PDA

View Full Version : ako si lud i poburkan ela,da si polafim!!!



`JinJer`
01-30-2005, 20:29
hi teen4eta az sum edna luda i poburkana 16 godisha teenka s razvuntena fantaziq ,liri4na i nejna dusha ,EXTREMISTKA ,obi4am sporta ...Iskam da ska4am s bunji i da karam bqsno motor ,haresvam malki goli i golemi mom4eta...ako si kato men lud za vruzvane ela da si polafim:) da kajem po nqkoi dr lud laf:)

01-30-2005, 20:35
0niq Lud :wink:

aBeP4eTo
01-30-2005, 20:39
Завърза се чата :?
"haresvam malki goli i golemi momi4eta" :arrow: Лезбиика ли си?
"( to i za tova gadjeto mi e na 18 i e 194)..." :arrow: к0й ли те е питал :roll:

`JinJer`
01-30-2005, 20:45
aBeP4eTo ne sum lezbiika ot byrzunata na pisaneto dopuskam bez da iskam greshki sorry , za tova 4e koi me e pital mislq 4e moga da si kazvam kakvoto si iskam i ako si reshil da me kritikuvash si go spesti... :wink:

Murderdoll
01-30-2005, 20:49
о аз пък съм бисексуална луда маниачка
абе момиче я се спри малко мноо мразя така
някой да каже аз съм луда откачалка незнам
си кфо банално е по-добре е секи ден да ти го
пофтаря някой така не излиза че се хвалиш;)

`JinJer`
01-30-2005, 20:58
ami to seki den mi go povtarqt 4e sum takava , a i ne se hvalq prosto obi4am hora koito sa lu4ezarni i veseli,hora koito mislqt pozitivno no do sega vijdam 4e mai nqma takiva ili pone ne se pokazvat :cry:

01-30-2005, 21:03
Аз според мен ни сам луда а другите се самняват в тва....лошо е обаче....някой ми беше казал че ги е страх от мен щото не знаили ква щуротия ще измисля и саответно направя.....и че не можели да предвидят кво ще направя...
Кат говорим за глупусти.....аи си напраим тройка бе хора.....при мен никой не е навит....не щяли щот са обварзани....и приятеля ми ни ще...простотия кво....аре някой са навии да праим тройка или евентуално оргия....аз съм ЗА сеск без особенно преижързване след тва.... хехе аре.... сексуално отворените и распуснатитте сега е момента да вдигнете ръка....

`JinJer`
01-30-2005, 21:11
Kittie_ neshto te napira jelanieto a:) tova e qko losho nema ... no ako shte si praish troika po dobre priqtelq ti da ne e v taz tvoika shtoto mi se struva tupo...ama ne sum probvala i nemoga da kaja nishto:) ma ti pojelavam yspeh v namiraneto na jelaeshti:) :wink:

aBeP4eTo
01-30-2005, 21:12
aBeP4eTo ne sum lezbiika ot byrzunata na pisaneto dopuskam bez da iskam greshki sorry , za tova 4e koi me e pital mislq 4e moga da si kazvam kakvoto si iskam i ako si reshil da me kritikuvash si go spesti... :wink:

Не те критикувам, а пр0ст0 се 0питвам да ти 0бясня, че тук не е мяст0 за чат и излишни караници :!:
\/

tedo_davis
01-31-2005, 05:01
Завърза се чата :?
"haresvam malki goli i golemi momi4eta" :arrow: Лезбиика ли си?
"( to i za tova gadjeto mi e na 18 i e 194)..." :arrow: к0й ли те е питал :roll:


tq kaza 4e si pada po malki i golemi MOM4ETA a ne momi4eta.
abre koito go moje ei toq nomer toi e pobyrkan :arrow: http://ftlbg.com/CyxoB/pics/avatar/Matrix2.gif

az go mogaaaa :) `JinJer` tyrsi6 luda glava?E tuka sam ^^.Padam si po CAPOEIRA ( ne 4e nqkoi znae voub6te kakvo e toq sport ama men si me kefi ) ... na 16 sam ... ot pld ... pic ( skiv avatara :P )