PDA

View Full Version : Akaдемията



eNigMaTic^
01-31-2005, 19:35
Ако някой е гледал Слави в петък, то той ще знае за "академията".Искам да ви питам какво мислите точно за kонкурса? Кой е вашия фаворит.Как мислите - добре ли бяха прическите, дрехите,а тяхната физическа форма :roll:
Хайде чакам отоговорите ви :wink:

LiNkiN4eTo
01-31-2005, 19:54
ami 6te gi po4na pored ...
zna4i Lora - ne mi haresa .. nqkak si suha mi izglejda6e ...i pri4eskata i ne mi dopadna
Vlado - ne mi se vidq mn promenen
Liubena - be6e super , roklqta i pri4eskata bqha strahotni
Svetlio - mnoo e sladak s kusa kosa :lol:
Nadq - kakto vinagi sramejlivi4ka(kudeto i e 4ara) i strahotno izlu4vane :!:

DeaTHroW-ReC_F
01-31-2005, 21:00
много хубаво направи слави..тъкмо някой може да ги забележи..
иначе съм се влюбила в светлиооо баси сладураа..мн кефи ахаха а и некво метълчи

suzanna
01-31-2005, 21:27
ami 6te gi po4na pored ...
zna4i Lora - ne mi haresa .. nqkak si suha mi izglejda6e ...i pri4eskata i ne mi dopadna
Vlado - ne mi se vidq mn promenen
Liubena - be6e super , roklqta i pri4eskata bqha strahotni
Svetlio - mnoo e sladak s kusa kosa :lol:
Nadq - kakto vinagi sramejlivi4ka(kudeto i e 4ara) i strahotno izlu4vane :!:

daa!nadeto e strahotna sladurana!mn mn golqm char ima :)

lover4e
02-05-2005, 07:35
На мен фаворитка ми е Лора. За мен тя наистина е най-добрата. След нея се подреждат Светльо, който наистина очарова момичетата с новата си визия, Надя, която беше много сладка, Владо... за който не мога да кажа много хубави неща и на последно място Любена, която ми е доста противна... казано иначе не мога да я трая!

vencho_27
02-06-2005, 19:06
На мен фаворитка ми е Лора. За мен тя наистина е най-добрата. След нея се подреждат Светльо, който наистина очарова момичетата с новата си визия, Надя, която беше много сладка, Владо... за който не мога да кажа много хубави неща и на последно място Любена, която ми е доста противна... казано иначе не мога да я трая!

I az mislq taka.Lora me kefi nai-mn,za6toto e estestvena.Sletlio naistina e super s noviq imidj,a drugite nqma kakvo da gi komentiram-prosto ne mi dopadat

monka
02-06-2005, 19:57
mnogo mi haresva tazi AKAdemiq :lol: . adski me radva Lora,golqma sladurana. sa6to i svetlio,mnogo e gotin i vinagi se bazika sas slavi:). i nadq me kefi,qka e! daje pratih sms s 6 za neq:)

sladkata_sara
08-15-2005, 13:57
na men li4no mnogo mi haresaha nai dobur be6e vlado