PDA

View Full Version : Prokletite nakazaniq...



lady_bird
01-30-2005, 17:50
Poslednite 2 sedmitzi bqh nakazana da ne gledam TV i nqmah dostup do kompa,za6toto na6ite go kodiraha.Nakazanieto mi dnes izte4e i po traditziq otnovo me nakazaha-tozi put bez jobni i to za tzqla sedmitza.Prokleti nakazaniq,prokleti roditeli.... :x :x :x Tolkova me e qd!!!Koe e nai-gadnoto nakazanie,koeto sa vi nalagali i kolko vreme produlji?Kakvo pravite,kogato vi nakazvat po vina na va6iq /va6ata po-maluk/po-malka brat/sestra?

hahavteen
01-30-2005, 18:10
Ami az samo vednuj v jivota si sum bila nakazana istinski! Ne pomnia za kakvo be6e ama si sediah edna sedmica v staiata ot 4ist inat! Poprincip ako maika mi kaje "Nakazana si!" i az otvru6tam "Aide be mai4e nali znae6 4e si te obi4kam i si mi lybimka!" i tia se razsmiva i mi se razminava! :wink:

Ri4i^
01-30-2005, 18:38
Въх, ама тва наказанията са бахти и глупостите. Аз съм почти на 18 и през живота си са ме наказвали само веднъж да не излизам и наказанието ми протече точно няколко дни щото брат ми се развика на баща ми как може да ме наказва.

amy lee
01-30-2005, 18:40
na mene nai golqmoto mi nakazanie be6e za edin mesec,6toto imah edna cvaika
ama posle nakazanieto mi padna na 2 sedmici :roll: 8)

e4o
01-30-2005, 18:41
ne si spomnqm da sum imala nqkakvi nakazaniq, i kakvo 6te postignat roditelite mi s nqkakvo nakazanie :roll: :?: ne vijdam smisul v tva, ne6to da mi se skarat ama da me nakazvat ili da ne mi davat pari???Ima6e samo vednuj edno nakazanie, koeto ba6ta mi mi be6e kazal da napi6a 100 puti "nqma da vuzrazqvam na mama" i da si go zaka4a do legloto, napisah go, no ba6ta mi posle mi kaza da ne si go zaka4am, daje mi kaza 4e ne go e govorel na seriozno :lol: , no as budalata mu se vurzah-haha :lol: :D

Cradle_Fan
01-30-2005, 19:17
Мене пък никога не са ме наказвали, не че не е имало защо. Обаче честно казано е имало случаи, в които съм предпочитала да ме накажат, вместо да ми се сърдят и да не ми говорят.. :roll:

aBeP4eTo
01-30-2005, 19:24
МММ ник0га не са ме наказвали ! Не е късн0 :lol: Нашите п0принцип нямат мн0г0 време за мене и не им прави впечетление какв0 правя и ник0га не ме наказват ! :? И да ме накажат аз няма да спазвам наказаниет0 си ! :wink:

Trillian
01-30-2005, 19:30
Vednyj me nakazaha, za6toto bqh izlygala na6te za nqkvi miri6e6ti kartinki haha bqha mi namalili djobnite i mi pribraha spestqvaniqta(boje az sym mojela da spestqvam!!!) Posle mi gi vyrnaha, este...
A za tova kakvo da pravi6 kato si nakazan...az v momenta moje da se kaje 4e sym nakazana ot pnevmoniq! i si stoq vky6ti ve4e 2 sedmici...vzemi pro4eti nqkoq kniga...nqkak si otpuska...
I ne im se vryzvai mnogo, 6te im mine...pyk i nakazanieto 6te svyr6i.

LunaTriCk
01-30-2005, 19:42
и на мен са ми казавали "наказан си", но така и не разбирах как по-точно съм наказан. Може би наказанието ми е било да не знам с какво съм наказан....?

иначе съм гуд бой :D

01-30-2005, 20:03
Da ne izlizam 1 mesec - nakazanieo prodalji 2 dena :lol:

final_fantasy_fan
01-30-2005, 20:23
kakto obi4am da kazvam-spoko.nqmam po-maluk brat ili sestra no imam sedem godi6en bratov4ed koito 4esto e v ku6ti(az sum na 14).strahotna kombinaciq e!ne 4e me nakazvat po negova vina ,no obi4noveno me karat da se suobrazqvam s nego i da pravq ne6ta koito ne iskam :cry: no ina4e spoko i nedei da se qdosva6 mnogo na va6te-vsi4ki roditeli sa taka :wink:

little_black_dress
01-30-2005, 20:25
Ами мен честно казано никога не са ме наказвали.
В наказанията според мен няма абсолютно никакъв смисъл.
Наказват те,ти се ядосваш и после от яд,
че си наказан и,че родителите ти ти
забраняват да излизаш например -
правиш още по-голяма глупост,само и само,
за да им направиш напук! :?

BaT_GirL
01-30-2005, 20:27
ми аз нямам братя или сестри ама кат ме накажат аз отказвам да правя тва дет те ми казват!Седа на гладна стачка !!!Т'ва много ги изнервя и ме отнаказват пък ако майка ме накаже звъна на татко казвам му за кво съм наказана и той вика стига слуша майка ти и аз пак съм без наказание!

Грахче
01-30-2005, 20:56
ми :)

аз винаги се карам с наще преди някой купон/рожден ден и все са ми режели квитанциите в последната минута и са ми казвали, че няма да отида, ама да бе :) после гледам да оправя нещата да ме пуснат, или им се цупя страшно много, правя някой скандал. баща ми често се пали за глупости и ми спира интернета, ама какво спиране прави.. леле :) вади кабела, и аз като искам интернет си го вкарвам :)

бтв, на една приятелка така й бяха кодирали телефона, и имаше четирицифрен код :) още същата сутрин се събрахме няколко човека и след час и малко налучкахме паролата :)

така че...таквиз кодирани номера, не минават :P

tedo_davis
01-31-2005, 05:04
Ooo Nakazaniq?Tova mi e liubimata 4ast ot diva6tinite mi:)Kato malak kogato me nakajeha primerno da izmiq 4iniite ... vse s4upvah po nqkoq druga i na6te za dopylnitelno nakazanie ne me puskaha navyn ... ta dori i na u4ili6te :) Kakvo mislite?Kak da ne izpo4upa vsi4ko u nas:)


Ina4e seriozni nakazaniq sym nqmal

air_J
01-31-2005, 12:09
nai serioznoto nakazanie v 3ti klas me nakazaha s oshte edin syu4enik s ryce na stenata da postoime nqkolko minutki :twisted:

Water_lili
01-31-2005, 13:46
ami v ka6ti az sam po malkata i obiknoveo brat mi go otnasq6e :wink:

united_colors
01-31-2005, 13:51
Da ne izlizam 1 mesec - nakazanieo prodalji 2 dena :lol:
I pri mene be6e taka, no za produlji malko pove4e- okolko sedmica.
Zaradi sestra mi si go onasiah predi, sega puk sam ve4e goliama za nakazania, na6te vijdat 4e sam razumna :lol: :lol: :lol:
Po-vajnoto e ti za6to si nakazana i nakazanieto poslujilo li ti e kato urok (iavno ne 6tom si nakazana pak) 8)

DiEsEl_GiRl4eTo
01-31-2005, 16:26
Ооооооо почти всеки ден ми се измисля някакво ново наказание. Казва ми се : "Наказана си!" ( я без телефон, я без пари, я без гсм, я без нет, я без тв...всичко всико) Повече от един ден не сме издържали обаче =)

©@|)@|\/|@®73®1
01-31-2005, 16:30
ти си си виновна, не трябва да го допуска6, трябва да се нау4и6 ТИ да вьзпитава6 ва6те, дори да е трудно не е невьзможно, повярвай ми

vra4ka
01-31-2005, 17:25
hmmm tuka moga da izpi6a roman
parvoto mi nakazanie mai4e be6e 2ri klas i ne mojeh da gledam TV edin mesec
be6e ujasno za6toto si spomnqm 4e togava ima6e edin gotin serial i az ne mojeh da si go gledam
e mai4e maika mi me puska6e malko da gledam
mmmm posle kato se po4na
bez GSM,bez Net,bez izlizaniq,da seda i da u4a i sqkvi takiva ujasii
mmmm ponqkoga si4ki nakazaniq si ostavat do kraainiq srokk :cry:
sa maika mi ne6to obmislq da mi zabrani da se pribiram kasno i takiva ujasii i napraoo nz

pinK_Baby
02-08-2005, 15:37
men ne sa me nakazvali seriozno...nakazvali sa me za6toto sym se karala sys sestra si jestoko ..nakazanieto be6e da ne izlizam ama se razmina pak...lesno :)...maika mi me nakaza da ne izlizam pak 6toto i pisna da ne si pribiram drehite :twisted: 6te6e da mi se razmine ama az re6ih da si udyrja na nakazanieto i ne izlizah edna sedmica..sega deistvitelno si pribiram drehite hihihi ina4e sym krotka du6i4ka i ne pravq problemi na na6te kato cqlo se razbirame s tqh...