PDA

View Full Version : Умолявам ви прочетето го и ми помогнете



umiiram
01-31-2005, 18:15
Моят проблем е..свалям едно момиче и вече се мъча бая времее..2 месеца и нищо не права..тя е малко особенаа..не че се движи с други момчета..ама не обръща внимание на никои..много пъти се каня да ида да я заговоря (аз я познавам де) ..ама се се чуда кво да и кажа..от начало тва момиче имах чуството ,че ме харесва..гледаше ме усмихваше ми се.. и т.н. но нещо и направих с моите глупости сега гледа на нещата друго яче..Като я вида незнам кво да и кажа..незнам кво да правя..незнам кви мерки да предприема и наи-накрая да и направа едно добро впечетление..ии да ме хареса..
А маи има и едно друго момче което я харесва аз не го познавам,но не съм сигурен харесва ли я..маи са само приятели,но това няма значение!!!
Значи..искам да ви питам какво да правя..как да хвана нещата в мои ръце..да я впечетля някак си..и така.Страхувам се само да не ме помисли за някъв смешен досадник.Посаветваите ме моля! :(

Black_Sun
01-31-2005, 18:37
виж пич ,недей да умираш...тя няма да те изяде!просто отиваш при нея и й казваш Здрасти! Нали се познавате...значи нямаш проблем.ако не сте от един клас ,можеш да я попиташ дали са ги изпитвали по нещо :lol: може да я поканиш на кафе заедно с твоите приятели.ако караш ски я покани да се качите заедно на Витоша и тн
Ама запомни ,че тя няма да те изяде !Така че не се страхувай да говориш с нея! :P

High`Pressure`F
01-31-2005, 18:38
na edno momi4e vinagi i e gotino ako nqkoe mom4e q haresva.az li4no se 4uvstvam super.ti na kolko si? govori i !,ako si 4atite primerno sy6to si talk. bydi tozi koito si i ako tq ima interes to 6te si pokaje,tq zagovarq li te? izlizate li?

High`Pressure`F
01-31-2005, 18:40
na edno momi4e vinagi i e gotino ako nqkoe mom4e q haresva.az li4no se 4uvstvam super.ti na kolko si? govori i !,ako si 4atite primerno sy6to si talk. bydi tozi koito si i ako tq ima interes to 6te si pokaje,tq zagovarq li te? izlizate li?

vra4ka
01-31-2005, 18:44
miiiii
spirai se po4vai da q pozdravqva da q pita6 nqkvi gluposti
be tarsi kontakt s neq
posle vzemete da izlezete nqkade i tva ee :lol:

umiiram
01-31-2005, 18:50
абе на 14 съм ..и тя е на 14..
в различни училища смее..проблема е,че тя винаги си има работаа
ОТ НАЧАЛО МЕ ХАРЕСВАШЕ И ТОВА МЕ ИЗМЪЧВА
аз сам се прецаках някак си..не и обърнах внимание..
а за кафето или кино или т.н..тя винаги казва да си избера някои филм да ходиме ..но все си има работа се едно чака аз да поема цялата работа...
ама сериозна е и то доста..но малко странна

lllll
02-01-2005, 09:26
zashto ne poemesh iniciativata ti togava kakuv e problema ti da e pokanish i da i kajish kato si svobodna neka togava da otidem na kafe ili kino deistvai momche oshte pomalko che smqtash che te e haresvala moje oshte da te haresva no da e malko pretesnitelna da napravi purvata krachka uspeh i da pishesh posle kakvo e stanalo

lllll
02-01-2005, 09:27
zashto ne poemesh iniciativata ti togava kakuv e problema ti da e pokanish i da i kajish kato si svobodna neka togava da otidem na kafe ili kino deistvai momche oshte pomalko che smqtash che te e haresvala moje oshte da te haresva no da e malko pretesnitelna da napravi purvata krachka uspeh i da pishesh posle kakvo e stanalo

ISSP
02-02-2005, 14:32
виж пич ,недей да умираш...тя няма да те изяде!просто отиваш при нея и й казваш Здрасти! Нали се познавате...значи нямаш проблем.ако не сте от един клас ,можеш да я попиташ дали са ги изпитвали по нещо :lol: може да я поканиш на кафе заедно с твоите приятели.ако караш ски я покани да се качите заедно на Витоша и тн
Ама запомни ,че тя няма да те изяде !Така че не се страхувай да говориш с нея! :P
ne obivdai 4oweka! no nqma problem probwai pak ...i pak....!

ISSP
02-02-2005, 14:33
ina4e ostanaloto si e wqrno!!

Allicia
02-02-2005, 14:36
Иди при нея и просто я попитай дали иска да излезе с теб. Едва ли ще ти откаже просто една среща. А като излезете, просто се опитвай да я накараш да се усмихне, разсмивай я , прави и комплименти и мисля, че така ще й направиш едно доста добро впечатление. Опитай, нищо не губиш, само можеш да спечелиш:)Късмет!

ISSP
02-02-2005, 14:38
lelelelelelel!

CRaZy_IKT
02-02-2005, 20:09
Of kvoto i da ti kaja da znaesh che vse shte e klishe za syjalwenie vsichko se iztyrka v taq dyrjava!!!!=(

BABY_SEXY_GIRL
02-02-2005, 22:20
Po-dobre e da ne govori6 mnoo s neq, za6toto tova e dosadno za pove4eto momi4eta "Kak si?Lubima muzika?Lubimo pitie..." sku4no, vse edno si na intervu :? Po-dobre deistivai bez mnoo prikazki, celuni q, nqma kak da ne reagira, 6te i haresa :)

ISSP
02-03-2005, 10:03
Po-dobre e da ne govori6 mnoo s neq, za6toto tova e dosadno za pove4eto momi4eta "Kak si?Lubima muzika?Lubimo pitie..." sku4no, vse edno si na intervu :? Po-dobre deistivai bez mnoo prikazki, celuni q, nqma kak da ne reagira, 6te i haresa :)
зависи каква е!!!!

CRaZy_IKT
02-03-2005, 14:00
A M/U BABY_SEXY GIRL!!!!TI SHPICARKI LI NOSISH UUUUU NENAVIJDAM GI!!!=(( :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :? :? :? :( :x :x :x

ISSP
02-04-2005, 05:28
A M/U BABY_SEXY GIRL!!!!TI SHPICARKI LI NOSISH UUUUU NENAVIJDAM GI!!!=(( :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :? :? :? :( :x :x :x
хахахахахахахаххахахахах :lol: :lol:

CRaZy_IKT
02-04-2005, 10:31
A M/U BABY_SEXY GIRL!!!!TI SHPICARKI LI NOSISH UUUUU NENAVIJDAM GI!!!=(( :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :? :? :? :( :x :x :x
хахахахахахахаххахахахах :lol: :lol:
Mi taka de mrazq takiva djofri kat neq!!!AUUUU,az na tiq shpicarki im vikam che sa za samotbrana-kat ritnesh nqkoi s toq shpicar otpred she mu ubiesh angelitEEE!!!!=) :twisted:

ISSP
02-04-2005, 11:45
Qsno!!!

honey_reflection
02-04-2005, 19:33
emi nai dobre opoznaite se po dobre! a posle to samo shte si po vurvi!

02-05-2005, 12:05
Po-dobre e da ne govori6 mnoo s neq, za6toto tova e dosadno za pove4eto momi4eta "Kak si?Lubima muzika?Lubimo pitie..." sku4no, vse edno si na intervu :? Po-dobre deistivai bez mnoo prikazki, celuni q, nqma kak da ne reagira, 6te i haresa :)
Да бе, перфектна идея. Ходи нон-стоп с нея, да свикне и после се отдръпни. За жалост малко момичета разбират както трябва нещата и тва е начина - малко гаден, ама кво да ги правиш. Па ако не стане - забрави.

keitt
01-25-2008, 18:17
Zdrasti--priznavam 4e sam to4no po xarakter,kato tova momi4e,koeto si si nabelqzal.Sa6tata sam-prava se na jelqznata leidi i da si priznaya do sq ni6to ne sam pe4elila s tva-samo sam zagybila...mnogo lo6o za men
Nz ot moya gledna to4ka misla 4e nai dobroto re6enie e da pogovorite i da se izqsnite vednaj za vinagi.Badi smel govori otkrito s neya.

irenka818
01-25-2008, 19:50
Покани я някъде, може на купон, на кафе, без значение. Опитай се да й влезеш под кожата, а ако си прекарате добре може да повторите и така. Ако не й допаднеш ще й проличи и е най-добре да се отдръпнеш, щото ще вземеш да и се натрапиш.

MiMcHeToOo
01-26-2008, 00:09
Да, вие хубаво се обеснявате ама на кой? Темата е от 2005.. Най - малкото което може да ви подкаже е, че пишат нерегистрирани потребители.. Вече неможе ;)

Just_say_no
01-26-2008, 09:16
Едно "Ко стаа" може и да свърши работа. :D

Vilsy
01-26-2008, 15:25
Spoko!Nqma da te izqde.Nali se poznavate?