PDA

View Full Version : J-Lo - Get Right, Trick Daddy - let's go, Ashanti - Only u



01-30-2005, 16:17
Ne sa mn v moi stil no kefqt tiq pesnichki.... i trimata ispalnitelq imat neshto novo v pesnite.... predi MRAZEH j-lo sled taq pesne pochna da nabira beli tochki ... se pak e eksperimentirata - ne seki si go pozvolqva v hollywood.... trick daddy - pesenta e collaboration s Lil John i Twista - se golemi imena... pesenta seriozno diga adrenalina... Ashanti - only u - tq e vkarala basa i pesenta zvuchi poveche RnB i hip hop otkolkoto obiknovennoto Soul koeto ashanti pee.... kakvo mislite.....

OgAn4eTo
01-30-2005, 17:07
ami j lo ne me kefi hi4 daje.novata pesen ne6tu mi barka v 4ervata,ama seki si ima vkus.vtorata ne sma q slu6ala,ama na ashanti mn mn mn me kefi.po princip i na neq ne se radvah mn ama s taq pesen prosto me razbi ot sqkade mn me kefi tfa e ot men =]

MaD_CaT*
01-30-2005, 17:17
ами...кефи ме J-Lo(новата й песен,само) и на Ашанти,другия май не съм го чувала

hahavteen
01-30-2005, 17:30
ami j lo ne me kefi hi4 daje.novata pesen ne6tu mi barka v 4ervata,ama seki si ima vkus.vtorata ne sma q slu6ala,ama na ashanti mn mn mn me kefi.po princip i na neq ne se radvah mn ama s taq pesen prosto me razbi ot sqkade mn me kefi tfa e ot men =]

I az taka! :lol: Samo klipa na Ashanti me drazni iako 6toto se pravi na Beyonce! :x

OgAn4eTo
01-30-2005, 17:33
a we nz dali se prai na beyonce ama pesenta e prosto uniklano qka.cql den neq slu6kam =]

techCandy
01-30-2005, 17:58
ami....J LO mnool me kefo ot o6te predi 100 godini, ne tolkova kato pevica
kolkoto kato aktrisa, mislq 4e e mnool dobra v tova otno6enie, pyk i spr
qmo drugite zvezdi e dosta estestvena i mila, osven tova e mnool hubava- li4no mnenie razbira se :) , ta za novata i pesen, ami mnool me kefi...i klipa e mnogo gotin...mnool me kefi 4ernokojata J LO, i servitiorkata :)
tva vtoroto deto go kaza...ami nqmam ideq kakvo e
a pyk Ashanti...mi az ne i se kefq mnogo no specialno taq pesen mi haresva
p.s. ina4e i az ne slu6am takava muzika....ne q razbiram nqkak si

01-30-2005, 19:24
Мм от новия клип на Дженито ме кефи сервитиорката танциорката и ... как да го кажа... "задръстената" но след тоя клип и аз се уверих че става за актриса - преди това се преиграваше според мен :)