PDA

View Full Version : Какво мислите за момичетата които посягат на момчета ?



01-31-2005, 22:10
А сега де :roll:

nar
01-31-2005, 22:11
kak to4no posqgat?

Cradle_Fan
01-31-2005, 22:14
Ми браво на тях http://smilies.sofrayt.com/%5E/r/supergrin.gif
А сега сериозно...постъпката е доста грозна според мен. Но много по-страшна е обратната ситуация :roll:

01-31-2005, 22:16
Ко да ви кажа :!: Случава се и в най-добрите семейства :!: :!: :!:
хъхъхъхъхъхъ :mrgreen:

01-31-2005, 22:18
kak to4no posqgat?
Става дума най- вече за такива, които удрят, смятайки се за защитени, защото са момичета и не може да им се посяга.
А иначе да- в секса е разрешено разбира се :!: :wink:

Cradle_Fan
01-31-2005, 22:24
aneD]
kak to4no posqgat?
Става дума най- вече за такива, които удрят, смятайки се за защитени, защото са момичета и не може да им се посяга.
Това за което говориш ти е доста нагло от страна на момичето :wink: . Все пак това, че е момиче не и дава правото да прави каквото си иска. Аз лично не бих ударила момче, само защото знам, че той няма да ме удари(просташко е)....а ако ме нарани би си получил нещо много по - здраво от бой...има си други начини :twisted: :twisted: :twisted:

01-31-2005, 22:27
aneD]
kak to4no posqgat?
Става дума най- вече за такива, които удрят, смятайки се за защитени, защото са момичета и не може да им се посяга.
Това за което говориш ти е доста нагло от страна на момичето :wink: . Все пак това, че е момиче не и дава правото да прави каквото си иска. Аз лично не бих ударила момче, само защото знам, че той няма да ме удари(просташко е)....а ако ме нарани би си получил нещо много по - здраво от бой...има си други начини :twisted: :twisted: :twisted:
Звучи като садо-мазо бре пич :wink:

LunaTriCk
01-31-2005, 22:32
Добре ами, ако момчето си заслужава боя :?: А сякаш едно момиче може да нанесе тежки телесни наранявания на едно момче.

Cradle_Fan
01-31-2005, 22:32
aneD]

aneD]
kak to4no posqgat?
Става дума най- вече за такива, които удрят, смятайки се за защитени, защото са момичета и не може да им се посяга.
Това за което говориш ти е доста нагло от страна на момичето :wink: . Все пак това, че е момиче не и дава правото да прави каквото си иска. Аз лично не бих ударила момче, само защото знам, че той няма да ме удари(просташко е)....а ако ме нарани би си получил нещо много по - здраво от бой...има си други начини :twisted: :twisted: :twisted:
Звучи като садо-мазо бре пич :wink:
Хахахаха...имах предвид, че е много по-яко да направиш мръсно на някого, да го иронизираш и унижиш, вместо да го удариш :twisted:
П.С. Аз съм момиче, бе :P :D

KGW
02-01-2005, 03:16
Edno e da posegnesh,drugo posle da imash gotovnost da si ponesesh posledstvieto.Ne seriozno,po-grozno e i ot momche da udria momiche.

bulgarche
02-01-2005, 10:37
Няма начин да не ме е удряло момиче, но сега не се сещам. Незнам...аз не мога да ударя момиче...абе, аре бе к'во се прая и аз, уж се мислят за много силни и велики пук да не ги обухваш...Ей ся отивам в стаята на сестрата и я прибивам...

П.П. Ако не се върна, кажете на мама, че я обичах

zElEnA^mAsLiNkA
02-01-2005, 10:43
Edinstveniqt na4in p0 k0it0 nqk0e m0m4e si zasluji udara e ak0 nasili m0mi4et0! Ili ak0 e zaka4ka nqkfa ama ne sam 4uvala za drugi slu4ai :}
AAA m0je maikata da udra m0m4et0 ama sy6t0 e rqdk0 sre6tan0 :P

©@|)@|\/|@®73®1
02-01-2005, 11:36
[B]aneD batka ti da ne slu6a6 radio Vito6a ;P dneska sutrinta, dokato hodih na daskalo govoreha za doma6noto nasilie - mn interesni ne6ta 4uh ;P

DiEsEl_GiRl4eTo
02-01-2005, 21:21
Ми ако ей така за нищо му посяга... ши***а ку**а. Ама ако ония е некво животно и тва е единствения начин да се защити, тогава вече си има оправдание.

Traffic
02-01-2005, 21:27
aneD]А сега де :roll:що, бе, какво лошо има? едно време като бех с една мацка я дразнех нарочно за да ме удря. знам, че звучи откачено, но ми харесва да ме удари момиче. :roll: :oops: :oops: :oops:

02-02-2005, 00:06
[B]aneD batka ti da ne slu6a6 radio Vito6a ;P dneska sutrinta, dokato hodih na daskalo govoreha za doma6noto nasilie - mn interesni ne6ta 4uh ;P
Ne :!: za6to taka misli6 ?

Alli
02-02-2005, 20:14
ami ako e nekoi orangotan i s edin 6amar te zalepi za stenata kato plakat,pak li 6e ti haresva ploskia efect?

Murderdoll
02-02-2005, 20:42
ми ако момчето неистина си го заслужава
бой и тфа е...обаче никфи оправдания от рода
на "о ама аз съм момиче и той затфа няа да ме удари"
като ше се бием, ше се бием нормално и изобщо
не разсчитам на факта че съм момиче.не са малко
момчетата които си имат не особено приятни
спомени от мен...виж мен пък ме бият предимно
момичета-дебели свине(поне с 20 кила повече
от мен)... :roll: :roll: :roll:
ама последно време избягвам да се бия с който и да е :lol:

BlinDBoY
02-02-2005, 21:53
Хм до сеа освен шамар друго не съм виждал от момиче пък и тогава си го заслужих !Днес едни остри ботушки на една мацка ми се завряха право в задните части понеже не и хареса ,че я овъргалях в снега мчи тва е за по-сериозни наранявания освен издраскване по лицето не ми се вярва ,че могат да ви направят момичетата говорим за сладки слаби момичета а не жени мутанти!!! :wink:

02-07-2005, 05:08
Това, че се раждат с по- голяма физическа сила, в никакъв случай, не определя, че имат и нещо друго в повече... За мен това са идиоти, леко тъпи и ограничени същества... с други думи - боклук...
:!: :twisted: :evil:

Sweet_kiss_{}
02-07-2005, 13:42
mnogo hora smqtat 4e e otka4eno edno momi4e da uadri mom4e-no za6to?ako pomislim logi4no momi4eto s ni6to ne se razli4ava ot mom4eto.tova 4e tq e ot "nejniq pol"ne ozna4ava 4e stoi na po nisko nivo.p1k i ako mom4eto si zaslujava boq-za6to ne

e_l_i_z_a
02-07-2005, 16:20
zavisi 6toto ima nqkoi negodnici koito si go zaslujavat,na nikoi ne mu e priqtno da mu kajat
"Ei,putko,ela sega tuka"... :roll: primerno
oba4e nqkoi put e bezprichinno i togava ne odobrqvam

^efas^^
02-07-2005, 18:12
Мисля че тия момичета дето посягат на момчета и си мислят че момчето няма да ги удари щото са момичета са надути тъпи путки които ако ми паднат ще ги сме ля от бой

Momchence
02-07-2005, 18:15
Posqgat ... v smisal puskat race ili v smisal nalitat na boi ... ako e pyrvoto ... 4i ko lo6o ima http://shakeit.4at.info/pictures/mushkatoto4.gif ako e vtoriq ... ako e qka 6e begam (6toto ne moga az da q frasna nali) ama edva li 6e e seriozno nalitaneto ... za kfo 6e me bie http://shakeit.4at.info/pictures/mushkatoto1.gif i taka