PDA

View Full Version : След това...



BABY_SEXY_GIRL
01-31-2005, 22:10
Напишете тук научихте ли нещо ново по време на престоя си до този момент във форума? Поумяхте ли? Пораснахте ли психически? Намерихте ли нови приятели? Как мислите, заслужава ли си? А съжалявате ли? Напротив? Темата е ваша - пишете :wink:

AvLee
02-01-2005, 15:48
Разбира се сайта,форума са полезни!Беше ми много приятно,но за съжеление сега нямам време,а и преди тука беше по готино.Много съжелявам за форума романтика или като му беше името.Там влизах много рядко,щото попринцип не си падам по такива неща..но всичко което съм прочела е било страхотно!

aBeP4eTo
02-01-2005, 18:09
Еми мисля, че тука научих мн0г0 неща и м0же би в няк0й неща ф0рума ми д0принесе да п0уменя и п0расна ! Няма да забравя, че си мислех, че довериет0 се печели, а Грахче п0мня кат0 ми каза "и аз едн0 време мислех така" и п0сле след няк0лк0 случки си дад0х сметка, че наистина не е важн0 дали д0вериет0 се печели ! Ама т0ва е сам0 едн0 0т мн0г0т0 неща на к0ит0 ф0рума ме научи ! :wink: Не съжелявам ник0га за нищ0 к0ет0 е 0станал0 в минал0т0 ! Аз 0бичам т0я ф0рум ! Ак0 не беше така д0 сега да сам 0феикала !
А дали намерих приятели :lol: А не бе! Имам приятели из цяла Бг вече :P Намерих д0ри едни 0т най-д0брите си приятели :!:

GeRyTo
02-01-2005, 19:31
Хахаха ами предвид това че като се регистрирах тука едва бях навършила 15 бих казала че порастнах доста...все пак сега съм на почти 17...но определено форума ми даде много още тогава...аз бях доста глупавичка..поне сега така ми се струва и като се сетя как мислех....форума ми промени малко или много светогледа за което съм много доволна и благодарна...
а иначе за приятели....не мога да изброя колко много открих тук...както каза и една от най добрите ми аверки преди мен аВеР4еТо сега имам един куп приятели из цяла България като се надявам че един ден ще се запозная с тях и лично..и сигурно още по добри приятели ще станем...абе като цяло не мога да кажа че съм видяла нещо лошо от форума...напротив :)

Traffic
02-01-2005, 22:39
Напишете тук научихте ли нещо ново по време на престоя си до този момент във форума? Поумяхте ли? Пораснахте ли психически? Намерихте ли нови приятели? Как мислите, заслужава ли си? А съжалявате ли? Напротив? Темата е ваша - пишете :wink: ми научих, че има невероятно добрички хора, които човек трябва да е щастлив, че ги познава. :wink:

DeaTHroW-ReC_F
02-02-2005, 07:30
ми научих, че има невероятно добрички хора, които човек трябва да е щастлив, че ги познава. :wink:
първо...готена тема ..радва..
второ..аз научих същото......кат трафик и не само тва...
в сми кат вляза в форума малко или много на сериозните теми се опитвам да се правя на умна и понякога изкарвам някое добро мнение...мн неща научих...мноу го обичам тоя форум щото има супер пекани хора...пък и ме запозна с такиа добрички и мили момичета....че си няате на идея.....ако не пишех тука..кой знае сега колко щях съм тука...сяко мнение е винаги различно...харесва ти когат някой е написал нещо и почваш да се придържаш към него..а мога да кажа че според наблюдението ми...тука има мн умни хора..дет пишат мн умни неща

morsmordre
02-02-2005, 19:25
Наистина, хубава тема!
Аз вече изказах мнението си за новорегистриралите се, така че ще си спестя това, но ще кажа, че форума ми помогна за много неща, когато се регнах.А сега...Сега става само за ЛС-та със старите юзъри.Иначе във форума осъзнах, че не съм единственият, който има обичайните тийнейджърски проблеми и това до известна степен ме поободри.Както казаха DeaTHroW-ReC_F и Traffic, тук има хора, заради които си заслужава да останеш!Именно благодарение на тях толкова мн харесфам форума, но напоследък...
aBeP4eTo каза "Не съжелявам ник0га за нищ0 к0ет0 е 0станал0 в минал0т0", така съм и аз.Че то нали затова е форум 8)

02-07-2005, 04:36
хубава тема!

Хубавото е че Форума е като майка на всички юзъри...
Лошото е, че всички юзъри са си е... майката.
Нали все пак тук всички разбират от майтап :!: :!: :!:
Трябва да се напише форумна история.... Разбира се, като световната история, тя също трябва да си има някакво важно събитие... Какво по-подходящо от присъединяването ми към форума! Преди него и след него, пълен летопис през два три месеца има бунт тогава е най-интересно :twisted: :evil:

Dharma
02-07-2005, 09:58
super tema naistina!
otkakto vlizam vuv foruma razbrah adski mnogo ne6ta, nadqvam se 4e i pomoghah na mnogo hora :) daje bih kazala 4e i blagodarenie na teenproblem porasnah, predi ne razbirah dosta hora :wink:

02-07-2005, 16:35
Естествено, че научих много нови неща по време на престоя си в този сайт...
Когато влязах тук за 1ви път бях на 13 ... Сега съм на почти 15 ...
Преди да изтрият старите теми, се връщах към едни от първите си мнения ... и се смеех от сърце на глупостите, които съм писала ... Казвам глупости, може би, защото съм малко или много пораснала покрай сайта... и малко или много поумяла ...
Супер много неща научих ... Даже мисля, че от всеки юзър има поне по едно нещо, с което един вид е допринесъл в развитието ми .. или най-малкото е написал нещо, с което ме е впчатлил и ме е оставил да се замисля...
Също така много обичам по-сериозните теми (като тази например), защото ме карат да мисля преди да напиша нещо...
Обичам и ясните и точни отговори на някои юзъри, които по най-добрия начин се опитват да ти помогнат...
Харесвам много неща в този сайт... И ако зависи от мен никога не бих го напуснала... Дори да гъмжи от флудъри, глупави теми и всякакви други поразии...
Той е част от мен ... както и юзърите му ...
Той е едно от малкото места, където се чувствам наистина приятно... Където мога и да се смея от сърце... и да се натъжавам от дадени факти ...
И не на последно място този сайт ми даде възможност да се запозная с много нови хора.. както казаха и другите ... имам познати от почти цялата БГ .. даже и извън нея ...
Много ми е приятно, че се познавам с всички тези хора, макар и само виртуално.. и се надявам някои ден да мога да се видя с всички ...

little_black_dress
02-09-2005, 22:10
Много хубава тема. :wink:
Ами аз се регистрирах сравнително скоро,преди няколко месеца,но определно форума ми даде и продължава да ми дава много неща.
От по-старите юзъри винаги съм получавала много полезни съвети и много ценна информация,за което много ги уважавам и искрено им благодаря.
Определено съм станала по-зряла и отговорна,което в голяма степен дължа на вас.Научих се на много неща.Научих се да помагам на хората,да изразявам мнението си без да се интересувам от последствията.Дали намерих приятели?Да,определено мисля,че намерих много приятели из цялата страна,което е много хубаво.
Дали съжалявам за нещо?Ами и аз като всеки нов потребител в началото вероятно съм пускала глупави теми и мнения,но като цяло не съжалявам за нищо.
Още веднъж искам да ви благодаря на всички,защото съм научила много неща от вас. Обичам ви всичките. :)