PDA

View Full Version : punkari!!!!



vomiting_ass
01-31-2005, 19:48
hey punkar4eta i punkarki! pls ako vi ima kajete mi 1 super qka i tajna punk p[esen. mnoooo mi trqa ama mnooo.

Murderdoll
01-31-2005, 19:49
е такова животно нема:)
пънка по принцип е весела музика,
съмнявам се че ще си намериш тъжна
пънк песен
пробвай с някоя неометъл балада:)

01-31-2005, 19:54
Avril Lavigne (blqqqqqqqk) - I`m with you

Jamalska
01-31-2005, 20:08
Blink 182-I miss you

vomiting_ass
02-01-2005, 12:19
1vo - ima tajni punk pesni. ima tajni punk tekstove nai ve4e
2ro- avril lavigne ne e punkarka
3to - neometal baladite sa absoluten sh...t
kakto i da e...

OgAn4eTo
02-01-2005, 19:31
mi az mai sa6to sam s dvete race za blink 182- I miss you. mn qka pesni4ka! a mn mn ne razbiram ot punk,ama taq pesen mn me izpalva! =] :roll:

02-10-2005, 08:52
ЗДРАСТИ! Малоумници! Това дето го давате за пример не е ПЪНК, злета!!!!
ПЪНК СА
ВЕЛИКИТЕ И НЕПОВТОРИМИТЕ
SEX PISTOLS
THE RAMONES
BAD RELIGION
RISE AGAINST
MINOR THREAT и още много други, адски сте тъпи!
ПОДИВЯВАМ ОТ ЯД САМО КАТО ВИДЯ НЕЩА ОТ СОРТА НА AVRIL LAVIGNE или BLINK 182 те са поп! Нямат нищо общо с пънка или поне с истинския ПЪНК!!!
А за тъжен пънк ето кво ше ти кажа мойто момче. СЛУШАЙ ЕМО!
Емо-то е свързано с пънка и хардкора, произлиза и от двата стила. АДСКИ ТЪЖЕН Е ! Всички песни са бавни и супер меланхолични! Пробвай с българскитa емо бандa - crowfish.
За западни - THURSDAY
DASHBOARD CONFESSIONAL
AT THE DRIVE IN
BOY SETS FIRE
RITES OF SPRING
CAVE IN и тн. ТОВА СА ЯКИ ГРУПИ!
КРАЙ!

Murderdoll
02-10-2005, 14:25
аз пък си мислех че Crowfish са хардкор... :roll:

02-10-2005, 16:28
малии колко си злеее!
Кроуфиш са си чисто емо! Няма дране, няма насечени части в музиката им! ТОВА НЯМА НИЩО ОБЩО С КОРА! ВИЕ СТЕ ЕБАХТИ ЗЛЕТАТА!!!!!

Resident_Evil_f
02-16-2005, 13:31
Mene ot punk-a nai mn ma kefqt Kokosha Glava.Adski qki sa!

Momchence
02-16-2005, 15:00
Avril Lavigne (blqqqqqqqk) - I`m with youTi se usra :shock: basi punka 4esno!!

FeitiCeiRa
02-17-2005, 16:55
ЗДРАСТИ! Малоумници! Това дето го давате за пример не е ПЪНК, злета!!!!
ПЪНК СА
ВЕЛИКИТЕ И НЕПОВТОРИМИТЕ
SEX PISTOLS
THE RAMONES
BAD RELIGION
RISE AGAINST
MINOR THREAT и още много други, адски сте тъпи!
ПОДИВЯВАМ ОТ ЯД САМО КАТО ВИДЯ НЕЩА ОТ СОРТА НА AVRIL LAVIGNE или BLINK 182 те са поп! Нямат нищо общо с пънка или поне с истинския ПЪНК!!!
А за тъжен пънк ето кво ше ти кажа мойто момче. СЛУШАЙ ЕМО!
Емо-то е свързано с пънка и хардкора, произлиза и от двата стила. АДСКИ ТЪЖЕН Е ! Всички песни са бавни и супер меланхолични! Пробвай с българскитa емо бандa - crowfish.
За западни - THURSDAY
DASHBOARD CONFESSIONAL
AT THE DRIVE IN
BOY SETS FIRE
RITES OF SPRING
CAVE IN и тн. ТОВА СА ЯКИ ГРУПИ!
КРАЙ!
Респект!!Най-накрая един човек да се изкаже адекватно по въпроса.
Да добавя към списъка още две яки емокор(емокор/метълкор) групи:From Autumn To Ashes и The Used.От първата група слушай Short Stories with Tragic Endings,а от втората група-On My Own.Адски яки песни,бавни и мн тъжни :wink: ...

FeitiCeiRa
02-18-2005, 20:06
Здрасти. АБЕ МАЛОУМНИК КЪВ ТОА ПЪНК ВЕ?!!?!?!?!?!!?!?!?!? Я ЗЕМИ СЕ СКРИИ. ПЪНК КОЙ СЛУША В ДНЕШНО ВРЕМЕ БЕ!!!!?!!?! Я СЕ ВЗЕМИ В РЪЦЕ?!?!?!?! Я СИ ПУСНИ ЕДНИ НОРВЕЖКИ БЛЕК РЕЗАЧКИ И СЕ НАУЧИ. Аз не съм културист. Напускам.
Ц не ти отива на имиджа на интелектуалец да не зачиташ чуждите интереси :roll: Пънк кой слуша в днешно време ли..лелел смешен си ве.И аз "напускам"

Resident_Evil_f
02-21-2005, 09:52
Abe vseki si slu6a kvot si iska,ama PUNK-a ne e prosto musica.Buono_Il_Brutto_IlCattivo ti kat slu6a6 nqkva tupa 4alga,ili ne6o takova,nqaaash mqsto v tazi tema! :x

Niilo
02-21-2005, 22:36
Abe vseki si slu6a kvot si iska,ama PUNK-a ne e prosto musica.Buono_Il_Brutto_IlCattivo ti kat slu6a6 nqkva tupa 4alga,ili ne6o takova,nqaaash mqsto v tazi tema! :x
Цепиш мрака, моме. Явно ги разбираш работите...

it's_not_me
04-06-2005, 21:16
Аз тука имам няколко забележки.
Най-напред Crowfish сами се определят като мелодичен пънк, а не емокор. И после гостът явно е слушал само синглите на Блинк за да твърди, че са поп. И още нещо към госта - пич истинския пънк, за които ти говориш си се нарича oldschool, а останалото, което не признаваш (явно) като Блинк ( не, че аз мнгоо ги таче, ама както и да е) се водят за newschool. Eстествено, че старото е по-яко, то с почти всичко е така. Тия бози като New Found Glory, думи нямам да опиша колко ме дразнят, ама ги има и явно има хора, които им се кефят и казват, че са пънкари - успех им желая.

04-07-2005, 12:00
Мога да ти кажа че на блинк им имам сичките албуми излезнали досега и че са много зле, особено последния. Поп с китари. А за кроуфиш мога да кажа, че не са баш емо, ама са емо пънк. Като афи. А и много добре знам кое е олд скуул и кое не е. Аз слушам почти всичко олд скулл. Да кажеш на новите банди ПЪНК е се едно да кажеш на групи като Caliban, Heaven Shall Burn, All Out War и тн ХАРДКОР, а те не са.
Те са метълкор и има доста разлика. Тя е точно такава както в съвременните и старите ПЪНК банди.

it's_not_me
04-07-2005, 12:24
Хах, добре Госте какво е мнението ти за NoFX - какво са те? 8)

e_l_i_z_a
04-07-2005, 19:10
ami tujna-kvo da razbiram pod tva,osven BALADA?!?!?!
ami za balada..PUNK nqma ili pone ne se se6tam
ami Avril Lavigne-Nobody`s home
ama to ne e to4no punk...
a ina4e
Metallica,Roxette i Scorpions imat qki baladi! :wink:

universal_dream
04-30-2005, 19:17
Hipodil - Otnesen haha awe mislex da si zamul4a ama vikam are.... samo ne videx 6to nikoi ne napisa Guns'n'Roses ? te su6to imat nqkvi ne6ta deto moje da svur6at rabota po temata :lol: ina4e kato gledam ima razbira4i i verno 4e staroto e klasika ama novoto pokolenie ne go vuzpriema mn mn.. gleite 4e 4algiikata navsqkude q ima i mi idva da izkormq nqkoi kato 4uq maznite melodiiki ama gledam da se kontroliram de...ta druga grupa the distillers.. te su6to imat qki ne6ta

tedo_davis
05-01-2005, 14:50
1vo - ima tajni punk pesni. ima tajni punk tekstove nai ve4e
2ro- avril lavigne ne e punkarka
3to - neometal baladite sa absoluten sh...t
kakto i da e...

Bimper-ska
05-01-2005, 21:11
Ako iska6 balada: Skunk Anansie - Pickin' on me
Ako iska6 prosto tujna pesen, no s ne to4no zvu4ene na balada: Skunk Anansie - Brazen (Weep) ili Hedonism. Tiq dvete moje da si gi 4uval, bqha golemi hitove.
Zabelejka: Skunk Anansie ne e to4no punk, a acid punk. Ako iska6 ba6 kunk, probvai s Blondie ili Sex Pistols. No me samnqva te da imat nqkoq balada.

xScornx
05-13-2005, 16:46
Ей Госте ти по учебник ли си учил за музиката бе сине майчин! Насечени части .....Ела на вендета бе мухльо и ще видиш пънк ще видиш и нови групи да ви таковам и неометълите.Ебани хипита с изсулени гащи
Е за това никой от вас мухльовци не припарва по концертите, защото ще бъдете затрити, смачкани и пребити като нещастните храчки, които сте , защото mosh pit-a А не "ПОГОТО" е място за истински мъже и
само най силните оцеляват, а останалите си плюят зъбите.

Givin' Emo Kids SOmethin' to cry about
Emo Fags Get Out of Our Scene!

ofliuf
08-18-2005, 11:41
Хора аз пак много се кефя на групи като Green day, Good Charlotte,Blink 182,Sum 41,The Killers, New Found Glory, Foo Fighters и мнооооого други ! Просто не виждам какво лошо им има в тях свирят яка и весела музика мен лично много ми харесват! Пак отностно чалгата т`ва е ебати шибаната история пълна скръб !!! Това е изках да си изкажа мнението!

DespaiR
08-18-2005, 11:51
Лошо няма ве слушай си ги само че не разправяй че си пънкар ако ги слушаш

Sinister_Doll
08-18-2005, 11:58
Az ne sum punkarka, po- skoro sum metulka, ama mn zdravo se kefq na punk... Ili pone na tova, koeto az razbiram pod punk. A to izob6to ne se svejda do Blink 182, a ako o6te vednuj 4uq, 4e muzikata, koqto pravi Avril Lavigne e punk, prosto 6te se hvurlq ot nqkude! Za Toten Hosen sum napulno suglasna! Mn sa divi!

ofliuf
08-18-2005, 12:19
Еи DespaiR да те питам тогава какво е това тогава което слушам дай някакво мнение, какво се води тази музика дето слушам?

Sinister_Doll
08-18-2005, 12:26
A! I ne6to posledno, naistina ne e 4estno da si slagate Samara na BlueBlack za avatar! Iskah az! http://smilies.sofrayt.com/aiw/cry.gif

DespaiR
08-18-2005, 15:09
Еи DespaiR да те питам тогава какво е това тогава което слушам дай някакво мнение, какво се води тази музика дето слушам?
Еба ли му майката май се води ню скуул или деа знам ще те излъжа някъв ако мога да го кажа по-лигав пънк а ве важното е че те кефи няма значение кво е стига да не е чалгия :lol:

chupacabra:)
08-18-2005, 15:30
Хора аз пак много се кефя на групи като Green day, Good Charlotte,Blink 182,Sum 41,The Killers, New Found Glory, Foo Fighters и мнооооого други ! Просто не виждам какво лошо им има в тях свирят яка и весела музика мен лично много ми харесват! Пак отностно чалгата т`ва е ебати шибаната история пълна скръб !!! Това е изках да си изкажа мнението!
або то няма нищо лошо... но това не е ПЪНК, мамка му.. научете се най-после, че като чуя, че грийн дей са пънк ми иде да си тегля ножа.......

DespaiR
08-18-2005, 17:21
Тегли си го ве кой те спира :!:

Greenday са пънк
Greenday са пънк
Greenday са пънк
Greenday са пънк
Greenday са пънк
Greenday са пънк :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Ае самоубий се сега

Swinkenhoffer
08-18-2005, 17:33
стига бе ... :) ако chupa си тегли ножа, аз ко ще правя??
а, да ... и онея МТВ тъпаци не са пънкари. тва дори и аз го знам. от пънк не разбирам кой знае колко, но понякога послушвам pennywise.
е, на това му се вика компетентно мнение :lol:

chupacabra:)
08-18-2005, 17:47
Тегли си го ве кой те спира :!:

Greenday са пънк
Greenday са пънк
Greenday са пънк
Greenday са пънк
Greenday са пънк
Greenday са пънк :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Ае самоубий се сега
не го казваш с чувство!

DespaiR
08-18-2005, 17:49
Тва е щото изобщо не го казвам а го пиша :twisted:

Elberet
08-18-2005, 18:29
Ако Грийн дей не са пънк тогава какво са?!
Не се карайте кой бил пънкар и кой не. Между нюскуул пънка и олдскуул има огромнааа разлика и всеки си избира кое от двете или и двете да си слуша и според мен нищо не му пречи да се нарича пънкар!

chupacabra:)
08-18-2005, 18:36
Ако Грийн дей не са пънк тогава какво са?!
Не се карайте кой бил пънкар и кой не. Между нюскуул пънка и олдскуул има огромнааа разлика и всеки си избира кое от двете или и двете да си слуша и според мен нищо не му пречи да се нарича пънкар!
грийн дей са някфа смешна амерканска лигава момчешка поп-групица.
още по-малко пънк са
sum 41 или blink 128
нека си слушат кфот искат, но не и да твърдят че тфа е ПЪНК

Elberet
08-18-2005, 18:45
грийн дей са някфа смешна амерканска лигава момчешка поп-групица.
още по-малко пънк са
sum 41 или blink 128
нека си слушат кфот искат, но не и да твърдят че тфа е ПЪНК
Аз пък мисля,че Грийн дей са си много яка групичка и имат много добри песнички.А и се водят нюскуул пънк! Всеки си имам мнение и няма нужда един да оспорва на друг дали това,което слуша е "бозаво", "глупаво", "лигаво" и т.н.

chupacabra:)
08-18-2005, 18:48
грийн дей са някфа смешна амерканска лигава момчешка поп-групица.
още по-малко пънк са
sum 41 или blink 128
нека си слушат кфот искат, но не и да твърдят че тфа е ПЪНК
Аз пък мисля,че Грийн дей са си много яка групичка и имат много добри песнички.А и се водят нюскуул пънк! Всеки си имам мнение и няма нужда един да оспорва на друг дали това,което слуша е "бозаво", "глупаво", "лигаво" и т.н.
еми ти ме попита!?
всеки си има мнение - и аз си изказах моето
мисля че са лигави и не са ПЪНККК :evil:

Elberet
08-18-2005, 18:51
грийн дей са някфа смешна амерканска лигава момчешка поп-групица.
още по-малко пънк са
sum 41 или blink 128
нека си слушат кфот искат, но не и да твърдят че тфа е ПЪНК
Аз пък мисля,че Грийн дей са си много яка групичка и имат много добри песнички.А и се водят нюскуул пънк! Всеки си имам мнение и няма нужда един да оспорва на друг дали това,което слуша е "бозаво", "глупаво", "лигаво" и т.н.
еми ти ме попита!?
всеки си има мнение - и аз си изказах моето
мисля че са лигави и не са ПЪНККК :evil:
В поста си не говорех специално за теб. Сори,че не сме се разбрали :oops: :)

chupacabra:)
08-18-2005, 19:00
green day не са пънк...
пънк означава много неща и едно от тях е да не си милионер, пускан по Мтв, обличащ се модно и т.н.

поздрав за всички: dead kennedys- MTV- Get Off the Air
точно.
истинските пънк групи не правят музика за пари, както правят грийн дей

The-WishmasteR
08-18-2005, 19:31
ЗДРАСТИ! Малоумници! Това дето го давате за пример не е ПЪНК, злета!!!!
ПЪНК СА
ВЕЛИКИТЕ И НЕПОВТОРИМИТЕ
SEX PISTOLS
THE RAMONES
BAD RELIGION
RISE AGAINST
MINOR THREAT и още много други, адски сте тъпи!
ПОДИВЯВАМ ОТ ЯД САМО КАТО ВИДЯ НЕЩА ОТ СОРТА НА AVRIL LAVIGNE или BLINK 182 те са поп! Нямат нищо общо с пънка или поне с истинския ПЪНК!!!
А за тъжен пънк ето кво ше ти кажа мойто момче. СЛУШАЙ ЕМО!
Емо-то е свързано с пънка и хардкора, произлиза и от двата стила. АДСКИ ТЪЖЕН Е ! Всички песни са бавни и супер меланхолични! Пробвай с българскитa емо бандa - crowfish.
За западни - THURSDAY
DASHBOARD CONFESSIONAL
AT THE DRIVE IN
BOY SETS FIRE
RITES OF SPRING
CAVE IN и тн. ТОВА СА ЯКИ ГРУПИ!
КРАЙ!
am The Exploited kakvi sa be umnik ?!kak moje da gi zabravi6 :-)

DespaiR
08-18-2005, 20:09
А ве ко ме боли мене кое било пънк и кое не ебал съм го в гъза аз си слушам квот си ми харесва знам че не е чалга пък от там на татъка не ми пука кво е :!:

e_l_i_z_a
08-18-2005, 20:23
Знам,че Good Charlotte не са точно пънк,но песента
"The Truth" е хубава балада. :wink:

The-WishmasteR
08-18-2005, 21:27
green day sa tolkova punk kolkoto LP sa death metal! hahahahaahhaahaahh :)

DespaiR
08-19-2005, 08:22
Деа знам аз нямам Музикални предпочетания само чалга не слушам.

08-19-2005, 10:54
е хубаво тогава,кажете банди,които свирят неопънк :twisted: :?:

Sinister_Doll
08-19-2005, 11:13
Abe, ti dosega kude be6e??? Pro4eti predi6nite nqkolko stranici vnimatelno, vnikni v smisula i 6e vidi6 koe e istinski punk i koe ne e! Tva deto se vodi neo punk e bozica, moje da si mu vikame 4ist pop muzic! I za kvo ti e neo punk, kat moe6 da slu6a6 punk- punk???

The-WishmasteR
08-19-2005, 12:15
green day sa tolkova punk kolkoto LP sa death metal! hahahahaahhaahaahh :)
:twisted:
ou? :wink:

Sk8eR^BoY
08-20-2005, 00:09
Айде една тема за пънк и сички да се покажат какви разбирачи са. Първо от пънк до пънк има разлика толкова колкото в предпочитанията на всеки един от вас , това дали са old ili new има ли значение ? времената се менят, и кво , като ми слушате групи като exploited , sex pistols , anti-flag и прочие , смеете да се наречете пънкари ли ? Говорите ми за музика която се прави за пари .. че всеки прави музика за пари , мн малко са групите дето е правят за феновете ... това че някои не са стигнали далеч си е тяхна работа.. а дори тези дето е правят за хората за това са и по известни , защото на неразбирачите им харевса повечко слушам както и по хард така и "непънк" както вие го наричате .. слушам това което ми харесва , и съм сигурен че повечето "пънкари" дори и да им хареса нещо по модерно няма да си признаят от гордост и повече от това да не бъдат изхвърлени от тяхното общество/приятелското пънк обръжение/ .. също така и като нареждате ню пънк'а , по пънкари ли сте ?! .. и ще ви кажа още нещо , което знам :
Един човек неможе да се нарече пънкар по музиката която слуша/независимо от пънк'а софт или хард/ , Пънкар е това какъв си ти , и дали си такъв по душа ..
П П : Ако искате нареждайте ме и за Simple Plan ..ама аз ще ви кажа едно .. Хич не ми пука и сички дето имат против мен могат да си теглят една майна ;)

Sk8eR^BoY
08-20-2005, 00:17
http://www.metal-world.info/xskacorex/phpBB2/viewforum.php?f=7
ей тоя сайт го разгледайте , и особено тези дето смятат да пишат за пънк'а , защото не ми се правете на разбирачи, а идете и си напънете мозъците като прочетете малко от историята както и ще видите йерархията в пънка и разните под жанрове..

universal_dream
08-20-2005, 12:55
http://www.metal-world.info/xskacorex/phpBB2/viewforum.php?f=7
ей тоя сайт го разгледайте , и особено тези дето смятат да пишат за пънк'а , защото не ми се правете на разбирачи, а идете и си напънете мозъците като прочетете малко от историята както и ще видите йерархията в пънка и разните под жанрове..
много добур форум! мерси за линка...и тва "Пънкар е това какъв си ти , и дали си такъв по душа .." съгласен съм и с тва,но то който си е пънкар ще си слуша и пънкарската музика...

mary_jane_666
08-20-2005, 13:46
am ima li punkari ot tuka koit se praqt na greben ??

universal_dream
08-20-2005, 14:44
am ima li punkari ot tuka koit se praqt na greben ??
скоро да си виждала някой на гребен ? ама не от тея фешън четки,а голям цветен гребен...щото освен по фестовете,е така по улиците не съм виждал много такива :) аз преди си бях направил,но го носих 2 месеца и го постригах..ще си направя пак като си взема някви по стабилни кубинки с повече желязо :lol: :lol: иначе съм на рогове като ми порастне повече косата

Sk8eR^BoY
08-20-2005, 16:00
http://www.metal-world.info/xskacorex/phpBB2/viewforum.php?f=7
ей тоя сайт го разгледайте , и особено тези дето смятат да пишат за пънк'а , защото не ми се правете на разбирачи, а идете и си напънете мозъците като прочетете малко от историята както и ще видите йерархията в пънка и разните под жанрове..
много добур форум! мерси за линка...и тва "Пънкар е това какъв си ти , и дали си такъв по душа .." съгласен съм и с тва,но то който си е пънкар ще си слуша и пънкарската музика...

No Problem .. е да , то с едното си върви и другото /музиката/ :)

mary_jane_666
08-21-2005, 04:36
am ima li punkari ot tuka koit se praqt na greben ??
скоро да си виждала някой на гребен ? ама не от тея фешън четки,а голям цветен гребен...щото освен по фестовете,е така по улиците не съм виждал много такива :) аз преди си бях направил,но го носих 2 месеца и го постригах..ще си направя пак като си взема някви по стабилни кубинки с повече желязо :lol: :lol: иначе съм на рогове като ми порастне повече косата

ami edna frendka naskoro se napravi na golqm 4erven greben .. ama to tva vseki si go prai ... po qko golqm i cveten ama skoro ne sym mqrkala takiva ...
obiknovenno sa 4erveni ...
adski mnooo se zaribqvam po grebenite ... awe vyob6te po punkaRI ... :oops:

DespaiR
08-21-2005, 14:32
I za kvo ti e neo punk, kat moe6 da slu6a6 punk- punk???
ПХАХАХАХА ТИ СИ ЗЛЕ ВЕ същото като за кво ти е нео метъл като можеш да слушаш метъл пхахаха. И кой каза че нео пънка може да му се вика поп неможе щото в попа няма китари нео пънка може да е боза ама си е нео пънк не поп