PDA

View Full Version : . . . DeTsTvo . . .



LiNkiN4eTo
01-31-2005, 18:28
Koi e nai - sladkiq vi ili nai - hubaviq vi spomen ot detstvoto ili ot bebe6kite vi godini :D

BlinDBoY
01-31-2005, 18:34
Виж за бебешките ми години не съм аз човека който може да каже...апък от детските си спомням слабо..може би когато целунах за първи път едно момиче в детската градина!!

LiNkiN4eTo
01-31-2005, 18:58
ami ot bebe6kite godini kakvoto sa vi razkazvali rodninite :D
az imam mn zabavni slu4ki , no po natatak 6te gi napi6a :lol:

Bloody_Tear
01-31-2005, 19:41
Ами от детските години имам страшно много спомени..Бехме си нашата тайфа...четири момчета и три момичета,после станаха само три момчета и две момичета после пък станаха три момчета и пак три момичета и така си останахме докрая.Ще спомена само някой тъпи и шашави случки...
1.Един път бяхме решили да направиме мръсно на две жени,които само ни казваха да пазиме тишина и т.н...бяхме доста тъпички тогава и взехме листя,дъвки,разни джанки сливи,хаха и т.н и и ги разпльокахме по вратата им ...после написахме "вещици" с тебешир ли с фулмастер ли ...не помня...бехме егати тъпанарите.. :lol: :lol: :lol:
2.Когато стнахме някъде 10,11 годни ни даваха да стоим до късно 9 часа някъде и си разказвахме страшни историй.Беше си найстина страшно,защото беше ужасна тъмница,а и историйте си ги биваше,тъй като момчетата ги измисляха.8)
3.Абе кво ли не сме правили...играли сме на толкова много игри,бехме опитомили едно бездомно куче и ходихме чак до плажа да ги изкъпем,защото имаше бълхи,строяхме му къщичка,купувахме му храна,дресирахме го,то и до днеска си е живо :D
4.Друго другооо...вярвахме,че в мазето има разни чудовища и влизахме с разни фенери да търсиме,друг път пък мислехме,че в една къща има призраци и там влизахме а то накря се оказа,че си живеят нормални стари хора и всъщност сме влизали взлом лееелелеее....много сме били тъпи.
5.Просто си играехме..на квот ни попадне :D Беше много забавно,не ми трябваше абсолютно нищо освен тайфата.Всички само чакаха да стане 16,15 часа и хоп на вън.Няма значение дали е буря,дали вали дъжд,дали вали сняг,винаги си намирахме местенце и там си измисляхме игри.Но почнаха ли хормоните всичко се развали и пропадна...Много ми липсват тея дни... :cry:

DeaTHroW-ReC_F
01-31-2005, 20:11
ами...ммм...най сладък..ахахха...не ми беше първата целувка....тугава бях разочарована...може биииииии първата ми лУбоФ ....хяхя....тей де..аз съм си ощи дите.....и ся си го обичаааааам...тей деее..май сегашната лУбоФ ми е първата..ама аз нея имам впредвид

nar
01-31-2005, 22:48
bqh na`12.hodihme s maikata i ba6tata na po4ivka v latviq na baltiisko more.tam,kadeto nastanihme ima6e o6te 2 semeistva sas deca na moqta vazrast.zna4i ima6e o6te edno momi4e i 2 mom4e.stanahme priqteli.hodihme na detsko kafe,igraehme na plazha,kato ve4er sedqhme v na6ata gradinka i igraehme na karti ili monopoliq.dazhe se vlubih malko v edno ot mom4eta.no ne mu kazah.ne go vidqh posle.a s drugoto mom4e stanahme golemi priqteli .toi be6e ot moskva kato men i sled nqkolko godini re6ih da mu se obadq.namerh telefona na negovite roditeli vav tel.knizhka na moqta maika i zvannih.toi mnogo se zaradva i taka prodolzhihme da ob6tuvame.

©@|)@|\/|@®73®1
02-01-2005, 14:28
cqloto mi detstvo e izpulneno s hubavi spomeni, no nqma da mi stigne vremeto, turpenieto i izdrujlivossta na prustite da go napi6a. Nay-mn si me kefqt belite,deto maystorihme s brat4eda, koito 1 put zavur6iha s bolnica,ama nqma zna4enie :) Mn e vajno za edin 4ovek da ima normalno i hubavo detstvo, ot tova zavisi psihikata i celiq na4in na jivot zanapred, vuob6te tova si e nay-fundamentalniq i gotin period za 4oveka :) mn lo6o e za decata, li6eni ot detstvoto si po edna ili druga pri4ina, zatova i 4ast ot tqh ne stavat norm hora... jalko e

zElEnA^mAsLiNkA
02-01-2005, 14:44
hehe Ami se6tam se vednyj h0dihme na m0re s mama i tatk0 predi da se razvedat i t0gava nqkf0 malk0 delfin4e izleze 0t v0data na brega i si4ki ba6ti 0tid0ha da g0 butat! Tfa be6e mn qk0 6t0t0 az mn se radvam na nqkfi ei takifa jiv0tin4eta :P Use6tanet0 be6e never0qtn0 :p

Alli
02-02-2005, 19:46
mi kak si igraeh v pqsu4nika s moite priqtel4eta,deto kato porasnaha stanaha ebahmy i oligofren4etata :twisted:

just nobody
02-02-2005, 20:25
detckata gradina mnoooo qku beshe lqgame da spime sletobed ama lqgame da spim ne s pijami am s noshnici nekvi blqh huhu i moita vinagi beshe golqma i kato trugnem da se gonim se q zastupvah kekekeke golemo diveene beshe super qko si beshe bezgrijen jivot
pozdravi

BlinDBoY
02-02-2005, 20:30
mi kak si igraeh v pqsu4nika s moite priqtel4eta,deto kato porasnaha stanaha ebahmy i oligofren4etata :twisted:М кво да се прави все пак такъв е живота!!!

LiNkiN4eTo
02-03-2005, 05:41
ami az mn dobre ne pomnq no sa mi razkazvali 4e kato sum bila nqkade 3-4 godi6na kato sme bili na selo sum gonela malkite kozleta da gi pregru6tam , daje ima i dokazatelstvo , imam 1 snimka gu6nala kozle :D

bodil4e_f
02-03-2005, 06:10
oooo ot bebe6kite si godini ni6to ne pomnq no sa mi razkazvali mn zabavni sly4ki....naprimer ..xaxaxaax sam sko4ila v baseina na "golemite" i na6te nemogat da svarqt da me vadqt...xaxaxax ili redovniq mi nomer e bil da ob1rna 4iniqta s xranata varxy maika mi dokato me xrani..xixixixix :twisted: :twisted:
a ot detskite mi godini-MNOGO SA,prekaleno MNOGO!!!

Resident_Evil_f
03-04-2005, 09:58
Mi az sum o6e na 12,ama mislq si i ne moga da se setq za nai hubaviq.Ima mnogo hubavi.No pove4e moga da se setq za lo6ite,otkolkoto za hubavite,za6oto lo6ite mi pravqt po golqmo vpe4atlenie.No ina4e imam tolkova hubavi spomeni 4e nz koi ot tqh e nai hubav... :D

^efas^^
03-04-2005, 10:03
Любимия ми детски спомен е как обикалях ме с приятелите ми целия лозенец само по оградите на блоковете. Много обичахда се катеря.
А пък има една случка дето ми е супер смешна малко ме е срам да я разкажа ама кво пък толко и вие да се посмеете малко. Майка ми ми е разказвала как като съм бил бебе съм бил мноо ревлив постоянно съм ревал и на майка ми една сутрин и писнало и ме оставила в другата стая с кучето пък тя пиела кафе в кухнята. По едно време усетила че е много тихо и отишла да провери кво става. И като влезнала в стаята кво да види сичко около мене лайна кошарата цялата осрана, но не от майте лайна а от на кучето лайната а ето я и смешната част аз съм се бил омазал целия с лайна и даже и устата :lol: :oops:

monka
03-04-2005, 10:27
kato malka sam bila mnogo palava. kazvali sa mi,4e sam bila napravila pojar v staqta na maika mi i ba6ta mi. hvarlila sam si beberonata v no6tnata lamp i taka stanal pojar :lol: bila sam golqm inat. razkazva li sa mi,4e vednaj kato msam bila na 2-3 godinki sam bila na kafe s maika mi. iksala sam da si hodim,no maika mi ne si tragvala i az sam se razkra4ila v sredata na kafeneto i sam se izpikala...xxaxaxa :lol: ujas!!! bila sam s mnogo golqmo samo4uvstivie. maika mi kazva6e,4e sam stoqla pred ogledaloto i sam kazvala"Koe e tova krasivo momi4ence..." :lol: bila sam mnogo zle.

Ev1lG1rL_
03-04-2005, 10:33
Mi spomnqm si 4e mnogo obi4ax da sedq pred bloka i da kre6tim s priqtel4etata mi,za da drazni pensiite xaxaxaxa Ne 4e sega su6to ne go pravim .. :)

Тед:)
03-04-2005, 16:47
Запушвахме ключалката на колата на съседа с клечки...

Nekasa4a
03-04-2005, 16:59
az sam prai ku4eto na kon i to me enosilo na sqkade gorkoto jivotno mir na praha mu :twisted:

Myrcheto
03-04-2005, 17:05
mnogo hubava temichka ...mnogo me razveseli vsichko,koeto prochetoh.Az skoro navyrshvam 18 i mi e dosta kofti che detstvoto mi si otide...mnogo mi lipsvat godinite makar che vse oshte sym si dete,no ...togava beshe razlichno....tolkova hubavi spomeni imam che daje nz koi da spodelq...

BaSsAm
03-05-2005, 20:29
Ami... parvo da vi raskaja malko predistoriq :D . Zna4i dokato beh malak ( ne 4e sega sm mnogo goliam de - na 13 sam ) ama smisal kato o6te ne hodih na daskalo Jiveeh v 1 selce v Plovdivsko . Vseka sedmica idvah pri ba6ta mi v Sofia . V tova selce zna4i (to ve4e e grad de .....) vsi4ki hora sa na kolela . Ama kazvam vi stari malki vsi4ki karat kolela . I moje da se kaje 4e po4ti celite dni si izkarvah na koleloto s priatelite . Zna4i i nie si razkazvahme stra6ni razkazi (izmi6liotini) oba4e gi govorehme kato stane6e tamno i se sabirahme na stara bolnica v koiato predi 4 godini be6e gramnala bomba ( v bokvalniq smisal ) .
1. I zna4i parvota divotiq za koiato se se6tam - behme si raskazvali za CIGAN4ETO VAMPIR i taka go govorehme 4e zapo4vahme da si vervame . I re6ihme da otidem ve4erta na grobi6teto i da tarsim varmpiri . I zna4i sedqhme celia den s edni ranici i se 4udehme kakvo da slojim v tqh protiv vampiri . I bqhme nablaskali vrazki s 4esan , behme se oki4eli s srebro i behme vzeli edni fener4eta .
I zna4i nz kak stana ama kogato doide o4akvanata ve4er be6e goliama tamnica ( tova se slu4va v 22 4asa ) i vale6e mnogo zdravo .
I zna4i izrtapan4ihme se nie na grobi6teto ( mar6ruta ni be6e predvaritelno izmislen ) parvo se skirhme v edni hrasti i zapalihme sve6ti . Posle vleznahme v grobi6teto prez ogradata ( za6toto ima6e paza4 ) oba4e videhme i nekva druga sqnka da preska4a ogradata . I se izpla6ihme mnogo iako . I se skrihme zad plo4ite . Kogato se priblijihme do uj VAMPIRA se okaza 4e tva be6e nekav dart mangal deto obira vaflite ot grobovete prez no6ta . Ama toia pedal taka ni strestna 4e nie se razbegahme kato pilci .
ami tova be6e ob6to vzeto tova priklo4enie ima i drugi ama nemam vreme sq .

03-05-2005, 21:21
Прави сте да не искате казарма пичове, но истината вече ви я казаха - не зависи от вас. Пък и хич да не ви е бъзе. Луд смех пада, като сесетя полковника ни кви ги блещеше, хахахаха. Мани-мани, казармените военни са ултра парадоксални същества. Точно като в Швейк. Пък и като гледам кви ги вършат с военните реформи, некой от вас мое и да се откачи.
Тъпото на казармата не е в багерите и чанча, а в изгубеното време, това е. Иначе ви пожелавам лека служба, дет се вика, ако стигнете до там :wink:

Dharma
03-06-2005, 10:01
ami imam super mnogo hubavi spomeni ot detstvoto si :D
pomnq 4e mrazeh da hodq na detska gradina i vinagi sled kato me vodeha tam, ne gi puskah da si hodqt :lol: awe vinagi mi e bilo veselo :)

shushi
03-06-2005, 15:39
Ami dosta neshta se seshtam ot moeto buino detstvo :)
Kato se ima predvid che 7 puti sam si chupila rucete...obshto vzeto sum bila poslushno dete ;)Pomnq che po cql den s momchetata,a ne s momichetata i kuklite :) Gotino mi e bilo,po cql den zabavlenie :)Pomna kak bqhme vleznali v edna gradina i bqhme obrali sichkite qgodi i kuv boi ni biha posle.. :)

MissWorld
03-06-2005, 17:27
e bravo,mn interesna tema :) pozdravleniq
ami i na men detstvoto mi stra6no mn mi lipsva,imah naistina prekrasni izjivqvaniq...kakvo li ne sam pravila... :)
:cry: :cry: :cry: 4ak sega mi stana mn tajno 4e tezi godini sa minali i nqma da se vurnat...
ina4e sega si spomnqm 4e kato bqh na 4 godini bqh podpalila kosata na nai dobrata mi priqtelka 6toto me be6e qdosala....gorkata,posle taka me mraze6e 6toto mn bavno i raste6e nova kosa :)
sa6to si spomnqm 4e mn obi4ah da igraq futbol s mom4etata :)