PDA

View Full Version : Научете се ...



01-29-2005, 21:22
Научете се да търпите и критиката понякога. Няма как да ви хвалят постоянно тва ви е ясно предполагам. Така е много лесно триеш - кеф никой нищо не е видял. Като сте се хванали на хорото го играйте до край. Правите нещо - ще си понасяте критиките - ако не искате .... aufwiedersehen

suzanna
01-29-2005, 23:24
aai..qvno si dosta qdosan za taq tema :(

DiEsEl_GiRl4eTo
01-30-2005, 13:03
Ядосан, неядосан...безкрайно си прав!

Momchence
01-30-2005, 15:28
to4no predi 1-2 dni pusnah mnenie po edna tema i kazah ne6tata takiva kakvito sa .... demek istinata .... i razbirase mnenieto mi iz4ezna za po malko ot 5 min ..... tuka nqm svodbodno slovo trqq da igrae6 po svirkata na NQKOI hora ... ina4e kryc! :?

Dobrina
01-30-2005, 18:55
Хехех прави сте :)
Много хора не могат да понесат критика, и на мен ми е трудно, но гледам да не показвам когато се подразня :P

DeaTHroW-ReC_F
01-31-2005, 20:56
така.....
незная дали си момиче или момче,но предполагам си второто за това ше се говоря в мъжки род,прости ми ако си женска...
Искам да кажа,и го казвам с риск да ми изтрият мнението....че е тва момче горе е супер право..тва е тийн форум..от ся сме си нау4ени такива...кат махнете нецензурираните мнения мислите че друите ше знаят по малко псувни....че то в такава срреда сме си отрасли..сички можем си псуваме и го правим..част от ежедневието на един тийнейджър..е ще кажа че когато влеза тук,съм същата като навънка....мисля по същия начин....говоря по същия начин..
затова не виждам причина да се трият мнения с мръсни думички..
това беше малко оффтопик..съвсем малко..
доколкото.....критиката..съв ем съм съгласна..от ся трябва си знаем кво хората коит обичаме..и мразиме мислят за нас нали..е ше ме извиняате..ма ако оценявате това колко е добър и хубав живота само в мнението на другите за вас...сте ограничени...аз съм радостна че хората ми казват това коет мислят за мене и аз правя съответно същото...не защото искам си го върна..а просто съм искрена..
а пък и..си приемам нещата такива каквито са...защото и да искам немогат да се променят....или пък могат..
с цялото ми уважение....и поздрави за този,написал темата....прав си :)