PDA

View Full Version : Rise or Fall?



BABY_SEXY_GIRL
01-31-2005, 23:50
Въпроса ми е към по-редовните форумци :arrow: Как мислите, форума от ден на ден подобрява ли се или напротив?
Ако се подобрява - Защо? Кое допринася за това?
А ако пропада - С какво, как? Заради какво? Коя е главната пречка? А как тя може да се премахне? Какво можем да направим НИЕ ВСИЧКИ ЗАЕДНО за да се промени в положителна насока?
А който е бил тук и преди година >>> нека каже тогава какъв е бил форума тогава и има ли промяна сега в него :wink:
А защо много от старите форумци, които наистина допринасяха много за форума ги няма вече? Какво според вас им пречи да се върнат? :(

eNigMaTic^
02-01-2005, 10:09
Според мен запада :roll: 10000 теми 10000 флоодъри...... Гости, които опропастявам темите, караници.... :x И ако ние самите не се постараем да спре ще стане по зле :!:

air_J
02-01-2005, 12:51
Според мен запада :roll: 10000 теми 10000 флоодъри...... Гости, които опропастявам темите, караници.... :x И ако ние самите не се постараем да спре ще стане по зле :!:
tebe nikoi ne te pita (ne ti se karam prosto otbelqzvam) vyprosa beshe za useri s pone godina prisystvie kym koito spadam i az ta fact e 4e foruma zapada no pri4inite za tova sa mnogo i nai raznoobrazni sega nqmam vreme da gi izbroq no posle ako moga shte gi kaja :twisted:

BABY_SEXY_GIRL
02-01-2005, 13:14
tebe nikoi ne te pita (ne ti se karam prosto otbelqzvam) vyprosa beshe za useri s pone godina prisystvie

Ne, stava duma za hora sas pone 5 meseca prestoi, a ne primerno 1 mesec :roll: :wink: Btw varni se da izredi6 pri4inite ako iska6 pls!

aBeP4eTo
02-01-2005, 13:30
Ми и аз сам регната 0т преди г0дина и преди т0ва сам имала друга регистрация ама се беше прецакала ! какт0 и да е ! Сп0ред мен страшн0 мн0г0 запада даже лят0т0 беше п0-д0бре :? Сега... незнам защ0 ! Вече мн0г0 0т старите ф0румци ги няма и има сам0 някви караници, сп0р0ве ! Влизам и гледам "пикла" микла.. кв0т се карате сякаш се п0знавате 0т 100 г0дини и се знаете ! г0лям кеф да се караш с незп0знати ! Супер мн0 пъти съм се е раждала няква вяра, че ф0рума ще се 0прави ама с всяк0 м0е влизане виждам как няк0й се кара или какт0 мас0в0 се пишат глуп0сти във "Секс", как се пускат п0 10000 теми със един същ смисъл и съдаржание ! ет0 за т0ва трябва да има п0вече м0дерат0ри ! Трябва ред ! Ние сам0 се 0плакваме и ник0й нищ0 не прави за п0д0брение на т0я ф0рум ! Всички плямпат и сам0 се 0плакват ! К0я на к0г0 какв0 казала, к0й к0г0 убидил ууу таки ли не п0раснахте малк0 ! Няма да е зле да п0мислим защ0 малк0 п0 малк0 ред0вните стари п0требители взеха да изчезват ... ! :?
А и не ви ли писна с тея игри!? :roll:
Преди ф0рума беше мн0000000г0 як, всички се разбираха ник0й не се караше имаше някакъв мир ! Даже MUCKATA кат0 влизаше... :shock:

AvLee
02-01-2005, 16:42
Запада :?

AvLee
02-01-2005, 17:16
Е като трябва ще се обоснова :roll:
Много от старите потребители ги няма.Те можеха да дадат някакъв по-компетентен отговор,да изкажат някакво свястно мнение по определен въпрост,да пускат шеги(ама ня някви просташки) и т.н.Можеше да се обвърже някакъв спор,ама не на тъпа тема и да се получават караници.Второ..еми пак подхващам темата...модераторите.Като гледам няма няква кой знае каква промяна,как ще стане форум без модератори или само един?Не става!Друго флудърите.Безмислени теми,също такива мнения.Това ме дразни.Като нямаш да кажеш нещо,еми не пиши.Само да трупаш мнения като правиш темите не чат.Има си други места за тая цел,но не и форумите.Ааа..има и лс,така че какъв е проблема?Преди дори и Муцката като беше тук беше хубаво,Сет Коен и другите си ги знаете.Вече няма почти свястни теми,а да не говорим за тия в секс.Едни и същи и плюс това тъпи.А още по-лошо че има хора които им отговарят.А новите потребители(сега като видях повечето не ги знам)..те като виждат всички какви са и какъв е форума и те ще бъдат такива.Защо да дават съвети,като е много по-забавно за се пише в темата Човека преди вас(то хубаво,ама не само там) или да отговарят на някви игрички,нали?Хем не се изисква да се мисли,хем се трупат мнения.Еми то няма голям избор!Явно форума е за това.Хубаво няма проблем и това да го има но всичко...

air_J
02-01-2005, 17:39
emi to pove4eto ot pri4inite bqha izbroeni no az shte se opitam da dobavq novi no pyrvo da izredq izbroenite smqtam 4e lipsata na starite potrebiteli naistina se okaza pagubna zashtoto te sa krepeli saita vinagi i smqtam 4e te sa edinstvenite koito nqkoga sa obi4ali istinski saita (lele kakvi dumi revnah) i po tqhno vreme imashe prostotiq no mnogo po malko i tuk opirame do vtoriq moment napusnaha predimno (da ne kaja i izcqlo) moderatori i tuk se otvarq moderatorskiq problem s lipsata na aktivni takiva (s izkliu4enie na prosto az f) pravi foruma mqsto kydeto vseki moje da si pravi kakvoto si poiska (vinagi me e draznelo nqkoi potrebitel da ne moje da razgrani4ava svoboda ot svobodiq) loshoto e 4e osven moderatori horata koito napusnaha saita bqha i to4no horata koito nai mnogo se otzovavaha na problemite i nai mnogo pomagaha za tqhnoto reshenie druga pri4ina za propadaneto na saita e tova 4e ve4e vseki 3ti pone teen znae za nego (imam predvid teenove otdelqshti pove4ko vreme za net) a tova nqma kak da ne vodi do povtarqne na temi (ave hora naistina li si vyobrazqvate 4e za 3 godini nqkyde ot tolkova syshtestvuva saita ne se e obsydilo ABSOLIUTNO vsi4ko osobeno v razdel sex ?) puskat se razni typi igri4ki vseki moje da si puska temi pravila ima no samo za nqkoi i samo ponqkoga ta tova sa samo 4ast ot pri4inite (az se bqh setil za pone oshte 2-3 pri4ini no v momenta ne mi e samo tva na glavata i ne moga da se setq posle shte dopylnq)
P.S.> v na4aloto si priznavam 4e i az vlizah v saita za da se e.b.a.vam s userite ama dosta skoro toq element se premahna :twisted:

AvLee:)
02-01-2005, 17:47
P.S.> v na4aloto si priznavam 4e i az vlizah v saita za da se e.b.a.vam s userite ama dosta skoro toq element se premahna :twisted:
Честно казано аз като влизах в началото(само че не се бях регнала) и пусках някви тъпи теми и дори някви измислени истории.Ама това беше доста за кратко.После като видях потребителите,темите мненията и се отказах.

morsmordre
02-01-2005, 19:04
Така е, така е!!!BABY_SEXY_GIRL, форума наистина запада, както вече ти казах :? Ужасно, УжаснО!!!Надявам се, че модераторите разглеждат от време на време раздел "Секс", защото са там са го превърнали на чат, а за "Любов" да не говорим!!!Не знам дали имам право на глас тук, след като съм от октомври, но поне не съм флуудър, де.Тва поне мога със сигурност да кажа.А новаците са просто под сяква критика.Изобщо не използват търсачката и само глеат да трупат постове!!! :evil: Наистина, няма спор, че форума е станал мн зле.Аз тъкмо смятах да пускам ена такава тема, ама виждам, че си ме изпреварила :D

techCandy
02-01-2005, 19:48
malko li takiva temi stanaha
kakvoto i da kazvame ne6tata ne mislq 4e mnogo 6te se promenqt, tva 4e da kajem az i ti staroto vreme na foruma da se vyrne, ne ozna4ava 4e 6te stane....nikoi i ni6to ne moje da spre razvietieto na kakvoto i da bilo, a foruma neizmenno se razviva i promenq, dali kym dobro ili kym lo6o....typo e da kazvame 4e den sled den foruma propada 6toto ne e to4no taka i vsi4ki go znaem...ne e trygnalo na dobre razbira se, no ne e s takava glavolomna skorost kakvo pove4eto izkaraha, aide da ne preuveli4avame....po drugite vyprosi, i da iskam stariq forum da se vyrne, vse taq, 6toto nqma da se....znae6, a za6to starite qki useri napusnaha foruma li....mi za6toto imaha pri4ina, i az po4vam da se 4udq kvo pravq tolkova vreme tuka...kakto i da e, vse pak moje bi ima nadejda...

02-01-2005, 19:54
Nadejdata uj umira posledna - za povecheto stari potrebiteli - imam predvid hora regnali sa prez 2002-3 i nachaloto na 2004 ...Hora kato Keri Ollas kralizata za tva sa iznesoha - nadejdata umrq - stana tupo....i sq e tupo zashtoto novite potrebiteli nqmat nikvo uvajenie kam starite det sa posnali koreni tuka ot dosta vreme... f*ck it ...

GeRyTo
02-01-2005, 20:18
Според мен форума запада...и ще ви кажа най главната причина да мисля това...напълни се със един куп лапенца...а хората от които наистина може да се научи нещо и които се вълнуват от сериозни неща (не като кво прайте преди даскало или еди кога си там) се махнаха...ми аз очаквам да се "обогатя" малко или много тука...ама кво мога да науча или какъв съвет да получа от някви пикли и пикльовци.... :evil: :roll:

AvLee
02-01-2005, 20:37
Според мен форума запада...и ще ви кажа най главната причина да мисля това...напълни се със един куп лапенца...а хората от които наистина може да се научи нещо и които се вълнуват от сериозни неща (не като кво прайте преди даскало или еди кога си там) се махнаха...ми аз очаквам да се "обогатя" малко или много тука...ама кво мога да науча или какъв съвет да получа от някви пикли и пикльовци.... :evil: :roll:
С риск за флууд или да се повторя съм напълно съгласна.Явно предназначението на форума се е променило и като не виждаш свястни теми почваш и ти да пишеш глупости.

BABY_SEXY_GIRL
02-01-2005, 21:17
...novite potrebiteli nqmat nikvo uvajenie kam starite det sa posnali koreni tuka ot dosta vreme... f*ck it ...

Tova e mnogo vqrno kazano! I ti, Kittie_, i az, o6te nqkolko hora, koito sme ot mnogo dulgo vreme tuk otli4no znaem tova, za6toto zasqga nas samite! Iskam da se obarne vnimanie na tozi faktor za sporove! Adski tupo e da doide6 tuk, da si nekvo lapence v na4alen stadii na puberteta i sas nqkakvi floodarski mneniq da se pravi6 na mnoo interesen! Puk kamu li da sazdava6 sporove s hora, koito ne poznava6 li4no ili pone ne si opoznal 4rez foruma dostata4no, tova samo pokazva kolko zavistlivi sa i dalboko komplexirani...Ina4e drugite pri4ini ve4e bqha spomenati nekolkokratno, kato 4e li nai-dobre 6te e da nqma titli...a samo mneniq, taka 6te se namali flooda na novite potrebiteli :?

Traffic
02-01-2005, 23:29
Въпроса ми е към по-редовните форумци :arrow: Как мислите, форума от ден на ден подобрява ли се или напротив?
Ако се подобрява - Защо? Кое допринася за това?
А ако пропада - С какво, как? Заради какво? Коя е главната пречка? А как тя може да се премахне? Какво можем да направим НИЕ ВСИЧКИ ЗАЕДНО за да се промени в положителна насока?
А който е бил тук и преди година >>> нека каже тогава какъв е бил форума тогава и има ли промяна сега в него :wink:
А защо много от старите форумци, които наистина допринасяха много за форума ги няма вече? Какво според вас им пречи да се върнат? :( след големия срив, който стана преди известно време, форума вече не е същия и единствената причина, поради която все още влизам от време на време си ти, сладурче. ако не беше ти, аз нямаше вуще да влизам тука. определено запада форума.

MiRaCuLiXbb
02-02-2005, 12:34
Според мен форумът не запада, но се нуждае от сериозни промени:
1. Повече модератори. И като казвам повече имам предвид на всеки 100-200 активни потребители да има по 1 модератор.
2. Да се премахне възможността на гости да пускат теми или мнения. По мои наблюдения повечето глупости се пишат от гости.
Има много други неща, които бих променил ако зависеше от мен. Тези 2 са задължителни, ако администраторът иска към форума му да има поне малко уважение.

air_J
02-02-2005, 14:40
brato loshoto e 4e neska nqmashe ko da praq i se zamislih i da ti kaja ne otkrih nito edin 4ovek sposoben da byde moderator (e ne sym mislil 1 4as po taq tema no pone ot redovnite potrebiteli vsi4ki mi minaha prez glavata i nikoi ne stavashe) tova e nai loshoto moderatori nema no i podhodqshti nema (makar 4e ako se napyna moga da dam 2-3 primera za ne loshi moderatori no za jalost te po4ti sigurno shte otkajat) :twisted:

02-02-2005, 18:07
Как мислите, форума от ден на ден подобрява ли се или напротив?

От ден на ден, форумът определено запада... Много хора казват, че имало напредък, но интересно защо аз не го откривам...


А ако пропада - С какво, как? Заради какво? Коя е главната пречка? А как тя може да се премахне? Какво можем да направим НИЕ ВСИЧКИ ЗАЕДНО за да се промени в положителна насока?

С какво и как пропада ли ... Еми с безбройните флудъри, глупави теми (от сорта за обсъждане на юзъри, какво слушате .. да не говорим за темите игри). Аз ако бях админ щях да забраня такива теми...
Може би, ако имаше повече модератори (които да си вършат съвествно работата) щеше положението малко или много да се оправи. Ама съгласете се, че ^npocTo^a3^f^ и да иска не може да изтрие всички излишни мнения и теми... Така че наистина не мога да си обясня защо не направят още няколко от редовните юзъри модератори...
"НИЕ ВСИЧКИ ЗАЕДНО" ... Еми, Рени, честно да ти кажа май и там е проблема, че ние не сме всички заедно ... Ние се се разединили, изпокаралали и не знам си още какво... Всички сме си един вид на групички ... Еди-кой-си харесва еди-кой-си и не може да понася еди-кой-си ... Нещо такова се получава... Аз лично не обичам да деля юзърите на такива, които ми харесват и които ме дразнят. Приемам всеки такъв какъвто е ... Мисля, че всички трябва да се замислим над това .. и да положим поне мъничко усилия да станем малко по-добри едни към други...


А който е бил тук и преди година >>> нека каже тогава какъв е бил форума тогава и има ли промяна сега в него :wink: А защо много от старите форумци, които наистина допринасяха много за форума ги няма вече? Какво според вас им пречи да се върнат? :(

Аз съм май от година и нещо тук (не знам точно), и опрделено не съм само аз на мнение, че преди сайта беше сравнително в по-добро състояние от сегашното... Нямаше флудъри, нямаше безброй глупави теми... Всички се стремяха максимално да ти помогнат с каквото могат. Сега го няма това дружелюбно отношение. Именно и заради това толкова много потребители си отидоха... Просто им писна от разни лигльовци и лигли, които си нямат друга работа и са решили, че могат да ни развалят хубавия сайт. Наистина много съжелявам, че толкова много ценни юзъри ни напуснаха, но вярно си е и това, че се появиха нови, които малко или много заемат тяхното място. И също дават много от себе си, за да ти помогнат максимално...
Замислете се поне малко, и откриите поне малка част от пропадатането на сайта и във себе си, защото малко или много всички сме виновни за това...
Както и да е ... То само с приказки не се оправят нещата... Админите мисля, че трябва да се намесят...

Peace...

MiRaCuLiXbb
02-02-2005, 18:20
Модератори лесно могат да се намерят. Очевидно е, че на форума точно това му трябва. Бях пуснал такава тема, но веднага я заключиха. Може да звучи много песимистично, но колкото и да говорим, нищо няма да се направи. :(

morsmordre
02-02-2005, 20:08
Как мислите, форума от ден на ден подобрява ли се или напротив?

От ден на ден, форумът определено запада... Много хора казват, че имало напредък, но интересно защо аз не го откривам...


А ако пропада - С какво, как? Заради какво? Коя е главната пречка? А как тя може да се премахне? Какво можем да направим НИЕ ВСИЧКИ ЗАЕДНО за да се промени в положителна насока?

С какво и как пропада ли ... Еми с безбройните флудъри, глупави теми (от сорта за обсъждане на юзъри, какво слушате .. да не говорим за темите игри). Аз ако бях админ щях да забраня такива теми...
Може би, ако имаше повече модератори (които да си вършат съвествно работата) щеше положението малко или много да се оправи. Ама съгласете се, че ^npocTo^a3^f^ и да иска не може да изтрие всички излишни мнения и теми... Така че наистина не мога да си обясня защо не направят още няколко от редовните юзъри модератори...
"НИЕ ВСИЧКИ ЗАЕДНО" ... Еми, Рени, честно да ти кажа май и там е проблема, че ние не сме всички заедно ... Ние се се разединили, изпокаралали и не знам си още какво... Всички сме си един вид на групички ... Еди-кой-си харесва еди-кой-си и не може да понася еди-кой-си ... Нещо такова се получава... Аз лично не обичам да деля юзърите на такива, които ми харесват и които ме дразнят. Приемам всеки такъв какъвто е ... Мисля, че всички трябва да се замислим над това .. и да положим поне мъничко усилия да станем малко по-добри едни към други...


А който е бил тук и преди година >>> нека каже тогава какъв е бил форума тогава и има ли промяна сега в него :wink: А защо много от старите форумци, които наистина допринасяха много за форума ги няма вече? Какво според вас им пречи да се върнат? :(

Аз съм май от година и нещо тук (не знам точно), и опрделено не съм само аз на мнение, че преди сайта беше сравнително в по-добро състояние от сегашното... Нямаше флудъри, нямаше безброй глупави теми... Всички се стремяха максимално да ти помогнат с каквото могат. Сега го няма това дружелюбно отношение. Именно и заради това толкова много потребители си отидоха... Просто им писна от разни лигльовци и лигли, които си нямат друга работа и са решили, че могат да ни развалят хубавия сайт. Наистина много съжелявам, че толкова много ценни юзъри ни напуснаха, но вярно си е и това, че се появиха нови, които малко или много заемат тяхното място. И също дават много от себе си, за да ти помогнат максимално...
Замислете се поне малко, и откриите поне малка част от пропадатането на сайта и във себе си, защото малко или много всички сме виновни за това...
Както и да е ... То само с приказки не се оправят нещата... Админите мисля, че трябва да се намесят...

Peace...

Това май беше най-точното изказване по темата.Едно от най-точните неща, които каза, като че ли беше да се намесят админите...
Извинявайте, че пак аз пиша в тази тема, но следя внимателно нейното развитие и, честно да ви кажа, съм почти потресен от решението на досегашните трима души, които мислят, че се издига!!!Това точно сега не е така!Та аз вече влизам тук само да си пускам ЛС-та с някои от свестните и добрите форумци!!!Никоя тема не заслужава огромно внимание.Всеки ден забелязазвам по десет нови теми със се едни и същи проблеми, ако мога така да го нарека (в което дълбоко се съмнявам...)!!!Не искам да се карам с модератори и други важни във форума, но той направо слиза надолу с шеметна скорост!MiRaCuLiX.bb, не съм съгласен с теб, че трябва да има мн модератори.Тези са си достатъчно.А ако наистина трябват, кого би направил ти?!?Аз лично мисля, че доста малко хора заслужават модераторски права тук и те съветвам даже да не си и помисляш, че ти си способен за тази отговорност, защото ти следя някои постове и, без да се засягаш, мога да ти кажа, че не ставаш за модератор.Само няколко са хората, които бих ги подкрепил 100-процентово, но не искам да споменавам имена.Та, мисля, че темата беше за пропадането или издигането на форума и аз май се отдръпнах малко от нея :oops:
Това, което съм забелязал е, че в повечето теми са най-вече гости или някои новаци, регнали се колкото да натрупат 5000 постове (и да отпразнуват тринайсетия си рожден ден :evil: )!!!Така че ще отправя една ОГРООООМНА молба:::

АДМИНИ, МОДЕРАРТОРИ И ВСИЧКИ С ДОСТАТЪЧНО ПРАВА ДА ИЗТРИВАТЕ ТЕМИ, МОЛЯ ДА ПРЕРАЗГЛЕДАТЕ ПЪРВИТЕ ТРИ-ЧЕТИРИ РАЗДЕЛА И ОСОБЕНО РАЗДЕЛ "СЕКС", КОЙТО ГО ПРЕВЪРНАХА НА СТАЯ ЗА ЗАПОЗНАНСТВА!!!ИЗЧИСТЕТЕ ФОРУМА ОТ ФЛУУДЪРИ, КОИТО САМО ГО ЗАРАЗИХА И РАЗВАЛИХА!!! :evil: :evil: :evil:

Благодаря!

Грахче
02-02-2005, 20:23
брей, таз тема все още не е заключена! Прогрес http://www.my-smileys.de/smileys2/happy_2.gif

форумът отдавна спря да се подобрява в каквато и да е насока... на всеки нови 40 потребителя да има един, който да няма за цел да се самоизтъква, да обижда, да избива комплекси. Старите потребители, които направиха форума, това което беше - едно прекрасно място, където с удоволствие можеш да си губиш времето, вече ги няма. Връщат се понякога, за миг - с надежда. После отново хващат пътя разочаровани за кой ли път.

като един продукт, този сайт трябва да може не само да привлича вниманието на потребители, ами и да го задържи. За съжаление тук всичко може да те отблъсне - най-малкото е злобното отношение на потребителите и тяхната дребнавост. /решение - модераторски контрол!/

Има ли смисъл да говорим какъв е бил форумът преди? http://www.my-smileys.de/smileys2/confused_1.gif http://www.my-smileys.de/smileys2/Confuzzled.gif
Не можем вечно да се борим заради някакви си спомени... http://www.my-smileys.de/smileys2/cry_2.gif

За старите потребители.... този форум не ги заслужава!


http://www.my-smileys.de/smileys2/throb.gif

MiRaCuLiXbb
02-02-2005, 20:48
Morsmorde ,кой е казал, че искам да съм модератор? :evil: :shock: Айде да си имаме уважението. Не мисля, че следиш постовете ми, но това е друга тема!
Първо искам да ти кажа, че не каза нищо съществено по темата, освен че не си съгласна да има повече модератори. А после казваш да се изчисти флууда. Май си противоречиш сама, ми нали затова са модераторите?!

Та аз вече влизам тук само да си пускам ЛС-та с някои от свестните и добрите форумци!!!Никоя тема не заслужава огромно внимание
Виж това вече си е изцяло твой проблем.

GeRyTo
02-02-2005, 20:59
Алооооооо morsmordre и MiRaCuLiX.bb вие уш говорите че сайта запада...а я се вижте колко сте дребнави като "другите" с тея лични нападки....проваляте една от малкото свястни теми :!: :evil: :!: :evil:

MiRaCuLiXbb
02-02-2005, 21:08
Напротив, аз не мисля, че форумът запада! Когато някой казва, че не е съгласен с нещо трябва да се обоснове.

02-02-2005, 23:28
Запада :twisted:

bodil4e_f
02-03-2005, 06:56
zna4i az sas toq nick sam ot edna godina tyka
no predi bq vlizala sa6to edna godina samo 4e s dr ncik ...Blue^girl ili ne6to takova!!!
ta ...spored men zapada...adski mnogo glypavi temi,adski mnogo flooder-i,adski mnogo neyvajava6ti se xora
predi dizain-a na saita sa6to me kefe6 pove4e!!
ami s kvo mojem da pomgenm nie li??kato ne pi6em izli6ni glypavi temi,kato ne pi6em prosti mneniq ei taka za to4ki...s drygo ni6to 6toto to drygoto e rabota na adminite i moderatorite!!!

morsmordre
02-03-2005, 13:50
Алооооооо morsmordre и MiRaCuLiX.bb вие уш говорите че сайта запада...а я се вижте колко сте дребнави като "другите" с тея лични нападки....проваляте една от малкото свястни теми :!: :evil: :!: :evil:

Ок, извинявай, просто си изказах мнението, че според мен той не е прав, но наистина, обърнахме една от най-хубавите теми за лични нападки...Извинявайте сички, моя е вината :?
Ето, сега ще покажа една тема, която съм сигурен, че няма начин повечето форумци да не са я видяли, но за секи случай ще я покажа, за да докажа още повече на MiRaCuLiX.bb, че форума запада!!!Ако това е нормално... :evil: :evil: :evil:

http://www.teenproblem.net/forum/viewtopic.php?t=5033

Може да отворите тази тема и да видите колко хубави съвети искат днешните новорегистрирали се!!!
:evil: :evil: :evil:
И бтв, MiRaCuLiX.bb , не съм момиче :lol:

air_J
02-03-2005, 17:31
Алооооооо morsmordre и MiRaCuLiX.bb вие уш говорите че сайта запада...а я се вижте колко сте дребнави като "другите" с тея лични нападки....проваляте една от малкото свястни теми :!: :evil: :!: :evil:

Ок, извинявай, просто си изказах мнението, че според мен той не е прав, но наистина, обърнахме една от най-хубавите теми за лични нападки...Извинявайте сички, моя е вината :?
Ето, сега ще покажа една тема, която съм сигурен, че няма начин повечето форумци да не са я видяли, но за секи случай ще я покажа, за да докажа още повече на MiRaCuLiX.bb, че форума запада!!!Ако това е нормално... :evil: :evil: :evil:

http://www.teenproblem.net/forum/viewtopic.php?t=5033

Може да отворите тази тема и да видите колко хубави съвети искат днешните новорегистрирали се!!!
:evil: :evil: :evil:
И бтв, MiRaCuLiX.bb , не съм момиче :lol:
kolega q ti i oniq drugiq deto se karate s nego ako obi4ate prekratete u4astieto si v temata ili si govorete na LS beshe to4no i qsno poqsneno 4e tuk trqbva da pishat potrebiteli registrirali se predi pove4e ot godina a vie nemate i 3-4 meseca taka 4e to4ka po vyprosa (ima se predvid godina ot registraciqta shtoto ne moje da se dokaje koi kolko e vlizal predi da se registrira) shtom drugite potrebiteli spazvat molbite ni zna4i i vie mojete taka 4e shte vi pomolq da prekratite u4astieto si v temata
P.S.> saita kategori4no se nujdae ot novi moderatori shtoto v predishniq si vid imashe pone 10 moderatora a sega ima 1 deistvasht a tova 4e nqma dostoini za jalost e vqrno no kym toq moment tova e polojenieto :twisted:

Traffic
02-03-2005, 18:49
"НИЕ ВСИЧКИ ЗАЕДНО" ... Еми, Рени, честно да ти кажа май и там е проблема, че ние не сме всички заедно ... Ние сме се разединили, изпокаралали и не знам си още какво... Всички сме си един вид на групички ... Еди-кой-си харесва еди-кой-си и не може да понася еди-кой-си ... Нещо такова се получава... Аз лично не обичам да деля юзърите на такива, които ми харесват и които ме дразнят. Приемам всеки такъв какъвто е ... Мисля, че всички трябва да се замислим над това .. и да положим поне мъничко усилия да станем малко по-добри едни към други...[/b]не е само това, че не сме заедно. ако админите се сетят да ограничат правата на гостите на някои форуми, модераторите си вършат работата, а юзерите намерят общ език, всичко ще стане окей. щото само с "заедно" няма да стане. ся няма да обяснявам какво е на едно друго място, в което ренито всеки ден влиза, но там е точно така - админа и всички модератори си вършат работата. няма тъпи гости, които флудят, щото гостите са забранени навсякъде, а и юзерите не се карат с никой. аз тука МИСЛЯ, че намерих общ език с една юзерка, но дали караницата ни ще продължи зависи изцяло от нея. ако сичките се постараем да намерим някъв общ език, тогава форума ще потръгне. :roll: :wink:

GeRyTo
02-03-2005, 20:14
Абе то че няма да намерим всички общ език няма...прекалено много хора сме с абсолютно различни виждания и интереси...просто няма как да не се сблъскваме...но дайте поне да се уважаваме...да уважаваме мненията си и да не се нападаме с неща от рода на "шта таковам в таковата"...напротив..трябва да изразяваме ясни и точни позиции и да спорим като хората а не да превръщаме сичко на "махленски спорове и караници"...

Всъщност освен по горе казаното съм съгласна че трябва да се ограничи писането на гости най вече в раздел "Секс"

amy lee
02-03-2005, 22:48
Според мен запада :roll: 10000 теми 10000 флоодъри...... Гости, които опропастявам темите, караници.... :x И ако ние самите не се постараем да спре ще стане по зле :!: suglasna sum s teb,dosta e vqrno.i kakto kaza ^AvRiL^LaViGnE^ dosta sme se razedinili.da,sled 4 meseca 6te stane edva godina,no opredeleno kogato se registrirah vsi4ko be6e mnogo po dobre.oba4e strannoto v slu4aq e 4e to4no minalata ve4er si misleh vurhu tozi vupros i kakvo be6e teenproblem kogato se registrirah i v kakvo se e prevurnal sega.naistina v po4ti vsqka tema ima karanici,ne se uvajava mnenieto na drugite useri...dori ne moje6 da si izkaje6 mnenieto bez nqkoi da te napadne i da izrusi ton obidi po tvoi adres :? a predi ne pomnq da e stavalo taka.izcqlo ot nas si zavisi dali saita 6te stane dobroto staro mqsto koeto pomnim :roll: sega 6te dam edin,spored men podhodq6t,primer:vsqka durjava i imperiq e imala vuzhod i padenie.da,naistina tuk e forum,ne e nito imperiq,nito durjava,no kakto vijdade v momenta saita e vuv fazata na padenieto.i tazi faza ve4e produljava dosta dulgo i ot nas zavisi dali 6te doide otnovo red na "vuzhoda".

ne znam dali me razbrahte..6te se radvam ako e taka :) i molq vi-neka pone v tazi tema da ne se karame :wink: :)

peace all

Dobrina
02-04-2005, 08:54
Честно казано, не разбирам защо толкова много плачете за това, че "форума запада"
Когато сте се регистрирали, сте били доста по-малки, и тогава ви е било интересно да четете, а после постепенно сте си изградили други ценности, интересите ви са се променили и сега имате по-интересни занимания.
Мисля си, че на 13-14 годишните, които сега почват да влизат във форума, им е интересно
Мисълта ми е, че форума си е свършил работата за някои от нас, няма какво да го оплакваме...
Надявам се поне някой да ме е разбрал :)

tedo_davis
02-04-2005, 16:21
Определено ЗАПАДА.Защо ли?Защото стана супер скапано.Сайта е направен да се решават проблеми а не да си лафим .. кой какво слуша ... не че ги опреквам .. добре е човек да разпитва за другите ... но определено този сайт се нуждае от подновления.Иска се нови цветове ... аватари .. ВСИЧКО!

Bolid1
02-04-2005, 18:57
Ami vie mai kazahte vsi4ko... I spored men foruma zapada... moje da ne sum vlizala mnogo, no predi oshte kogato se regnah beshe mn hubavo... temite bqha naistina s problemi, a ne nqkvi tupi... seki se opitvashe da pomogne... A sq? Nqma gi starite moderatori... seki si prai kot si iska... ima samo nqkolko razbrani 4oveka v toq forum... Spored men ne trqbva gostite da puskat mneniq i trqbva da ima pove4e moderatori...(btw i az sum lape ama se pak...)

ISSP
03-06-2005, 15:52
тва съ6то го забелязах!!!!!!!!!!!!!

BaT_GirL
03-06-2005, 17:04
ЗАПАДА!Разбира се че запада.Помна форума преди месеци беше много по добър.Не ставас дума само за раздел "Секс" и "Любов"Става дума за форума изцяло.Какви са тези банове на стари потребители?Какъв е този модераторски произвол!?Този форум вече на нищо не прилича! Изглежда всеки си прави каквото иска и няма нито едно и няма кой да оправи цялата тази бъркотия.Накрая форума ще се сдуха толкова че ще трябва доброволно да го напуснем а това ще стане скоро ако някои не предприеме нещо.

AvLee
03-06-2005, 17:53
Сега прочетох мението на Добрина..и съм съгласна!Горе долу е така...форума е преди всичко да помага на тинейджърите...в началото и аз влизах в любов и секс...но постепенно по-малко и в момента почти не.Сайта е да се споделят проблеми..било то любовни,с прители..всичко..и да подпомага развитието на "децата"..обаче освен горе споменатото развитие има и едно друго..да го наречем интелектуално.И не можеш да научиш нещо от някой крайно тъп човек,който задава безмислени въпроси и също така е по-добре да получиш съвет от някой по-голям от теб и с повече опит.За съжеление някои от тези хора ги няма.Ама както и да е..мисля,че този сайт наистина си е свършил работата за някои хора и сега е ред други да ги заместят..кръговрата на живота.

Nekasa4a
03-07-2005, 15:37
Запада :?


Opredeleno :? no se pak dokato ne polu4a ban i az 6te si vlizam da naglejdam ko stava tuka :!: :twisted:

LadyDi
03-10-2005, 08:08
Въпроса ми е към по-редовните форумци :arrow: Как мислите, форума от ден на ден подобрява ли се или напротив?
Ако се подобрява - Защо? Кое допринася за това?
А ако пропада - С какво, как? Заради какво? Коя е главната пречка? А как тя може да се премахне? Какво можем да направим НИЕ ВСИЧКИ ЗАЕДНО за да се промени в положителна насока?
А който е бил тук и преди година >>> нека каже тогава какъв е бил форума тогава и има ли промяна сега в него :wink:
А защо много от старите форумци, които наистина допринасяха много за форума ги няма вече? Какво според вас им пречи да се върнат? :(

Ами тези, които са били тук преди 2 години :?: Те имат ли право на мнение :?:
Аз определено мога да ти дам отговор, защо "старите" не влизат. Ами защото те се изчерпаха, не мисля, че имат с какво да помогнат на младите. А дори и да имат, другите не чуват какво им се говори. Защото, когато сега се пуска тема, тя не е за да се отсее най-правилният отговор, най-вярното и коректно решение, а за да намери авторът подкрепа за своето собствено решение. Не че в това има нещо лошо, но един човек, който е интелигентен малко над средното ниво, няма да си губи времето да поства по такава тема. След това - загубиха се действително интересните дискусии. На всеки в един момент омръзва да обсъжда темата "Вярвате ли в любовта от пръв поглед" или "Искам да правя секс с нея - как да я накарам"
Не че в тези теми има нещо лошо... просто бяха предъвкани за 2 години, откакто аз съм тук, поне 200 000 пъти. Триенето на идентични теми не помогна.
И второ - всеки един боец, трябва да отстъпи място на своите наследници.
Baby_Sexy_Girl, ето за това не влизат вече старите потребители - защото нямат какво да ви кажат. А и повечето не искат да ви казват нищо.
А колкото до това дали запада форумът - и на това имам отговор.
НЕ.
Не запада, развива се. Просто се развива в друга посока на тази, която сте очаквали. Фактите, които говорят за това са, че има голяма посещаемост, към него има приповдигнат интерес, което пък означава, че той изпълнява основната си функция - да помага на тийнейджърите. Което пак ме връща на въпроса за "старите"... Повечето от тях вече не СМЕ тийнейджъри. Какво да правим тук :?:

LadyDi
03-10-2005, 08:22
Ох, и още нещо забравих.
Какво е това чудо с Модераторския Произвол :?: Няма такова нещо.
Набийте си един път завинаги в главата, че модераторите не са сложени да ви правят сечено и гадно, а за да помогнат за по-доброто развитие на форума. Имат си достатъчно работа, за да се занимават с това да ви трият нещастните мнения, за които вие пък толкова се впрягате. Всичко това е от ВНУШЕНИЕ и изключителното желание на младите да създават интриги. Сякаш ако няма за какво да се карат и зъбят един на друг, животът им няма да има смисъл.
Я си кротнете на задниците, спрете да се правите на идиоти и ще видите как модераторите просто си вършат съвестно работата.
И това ви го казвам и като потребител, и като бивш модератор.
Когато ме свалиха от модераторското ми място, как така нито едно мнение не ми беше изтрито, как така нито една тема не ми беше заключена :?: А аз с пълно право можех да твърдя, че новите модератори не ме обичат, не ме уважават и така нататък....
Това което правите е тъпо, друго нямам какво да кажа.

BABY_SEXY_GIRL
03-10-2005, 20:40
Izvinqvam se predvaritelno za malkata otmetka ot temata :wink:
LadyDi, po-dobre nqma6e kak da si izkaje6 menieto :!: :) Napulno te podkrepqm, vsi4ko tova ti go vijda6, za6toto si ot mnogo vreme tuk, bila si mod, na svoi grub si ponasqla kritiki za moderiraneto si, i to neosnovatelni...i sa6to taka razsajdava6 super realno :wink: Foruma ne be6e v dobra posoka, no naposledak ekipa raboti izkaso, nqkoi ot forumcite, koito provalqha vsqka 2-ra tema s mnenieto si sa premahnati...Mnogo se napravi za foruma v posledniq 1 mesec, li4i si otdale4e :roll: Nai-mnogo mi haresa vtoriqt ti post, kratko to4no i qsno se opita da otvori6 o4ite na 4ovek, koito 4ete tova...i dano tezi hora sa pove4e :roll: Jalko e, 4e pove4eto potrebiteli se nahvarlqt na ekipa bez da znaqt tehnite zadaljeniq i prava, da ne govorim 4e nqkoi potrebiteli dori sobsvenite si zadaljeniq ne sa 4eli :roll: Nadqvam se nqkoi den otno6enieto kum ekipa da se promeni, nikoi ne se pravi na vajen, vseki si var6i rabotata, ima koi da ocenqva tova i ako nqkoi ne si q var6i 6te bade otstranen :!: Dano ve4e da sme izqsnili tozi maluk problem, koito malko ili mnogo zagrozqva foruma :(

Bolid1
03-10-2005, 20:46
Aide i az da se otklonq malko ot temata, BSG, kvo iskash da kajesh s tva 4e bqha premahnati nqkoi forumci, deto provalqli vsqka vtora tema? Utopia_ Murderdolly, Momchence... i drugite, kvo sa provalili? Te bqha edni ot nai dobrite forumci ama nqmashe koi da go occeni... :evil:

BABY_SEXY_GIRL
03-10-2005, 20:57
Aide i az da se otklonq malko ot temata, BSG, kvo iskash da kajesh s tva 4e bqha premahnati nqkoi forumci, deto provalqli vsqka vtora tema? Utopia_ Murderdolly, Momchence... i drugite, kvo sa provalili? Te bqha edni ot nai dobrite forumci ama nqmashe koi da go occeni... :evil:

Te naistina bqha dobri potrebiteli, ne vizirah tqh...No qvno sa naru6ili nqkoe pravilo (13) i zatova sa bili bannati... :roll: Tova go re6ava ceco :roll: Btw vseki ima pravo na mnenie, vseki misli razli4no :wink: Btw v 13 pravilo pi6e izri4no 4e pri negovoto naru6enie se banva usera bez preduprejdenie... :roll: Aide peace i stiga s tozi 4at :!:

03-10-2005, 21:46
Абе незнам ама според мен вие админите сте вложили много труд :wink:

Mushkatoto
03-11-2005, 11:08
Ами това 13 правило ако не се лужа до преди няколко седмици го нямаше и много от правилата според мене се написаха последно време за да има причина поради която да банете някой хора.....хубаво може някой хора да са прекалили не казвам 100% че аз съм прав а вие криви но защо никаде абсолутно никой и никаде не видах да е казал "Да може би това и това е така може би и ние сме сгрешили някаде ... ще видим какво може да се направи...ще се промени едикакво си..." Никой модератори или админ не е казал нещо подбно това което казваха са безкраини оправдания и бягане от отговорност чрез заключване и изтриване на теми....така няма да стане...Колкото до правилника....защо пак нито вдъж не съм чул някой някаде да попита "Абе форумци, потребители какво мислите за нашия правилник?" Тоя правилник си го пишете вие и практически може да напишете каквото на вас ви изнася .... не е справедливо ... сяко 3-то правило завършва на "по пренценка на модераторите" според мен и това не е нормално ... при положение че вие си пишете правилника....как може да стане въпрос за "демокрация" и свобода....колкото до дребните неща....мисля че в една тема не е фатално ако някои се отклони и каже нещо не чак толкова по темата стига разбирасе да не е ругатня или обида....спроед мен не енормално тоя стриктен контрол темата е примерно кажете тва тва и тва и сички трябва да си напишат тея три неща и нищо повече .... и ако нямой коментира по закачлив или весел начин веднага се модерира като "пишете по зададената тема" така не еинтересно !!! Тва са си мой мнения и на никой не ги налагам .... Форума според мене запада ... не съм сагласен с LadyDi нещата вървят на зле Цецо казва само "форума се развива посещаемустта се увличава съвсем скоро нещата ще се променят бла бла бла" тва секи може да го каже .... А това че админи и модератори не търят критика е така .... защо ли ... защото не са показали обратното!!!

sladkish4e
03-11-2005, 18:49
Ами запада,защото просто станаха едни и същи теми по 1000 пъти!Няма ги вече Сет Коен и другите наистина стари потребители!Те наситина даваха хубави мнения и помагаха на нуждаещите се!Аз вече почти не влизам в раздел "любов" и "секс",защото ми омръзна да чета е едно и също!!!Аз съм в този форум от една година и преди беше много добре!Лятото бях спряла за окло 1-2 месеца да влизам,но ся като пак се завърнах направо се оплаших от това,което е станало за толкова време!

Съжалявам,ако съм повторила мнението на някои,но истината е една!

air_J
03-12-2005, 11:54
Ами запада,защото просто станаха едни и същи теми по 1000 пъти!Няма ги вече Сет Коен и другите наистина стари потребители!Те наситина даваха хубави мнения и помагаха на нуждаещите се!Аз вече почти не влизам в раздел "любов" и "секс",защото ми омръзна да чета е едно и също!!!Аз съм в този форум от една година и преди беше много добре!Лятото бях спряла за окло 1-2 месеца да влизам,но ся като пак се завърнах направо се оплаших от това,което е станало за толкова време!

Съжалявам,ако съм повторила мнението на някои,но истината е една!
Ако наистина смяташ точно тоя Сет Коен за стар потребител, даващ умни мнения или нещо подобно мога само да ти се изсмея. Особено за стар потребител, за мненията поне такъв ми е спомена, че не бяха нищо особено. :twisted:

The DooM
02-26-2006, 10:55
Според мен запада :roll: 10000 теми 10000 флоодъри...... Гости, които опропастявам темите, караници.... :x И ако ние самите не се постараем да спре ще стане по зле :!:

i spored men e taka za sujalenie :( :(

The DooM
02-26-2006, 10:57
http://store3.data.bg/izgariashtia/BAN-IZGAR.gif