спазваш првилата, ама когато опре до друг, когото си е явно, че не харесваш, майната им на правилата?
2) в заглавието на този подфорум пише "Предложения, похвали и критики към екипа и сайта ни.
е сори ама аз никъде не съм казвала на БСГ че
е момче или нещо подобно изобщо не помня директно
да съм я обидила някъде :roll: :roll: докато две
страници обиди към amy lee тфа вече беше прекалено

Momchence
01-30-2005, 14:31
temata mnogo pravilno si be6e zaklu4ena .... bqha naru6eni sumati pravila ... a i tfa ne e ko4ina za nadpsuvane (nova duma yeah) a forum!!

01-30-2005, 15:06
Ще ме извиняваш Murderdoll , НО

1) значи amy lee не могат да я обиждат и темите трябва да се заключват, защото са пълни с обиди по нейн адрес, а теми , в които BABY_SEXY_GIRL е обиждана ( и то от теб ) може да си стоят?! когато стане дума за човек, към когото нямаш нищо против, може да спазваш првилата, ама когато опре до друг, когото си е явно, че не харесваш, майната им на правилата?
2) в заглавието на този подфорум пише "Предложения, похвали и критики към екипа и сайта ни.
е сори ама аз никъде не съм казвала на БСГ че
е момче или нещо подобно изобщо не помня директно
да съм я обидила някъде :roll: :roll: докато две
страници обиди към amy lee тфа вече беше прекалено

Murder da ti opresnq pametta malko a?

`BABY_SEXY_GIRL дразни ме отсякъде а
ся като си е лепнала муцуната за аватар и
подпис направо и подминавам мненията щот
не ми се тича през 5 секунди в банята да
драйфам.`

Murderdoll
01-30-2005, 15:59
мм да тва ако не се лъжа е в темата дето се коментират
юзъри нали?мнението си ми е точно по темата и просто
съм казала кво не харесвам в момичето.проблем?

01-30-2005, 16:16
Проблем няма но по твойта логика сички които са обиждали ейми лий са си казвали мнението.... ся не съм чела темата за расизма цялата и не помна кво пишеха за нея но съм убдедена че Ейми не е вчерашна пикла която да са обижда от простодушни мекотели...поправи ме ако греша

Murderdoll
01-30-2005, 16:38
еми прочети темата.нели искаше да се махне от форума
заради ония двамата лигльовци.хубуу са си казвали мнението
ама нещо май не бяха уцелили точната тема а? :wink:

techCandy
01-30-2005, 17:40
Проблем няма но по твойта логика сички които са обиждали ейми лий са си казвали мнението.... ся не съм чела темата за расизма цялата и не помна кво пишеха за нея но съм убдедена че Ейми не е вчерашна пикла която да са обижда от простодушни мекотели...поправи ме ако греша
az 6te popravq 6toto gre6i6 da :lol:
emy lee e v4era6na pikla, pogledni temata i 6te vidi6 4e edva li ne e na kosym da se razpla4ka milata "AMA AZ SYM MOMI4EEEEE", vmesto da si kaje kvo li se zanimavam i az s toq, ne mi e na nivoto i t.n. tq dve strancici se opravdava v systoqnie po4ti nervna kriza....kakvo da ti obqsnqvam, detski istorii
i sa amy lee i Murderdoll, aide pls ne po4vaite pak da se obqsnqvate

BABY_SEXY_GIRL
01-30-2005, 21:06
Проблем няма но по твойта логика сички които са обиждали ейми лий са си казвали мнението.... ся не съм чела темата за расизма цялата и не помна кво пишеха за нея но съм убдедена че Ейми не е вчерашна пикла която да са обижда от простодушни мекотели...поправи ме ако греша
az 6te popravq 6toto gre6i6 da :lol:
emy lee e v4era6na pikla, pogledni temata i 6te vidi6 4e edva li ne e na kosym da se razpla4ka milata "AMA AZ SYM MOMI4EEEEE", vmesto da si kaje kvo li se zanimavam i az s toq, ne mi e na nivoto i t.n. tq dve strancici se opravdava v systoqnie po4ti nervna kriza....kakvo da ti obqsnqvam, detski istorii
i sa amy lee i Murderdoll, aide pls ne po4vaite pak da se obqsnqvate

Saglasna sam sas fire_of_satan , amy lee e na 13 i opredeleno e obarnala cqlata tema na 4at za tova 4e ne e mom4e, a oniq tupaci pi6at 4e e...Ne znam za6to tolkova i puka, zabelqzala sam 4e ne smee da se zaqde s nikogo, mnogo q e strah ot menieto na dr, a tova ne e dobre za neq! I na men edno vreme mi puka6e, no tova otminava, osaznah 4e koito pi6e lo6o za men e pod nivoto mi za da smee da me plue bez da me poznava li4no, bez dori da sam se zaqla s nego :? Abe vseki s menieto si, ne se zasqgaite hora, ne si struva da vi puka ot mnenieto na nqkoi si forumec!

Btw 10x mnoo na Kittie_ i na Grah4e 4e i go kazaha na Muderdoll kak stoqt ne6tata, i az kato vidqh mnenieto i za amy lee i kak 6teli da q obijdat mi ide6e da napi6a "a s men ot kade na kade moje da se gavrite sas Momchence :twisted: edno sled dr" , mnoo si protivore4i tova momi4e, kakvoto i kefne tova pravi...No ne mi puka, vseki s mnenieto si :wink: Flood ima, to vseki po4ti user floodva, ni6to novo :wink: 10x otnovo na Kittie_ & Grah4e, radvam se 4e redovni i mudri hora zastavat na moq strana :D

amy lee
01-31-2005, 12:46
brei brei...polaskana sum,za vsi4ki mneniq deto gi dadohte za men :lol:
fire_of_satan,ne iskam da te obidq,nito da se zaqjdam s teb,no dori da sum bila v sustoqnie na nervna kriza,na tebe kvo ti puka?!nali ne si bila ti v sustoqnie na nervna kriza,taka 4e ne vijdam kakuv izob6to ti e problema :roll: po dqvolite,i bez tova tiq dni mi be6e kofti zaradi vsi4ki podigravki koito otnesoh,mi i tiq dvamata...ae sa kaji mi 4e nikoga ne ti e bilo kofti i 4e dori nai malkoto ne6to ne e bilo v sustoqnie da te narani.ama i da mi go kaje6,iskam da ti kaja 4e nqma da ti povqrvam.i tova koeto kaza "be6e v sustoqnie da se razpla4ka",samo az li vijdam ironi4nata podigravka?!ne 4e mi puka de,ama vse pak se sumnqvam 4e i ti ne si se 4uvstvala taka ponqkoga,kogato si bila na 13,dori sum sigurna 4e i sega ponqkoga se 4uvstva6 taka.ne mislq 4e si nqkakvo su6testvo sus kamenno surce,s ledena du6a i 4e nikoga ot ni6to ne ti puka.spored men prosto go prikriva6."popravi me ako gre6a"
BABY_SEXY_GIRL,ti sama kaza "i na men edno vreme mi puka6e...".taka 4e ne me obvinqvai men,za su6toto koeto ti su6to si pravila.misli6 4e me e strah ot mnenieto na drugite li?e,6te ti kaja samo 4e ne e taka.mnenieto na drugite hi4 ne me burka,ima si hora na koito durja,i tqhnoto mnenie me interesuva mnogo pove4e otkolkoto na nqkakvi koito izrazqvat mnenie bez dori da sa me opoznali malko.i kvo tolkova hora sa izrazqvali po edin ili po drug na4in,otricatelno mnenie za men,ama da si kaja 4esno HI4 NE MI DREME!
ok,mislete za men kakvoto iskate.mislete me za gadnqrka,za idiotka,za maloumna smotanq4ka deto se strahuva ot vsi4ko i ot vsi4ki.ne moga,a i ne iskam da vi promenqm mnenieto za men.kvo mi puka.govorete za men kakvoto si iskate.da,seriozno govorq,ne si mislete 4e se 6eguvam,to4no sega sum po seriozna ot vsqkoga.a,zabravih da spomena,4e tova 4e ne smeq da se zaqda s nikogo,e napravo smehotvorno :lol: ne se zaqjdam s nikogo,za6toto (po4ti) nikoi ni6to ne mi e napravil za da se zaqjdam.ili kakvo,az tuka trqbva da se zaqjdam za 6tqlo i ne6tqlo li?!ei taka da si re6a da se zaqjdam s nqkogo,samo za6toto taka mi e skimnalo i 6toto nqma kvo da pravq li?mi sujalqvam 4e 6te te razo4arovam,BSG,ama ne sum takuv 4ovek.ako nqkoi ne mi dopada,si go kazvam bez da pravq nqkvi nevuobrazimi komentari ot tipa na "mnogo si zle ma ovcooo,ne te ponasqm,ti si izmet..." i taka natatuka.i kvo linkin4eto naprimer,si kazvam 4estno,edvam q ponasqm.da ste me vidqli v nqkoq tema da se zaqjdam s neq?!vsi4ko kakvoto sum imala da i kazvam,sum i go kazvala na ls.ne bih go napisala v nqkoq tema,za6toto ne smqtam za nai umnata postupka,da go napravq dostoqnie na celiq forum.BSG,a otkude si misli6 4e e bilo "gavra"?!mi izvinqvai mnogo ama tova spored men si be6e 4ista proba 6ega.i to4no TI kazva6
1.4e ne smeq da se zaqda s nikogo
2.4e v onaq tema ti e idvalo da napi6e6"a s men otkude nakude mojete da se gavrite s Momchence"
e,kato si tolkova smela i kato ne te e strah da se zaqde6 s nikogo,6to ne go napisa be?!
eto tova trqbva6e v4era da si ti go kaja.kolko jalko 4e edva dneska go pro4etoh :roll: ne priemaite dumite mi kato zaqjdane,a kato obiknovenno izrazqvane na li4no mnenie,i kato edin vid samoza6tita.btw,Murderdoll,naistina mnogo,mnogo ti blagodarq za podkrepata,mili4ka{}

techCandy
01-31-2005, 14:00
brei brei...polaskana sum,za vsi4ki mneniq deto gi dadohte za men :lol:
fire_of_satan,ne iskam da te obidq,nito da se zaqjdam s teb,no dori da sum bila v sustoqnie na nervna kriza,na tebe kvo ti puka?!nali ne si bila ti v sustoqnie na nervna kriza,taka 4e ne vijdam kakuv izob6to ti e problema :roll: po dqvolite,i bez tova tiq dni mi be6e kofti zaradi vsi4ki podigravki koito otnesoh,mi i tiq dvamata...ae sa kaji mi 4e nikoga ne ti e bilo kofti i 4e dori nai malkoto ne6to ne e bilo v sustoqnie da te narani.ama i da mi go kaje6,iskam da ti kaja 4e nqma da ti povqrvam.i tova koeto kaza "be6e v sustoqnie da se razpla4ka",samo az li vijdam ironi4nata podigravka?!ne 4e mi puka de,ama vse pak se sumnqvam 4e i ti ne si se 4uvstvala taka ponqkoga,kogato si bila na 13,dori sum sigurna 4e i sega ponqkoga se 4uvstva6 taka.ne mislq 4e si nqkakvo su6testvo sus kamenno surce,s ledena du6a i 4e nikoga ot ni6to ne ti puka.spored men prosto go prikriva6."popravi me ako gre6a"

amy lee, realno poglednato ne me zasqga psihi4eskoto ti systoqnie, lo6oto
e 4e obyrna sravnitelno smislena tema v 4at, zaradi glupavi opravdaniq. tova 4e kazvam 4e ne mi puka za psihi4eskoto ti systoqnie ne ozna4ava avtomati4no 4e te mrazq, kakto predpolagam 6te si pomisli6. bi mi pukalo ako te poznavah, a az ne te...syvsem normalno e da se raztroiva6 i tiq ne6ta ot foruma edva li ne da dovyr6vat ve4e skapanoto ti nastroenie i bez drugo, samo 4e kak ne razbira6 4e kolkoto pove4e pokazva6 4e se drazni6 i se opravdava6 na nqkakyv si muhlio tam, toi tolkova pove4e 6e poddyrja tezata 4e ni6to ne struva6, prosto psihologi4eski zakon, ako prosto be6e podminala menieto mu bez da kazva6 kakvoto i da e temata nqma6e da se prevry6ta v ko4 i na tebe nqma6e tolkova da ti puka, osven tova za kakyv dqvol se vryzva6 dori na ne registriran user a gost, ili mai be6e novoregistriral se...ne pomnq to4no, da ti go bqh kazala az ili nqkoi drug star user, ili po- lo6o nqkoi ot userite koito uvajava6....edva li 6tqh da kaja ne6to izob6to...
i ne ne sym s kamenno syrce i ledena du6a, ili tam kakto to4no se izrazi, i da moje bi se prikrivam, a moje bi ne...tova ne e vajno, ne otri4am 4e i az sym se sduhvala za gluposti, aide calm down n take a rest, proqvi malko pove4e nepukizym i ne se vjivqvai tolova v rolqta na jertva...
peace en respect....ne prevry6tai molqte temata v 4at a?

amy lee
01-31-2005, 15:25
ok,obe6tavam nqma.peace :wink:
taka,sega po4vam po temata
poglednato ot razli4ni ugli su6tevremenno i ima,i nqma osnovanie vuprosnata tema da se zaklu4i.ot edna strana ne trqbva6e da se zaklu4i za6toto ne znam s kakvo po to4no temata podbujda kum rasizum.vse pak edin normalno misle6t i razumen 4ovek,tazi tema ne bi mogla da mu "promie" mozuka.vse pak vqrvam 4e tuka ima trezvomisle6ti hora koito ne biha se poddali samo ot nqkakva si tema(ne me karaite da izbroqvam,6toto nqma da mi stignat 50 stranici :lol: )
ot druga strana temata trqbva6e da se zaklu4i,za6toto predpolagam 4e ima hora,koito biha mogli da se "poddadat" i da podkrepqt avtora(avtorkata) v negovoto(neinoto) izkazvane.ne viziram nikoi,nito kazvam 4e tova e vqrno.prosto e moe predpolojenie,koeto se nadqvam da e gre6noi naistina "aman ot teq negri" si e 4isto rasistko zaglavie.a da ne zabravqme 4e temata be6e oburnata i v 4at(za koeto ot edna strana bqh vinovna az,za koeto se izvinqvam),a tova su6to si be6e osnovanie vuprosnata tema da se zaklu4i.sega kato se zamislq,naistina ne be6e prevurnata v 4at,ami v TUP 4at,i naistina-nqkoi trqbva6e da sloji krai na tozi absurd,i naistina moje bi ako temata ne be6e zaklu4ena,moje bi nqma6e da se osuznaq.(e tova 4e sum 6tqla da se "razpla4kam" be6e preuveli4eno :) ).
ama vse pak tova si e re6enie na ^npocTo^a3^f taka 4e ne biva da i se burkame(podobno ne6to glase6e ne znam si koe pravilo na potrebitelite.da ne se mesim v rabotata na moderatorite).vse pak ne mislq 4e q e zaklu4ila prosto 6toto nqma kvo da pravi i si e kazala "opaaaa,q dai sega da zaklu4vam temi".
i ne mislq 4e "ne6tastnici" e to4noto zaglavie na tazi tema

kittie
01-31-2005, 15:43
Aup, fire of satan pravi mn tochni psihologicheski izrazi! :) temata ne q bqh vidqla i ne moga da kaja dali amy lee e bila prez nervno rastroistvo no shte vzema dumata na fire of satan za pravedna :D p.s. az usm kittie ma marzi da sa regvam ot na nashta pc-to :)

BABY_SEXY_GIRL
01-31-2005, 19:39
BABY_SEXY_GIRL,ti sama kaza "i na men edno vreme mi puka6e...".taka 4e ne me obvinqvai men,za su6toto koeto ti su6to si pravila.misli6 4e me e strah ot mnenieto na drugite li?e,6te ti kaja samo 4e ne e taka.mnenieto na drugite hi4 ne me burka,ima si hora na koito durja,i tqhnoto mnenie me interesuva mnogo pove4e otkolkoto na nqkakvi koito izrazqvat mnenie bez dori da sa me opoznali malko.i kvo tolkova hora sa izrazqvali po edin ili po drug na4in,otricatelno mnenie za men,ama da si kaja 4esno HI4 NE MI DREME!
...
1.4e ne smeq da se zaqda s nikogo
2.4e v onaq tema ti e idvalo da napi6e6"a s men otkude nakude mojete da se gavrite s Momchence"
e,kato si tolkova smela i kato ne te e strah da se zaqde6 s nikogo,6to ne go napisa be?!

Neka da se izqsnim! Ne me razbra pravilno, amy lee! Hubavo 4e tvardi6, 4e ne ti puka, 6tom e taka nedei da obra6ta6 vnimanie na tezi koito te obijdat, za6toto kakto kaza fire_of_satan te 6te prodaljavat da te draznqt za6toto vijdat 4e TI PUKA :roll: A 6tom ne ti puka, mul4i si i tova e, budi nepukist, podminavai tezi mneniq sas mal4anie, vse pak "Po-umniq otstupva", nali :wink: Btw podkrepqm mnenieto na fire_of_satan napulno, ima ogromna doza iztina i mudrost v nego :)
Kolkoto do tova za6to ne sam napisala onova na Muderdoll - tova be6e poradi sa6tite pri4ini, koito fire_of_satan izbroi, ne iskah da stava spor, da prevra6tame temata na 4at i da raztroivame atmesferata vav foruma izob6to :? Vse pak sam ve4e 2 godini tuk i mnogo dobre znam kak stoqt ednata i dr strana na ne6tata, nepriqtno i tupo e da se zapo4vat sporove za BEZSMISLENI ne6ta! Mojeh na ls da i go napi6a, uvi ne se setih, moje bi za6toto ne mi se zanimava do izvestna stepen s neq, puk i povdigna li vaprosa, nqma da me razbere za6toto e sre6tu men, edva li bi osaznala kakvo iskam da i nabiq v glavata :roll:
Nadqvam se ve4e vsi4ko da e qsno, da sprem "4ata" do tuk, i da nqma sporove za napred za gluposi :) Btw, amy lee, tova 4e go pi6e6 na 4oveka koito mrazi6 na ls e mnoo dobre :wink: PEACE & RESPECT 8)

morsmordre
02-03-2005, 13:42
Нека ви разкажа един анекдот:
Един борец застанал пред една стена и я погледнал страшно.
В следващия миг стената паднала.
Какъв е изводът? - По умният отстъпва!

Къв е смисъла да с заяждате един друг!!!BABY_SEXY_GIRL e права за мн неща!Даже бих казал, че я подкрепям напълно със сичко, което е написала.И какви са тези лични нападки на Kittie_ към BABY_SEXY_GIRL!!!Тва е направо немислими, бе хора!Точно сега имаме нужда да не се караме, защото новорегистриралите се напрао ни Е*т майката тук!!! :evil: Вярно, че има хора от старите юзъри, които не харесват други, но защо по-добре не игнорирате тези негативни чувства и да пренабрегнете отрицателното в другия?!?!?!?Така мн по-лесно ще се общува във форума, не мислите ли?!?!?!?!?!!!
Колкото до старата тема - ^npocTo^a3^f^ си беше достатъчно права и просто няма какво друго да добавя.Наистина расизмът е май забранен, така че няма какво да се спори :evil:
Ето какво предлагам:
Вслушайте се в думите ми за негативните тъпотии и ше видите колко по-приятно ше ви бъде :evil:

BABY_SEXY_GIRL
02-03-2005, 19:20
Къв е смисъла да с заяждате един друг!!!BABY_SEXY_GIRL e права за мн неща!Даже бих казал, че я подкрепям напълно със сичко, което е написала.И какви са тези лични нападки на Kittie_ към BABY_SEXY_GIRL!!!

Ne Kittie_ , a Muderdoll :!: Tq e problema :lol: No kakvo i da e, iskah da otbeleja 4e Kittie_ ne me e napadnala s ni6to :wink: Drugoto kazano ot teb go podkrepqm, problema e 4e nikoi nqma da te 4ue, glas v pustinq :roll: :?