PDA

View Full Version : pomognete mi..



01-31-2005, 12:53
Zdraveite.Az sum edno momi4e na 17 godini.Predi godina i polovina se pribirah za vku6ti(be6e okolo 11:30)i me iznasiliha... gavriha se s men cqla no6t.. nemoga da go preodoleq i ot togava ne sam imala priqtel.. daite mi suvet kakvo da pravq :cry: :cry: :cry:

Water_lili
01-31-2005, 13:22
emi edinstveniq otgovor koito moga da ti dam stiga da govori6 seriozno de e da se posavetva6 s nqkoi koito naistina e kompetenten po vaprosa :roll: naprimer psihoterapevt ili u4itel i si4ko ot toq sort te 6te te naso4at nai dobre kakvo 6te pravi6 i sam sigurna 4e 6te zapazqt tova v taina :idea: aide i se stqgai

Cyberdyne_101
01-31-2005, 13:42
Година и 1/2 е много време трябва да опиташ да го преодолееш...
Цаката е да споделяш, а не да сдържаш чувствата си....
Ако ти се говори всички сме тука :wink: имаме си мейлчета и разни такива....но принципно се ходи на психолог...

__ALekSanDrA
01-31-2005, 13:43
mi i az sam imala ne6to podobno no pri mene ne uspqha zpasih se predi da mi napravqt ne6to .znam kolko e gadno .mnogo mi natqkvahja 6toto nqha cigani i mnogo mi se podigravaha no go zabravih.opitai se i ti

final_fantasy_fan
01-31-2005, 15:55
Iskam da znae6 4e ti su4uvstvam i mnogo bih iskal da ti pomogna.ako iska6 moje6 da mi pi6e6 na meila(mislq 4e go ima ako ne -ixion@abv.bg)
I spoko trqbav da go preudolee6,tova koeto se e slu4ilo e ujano no trqbva da govori6 za tova s priqtelite si i da tursi6 su4uvstvie(nari4am go priqteloterapiq)aide spoko i da mi pi6e6 :wink: [/list][/code]

BABY_SEXY_GIRL
01-31-2005, 21:13
Година и 1/2 е много време трябва да опиташ да го преодолееш...
Цаката е да споделяш, а не да сдържаш чувствата си....
Ако ти се говори всички сме тука :wink: имаме си мейлчета и разни такива....но принципно се ходи на психолог...

Tova 6tqh da napi6a i az, Cyberdyne_101 previlno go e kazal, zadarja6 li go v sebe si 6te ti se trupa i trupa i 6te se ot4ujdi6 ot vsi4ki, ot vsi4ko, koeto 6te e pagubno i za teb samata! Govori s hora na koito moje6 da ima6 doverie, popla4i si, 6te ti mine, nameri si dobar priqtel koito da te kara da zabravq6 za tova i da si 6tastliva! Uspeh, mila :)

AMG-to
02-04-2005, 15:54
Година и 1/2 е много време трябва да опиташ да го преодолееш...
Цаката е да споделяш, а не да сдържаш чувствата си....
Ако ти се говори всички сме тука :wink: имаме си мейлчета и разни такива....но принципно се ходи на психолог...

Tova 6tqh da napi6a i az, Cyberdyne_101 previlno go e kazal, zadarja6 li go v sebe si 6te ti se trupa i trupa i 6te se ot4ujdi6 ot vsi4ki, ot vsi4ko, koeto 6te e pagubno i za teb samata! Govori s hora na koito moje6 da ima6 doverie, popla4i si, 6te ti mine, nameri si dobar priqtel koito da te kara da zabravq6 za tova i da si 6tastliva! Uspeh, mila :)
az su6to sum na tova mnenie

GeRyTo
02-04-2005, 19:41
Охх..тежка ситуация..като цяло се присъединявам към другите че трябва да говориш за това..да изразиш чувствата си..да си поплачеш, да споделиш..да изкараш всичкия гняв който си натрупала към животното което ти е причинило цялата тази болка...
също така се оповавай и на родителите си..защото в една такава много трудна за теб ситуация те са хората които най много ще те подкрепят и ще направят всичко за теб само и само дъщеричката им, съкровището им да е добре и да забрави този ужасен момент от живота си...пожелавам ти успех сигурна съм че с повече воля и сила ще успееш да се отърсиш от това..

honey_reflection
02-04-2005, 20:49
mn e gadno tova!!!!! lele.... dano na nikoi da ne mu se sluchi!
chesno ne moga da ti pomogna :(!!!

korn___
02-05-2005, 19:00
nqma da se predava6 ei !mene me iznasili momi4e ama ne se oplakvam i ne se travmirah :D spoko postepeno kato izliza6 s nqkoi pone s 1 priqtelka i malko po malko 6te go zabravi6 i 6te si nameri6 nqkoi priqtel a ako si re6ila da si ostane6 na tva polojenie det si sega travmirana dai pone da ti dam nqkolko ospokoqva6ti pesni da se ospokoqva6 i da ima na kakvo da pla4e6 kakto as redovno pravq za ospokoenie moje da mi pi6e6 na meila moga da ti pomogna budi sigorna no ti si re6ava6 dali iska6 pomo6t ili ne as i da podam raka i ti trqbva da q podade6 za da moga da te hvana i da te drupna ot dunoto na brega predi da se odavi6 puk i as si imam mnogo problemi i pak tursq re6enie a problemite sa ogromni no ne se predavam ako iska6 pomo6t pi6i mi na meila toi e kd2010@abv.bg i 6te ti togovorq po4ti vednaga

DJ|DarkNeZz
02-05-2005, 20:36
:( Много лоши хора по тоя свят .....
Хората писали по нагоре са прави трябва да се говори но се пак е доста трудно да говориш просто ей така и не на всеки - засега бих препоръчал с Анонимни (форуми и такива) с Специалисти по това и с Родители (малко хора могат това).Секи ще те разбере и ще се опита да ти помогне..... Много съжалявам .... За Всеки случаи ето и моя мейл DarkNeZz@abv.bg

Doper
02-05-2005, 20:43
не им мисли злото на тия хора. Те ще си получат възмездието. Мисли твойто си добро. Намери си приятел - по желание някой по скромен, който няма многоо да настоява за секс. Преодолей го! Всеки има гадни неща в живота и ако не се бори с тях, няма да просперира.. :)

vde
02-05-2005, 22:21
Наистина неприятно и колкото и да ти е трудно ще ти препоръчам да идеш на психолоЖКА.

Ако има нещо с което мога да помогна прати някое лично.
Успех!

edit: ако искаш пиши и на vde@abv.bg

02-06-2005, 01:23
nqma da se predava6 ei !mene me iznasili momi4e ama ne se oplakvam i ne se travmirah :D spoko postepeno kato izliza6 s nqkoi pone s 1 priqtelka i malko po malko 6te go zabravi6 i 6te si nameri6 nqkoi priqtel a ako si re6ila da si ostane6 na tva polojenie det si sega travmirana dai pone da ti dam nqkolko ospokoqva6ti pesni da se ospokoqva6 i da ima na kakvo da pla4e6 kakto as redovno pravq za ospokoenie moje da mi pi6e6 na meila moga da ti pomogna budi sigorna no ti si re6ava6 dali iska6 pomo6t ili ne as i da podam raka i ti trqbva da q podade6 za da moga da te hvana i da te drupna ot dunoto na brega predi da se odavi6 puk i as si imam mnogo problemi i pak tursq re6enie a problemite sa ogromni no ne se predavam ako iska6 pomo6t pi6i mi na meila toi e kd2010@abv.bg i 6te ti togovorq po4ti vednaga



Ей пич! Не говори нещо което не разбираш О'к ? :evil: За едно момиче е хиляди пъти по травмиращо! А на нея мога само да и кажа: Обърни се към семейството и приятелите си дори и психолог няма нищо срамно или нередно да споделиш и да си поплачеш, най вече родителите, те винаги ще те подкрепят във всичко. Бъди силна :idea:

korn___
02-06-2005, 04:32
abe pi4 ti prosto ne me poznava6 4ovek strada dokato sam si pozvolqva :twisted:

korn___
02-06-2005, 04:34
bog obi4a silnite toi na slabite ne im pomaga taka 4e ako tq sama ne si pomogne nikoi ne moje drug ?as kvo da kaja blizak 4ovek po4ina v racete mi posle za malko 6tqh da umra na 2 puti ?travmiran li sum spored tebe a ?prosto trqbva da si zapovqda sama da go zabravi

ivelin9021
03-23-2007, 22:01
ili4ka sa4uvstvam ti i to mn dano na nikoe momi4e ili jena da ne im se slu4i tova... oburni se kum psssiholog i she go preudolee6 i ot men go zapomni nikoga ne izlizai ve4er sama nikoga !!!!!

HagpycaH
03-23-2007, 22:18
Това е голям шок за едно момиче да я изнасилят и да се гаврят с нея намери си приятел когато преодолееш всичко случило се и когато се почувстваш готова когато сабереш сили действай и сажелявам за случилото се с теб мн е гадно :(

gazarka
03-24-2007, 10:03
za6to si 4akala tolkova vreme?!za6to ne si kazala na nqkoi i ne si podala jalba?kak e vuzmojno da ima jeni kaot teb koito ostavqt nasilnici koito mogat da storqt tova i na drugo momi4e??????????? :smt011

ProstoAz
03-24-2007, 12:51
Много кофти наистина, но темата е стара, за това ще бъде заключена!
Да се надяваме, че момичето вече е преодоляло този проблем. :)