PDA

View Full Version : mIRC kanal na v."Teenager Love"



tedo_davis
01-30-2005, 09:16
Zdraveite hora... eto oshte edna ot moite temi koqto shte smetnete za glupava typa i t.n.
Napravih kanal4e na vesnik "Teenager Love"... sre6tal sam tuka fenove na vesnika za tova iskah da go syob6ta ... : #Teenager-Love

SeT By - Tedo,kand. kor. ot Plovdiv
HEKA HAnpaBuM cBeTa 4ucT u no KpacuB!!!!1

01-30-2005, 11:27
i az kakvo da napravq da go dropq li :!:

final_fantasy_fan
01-30-2005, 13:58
ok.nqkoi put 6e vlezna da go vidq

01-30-2005, 14:10
HEKA HAnpaBuM cBeTa 4ucT u no KpacuB!!!!1[/b]

Tva edin pat go bqha pisali na edni teniski. Kampraniqta beshe na... jodie marsh i edna druga i pisheshe `neka napravim sveta po 4ist i krasiv` ne za drugo mi 6toto kampaniqta beshe da sprat majete da mastrubirat :lol: tedo_davis - pak floodish

Momchence
01-30-2005, 15:10
Dvais bate ... typ si! :?

tedo_davis
01-30-2005, 16:00
Dvais bate ... typ si! :?


Momchence Bate ... da mi beshe napisal psevdonima pravilno pone :) K'vo sq iskam malko popolqrizaciq na kanala :) 4udo golqmo ... neka se saberem da si polafim .... lo6o nqma.

amy lee
01-30-2005, 16:14
ok,brao na tebe :wink:
btw stava li malko da smali6 tova avatari6te :?

tedo_davis
01-31-2005, 06:15
ok,brao na tebe :wink:
btw stava li malko da smali6 tova avatari6te :?


Nqma6 problemi za smalqvaneto ... ama shte go sloja v Podpisa si :) vse pak tova avatari6te sam samiqt AZ.Prosto sega si tyrsq gotino Avatari6te za da go sloja tam:)Misleh CAPOEIRA-denser4eto deto sq mi e v podpisa ama e mn. 6iro4ko :)


Kittie_ na teb pak kakvo ti puka 4e flooda?Nima nqma kanali v koito se sabirat fenove na edi kakvo si ? Primerno kanala #nightwish e za fenove na nightwish ... koi drug shte vleze tam ... seki slusha nightwish v toq kanal ... samo toi ne ... za k'vo mu e togava :)
Az sam napravil tozi kanal za da mojem da se sabirame fenovete na "TL" da obmenqme informaciq ala-bala ... da stava LAFA :)

BaT_GirL
01-31-2005, 20:50
ok,brao na tebe :wink:
btw stava li malko da smali6 tova avatari6te :?


Nqma6 problemi za smalqvaneto ... ama shte go sloja v Podpisa si :) vse pak tova avatari6te sam samiqt AZ.Prosto sega si tyrsq gotino Avatari6te za da go sloja tam:)Misleh CAPOEIRA-denser4eto deto sq mi e v podpisa ama e mn. 6iro4ko :)


Kittie_ na teb pak kakvo ti puka 4e flooda?Nima nqma kanali v koito se sabirat fenove na edi kakvo si ? Primerno kanala #nightwish e za fenove na nightwish ... koi drug shte vleze tam ... seki slusha nightwish v toq kanal ... samo toi ne ... za k'vo mu e togava :)
Az sam napravil tozi kanal za da mojem da se sabirame fenovete na "TL" da obmenqme informaciq ala-bala ... da stava LAFA :)
и аз си го купувам може някои ден да ти видя канала и защо имам чувството че само гледаш как да станеш Мега Ген к'ви са тия стремежи бе хора?С тъпи теми само да имате мнения!

tedo_davis
02-01-2005, 15:31
ok,brao na tebe :wink:
btw stava li malko da smali6 tova avatari6te :?


Nqma6 problemi za smalqvaneto ... ama shte go sloja v Podpisa si :) vse pak tova avatari6te sam samiqt AZ.Prosto sega si tyrsq gotino Avatari6te za da go sloja tam:)Misleh CAPOEIRA-denser4eto deto sq mi e v podpisa ama e mn. 6iro4ko :)


Kittie_ na teb pak kakvo ti puka 4e flooda?Nima nqma kanali v koito se sabirat fenove na edi kakvo si ? Primerno kanala #nightwish e za fenove na nightwish ... koi drug shte vleze tam ... seki slusha nightwish v toq kanal ... samo toi ne ... za k'vo mu e togava :)

Az sam napravil tozi kanal za da mojem da se sabirame fenovete na "TL" da obmenqme informaciq ala-bala ... da stava LAFA :)
и аз си го купувам може някои ден да ти видя канала и защо имам чувството че само гледаш как да станеш Мега Ген к'ви са тия стремежи бе хора?С тъпи теми само да имате мнения!

Glupavo moe dete :) VIj az ve4e sam Mega fen.I kakvo stana?Pak si pi6a temi4kite kakto vinagi - pove4ko.Porovi se v "kritiki i predlojeniq za saita ni" i vij4e tam sam obqsnil za6to voub6te FLOOD-a kakto go nari4ate.

zElEnA^mAsLiNkA
02-01-2005, 15:39
Hehe ak0 m0ga 6te vlizam! :}

teddy_bear
02-01-2005, 17:19
Bravo tva e gotino shtoto naposleduk horata tuk tolkova mnogo pishat v foruma kato v 4at :) -nishto losho de ama v 4at e po-lesno :roll: .Bravo adash 4e go spodeli!

tedo_davis
02-10-2005, 07:33
Bravo tva e gotino shtoto naposleduk horata tuk tolkova mnogo pishat v foruma kato v 4at :) -nishto losho de ama v 4at e po-lesno :roll: .Bravo adash 4e go spodeli!

:) RAdvam se 4e spodelq6 mnenieto mi.Abre tezi hora kade se zagubiha za6to ne idvat v kanala ? NEznam ... ARE IDVAITE HORA NEKA SE SABEREM!

Devilsplaymate
02-10-2005, 07:41
bravo na tebe 4e si napravil kanal4e... moje i da mina ot tam nqkoi pyt!:P