PDA

View Full Version : странна оферта



01-29-2005, 23:45
На 20 съм, живея в София. Колкото пъти се захващам с някакво момиче, всичко пропада, защото се занимавам с няколко частни проекта и не ми остава време за момичето. Просто периода е такъв че бизнеса е на първо място.
За това ми трябва момиче, което не иска сериозна връзка, а ще е склонно само от време на време да се забавляваме/чукаме.
Сигурно този род момичета ще ги интересува че имам готина кола и възможности да си прекараме добре (да, знам че звучи тъпо) и...да, изглеждам много добре :)

NaSty GiRl
01-30-2005, 07:55
tctc ... tuk li e mqstoto ? :twisted:

TheMenace
01-30-2005, 08:13
Misli6 li 4e nqkoe momi4e 6te prieme oferta kato tazi ... vij ako otide6 na nqkoi bulevard sled 12 4asa ... 6te ima mnogo koito vednaga 6te otkliknat! :D

miskin
01-30-2005, 09:12
Булеварди- глупости. Кой не обича да се забавлява? Сигурно аз нещо не съм наред, не виждам нищо ненормално...както и да е. "Този род" момичета не са толкова прости, колкото си мислиш- това, че имаш пари няма да ги накара да те уважават, разбираш ли, всеки си плаща удоволствията. А цялостната картинка е направо умопомрачаваща! Казваш, че си на 20, значи нямаш още висше, занимаваш се с "бизнес", красив си, имаш кола и пускаш оферти в тийнейджърски форум! Уби ме, честно ти казвам! Аз все си мислех, че за мъжете като теб не представлява трудност да си имат по нещо за забавление всяка вечер, познавам няколко такива- с пари, коли и с външност, не страдат от липса на внимание, ама хич. Ако си толкова сантиментален, че ти е кофти да ги разкарваш, когато ти омръзнат, тогава вече кофти за теб, научи се да ги отрязваш и толкова.

Kris
01-30-2005, 09:36
Булеварди- глупости. Кой не обича да се забавлява? Сигурно аз нещо не съм наред, не виждам нищо ненормално...както и да е. "Този род" момичета не са толкова прости, колкото си мислиш- това, че имаш пари няма да ги накара да те уважават, разбираш ли, всеки си плаща удоволствията. А цялостната картинка е направо умопомрачаваща! Казваш, че си на 20, значи нямаш още висше, занимаваш се с "бизнес", красив си, имаш кола и пускаш оферти в тийнейджърски форум! Уби ме, честно ти казвам! Аз все си мислех, че за мъжете като теб не представлява трудност да си имат по нещо за забавление всяка вечер, познавам няколко такива- с пари, коли и с външност, не страдат от липса на внимание, ама хич. Ако си толкова сантиментален, че ти е кофти да ги разкарваш, когато ти омръзнат, тогава вече кофти за теб, научи се да ги отрязваш и толкова.
E tva e otgovor MOTHERFUCKER

one_touch
01-30-2005, 09:49
Булеварди- глупости. Кой не обича да се забавлява? Сигурно аз нещо не съм наред, не виждам нищо ненормално...както и да е. "Този род" момичета не са толкова прости, колкото си мислиш- това, че имаш пари няма да ги накара да те уважават, разбираш ли, всеки си плаща удоволствията. А цялостната картинка е направо умопомрачаваща! Казваш, че си на 20, значи нямаш още висше, занимаваш се с "бизнес", красив си, имаш кола и пускаш оферти в тийнейджърски форум! Уби ме, честно ти казвам! Аз все си мислех, че за мъжете като теб не представлява трудност да си имат по нещо за забавление всяка вечер, познавам няколко такива- с пари, коли и с външност, не страдат от липса на внимание, ама хич. Ако си толкова сантиментален, че ти е кофти да ги разкарваш, когато ти омръзнат, тогава вече кофти за теб, научи се да ги отрязваш и толкова.

kefi6 me :D

LiNkiN4eTo
01-30-2005, 11:33
get out :arrow:

Momchence
01-30-2005, 12:24
abe da ne sa smenili zaglavieto na foruma na "mqsto za typi sexualni obqvi" ? :shock:

Мотаба
01-30-2005, 13:05
eee zashto vsichki se vuzmushtavat na takova predlojenie...
az s nai-golqmo udovolstvie bih se suglasila,ako ne bqha na lice 2 zadrujki...godinite i viziqta
=)
nikoga ne sa me privlichali serioznite vruzki,no she ima mnogo hlqb da izqm,dokato moga da priema takova predizvikatelstvo
___________________________
mn mi haresva

01-30-2005, 15:22
miskin, Аз самия до преди няколко месеца бях teenager :) и не виждам нищо странно да пускам обяви тук. Също не разбрах защо изтъкваш като проблем че нямам висше? Когато работиш за себе си не е необходимо да размахваш дипломата си на сам на там. А и тя в момента се изкарва. Както и да е.

Да, като цяло доста тъпо звучи обявата, но картинката не е толкова плачевна колкото я описваш, когато излизаме с приятели, все попадам на твърди моралистки, нищо лошо, но сега нямам време за такива, а нуждите на човека не питат... :)
Та реших да се пробвам тук просто ей така, далечен изстрел, малко жалко и тъпо :), но от какви по-тъпи неща е изкачал заек до сега.....


Мотаба, какъв е проблема с годините и визията?

Мотаба
01-30-2005, 19:03
e nqma da komentiram tova tuka :?
a inache...na podobna oferta e izlishna 'tejka prisuda'
to sichki muje tova iskat...ti pone si go kazvash napravo...ne e nito tupo,nito sramno,nito stranno :wink:
nqma kakvo da se lujem

shtraker
01-30-2005, 20:49
az puk imam trabant + kashon(kushta) + 100 miliarda v bankovite mi smetki
kvo sha kajete a :>
aeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

e4o
01-31-2005, 08:29
edva li nqkoi 6te se navie :lol:

LiL_Juliete
01-31-2005, 09:46
ti toq sait za biuro zapoznanstva li go polzvash a ? shtotuka go pishesh t`fa e nameri si nqkoq i predi da se zadulbochite i kaji k`fo iskash ot neq vupreki che az izobshto ne udobrqvam takova mislene u edin muj ama ....... ko da napraq nemoga da vi opravq !

miskin
02-01-2005, 08:23
miskin, Аз самия до преди няколко месеца бях teenager :) и не виждам нищо странно да пускам обяви тук. Също не разбрах защо изтъкваш като проблем че нямам висше? Когато работиш за себе си не е необходимо да размахваш дипломата си на сам на там. А и тя в момента се изкарва. Както и да е.

Да, като цяло доста тъпо звучи обявата, но картинката не е толкова плачевна колкото я описваш, когато излизаме с приятели, все попадам на твърди моралистки, нищо лошо, но сега нямам време за такива, а нуждите на човека не питат... :)
Та реших да се пробвам тук просто ей така, далечен изстрел, малко жалко и тъпо :), но от какви по-тъпи неща е изкачал заек до сега.....

Не изтъквам като проблем липсата на висше, просто се чудя какъв ли ще е този "самостоятелен" бизнес, с който се занимаваш- толкова хора с ценз, езици и опит стоят безработни, а ти на 20 си хванал Мойсей за жезъла, но ти сигурно ще кажеш, че те са неинициативни?
Щом попадаш все на твърди моралистки смени местата, които посещаваш, аз нямам такива познати. Та, мисълта ми беше, че уж си умен, красив и с пари (последните 2 даже не са задължителни), а ти е трудно да намериш момиче за доизчукване...ми аз лично мога да си намеря без много проблеми и приказки;). Не ти се карам, просто се забавлявам с тази тема, защото всички се възмутиха от откровената ти покана за секс и забавленния, а през час пускат невероятни теми, в които пишат за сексуалният си живот. Желая ти успех в търсенето на удоволствия!

bulgarche
02-01-2005, 09:13
Булеварди- глупости. Кой не обича да се забавлява? Сигурно аз нещо не съм наред, не виждам нищо ненормално...както и да е. "Този род" момичета не са толкова прости, колкото си мислиш- това, че имаш пари няма да ги накара да те уважават, разбираш ли, всеки си плаща удоволствията. А цялостната картинка е направо умопомрачаваща! Казваш, че си на 20, значи нямаш още висше, занимаваш се с "бизнес", красив си, имаш кола и пускаш оферти в тийнейджърски форум! Уби ме, честно ти казвам! Аз все си мислех, че за мъжете като теб не представлява трудност да си имат по нещо за забавление всяка вечер, познавам няколко такива- с пари, коли и с външност, не страдат от липса на внимание, ама хич. Ако си толкова сантиментален, че ти е кофти да ги разкарваш, когато ти омръзнат, тогава вече кофти за теб, научи се да ги отрязваш и толкова.

miskin, за пореден път се убеждавам, че си много готина. Ти си една от малкото които харесвам в този форум. Кефиш ме, но това не означава че ти прощавам за ония ЛС, дето пита дали аз съм автора на о темичка :twisted: :P

GuZuT
02-01-2005, 12:20
Въри удари една в банята и се успокой ве :!: Кви глупости прайш :?: Искаш някоя да ти барне 5463463 болести ли :?: Кът искаш толкоз въри на някоя магистрала :wink: (ни мога да ги разбера тея ора еййй.....) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

02-02-2005, 07:57
miskin, Аз самия до преди няколко месеца бях teenager :) и не виждам нищо странно да пускам обяви тук. Също не разбрах защо изтъкваш като проблем че нямам висше? Когато работиш за себе си не е необходимо да размахваш дипломата си на сам на там. А и тя в момента се изкарва. Както и да е.

Да, като цяло доста тъпо звучи обявата, но картинката не е толкова плачевна колкото я описваш, когато излизаме с приятели, все попадам на твърди моралистки, нищо лошо, но сега нямам време за такива, а нуждите на човека не питат... :)
Та реших да се пробвам тук просто ей така, далечен изстрел, малко жалко и тъпо :), но от какви по-тъпи неща е изкачал заек до сега.....


Мотаба, какъв е проблема с годините и визията?

Pich, dopuskash sustestvena greshka. REgistrirai se i pusni edno mail-che. Kakvo ochakvash da si napishat tuka telefonite i otdolu iskam da me e...sh. Inache vseki iska da se zabavliava. S edna registracia v mirc-ata mozesh da prekarash desetki.

are uspeh v nachinanieto.

02-02-2005, 08:15
е да прав си, но прецених, че винаги могат да оставят някой меил...

Mimi_Vip
02-02-2005, 09:19
Edva li tuka 6te nameri6 nqkoq jelae6ta... :roll:

02-02-2005, 12:01
Като гледам моташа почти му се е навила

kak da se regna?
02-02-2005, 12:34
abe ti da ne si tarsi6 nekoq kurva a?

Мотаба
02-02-2005, 14:21
Като гледам мотаБа почти му се е навила
navita sum da ti otkusna topkite...kak moje da drunkash takiva rauti
stupiiid booooy :lol:

06-03-2007, 19:05
На 20 съм, живея в София. Колкото пъти се захващам с някакво момиче, всичко пропада, защото се занимавам с няколко частни проекта и не ми остава време за момичето. Просто периода е такъв че бизнеса е на първо място.
За това ми трябва момиче, което не иска сериозна връзка, а ще е склонно само от време на време да се забавляваме/чукаме.
Сигурно този род момичета ще ги интересува че имам готина кола и възможности да си прекараме добре (да, знам че звучи тъпо) и...да, изглеждам много добре :)

Дилдо-колан с допълнителен пенис в гъзa ще ти е от полза ;)

ProstoAz
06-03-2007, 21:01
Темата е стара, а това определено не е мястото за такива оферти!