PDA

View Full Version : SkinheadS



bulgarche
02-01-2005, 09:32
Извинявам се, че преди имаше подобна тема :?


Та да питам...Значи много малко бяха хората, които харесваха SkinheadS в България. Аре сега тези хора да напишат, защо не ги харесват и какво знаят за S.S.!

©@|)@|\/|@®73®1
02-01-2005, 10:40
Извинявам се, че преди имаше подобна тема :?


Та да питам...Значи много малко бяха хората, които харесваха SkinheadS в България. Аре сега тези хора да напишат, защо не ги харесват и какво знаят за S.S.!

Spe4eli6 li go NAISTINA kato priqtel e stra6no to4en i svesten 4ovek, vurvi6 li sre6tu nego - trqbva ti mn kusmet, ako si obiknoven 4ovek, za da se oturve6 bez posledstviq. Razbiram motivite im, no ne opravdam deystviqta im.

GalYol
02-01-2005, 11:01
НЕ знам много неща за тях, но според мен са неоправдано войнствени. Днес с един приятел си говорихме за някви скинари в Пазарджик и той ми разказа някви брутални работи... Определено като чуя SkinheadS първото нещо, за което се сещам е "Насилие"... и ми е кофти, аз съм миролюбиво същество(хиппи) и всичкото това насилие дето лъха от тия хора ме плаши... Все си мисля, че има и други начини да се бориш в името на някаква идея и да защитаваш принципите си...

bulgarche
02-01-2005, 11:12
НЕ знам много неща за тях, но според мен са неоправдано войнствени. Днес с един приятел си говорихме за някви скинари в Пазарджик и той ми разказа някви брутални работи... Определено като чуя SkinheadS първото нещо, за което се сещам е "Насилие"... и ми е кофти, аз съм миролюбиво същество(хиппи) и всичкото това насилие дето лъха от тия хора ме плаши... Все си мисля, че има и други начини да се бориш в името на някаква идея и да защитаваш принципите си...

А ти как мислиш, че ще се прибираш пре нощта, без да те е страх, че някъв грозен, миризлив, черен мангал няма да те изнасили? Съмнявам се, че не те е страх от тях. Пък най-малкото това е България, а не просто някоя страна в която трябва да има хиляди народи.

България за българите, за циганите СМЪРТ

GalYol
02-01-2005, 11:24
Е виж сега и аз мисля, че в по-голямата си част(не всички) от циганите са гадно племе и не ги трая, ама това не значи, че трябва да ги избиваме и те са хора все пак. Доста е варварско да действаме на принципа "смърт за циганите".
Признавам си бих предпочела да ги нямаше циганите, но колкото и да са ни неприятни и да ги мразим никой от нас не е Бог и нямаме право да ги изтребваме.

©@|)@|\/|@®73®1
02-01-2005, 11:24
А ти как мислиш, че ще се прибираш пре нощта, без да те е страх, че някъв грозен, миризлив, черен мангал няма да те изнасили? Съмнявам се, че не те е страх от тях. Пък най-малкото това е България, а не просто някоя страна в която трябва да има хиляди народи.

България за българите, за циганите СМЪРТ

Vij, i az sum na tova mnenie, no ima skinari, koito napadat obiknoveni hora, bulgari, zaradi nqkakva pri6tqvka ili da se pokajat ili az nz za6to. Suglasen sum, ako naistina iztrebvat mangalite, i se zanimavat s tqh, no ne sum suglasen sus skinarite, koito proqvqt agresiq s povod i bez povod. Ne sum ot nay-zapoznatite po tazi tema, taka 4e ako ima ne6to, koeto nz obqsni mi. Ayde 4ao i SMURT ZA MANGALITE :wink:

bulgarche
02-01-2005, 11:34
В момента чета 'Mein Kampf" от Адолф Хитлер. И аз не съм много запознат с идеята. Ама то има различни скинове в България. Повечето са SkinheadS White Power. Ама има и дето са против расъзма и такива, ама не знам много по-нататък може да пусна тема за тези неща.

©@|)@|\/|@®73®1
02-01-2005, 11:39
В момента чета 'Mein Kampf" от Адолф Хитлер. И аз не съм много запознат с идеята. Ама то има различни скинове в България. Повечето са SkinheadS White Power. Ама има и дето са против расъзма и такива, ама не знам много по-нататък може да пусна тема за тези неща.

OK, hubavo 6te e. Az sum zapoznat nay-ve4e sus skinovete, svurzani s futbola i mnenieto mi za pove4eto e tova, koeto kazah - priqtel li ti e, pe4eli6 mn, vrag li si mu, da ne si mu nasre6ta. Vupreki 4e celta opravdava sredstvata ne sum za nasilieto, no ako mnozinstvoto jelae ne6to i to ne moje da se postigne po drug na4in, osven 4rez nasilie nqma na4in da ne se namesi.

02-01-2005, 15:00
В момента чета 'Mein Kampf" от Адолф Хитлер. И аз не съм много запознат с идеята. Ама то има различни скинове в България. Повечето са SkinheadS White Power. Ама има и дето са против расъзма и такива, ама не знам много по-нататък може да пусна тема за тези неща.

OK, hubavo 6te e. Az sum zapoznat nay-ve4e sus skinovete, svurzani s futbola i mnenieto mi za pove4eto e tova, koeto kazah - priqtel li ti e, pe4eli6 mn, vrag li si mu, da ne si mu nasre6ta. Vupreki 4e celta opravdava sredstvata ne sum za nasilieto, no ako mnozinstvoto jelae ne6to i to ne moje da se postigne po drug na4in, osven 4rez nasilie nqma na4in da ne se namesi.

Каквото не се постига с бой - се постига с много бой

02-01-2005, 15:00
В момента чета 'Mein Kampf" от Адолф Хитлер. И аз не съм много запознат с идеята. Ама то има различни скинове в България. Повечето са SkinheadS White Power. Ама има и дето са против расъзма и такива, ама не знам много по-нататък може да пусна тема за тези неща.

OK, hubavo 6te e. Az sum zapoznat nay-ve4e sus skinovete, svurzani s futbola i mnenieto mi za pove4eto e tova, koeto kazah - priqtel li ti e, pe4eli6 mn, vrag li si mu, da ne si mu nasre6ta. Vupreki 4e celta opravdava sredstvata ne sum za nasilieto, no ako mnozinstvoto jelae ne6to i to ne moje da se postigne po drug na4in, osven 4rez nasilie nqma na4in da ne se namesi.

Каквото не се постига с бой - се постига с много бой

KGW
02-01-2005, 17:10
gal: Tova e ujasno,za kakvi brutalni raboti stava vapros ? Razpravi po-podrobno,mislia che stana interesno za vsichki. :?

MaD_CaT*
02-01-2005, 17:26
Ам....аз честно казано не знам...какви хора точно са Скинарите....горе-долу разбрах от постовете ви...ама ай някой да даде по-точно обяснение ...че нещо не ми е ясно :?

GalYol
02-01-2005, 17:28
Ами не си спомням точно за Пазарджик или за Панагюрище ми говореше. Мисля, че беше за Пазарджик. Каза, че там циганите са изолирани само в една махала, не им дават да ходят по центъра, да влизат в барчетата и разни такива.
Всяка седмица скинарите се събирали и ходели из циганската махала да трепят мангалите и биели на ред който им падне ей така "за да си поддържат формата".
Каза ми, че е виждал какво има в една скинарска раница(от швейцарско ножче, през бухалки, полицейски палки, че до касапски ножове).

НЕ знам гадна работа ми се струва всичко. Колкото и да са лоши, гадни и противни мангалите никой не може да се прави на Бог и да наказва наред по негово усмотрение.

GreenLadyM
02-01-2005, 18:13
Аз съм БЪЛГАРЧЕ,hubava tema...ne znam kakvo o4akvash da 4uesh...mislq 4e vsi4ki ne haresvat skinovete samo zaradi durganieto im s okolnite...no te se durjat gadno samo s tezi koito im se izpre4at na putq!Az ne haresvam v tqh nai-ve4e nasilieto!Milsq 4e ne vinagi sa to4ni v ubejdeniqta si...istinata e 4e prosto ne gi razbiram...razbiram tova 4e sa patrioti,4e obi4at rodinata i s pravo mrazqt ciganite i t.n.,no ponqkoga prekalqvat...za men te sa bez4uvstevni...hora koito znaqt kakvo iskat i se borqt da go postignat,no na kakva cena...te prosto nqmat jal kum nishto i nikoi....zashto togava da gi obi4ame,kak da obi4ame hora,koito ne obi4at sebe si...

techCandy
02-01-2005, 18:55
da be, to hubavo i az obi4am BG...i na men ne mi haresva 4e v nqkoi
bylgarski gradove ve4e nqma po4ti bylgari....oba4e ne e tva na4ina
kakvo znam za skinheads li, ami nqma zna4enie kakvo znam, samo 6te ti kaja 4e kombinaciqta "typo i agresivno" e mnool vzrivoopasna...aide spesti si sa obidi i obqsneniq kolko sa gotini, nito az teb 6e te ubedq v ne6to, nito ti mene :roll:

02-01-2005, 20:29
Tva,che ciganite sa izolirani v 1 mahala v Pz,ne e verno.az sym ottam i moga da kaja,che te prosto sa super mn i za tva si jiveqt tam,no ne sichki cigani daje jiveqt tam.v pz ima mn skinari.daje blizo do moq kvartal ima 1 kvartal s mn skinari,deto mytni i kyrvavi sa gi vyrshili...osven tva ciganite v pz sa super dolni syshtestva. i az ne sym mn navita da gi trepqt,ama zaslujava li si za 2-3 svestni mangala? bahti..inache za pz kafetata tova e taka. vie izobshto ne znaete kvo e da jiveesh v mahala,kydeto ima cigani i to ne prosto cigani,a mn cigani!! fire_of_satan i vsichkite deto ste mn miroliubivi samo ne vi pojelavam nqkoi den da se ozovete tam,shtoto shte si zabravite vsichki miroliubivi prikazki.smyrtta e mn kriano neshto spored men,ama zaslujavat mn qk boi tiq smotanqci!

KGW
02-01-2005, 20:39
Hiparkata,vie ste golemi paranoii,viarvash li che niakoi naistina moje da nosi izbroenite ot teb neshta v edna ranica.Mnogo filmi gledate.Vnimavaite niakoi skinar da ne skochi prez monitora u vas.

bulgarche
02-01-2005, 21:03
Ами KGW аз мога да ти кажа за един от наще дето имаше 10 военни димки в раницата :arrow: и досие след това. Ама по интересно е с един друг който на бой ходи с: верига с халки на края и карабинерче, ОГРОМЕН карабинер на кръста (вместо бокс) и тръба в ръкава. Като има много варианти да се "съчетават" карабинерите с веригата. Пък и като прибавим кобинки (някои с метални бомбета). Незнам...аз поне винаги имам нож в себеси. И на даскало ходя с ножове.

02-01-2005, 21:07
Smurt za ciganite? KOITO GO KAZA TOVA E TUP OGRANICHEN BEZGRABNACHEN IZROD koito nqma shtastie v jivota i kara na principa `ne e vajno na men da mi e dobre vajnoto e na vute da mu e zle` MIR s ciganite, koito imat jelanie! ni6to protiv nqmam tqh ima mn svqsni cigani i iskate ili ne sa RODENI V BALGARIA I SA BALGARI prosto imat greshka v kodeksa!

bulgarche
02-01-2005, 21:38
Smurt za ciganite? KOITO GO KAZA TOVA E TUP OGRANICHEN BEZGRABNACHEN IZROD koito nqma shtastie v jivota i kara na principa `ne e vajno na men da mi e dobre vajnoto e na vute da mu e zle` MIR s ciganite, koito imat jelanie! ni6to protiv nqmam tqh ima mn svqsni cigani i iskate ili ne sa RODENI V BALGARIA I SA BALGARI prosto imat greshka v kodeksa!

Абе като не са българи - да се махат. Закво са тука.. ибаси гадните, миризливи, черни, изнасилвачи и нещасници, заради които повечето ми приятелки ги е страх да се прибират по-късничко

XaMcTeP
02-01-2005, 21:38
Здравейте,
аз имам крайно отрицателно менние за тези гологлави смешници!!!!!
Веднага излагам аргументи :
1.повече от половината от тях не знаят кой е Хитлер и какъв е бил , но постоянно рисуват пречупени кръстове
2.Всичките скинарчета са подрастващи хлапаци, които се опитват да изпъкнат по някъкъв начин, и като не могат по друг, избиват комплекси, като се събират на групички и вършат лапешки простотии, свързани с хулигански прояви!!!
Тва всичко се дължи на факта че да си хулиган в България е нещо "велико" и звучи "гордо" .... еххх объркана пубертетска представа

Не е тва начина да се справим с проблема с мръсните мангали ... просто не е !!!!!! Тва е проблем на държавно ниво и ако си мислите, че ще стане по този начин : аиде хуквайте всички да биете циганите..... значи че не сте обмислили обстойно проблема!!!

Има и доста повече ама ся не ми се пише ....вярвам всеки здравомислещ ще се съгласи с мен :wink:

bulgarche
02-01-2005, 21:43
Здравейте,
аз имам крайно отрицателно менние за тези гологлави смешници!!!!!
Веднага излагам аргументи :
1.повече от половината от тях не знаят кой е Хитлер и какъв е бил , но постоянно рисуват пречупени кръстове
2.Всичките скинарчета са подрастващи хлапаци, които се опитват да изпъкнат по някъкъв начин, и като не могат по друг, избиват комплекси, като се събират на групички и вършат лапешки простотии, свързани с хулигански прояви!!!
Тва всичко се дължи на факта че да си хулиган в България е нещо "велико" и звучи "гордо" .... еххх объркана пубертетска представа

Не е тва начина да се справим с проблема с мръсните мангали ... просто не е !!!!!! Тва е проблем на държавно ниво и ако си мислите, че ще стане по този начин : аиде хуквайте всички да биете циганите..... значи че не сте обмислили обстойно проблема!!!

Има и доста повече ама ся не ми се пише ....вярвам всеки здравомислещ ще се съгласи с мен :wink:


Аре и аз да каже нещо, обратно на това което написа. Защо да е на политическо ниво. Нека никой да не ги маха тия мангали. 3 снаряда по 85лв. и циганската махала в Стара Загора, вече ще е в минало свършено. Само трябва да се намери с какво да се изтрелят и навитаци да го свършат. Готова работата, няма нищо за мислене. Извиват се набързо многото мангали дето са на едно място и после един по един. НИКВА ПОЛИТИКА

Steff
02-02-2005, 00:29
dnes prochetoh dosta interesna informaciq v neta za Skinheads :arrow: http://www.nazi.hit.bg/skinheads.htm, tuk obache se govori nai-veche za muzikata koqto slushat razlichnite "tipove" skinari i raznite tam organizacii koito gi podkrepqt... no nikyde nishto ne se kazva za nasilie i huliganski proqvi... a omrazata kym vsichki rasi razlichni ot bqlata kato che li se podrazbira...
celiq site e interesen, koito se interesuva za neshto poveche po temeta moje da mu hvyrli edin pogled...

lichnoto mi mnenie e, che v povecheto sluchai skinheads sa mnogo kraini v deistviqta si i opredeleno ne gi podkrepqm... vseki ima pravo da mrazi kakvoto si poiska, no kogato tova e drugo choveshko syshtestvo NEZAVISIMO OT KAKVA RASA E, nqma pravo da mu ska4a na boi bez kakvato i da bila prichina...

XaMcTeP
02-02-2005, 07:22
Аз съм БЪЛГАРЧЕ

Типичен пример си ти за нездравомислещ човек!!!! Ами представи си, че например тъпата ти идея стане реалност , кво ще стане , замислил ли си се ..........

Ти ако си мислиш че на мен са ми приятни циганите ..... и аз ги мразя може би повече от теб .... ама пак ти казвам не е тва начина !!!

Murderdoll
02-02-2005, 08:17
а скинарите са ми отвратителни до
незнам си къде.мразя ги.

Smurt za ciganite? KOITO GO KAZA TOVA E TUP OGRANICHEN BEZGRABNACHEN IZROD koito nqma shtastie v jivota i kara na principa `ne e vajno na men da mi e dobre vajnoto e na vute da mu e zle` MIR s ciganite, koito imat jelanie! ni6to protiv nqmam tqh ima mn svqsni cigani i iskate ili ne sa RODENI V BALGARIA I SA BALGARI
абсолютно съм съгласна :!: и не разбирам
кви са тия скинари дет се праят едва ли не
на богове и мислят че те могат да решат кой
да живее и кой не :evil:

2.Всичките скинарчета са подрастващи хлапаци, които се опитват да изпъкнат по някъкъв начин, и като не могат по друг, избиват комплекси, като се събират на групички и вършат лапешки простотии, свързани с хулигански прояви!!!
Тва всичко се дължи на факта че да си хулиган в България е нещо "велико" и звучи "гордо" .... еххх объркана пубертетска представа
и човека мноо правилно си го е казал...

bulgarche
02-02-2005, 11:32
Аз съм БЪЛГАРЧЕ

Типичен пример си ти за нездравомислещ човек!!!! Ами представи си, че например тъпата ти идея стане реалност , кво ще стане , замислил ли си се ..........

Ти ако си мислиш че на мен са ми приятни циганите ..... и аз ги мразя може би повече от теб .... ама пак ти казвам не е тва начина !!!


Което не става с много бой става с много бой !!!

bulgarche
02-02-2005, 11:38
а скинарите са ми отвратителни до
незнам си къде.мразя ги.

Smurt za ciganite? KOITO GO KAZA TOVA E TUP OGRANICHEN BEZGRABNACHEN IZROD koito nqma shtastie v jivota i kara na principa `ne e vajno na men da mi e dobre vajnoto e na vute da mu e zle` MIR s ciganite, koito imat jelanie! ni6to protiv nqmam tqh ima mn svqsni cigani i iskate ili ne sa RODENI V BALGARIA I SA BALGARI
абсолютно съм съгласна :!: и не разбирам
кви са тия скинари дет се праят едва ли не
на богове и мислят че те могат да решат кой
да живее и кой не :evil:

2.Всичките скинарчета са подрастващи хлапаци, които се опитват да изпъкнат по някъкъв начин, и като не могат по друг, избиват комплекси, като се събират на групички и вършат лапешки простотии, свързани с хулигански прояви!!!
Тва всичко се дължи на факта че да си хулиган в България е нещо "велико" и звучи "гордо" .... еххх объркана пубертетска представа
и човека мноо правилно си го е казал...


Аве ибах ги в шибаните мангали, като не е тяхна страната да се махат. Защо трябва да са в България?

Повечето незнаете че е имало идея САЩ и другите страни (незнам кои точно) да си изселят циганите в някоя по-малка страна. Единият вариянт е било да бъдат преместени тук в България. Това харесва ли ви като идея? Аз не я подкрепям !!!

hahavteen
02-02-2005, 12:34
Smurt za ciganite? KOITO GO KAZA TOVA E TUP OGRANICHEN BEZGRABNACHEN IZROD koito nqma shtastie v jivota i kara na principa `ne e vajno na men da mi e dobre vajnoto e na vute da mu e zle` MIR s ciganite, koito imat jelanie! ni6to protiv nqmam tqh ima mn svqsni cigani i iskate ili ne sa RODENI V BALGARIA I SA BALGARI prosto imat greshka v kodeksa!

Mai nikoga ne sum bila po-suglasna s Kittie_! :roll:

KGW
02-02-2005, 13:30
Kittie_ OSINOVI SI EDNO CIGANE DA SI BURSHE SOPOLITE U VAS I SLED TOVA VEROIATNO NIAKADE I CIGANITE TI POJELAVAM DA TI SKUSAT ZADNIKA I TOGAVA PAK VIKAI " MIR MIR MIR ". POVRUSHTA MI SE OT TAKIVA MEKOTELI KATO TEB.

amy lee
02-02-2005, 14:33
НЕ знам гадна работа ми се струва всичко. Колкото и да са лоши, гадни и противни мангалите никой не може да се прави на Бог и да наказва наред по негово усмотрение. napulno sum suglasna s tova,kakto i s prednite ti 2 mneniq.kakto i s fire_of_satan.tq su6to kaza mnogo to4ni ne6ta.kakto na neq,taka i na men ne mi e priqtno, 4e v bulgariq ima mesta kudeto turcite i ciganite sa pove4e i ot bulgartite :? izob6to sum napulno suglasna i s dvete :roll:
i poradi to4nostta na izkazvaniqta vi, nqmam kakvo da dobavq :)

02-02-2005, 14:49
Spored men skinarite sa neuravnoveseni i dulboko komplexirani deca, chiito jivot e truden i po tozi nachin te izrazqvat ozloblenieto si sreshtu sveta.. povecheto sa dosta ogranicheni psihicheski, ne obichat osobeno da mislqt (osven za tva koi da prebiqt, a naaai-taka umnite ot vreme na vreme se opitvat da izmislqt i zashto da go biqt...) Kakto imahme i dostatuchno qsen primer ot postovete na AZ sum bulgarche priznavat samo nasilieto kato edinstven nachin na jivot, koeto e ne prosto jivotinsko, mi nenornalno, koeto nqksi me kara da si gi predstavqm kato edni izdunki s izkriveno mislene i razbirane za jivota (ako vuobshte imat takova!)

btw az sum bulgarche taka i ne prochete kato horata kakvo tochno kaza kittie, a to beshe : iskate ili ne sa RODENI V BALGARIA I SA BALGARI

daa bulgari sa toest nashi si hora, ot koeto sledva, che malko ili mnogo cqloto obshtestvo e otgovorno za tova, koeto predstavlqvat te v momenta.. zashtoto ne si mislete, che v drugite strani nqma cigani! ima, obache obshtestvoto se e pogrijilo za tqh, suzdalo im e normalni usloviq, v koito te da se razvivat i integrirat! a tuk sme tolkova zle, che edva li ne teche obratniq proces i takiva kato Az sum bulgarche nai-natrapchivo go ilustrirat..

chudq se koga li shte sprete s jalkoto si durjane i shte poglednete na jivota kato normalni hora ?!??



Здравейте,
аз имам крайно отрицателно менние за тези гологлави смешници!!!!!
Веднага излагам аргументи :
1.повече от половината от тях не знаят кой е Хитлер и какъв е бил , но постоянно рисуват пречупени кръстове
2.Всичките скинарчета са подрастващи хлапаци, които се опитват да изпъкнат по някъкъв начин, и като не могат по друг, избиват комплекси, като се събират на групички и вършат лапешки простотии, свързани с хулигански прояви!!!
Тва всичко се дължи на факта че да си хулиган в България е нещо "велико" и звучи "гордо" .... еххх объркана пубертетска представа

so mazy!
02-02-2005, 14:54
gosta bqh az, a sushto zabravih da dopulnq, che sum ujasno suglasna s kittie i hamster

miskin
02-02-2005, 15:06
Абе като не са българи - да се махат. Закво са тука.. ибаси гадните, миризливи, черни, изнасилвачи и нещасници, заради които повечето ми приятелки ги е страх да се прибират по-късничко[/quote]
Аааа, ето къде била грешкатааа! Циганите СА българи, колкото и да не ти е приятно и да не искаш да го видиш. Турците, евреите и арменците, които са родени и живеят в България също. И да делиш на етноси и да не делиш все е тая- "българин" е общо понятие, по твоята логика православието и католицизма са 2 различни религии.
Спри да четеш глупости, научи нещо полезно. Хитлер и нацизма са история. И кОбинките са кУбинки, а якето "бОмбар" е "бомбЪр";).
Повечето незнаете че е имало идея САЩ и другите страни (незнам кои точно) да си изселят циганите в някоя по-малка страна. Единият вариянт е било да бъдат преместени тук в България. Това харесва ли ви като идея? Аз не я подкрепям !!!
А стига бе!!! И това е известно само на членовете на "скинхедс" и "куклуксклан" може би? Тц, тц, тц...

Momchence
02-02-2005, 15:26
"ciganite da se mahat" kade da se mahat kak .... kak si go predstavq6 tfa mahane ... semesitvo mangovi si sabira partake6ite v semeiniq mikorbus i si zaminava za ***** ciganite nqmat dyrjava ... moje bi znaete 4e na6te cigani idvat ot India po vreme na turskoto robstvo turskata imperiq e stigala 4ak do india i gi e vkarala za prislujnici rabotnici po to4no 4ernorabotnici ... i taka do den dne6en si sedqt ... ta kade da si hodqt ? v India ... i kak si go predstavq6 .. sys samolet ... karuca? pe6a? 6toto az ne si go predstavqm nikak ... tfa 4e ciganite sa problem problem sa i trqbva da se razre6i ..... saglasen sam 4e im trqbva tvyrda raka ... no ne po na4ina po koito deistvat skinhead 6toto ednistvenoto koeto te pravqt e da biqt cigani i da gi nastyrvqvat sre6tu bylgarskite deca logi4no e prosto "6tom vie biete mene az ke biem vas" trqq im tvyrda raka no ne po tozni na4in trqq se nau4at da rabotat da u4at i da igraqt po pravilata!!!

bulgarche
02-02-2005, 18:35
Spored men skinarite sa neuravnoveseni i dulboko komplexirani deca, chiito jivot e truden i po tozi nachin te izrazqvat ozloblenieto si sreshtu sveta.. povecheto sa dosta ogranicheni psihicheski, ne obichat osobeno da mislqt (osven za tva koi da prebiqt, a naaai-taka umnite ot vreme na vreme se opitvat da izmislqt i zashto da go biqt...) Kakto imahme i dostatuchno qsen primer ot postovete na AZ sum bulgarche priznavat samo nasilieto kato edinstven nachin na jivot, koeto e ne prosto jivotinsko, mi nenornalno, koeto nqksi me kara da si gi predstavqm kato edni izdunki s izkriveno mislene i razbirane za jivota (ako vuobshte imat takova!)

btw az sum bulgarche taka i ne prochete kato horata kakvo tochno kaza kittie, a to beshe : iskate ili ne sa RODENI V BALGARIA I SA BALGARI

daa bulgari sa toest nashi si hora, ot koeto sledva, che malko ili mnogo cqloto obshtestvo e otgovorno za tova, koeto predstavlqvat te v momenta.. zashtoto ne si mislete, che v drugite strani nqma cigani! ima, obache obshtestvoto se e pogrijilo za tqh, suzdalo im e normalni usloviq, v koito te da se razvivat i integrirat! a tuk sme tolkova zle, che edva li ne teche obratniq proces i takiva kato Az sum bulgarche nai-natrapchivo go ilustrirat..

chudq se koga li shte sprete s jalkoto si durjane i shte poglednete na jivota kato normalni hora ?!??



Здравейте,
аз имам крайно отрицателно менние за тези гологлави смешници!!!!!
Веднага излагам аргументи :
1.повече от половината от тях не знаят кой е Хитлер и какъв е бил , но постоянно рисуват пречупени кръстове
2.Всичките скинарчета са подрастващи хлапаци, които се опитват да изпъкнат по някъкъв начин, и като не могат по друг, избиват комплекси, като се събират на групички и вършат лапешки простотии, свързани с хулигански прояви!!!
Тва всичко се дължи на факта че да си хулиган в България е нещо "велико" и звучи "гордо" .... еххх объркана пубертетска представа





Само да ти кажа, че повечето скинове (ВСИЧКИ) които познавам са доста умни и доста неща знаят..ходил съм с тях по палатки за по 1-2 седмици и има какво да се научи от тях (не само как да пребиеш някой)


А в другите страни знаеш ли как са се погрижили за циганите си? Ще ти кажа чрез МАСОВИ ГРОБОВЕ

bulgarche
02-02-2005, 18:51
А стига бе!!! И това е известно само на членовете на "скинхедс" и "куклуксклан" може би? Тц, тц, тц...

Ами аз знам и още неща за които съм питал майка и тя ми ги е казвала, но не защото се знае публично, а просто е разбрала от някъде. Малко ли са нещата които се прикриват. Представи си, че Хитлер не е човека за който го мислим. Защо пък някой да не премълчи нещо и да добави мъничко и се получава нещо съвсем различно. От къде знаеш, че човекът е бил това за което го мислиш в момента?

bulgarche
02-02-2005, 18:57
"ciganite da se mahat" kade da se mahat kak .... kak si go predstavq6 tfa mahane ... semesitvo mangovi si sabira partake6ite v semeiniq mikorbus i si zaminava za ***** ciganite nqmat dyrjava ... moje bi znaete 4e na6te cigani idvat ot India po vreme na turskoto robstvo turskata imperiq e stigala 4ak do india i gi e vkarala za prislujnici rabotnici po to4no 4ernorabotnici ... i taka do den dne6en si sedqt ... ta kade da si hodqt ? v India ... i kak si go predstavq6 .. sys samolet ... karuca? pe6a? 6toto az ne si go predstavqm nikak ... tfa 4e ciganite sa problem problem sa i trqbva da se razre6i ..... saglasen sam 4e im trqbva tvyrda raka ... no ne po na4ina po koito deistvat skinhead 6toto ednistvenoto koeto te pravqt e da biqt cigani i da gi nastyrvqvat sre6tu bylgarskite deca logi4no e prosto "6tom vie biete mene az ke biem vas" trqq im tvyrda raka no ne po tozni na4in trqq se nau4at da rabotat da u4at i da igraqt po pravilata!!!


Да си отиват както искат... Само да кажа, че не знам от къде идват тия изчадия, но все си мислех, че са от Африка и те са племе, но както и да е. Ами аз съм навит да им се направи някой остров някъде и да отиват там. Нека пък да се направи някое място за тях в пустините (незнам коя) и да си бъдат там от целия свят, скупчени на едно място. Пък те американците нека си правят опити в Канада с ядрено оръжие...те, ако са там мангалите тъкмо ще има какво да изучават децата ми

miskin
02-02-2005, 19:00
Е как откъде знам? От историята, откъде другаде? Аз не съм казала, че в книгите и филмите нищо не е преувеличено, очите на страха са големи, но и 1/1000 от това, което се знае за него е остатъчно. Ти да не би да твърдиш, че той не е толкова лош, защото не е убивал лично?
А по въпроса с изселването на циганите в някоя малка държавица- помисли! Колкото и дебилни държавници да имаме това никога няма да се случи- освен, ако не попаднем пак под някакво робство (американско, щото натам сме тръгнали) и да направят България гето за излишните.

bulgarche
02-02-2005, 19:06
Е как откъде знам? От историята, откъде другаде? Аз не съм казала, че в книгите и филмите нищо не е преувеличено, очите на страха са големи, но и 1/1000 от това, което се знае за него е остатъчно. Ти да не би да твърдиш, че той не е толкова лош, защото не е убивал лично?
А по въпроса с изселването на циганите в някоя малка държавица- помисли! Колкото и дебилни държавници да имаме това никога няма да се случи- освен, ако не попаднем пак под някакво робство (американско, щото натам сме тръгнали) и да направят България гето за излишните.

Т'ва за чичо Хитлер ми дойде докато писах. Пък за Американско робство да не говорим... :evil: просто споменах, че е имало такава идея..незнам кои са били другите страни, но едва ли са били малко.

02-02-2005, 20:18
Да си отиват както искат... Само да кажа, че не знам от къде идват тия изчадия, но все си мислех, че са от Африка и те са племе, но както и да е. Ами аз съм навит да им се направи някой остров някъде и да отиват там. Нека пък да се направи някое място за тях в пустините (незнам коя) и да си бъдат там от целия свят, скупчени на едно място. Пък те американците нека си правят опити в Канада с ядрено оръжие...те, ако са там мангалите тъкмо ще има какво да изучават децата ми

mislil, che sa afrikaknsko pleme?? GOSPODI!!!!!! kak moje da mrazish i da maltretirash po tozi nachin hora, koto dori ne poznavash!? neznaesh ot kude i kak sa doshli? i pone kakva im e rasata!? mi to ako sudq po tova, koeto kazvash ti moje bi si i protiv negrite?.. awe vsushtnost kvo govorq i az zabravih , che ste PROTIV VSICHKI, KOITO NE SA BELI awwwwww niamam dumi!
a kolkoto do tva, che imalo umni skinari, moje bi vse pak ima takiva, v chiito glavi uspqvat da protekat osnovnite mislovni procesi, no ako sudq po tebe, nqksi ne mi se vqrva tvoita precenka da e chitava, zashtoto osven, che si leko ogranichen i dori ne se opitvash da razberesh kakvo iskat da kajat toooolkova mnogo hora, koito se izkazaha po temata, ti si i UJASNO ZASLEPEN, tui kato moje bi za purvi put izrazqvash nqkvo mnenie i otnoshenie kum obshtestvoto, tova te kara da se chuvstvash velik.. A da ne govorim kolko tupo i neobmisleno e mnenieto ti i kak ne ti se uddavat jalkite opiti da go zashtitish..
shte ti kaja samo edno neshto i to e , che che ti si prosto zelen, nqmash si na predstava kolko si zelen, a nai-loshoto e che osven tova si i ujasno zabluden i ako skoro ne porastnesh, shte si ostanesh s nedorazvito i nedugavo mislene.. a tova bi bilo mnogo, mnogo jalko..

so mazy!
02-02-2005, 20:30
sujaliavam, che pak bqh zabravila da se regna, ma dnes neshto mnogo mi se spi i za tva, ta da potvurdq, che gosta pak bqh az :roll:

02-02-2005, 20:32
Аз съм БЪЛГАРЧЕ ,izvinqvai,opravdai me,no mi se struvash ogranichen chovek.ahah,tva me izkefi-vzemi mi napravi i na men edin ostrov togava :lol: .shto za gluposti?Kakvo znachi da si "umen"? Da znaesh nqkoi neshta za sveta okolo teb i da jiveesh po nachina,po koito si mislish che e pravilno?Ako nai-pravilnoto reshenie e da se izbivat ciganite,zashto tolkova malko hora go podkrepqt?A i moga da ti kaja che imam nqkolko priqtelki,koito sa bili iznasilvani [!!!] i moga da te uverq,che ne cigani,a bylgari sa gi iznasilvali!!!Mrazq typite cigani,shtoto vonqt ujasno,draznqt me kak se opitvat da vkarat v BG edin mn gaden "selski" mantalitet,no da gi utrepesh ot boi ne e nachina!Hitler e bil velik samo za tva zashtoto e bil dobyr orator,inache edva li e shtql da se kachi na vlast.toi e neshto kato kopie na Bush - mashina za razporejdane koi tr da umre!
Аз съм БЪЛГАРЧЕ ,zamisli se syshto zashto moje bi vsichki skinari,koito poznavash sa vse na tvoq vyzrast?ima li zrql chovek,koito da e tolkova bolen,che da trepe cigani?znam kolko sa prokleti tiq hora,shtoto edva ne dokaraha infarkt na bashta mi,no ne mislq,che kato gi iztrebim problema shte se reshi.a i shto za chovek tr da si za da si skin?neshto syvest nqmash li ili tva sa samo predmeti?ne e li po-dobre da im pokajesh kakvi sa im pravilata i zadyljeniqta otkolkoto da gi ubivash?taka li bi vyzpital 1 dete?ako ne te slusha - prebivash go ot boi nai-jestoko i sledvashtiq pyt da si znae uroka?daje i taka da se vyzpita 1 dete u deteto se porajda agresiq i kakvo...?gluposti!

bulgarche
02-02-2005, 22:11
Да си отиват както искат... Само да кажа, че не знам от къде идват тия изчадия, но все си мислех, че са от Африка и те са племе, но както и да е. Ами аз съм навит да им се направи някой остров някъде и да отиват там. Нека пък да се направи някое място за тях в пустините (незнам коя) и да си бъдат там от целия свят, скупчени на едно място. Пък те американците нека си правят опити в Канада с ядрено оръжие...те, ако са там мангалите тъкмо ще има какво да изучават децата ми

mislil, che sa afrikaknsko pleme?? GOSPODI!!!!!! kak moje da mrazish i da maltretirash po tozi nachin hora, koto dori ne poznavash!? neznaesh ot kude i kak sa doshli? i pone kakva im e rasata!? mi to ako sudq po tova, koeto kazvash ti moje bi si i protiv negrite?.. awe vsushtnost kvo govorq i az zabravih , che ste PROTIV VSICHKI, KOITO NE SA BELI awwwwww niamam dumi!
a kolkoto do tva, che imalo umni skinari, moje bi vse pak ima takiva, v chiito glavi uspqvat da protekat osnovnite mislovni procesi, no ako sudq po tebe, nqksi ne mi se vqrva tvoita precenka da e chitava, zashtoto osven, che si leko ogranichen i dori ne se opitvash da razberesh kakvo iskat da kajat toooolkova mnogo hora, koito se izkazaha po temata, ti si i UJASNO ZASLEPEN, tui kato moje bi za purvi put izrazqvash nqkvo mnenie i otnoshenie kum obshtestvoto, tova te kara da se chuvstvash velik.. A da ne govorim kolko tupo i neobmisleno e mnenieto ti i kak ne ti se uddavat jalkite opiti da go zashtitish..
shte ti kaja samo edno neshto i to e , che che ti si prosto zelen, nqmash si na predstava kolko si zelen, a nai-loshoto e che osven tova si i ujasno zabluden i ako skoro ne porastnesh, shte si ostanesh s nedorazvito i nedugavo mislene.. a tova bi bilo mnogo, mnogo jalko..


Абе, Лелче, аз някъде споменал ли съм, че лично съм очаствал в така наречените "акции". Къде съм написал, че аз бия мангали или че съм скин?

Traffic
02-02-2005, 22:50
за мене скинарите са хора с болни мозъци, които имат нужда от лечение от специалисти. :roll:

KGW
02-03-2005, 01:30
Doniakade sum suglasen s teb,no mai ti sushto imash nujda ot lechenie.ANALNA PENETRACIA.

GalYol
02-03-2005, 08:26
Аз съм Българче, казваш, че не знаеш много за скинарите, но подкрепяш идеята им "Смърт на циганите!"
НЕ знаеш нищичко за циганите(които съвсем не са Африкански племена), ама искаш да ги изтребиш. Е добре де ай ми кажи как подкрепяш някакви идеи като не знаеш нищо за тях.
Съдиш прибързано за много неща. По-добре преди да решиш кой трябва да се изселва на някой остров и кой е в правото си да се прави на Бог вземи помисли малко повече от 1 минута и попрочети малко повече книжки, които да не са само "Моята борба" или трудовете на други изявени фашисти.

so mazy!
02-03-2005, 13:56
Абе, Лелче, аз някъде споменал ли съм, че лично съм очаствал в така наречените "акции". Къде съм написал, че аз бия мангали или че съм скин?

haaaahaaaaha!! tva mi haresa!! za purvi put v jivota mi me narichat 'lelche' ahaahahahaaaha!!!!!!
hmm znachi veche si promeni taktikata, a? sega puk ne sme skinari.. vsushtnost tova e mnogo hubavo... che se otkazvash ot tova, koeto si kazal i s koeto predpolagam! si celql da ni se predstavish kato dosta opiten skinar, koito e navutre v neshtata i razbira edva li ne cqlata hitlerova filosofiq (ako vuobshte moje da se nareche taka..)

i za da moje da ilustriram tova, koeto po gore kazah shte te citiram.. =)
takaaam, ta znachi :
България за българите, за циганите СМЪРТ
Каквото не се постига с бой - се постига с много бой
аз поне винаги имам нож в себеси. И на даскало ходя с ножове.
3 снаряда по 85лв. и циганската махала в Стара Загора, вече ще е в минало свършено. Само трябва да се намери с какво да се изтрелят и навитаци да го свършат. Готова работата, няма нищо за мислене. Извиват се набързо многото мангали дето са на едно място и после един по един. НИКВА ПОЛИТИКА
i pak: Което не става с много бой става с много бой !!!

a tova tuk mi e liubiiimata replika lolllz! mai miskin veche q beshe citirala i vse pak da i se poliubuvame oshte vednuj: Другото защото е "на почит" Хитлер е защото той прави, нещо за нас хубаво, изтребва всичко което не е от бялата раса

ima oshte mnooogo obache mislq, che i tova e dostatuchno da ubedi vsichko jivo kakuv vurl skin i poboinik si.. puk v tva, che samo si se pravil na takuv losho nqma (daje vsuashtnost e mnoo po-dobre=) zashtoto decata sa dosta liubopitni i obichat da opitvat ot nai-razlichni neshta.. lollz

bulgarche
02-05-2005, 07:21
Абе, Лелче, аз някъде споменал ли съм, че лично съм очаствал в така наречените "акции". Къде съм написал, че аз бия мангали или че съм скин?

haaaahaaaaha!! tva mi haresa!! za purvi put v jivota mi me narichat 'lelche' ahaahahahaaaha!!!!!!
hmm znachi veche si promeni taktikata, a? sega puk ne sme skinari.. vsushtnost tova e mnogo hubavo... che se otkazvash ot tova, koeto si kazal i s koeto predpolagam! si celql da ni se predstavish kato dosta opiten skinar, koito e navutre v neshtata i razbira edva li ne cqlata hitlerova filosofiq (ako vuobshte moje da se nareche taka..)

i za da moje da ilustriram tova, koeto po gore kazah shte te citiram.. =)
takaaam, ta znachi :
България за българите, за циганите СМЪРТ
Каквото не се постига с бой - се постига с много бой
аз поне винаги имам нож в себеси. И на даскало ходя с ножове.
3 снаряда по 85лв. и циганската махала в Стара Загора, вече ще е в минало свършено. Само трябва да се намери с какво да се изтрелят и навитаци да го свършат. Готова работата, няма нищо за мислене. Извиват се набързо многото мангали дето са на едно място и после един по един. НИКВА ПОЛИТИКА
i pak: Което не става с много бой става с много бой !!!

a tova tuk mi e liubiiimata replika lolllz! mai miskin veche q beshe citirala i vse pak da i se poliubuvame oshte vednuj: Другото защото е "на почит" Хитлер е защото той прави, нещо за нас хубаво, изтребва всичко което не е от бялата раса

ima oshte mnooogo obache mislq, che i tova e dostatuchno da ubedi vsichko jivo kakuv vurl skin i poboinik si.. puk v tva, che samo si se pravil na takuv losho nqma (daje vsuashtnost e mnoo po-dobre=) zashtoto decata sa dosta liubopitni i obichat da opitvat ot nai-razlichni neshta.. lollz


Само да ти кажа, че никога не съм се мислил за Скин. Но това не означава, че не мразя циганите. Просто да ти кажа, че не съм бил на "акция". Още ги мразя тия мангали. Тук, във форума, просто написах някой друг ред и Вие всички само за т'ва мрънкате, как "Трябва да ги интегрираме тия" и такива...

02-05-2005, 20:32
Ne znam da se smeq li da izpadam v isteriq ili da placha...

Az sum Balgarche...sajalqvam te....chisto sajalenie, zashtoto znaish li kvo shte stane? Sha umresh i tiq koito skinarite sa uchili ` da ubivam ciganite` shte e ubiqt v sledvashtiq ti jivot - zashtoto samiq ti s hte si ciganin.
I shte kazvash `..ama i nie sme hora...i nie jiveem...dishame...ne e nasha vinata che sme se rodili tuka...i seki ni mrazi po razni MALVOJNI prichini..i nie imame pravo na jivot...`

Znaete li kvo stava v BG? Kvoto e stanalo v Amerika predi 100 godini... negrite sa bili tam - sichki sa gi mrazeli obvinqvali...nqma lli sa pravo na glas - sashtoto e i v BG SEGA! Skinarite ako iskat da trepat da biqt...no da NE POSMQVAT DA SE NARICHAT BALGARI I DA PETNQT DARJAVATA NI S NEVINNA KRAV!

bulgarche
02-06-2005, 09:35
Ne znam da se smeq li da izpadam v isteriq ili da placha...

Az sum Balgarche...sajalqvam te....chisto sajalenie, zashtoto znaish li kvo shte stane? Sha umresh i tiq koito skinarite sa uchili ` da ubivam ciganite` shte e ubiqt v sledvashtiq ti jivot - zashtoto samiq ti s hte si ciganin.
I shte kazvash `..ama i nie sme hora...i nie jiveem...dishame...ne e nasha vinata che sme se rodili tuka...i seki ni mrazi po razni MALVOJNI prichini..i nie imame pravo na jivot...`

Znaete li kvo stava v BG? Kvoto e stanalo v Amerika predi 100 godini... negrite sa bili tam - sichki sa gi mrazeli obvinqvali...nqma lli sa pravo na glas - sashtoto e i v BG SEGA! Skinarite ako iskat da trepat da biqt...no da NE POSMQVAT DA SE NARICHAT BALGARI I DA PETNQT DARJAVATA NI S NEVINNA KRAV!


Хахаха

so mazy!
02-06-2005, 13:35
Само да ти кажа, че никога не съм се мислил за Скин. Но това не означава, че не мразя циганите. Просто да ти кажа, че не съм бил на "акция". Още ги мразя тия мангали. Тук, във форума, просто написах някой друг ред и Вие всички само за т'ва мрънкате, как "Трябва да ги интегрираме тия" и такива...

dobre be choveko prosto si priznai, che se praveshe na interesen i iskashe da vidish reakciite na drugite... puk i moje bi si iskal da razberesh dali nomera "az sum vurl fen na Hitler i izbivam cigani" minava..

^efas^^
02-06-2005, 14:38
Поредното племе тъпаци дето си няма друга работа освен да праи тъпотии

bulgarche
02-06-2005, 14:48
Само да ти кажа, че никога не съм се мислил за Скин. Но това не означава, че не мразя циганите. Просто да ти кажа, че не съм бил на "акция". Още ги мразя тия мангали. Тук, във форума, просто написах някой друг ред и Вие всички само за т'ва мрънкате, как "Трябва да ги интегрираме тия" и такива...

dobre be choveko prosto si priznai, che se praveshe na interesen i iskashe da vidish reakciite na drugite... puk i moje bi si iskal da razberesh dali nomera "az sum vurl fen na Hitler i izbivam cigani" minava..


Ти пък к'во мрънкаш ве?:evil: "Праил съм се" тъпак, просто гледам, че повечето писаха че скиновете само пият по пейките. Просто казвам, че не е така. Тия дето сте ги виждали по улиците са ебати скиновете !!! Наще тука си имаш "верига" от улици и никога няма да ги видите по центъра. Като съм с тях обикалям половината град, само защото ако минем напряко, ще минем по някоя главна с много хора. Тез дето сте ги виждали да пият по пейките или не са скинове или са такива дето се правят че са такива и се мислят за много велики

^efas^^
02-06-2005, 14:49
Освен по пейките пият и по полянките :lol:

Pe666o
02-06-2005, 17:54
Аз съм БЪЛГАРЧЕ, moje6 li da mi kaje6 kade moda da 4eta za skinovete za6toto znam malko za tqh i az mislq 4e i te znaqt malko za sebe si. I kaji mi kakva e vrazkata s krusta na Hitler i ideqta na skinarite za pro4istvane. Az li4no mislq 4e sa razli4ni..a ako ne sa kaji mi za6to. Az sa6to ne haresvam cigani no ne namiram i za redno da otide6 pri mangal deto spokoino si barka v kazana i da mu kaje6 da zahape burdiura...vij ako e otkradnal ili bil ne6to togava drugo ne6to no pak mislq 4e i balgarin da e ako e otkradnal 6te go biq...kak to4no izbirate koi mangal da prebiete???
P.S. Sorry ako ve4e si otgovoril na nqkoi ot ne6tata prosto ne mi se 4etat 3 stranici.. :)

so mazy!
02-06-2005, 20:28
awwwwwww nee! pisna mi! az veche se predavam izkushavam se da kaja edna pogovorka za tupotiqta, obache ne smqtam za nujno da prevrushtame temata v karanica.. i vse pak tova, koeto nauchih ot tazi tema e, CHE TRUDNO SE OBSHTUVA S HORA, KOITO NE SAMO NE RAZBIRAT DRUGITE, NO NE ZNAQT I KVO ISKAT, NITO PUK KVO TOCHNO MICLQT !?! ABE IMAM CHUVSTVOTO, CHE CHETESH MA NISHTO NE TI VLIZA V GLAVATA PO-PROSTO KAZANO! ne ti davam poveche ot 14 godini.. a ako si na poveche.. nqmam duma za "umnite" neshta, koito izpisa do momenta !
btw mnoo trudno razbiram KAKVO PO DQVOLITE ISKASH DA KAJESH VUV VSEKI EDIN POST!!
POSLEDNO ZA ILI PROTIV MALTRETIRANETO NA CIGANITE SI ??? I NE ME INTERESUVA DALI SI GI MALTRETIRAL TI LICHNO ILI NE! ZASHTOTO TOVA E NAPULNO DRUG VUPROS (che ne ti se otdala vusmojnost do sega, ne ti stiska ili neshto ot sorta!!)
sushto taka, ako ti se struva, che mrunkam (hahahaha!!!!!- vsushtnost az s interes ti sledq otgovorite po temata i mi e mnogo zabavno.. :wink: lollz!) znachi imash nqkuv problem s vuzpriqtiqta..

P.S. az lichno do sega ne sum kazala, che skinovete se subirat samo da piqt po peikite, a i dokolkoto pomnq kvo sum chela v tazi tema vsichki sa se vuzdurjali da podingat tozi vupros.. haaa toku shto se setih oshte edna pogovorka : "guzen negonen bqga"! lollllz
a i sohte neshto posledno 'lelche' li shte me narichash ili she se obrushtash kum men v mujki rod?? shtoto do kolkoto pomnq v posledniq si poste me beshe narekul 'tapak' !?
napravo trqbva da se pocherpq, che ne te izpsuvah do sega...

02-06-2005, 20:51
Ei az sam za skin heads , ciganite da mrat te ne zaslujavat da jiveqt te izpolzvat resursiite na zemqta bez da zaplatqt za tqh , ne moje da se jivee na avanta . I tova e nai malkoto kolko hora sa biti , ograbeni , iznasileni ot tezi izmeti na zemqta . Vijdal sam cigani da pi6at po stenite "SMART ZA BLAGARETE" , parvo ima pravopisna gre6ka vtoro spored men za tova si zaslujavat da mrat za6toto nie edva li ne gi izdarjame v balgaria a te s tova li ni se otblagodarqvat. Skoro zapo4na programata za integracia na romskoto naselenie za nad 200 mln. leva !!!! men ako pitate li4no tezi pari trqbva6e da se izhae4at za dale4 po razumni raboti , naprimer za balgarski deca koito imat nqkakav potencql no nqmat sredstva i li za balgarski sira4eta , a ne za tezi romi koito ni6to ne moje da se napravi ot tqh samo 6te idat parite na vqtara . Za tova sam za skin head.I bih si pozvolil da kaja o6te ne6to , vednaj bqhme na stadiona s edni moi priqteli i sled ma4a gledame edna grupa cigani okolko 5-6 na broi vikaha aide da hodim da kradem ne6to ot tiq po malkite , i edin ot tqh vidqha druga grupa skin heads i vednaga mangalite izbqgaha , a predstavete si 4e gi nqma6e skinovete i tezi tragnaha da obirat nqkoi hora koito ni6to ne moje da napravqt. Po dobre podkrepqite skin headovete , a ne gi othvarlqite ako ne iskate ciganite totalno da si mislqt 4e nikoi gi ne zaka4a i da prekalqvat s nas balgarite.

03-19-2005, 20:10
АЗСЪМБЪЛГАРЧЕ или къв то си ти там, мога спокойно да ти кажа, че ти не си никакъв скин!!!! ИСТИНСКИТЕ СКИНОВЕ НИКОГА НЕ СА БИЛИ ТЪПИ НАЦИТА КАТО ТЕБЕ! Мислиш се за як като ръсиш разни тъпотии ама тъпите ви bonehead гъзове биват ритани постоянно. Доклкото знам имаше такъв случай на концерта на intergrity. Един мой приятел добре се разправи със boneheads, които бяха там. Мисълта ми е, че много малко хора от форума не знаят, че nazi скиновете в момента са много малко. В цивилизованите страни вече преобладават скиновете SHARP (Skin Heads Against Racial Prejudice) и RASH (Red Anarchistic Skin Heads), а тъпите ви наци-организации тип "Hammerskins" и "Blood And Honour" стават все по-малки и по-малки. Скоро ще умрете, защото сте тъпанари, които обвиняват останалите раси за своите нещастия, което е адски смешно! Искам да ти кажа, че хора като теб са СРАМ за бялата раса! Хвани по-добре се гръмни както е направил твоят лидер - Адолф Хитлер.
http://www.web.apc.org/~ara/Art/follow.gif
http://www.beepworld.de/memberdateien/members/pogo-punksch/image003.gif

04-30-2005, 08:09
Вземете малко да се образовате ве че сте супер смешни всичките :
Движението SKINHEADS и има ли то почва у нас?

Това е статия, в която искам да засегна всички наболяли проблеми на движението SKINHEADS в България и до каква степен е развито то. В него ще стане въпрос за неговите недъзи, но с уговорката, че става въпрос не за всички скинхеадс в България, има доста който знаят за какво става въпрос и отстояват неговите цели достойно.

Искам да започна от самото име SKINHEADS. Може би сте чували за скинове и скинари. Това според мен не е неправилно, ако трябва да бъдем точни най-правилно е или да използваме превода на тази дума "Бръснати глави" или американското SKINHEADS. Както Стара планина не е Old mountain, така и скинхедс не е скинар.

Историята на движението започва от Британските плажове през 60-те години на ХХ век, като движение на докерите и по късно прераства във движението на средната класа. Точно поради тази причина те си избират пилотските якета или по известни тук като Бомбери, и обувки тип Док Мартенс, заради ниската им цена в Англия. А не както нашите скинхедс с техните кожени якета. През първите дни на движението тези хора са обединено единствено от прослойката, която заемат в обществото и увлечението им към един стил музика наречен Ска. Те започват да дружат с така наречените Руди Бойс, това са Ямайци също увлечени от Ска музиката. Ето точно от тук идват писанията на еврейчетата, които искат да ни докажат, че скинхед и расизъм са различни неща. Аз си обяснявам това така. Както малките деца през първите си няколко години се увличат по това или онова, така и самите скинхедс още не са се били орентирали в правилния път. Но когато в Англия навлизат много емигранти от Пакистан и застрашават работата на хората от движението, започват и първите стълкновения на расова основа.

От тогава движението започва да се развива с много бързи темпове и да се обособява като самостоятелна субкултура със силно расистки и нацистки възгледи. Измислят си нов стил така наречения OI!, но както винаги прави синагогата измисля имитатори за да може не толкова просветените да се объркат и да слушат не това, което искат, а просто една слаба имитация. Така се появяват смешни OI! групи като 4 Skins и други такива групички с песни като Smash the Nazis или други подобни смехотворни имена.

Точно по този момент се появява един Велик човек, по-късно превърнал се в мъченик и символ на движението SKINHEADS. Роденият през 1975г. Ян Стюарт Донълдсън, в градчето Поултон ле Филд намиращо се до Ланкашир, Англия, се превръща в основоположника на новия стил в музиката на движението RAC (Rock against communisum), рок против комунизма, по късно nazi OI! и RAC прерастват в нов стил наречен white power music. Със неговата група Skrewdriver той бързо печели фенове сред средите на скинхедс и бързо става най-известната група. На 11 Декември 1985г., Ян е осъден на една година затвор, само за това, че се е защитил и е набил група африканци. В затвора Ян става все по известен получава много писма, пише статии за списанието на Националния Фронт и песни от новия му албум White Rider. На 23 Септември 1993г.той загива в катастрофа. Версиите за смърта са много, но най-вероятната е, че някой е помогнал на колата му да няма спирачки и волана да не е стабилен.

Освен вокал на групата Skrewdriver Ян е и основател на движението Blood and Honour, което си поставя за цел обединението на SKINHEADS движението в целия свят.

Стига толкова за историята на движението в чужбина, нека малко да поговорим за него в сегашия му вид в България. Ако искате да узнаете нещо за историята му в България просто посетете сайта на Blood and Honour Bulgaria www.bhbulgaria.com

. Тук аз искам да се занимая с днешното състояние на движението в България, като направя една уговорка : това е само мое е лично мнение и не карам никой да се съобразява с него. Ако някой има забележки към тук написаното моля да се свърже с мен и да ми пише на е-майла bgskinhead@hit.bg

Както знаете има няколко вида скинхедс: OI!, nazi, white power, SHARP[(Skinheads against racial prejudice)], RASH [(Red anarhistic skineads)], Gay arian skinhead. По метода на изключването, ние ще стигнем до вида скинхедс, който съществъва в България.

Нека започнем от Gay aryan skinhead това е една смехотворна организация съществуваща от няколко години с членска маса, която можете да преброите на пръстите на едната си ръка. Гейчетата искат да останат на гребена на вълната и опитваики се да влязат в движението скинхед, твърдят, че едва ли не цялото ръководство на Национал - Социалистическа Германия е било съставено от гейове. Много смешно, нали? Тези палячовци се опитвата да се настанят в арийското братство, но са изхвърлени от него без никакво право на обжалване. За радост, нашите скинхедс винаги са имали влечение към жените, следователно те не са от този тип.

Втори вид Skinheads е RASH или на бъгарски "Червени анархо-скинхедс" тези палячовци комунисти за голямо наше щастие не съществуват в България, по простата причина, че до преди няколко години ние се напатихме на комунизма и всички знаем какво зло е той. Значи нашите скинхедс не са и от този вид, за моя голяма радост, а и мисля че не само за моя.

Третия вид са така наречените SHARP или скинхедс против расистките предрасъдъци. За съжаление разбрах, че във Варна са се появил двама или трима от тези неориентирани еврейски подлоги. Освен двама или трима глупаци мисля, че всички уважаващи себе си скинхедс са расисти, значи по-голямата част не са и SHARP. С това свършиха смешниците, но ако искате да научите повече за тези три типа скинхедс скоро в тази интернет страница ще побликуваме една статия на руската партия Брашков за SHARP, RASH и Gay aryan skinheads.

След тези, мисля да разгледаме така наречените white power skinheads. Това са скинхедс, които вярват в превъзходството на бялата раса. Но има ли такива в България? Ще ми отоговорите "Да". В едно предаване, в което се опитаха да направят предаване за субкултурата скинхедс, едно момче запитано: "Защо мразите негрите?", момчето даде силно интелигентния отговор: "Защото ходят по дърветата и са като маймуни!", в интерес на истината това не е далеч от истината, но трябва да се дава по-аргументиран отговор. Да има такъв вид скинхедс в България!!!

Нази скинхедс сте наясно какви идеи изповядват, дори и да не сте, то личи от самото наименование. Този вид, на доста страни се преплита с white power skinheads и дори смея да твърдя, че те са едно и също и неразделно свързани. Точно такива са всички скинхедс в България и това е доста добре, но колко са запознаити със идеите на движението е друг вапрос, с който мисля да се занимая след разглеждането на последния вид скинхеадс.

А този последен тип са така наречените OI! Skinheads. Те не се интересуват от политика а само от музиката и сами си избират какъв стил OI! да слушат истинския nazy OI! или еврейската измислица. Или на кратко за тях както един мой приятел се изрази - това са пияниците скинхедс.

Псевдо скинхедс, това е една нова група, която за съжаление е доста популярна в България. Всички мислещи се за скинхедс, които не знаят каква е целта на нашето движение наричам така. Запомнете!!! Не е достатъчно да се обърснеш да си купиш Бомбър и обувки за да станеш скинхед. През 1993 и сега да си скинхед е модно и всеки втори, който ходи на мач гледайки от големите си батковци решават да станат скинхедс, но в това няма нищо лошо. Тук искам да дам един съвет на момчетата и момичетата, които искат да стават скинхедс, вземете прочетете “Моята Борба” на Хитлер разгледайте интернет страницата на организацията “Blood and Honour Bulgaria”, запознайте се с цета на тази организация и на дуги подобни като нея, примерно “Hammer skins”, преслущаите един два албума с nazi OI! или RAC. И тогава и само тогава станете скинхедс, защото е смешно един скинхед да отогваря, че слуша RAP и малко чалга или че Skrewdriver са германци и не знае как се казва техния вокал, да не говорим за нещо повече. Или пък да не изпада в ситуацията на онова скинче, което каза, че ще си прави татуйровка на онзи там как му беше името му, абе онзи там на тениските, имайки предвид Rudolf Hess.

Защо съшествува тази група? Това ли се питате. И аз се питам това. Има няколко версии за това. Една от тях е, че на българските скинхедс им липсва изявен водач какъвто е бил Ян Стюарт или както са сега Макс Хаммер или Давид Дюк и Уилям Пиърс. Те са обединили много хора и са направили орагнизации. Нека да погледнем партиите и организациите, които може да защитават позициите на скинхедс. Това са няколко партии и организации. Да започнем с най-голямата ВМРО. Tази партия е изпълнена с бивши и настоящи агенти на ДС и комунизма, а както знаем Комунизма е нашият най-голям враг. Следва Партията на лудия поп от ЦИГАНСКИ произход Гелеменов. Поради неговия етнически произход тя отпада. После е БНРП. Въпреки бляскавото си минало, тази партия на първите демократични избори беше събрала 4% и трябваше да влезе в парламента, но по необясними причини "бившите" комунисти не я допуснаха, сега тази партия се е превърнала в нещо като кръчма без политическа платформа и никакви идеии. Партиите всички отпаднаха, но остават няколко орагнизации. Първата от тях е “Войни на Тангра”. Това е една организация с клонове във Враца и Благоевград. Чували ли сте за Бат ви Йоло Денев, който тввърди че получава инструкции от бог Тангра и че хеопсовите пирамиди са строени от българи, подразделението им във Благоевград се състои от двама души. Еиният от тях е Ангел Грънчаров или по известен като Елтимир, много добър приятел на алкохола и ревностен защитник на тезата, че Хитлер е евреин. Може би дългите години в затвора са изпили мозъка на този иначе известен ант-комунист и ученик на великия Илия Минев. Май и тази организация отпадна, следва БНС или така наречените “Български Национален Съюз”. Тези момчета се чудят дали да ходят да протеститрат заедно с циганите против безработицата, или да вършата тяхната работа като чистят градинките из София.Те са мразени от повечето "SKINHEADS" в България поради прищявките на някой от "големите" членове на движението.Но тяхната кауза е благородна и с днещна дата все повече млади скинчета избират да се присъединят към тяхната идея.Та все пак този съюз е една добра алтернатива.

Остана добрата стара организация “Blood and Honour”, която незнайно защо не работи. Това не са мой думи, а думи на членовете на други подразделения на тази организация като Румъния и Англия. Дали работи аз не мога да кажа, защото нямам контакти с нейни членове и по това съдя, че просто или няма такава организация или е толкова добре покрита, че дори и скинхедс в България не могат да я открият. Ще кажете, ама я вижте в интернет страницата им колко снимки има. Да така е тази организация се събира само един път в годината на 20 април и празнува някъде рождения ден на Фюрера. Но аз мисля, че за да няма такива псевдо скинхедс тази организация трябва да заприлича на такивата в Швеция или Англия. Да издава някакво малко вестниче или списание или просто да разпространява нелегално вестник "Борба".

Но дори и да няма водач всеки, който иска може да научи много за Skinheads, сега вече почти във всеки компюърен клуб има интернет, а там има достатъчно скинхедс страници, да не са на Български, но днес всеки втори знае поне един чужд език.

И накрая искам да се извиня на някой, ако съм го засегнал, но това е истината, а тя винаги боли. След няколко години модата скинхеадс ще отмине и ще се покаже кои са истинските скинхедс и кой са били псевдо.

04-30-2005, 08:10
Ето ви още малко :
ЗАРАЖДАНЕТО НА ДВИЖЕНИЕТО "SKINHEADS"



Годината е 1968. По Брайтънските плажове и в Лондонските квартали, рокери, модове и синове на дребната буржоазия се срещаха в страшни смъртоносни сбивания. Докато рокерите са открити расисти, модовете слушат музика от типа СКА и Реге и доброволно се смесват с "Руди бойс" - младите черни ямайци от работническите предградия. Уви те рядко взичат връх в сбиванията и техните хубави костюми често стават на парцали, а това е обидно и излиза доста скъпо. Така модовете възприемат по-прост начин на обличане - груби панталони, якета без яки и тежки обувки със стоманени бомбета, измислени специално за армията и носени по-късно по строежите. Те си обръсват главите по примера на командосите, за да няма как противника да ги хване за косите по време на бой, а също и за да се отличават от другите групировки. Те обаче нямат време да укрепнат. Вълната "Флауер палър" помита всичко по пътя си.
Трябва да се изчака чак 1977г. и идването на пънковете, за да се появят отново скиновете. Пънкарите със свойте дрехи, многоцветни костюми и гребени искат да бъдат толкова грозни, колкото и големите градове в които живеят. Бързият ритъм на музиката им провокира максимално и залива улиците на Лондон с класова борба. Въпреки всичко дори най-озверелите разбират, че движението няма да стигне далеч. Обличайки отново скинарската униформа се създава още един много по-див музикален стил наречен "ОЙ" (съкращение от "Хеи Ю" - думите които обикновено предхождат палките). За разлика от пънкарите, които показват, че са анти-расисти и са политически ляво ангажирани, тези нови скинове се обявяват аполитични. Футбол, бира и палки - това е тяхното мото. Интересът им към СКА музиката се помита от втората музикална вълна - ОЙ.
През 1989г. движението достига и до България. Първата група се установява на Попа, а по-късно в района на НДК. Повечето от тях са фенове на футболен клуб ЦСКА. Те започват масово да се бият с другите неформални движения, противникови фенове и почти всичко, което е с по-дълга коса от тяхната. Софийските скинове просто искат да изчистят центъра от това, което не им харесва. "Това което искахме беше да наложим нашата музика и отбор и да си определим наша собствена територия. Политиката няма нищо общо с това".
Дотогава във Великобритания нещата са променени. През 1981г. една група свързана с националният фронт излиза на сцената. Това са "Скрюдрайвър". Певецът Ян Стюарт не крие национал-социалистическите си идеи, които пропагандира в песните си. Например в "Моята свободна земя": "Аз съм там и гледам моята страна. Лесно е да това което е дошло отвън. Всички тези емигранти и привърженици на левицата. Някога ние бяхме една нация, а сега сме управлявани от евреи. Ние искаме нашата страна отново да бъде както преди, да бъде самата тя". Това е разцеплението. Скиновете любители на ОЙ музиката не могат да отрекат тази музика на крайната десница и битката им предварително е загубена.Отричайки всичко свързано с политиката ОЙ скиновете стават безпомощни и не могат да променят хода на движението , защото скиновете неонацисти са добре организирани. Ян Стюарт пуска "Кръв и чест" скинарско списание, което се води "глас на анти-комунистическия рок". Много бързо списанието прекосява Ламанша и става библия на скиновете в Европа. В списанието освен статии против евреите и емигрантите има и хиляди малки полезни съвети и адреси. Например къде да си купиш списанието, дрехи или къде можеш да слушаш хубава музика. В Лондон откриват клуб, който носи името на новосъздаденото списание. Там скиновете се срещат, дискутират и организират. Нацистки значки се появяват по реверите на бомбърите (пилотски якета от зелен или черен найлон, купени от складовете на армията). Машината вече действа - повечето от скиновете са нацисти.
В България скин движението преминава бързо през всичките етапи и скиновете се обявяват за расисти и националисти. В началото много от бандите имат затруднения. Палките, съдилищата и полицията имат пагубен ефект. Мястото е освободено за новата генерация на Ян Стюарт. По това време една банда започва да става известна в района на НДК. Съставена от студенти, ученици, безработни и футболни хулигани, започва почистване на този район. През 1992 първите жертви стават арабите, които продават хероин (необезпокоявани от полицаите?). Районът бързо придобива лоша слава, като даже бива включен в картите на чужденците така, че трябва да бъде заобикалян.
Студентските протести против комунистическия строй позволяват на бандата да направи първите си акции. Използвайки създалото се положение скиновете започват атаки, както към комунистическите митинги, така и към полицията. Един от тях разказа: "Това по-скоро беше тайно общество, отколкото политическа организация. Говорехме, подготвяхме удари, но всичко свършваше до тук". Започнаха и първите призиви: "Трябва да свършим с най-голямото зло - евреите! Треперете мръсни евреи истинските българи ви мразят!". Това всичко е украсено с пречупен кръст. Вече започват и първите организирани нападения над чужденци. На "Синьото кафе" един арабин е убит с ножове от група скинове. В град Русе е арестуван и осъден младеж, защото разпространявал нацистки лозунги. В София Синегогата и еврейските гробища са осквернени. В Плевен един циганин е убит с желязна тръба, а извършителят е осъден. Партиен клуб на комунистическата партия е разбит и изпотрошен, но делото се прекратява заради Избори. Полицията започва акции, арести и разпити. Основан е отдел за "Борба със скиновете" във Iво РПУ София. Напрежението постоянно ескалира.
Всяка събота по време на българското първенство по футбол, повечето от скиновете се намират на стадион "Народна армия" в Борисовата градина, където подкрепят любимия си отбор ЦСКА. Има скинове привърженици и на други отбори, но те са значително по-малко количество. Но защо ще питате ЦСКА, а не например другият голям български отбор Левски София ? "Защото Левски е отборът на евреите и дрогите" отговаря един "червен" хулиган. Събрани в сектор "Г" скиновете реват заплашително, псуват противниковия отбор и го поздравяват с вдигнати ръце. За някои от зрителите това е представление, но не и за полицията. Често по стадионите виждаме полицейско насилие, но за съжаление не може ефективно да му се противодейства. След края на мача на излизане от стадиона често ставаме свидетели (или участваме) на побои над противниковите фенове.
За да оцелее движението скинхедс са нужни не малко количество пари и поради това бандата се наема да охранява метъл и пънк концертите. През 1995г. една от софийските банди, събираща се на Солни Пазар се наема да охранява концерт на пънк групата "Хиподил". По думите на един от скиновете някои от пънкарите са запазили доста неприятни спомени от концерта. Поради липса на скин групи, скинарите са принудени да ходят по метъл концерти, като там се бият с метъли и пънкари, например на концертите на Содом, Скорпиънс, Аксепт, Танкард, Крейтър и др. На концерт на "Рек Долс" вокалът на групата е повален с празна бутилка и състава на групата е нападнат. След този случай вратите на повечето концерти са затворени за скинхедс.
След този период идва времето на стачките и безредиците около изборите. Бандата тогава се е заемала да защитава и охранява работници и хора пострадали от етнически конфликти. Всичкия този активизъм поражда интересът на официалната десница. Представящият се за лидер на християн-демократическата пъртия-център отец Гелеменов е първият човек, койо се опитва да привлече до себе си тези младежи. Той наистина има нужда да привлече тези младежи, които за съжаление се броят на пръсти и да ги използва за своите цели. Това обаче не успява да се осъществи, защото те не искат да се затворят в една организация ръководена от един нов "Фюрер", който нкой не познава.
Идват и годините на възход на скинарското движение. Три-четири нови банди включително и тези от НДК си поделят столицата. Скоро обаче бандата от центъра помита всяка съпротива и тя застава високо над всички.
На връщане от мач случайно бандата се е сбила с група пънкове, но тогава един от скиновете е прободен тежко с нож от пънкар от еврейски произход, който успява да се укрие от правосъдието. От тогава се започва истинска война между двете групи, като във всичките сбивания пънкарите търпят сериозни поражения.
След опита на отеца, бандите го напускат и някои от тях преминават в една организация, която взима името "Дясно демократично движение". Новият водач се опитва да рапредели бръснатите на малки бойни групи. Той иска да ги подложи на военни тренировки, лагери и строеви, но тук става фал. Скиновете не обичат да си играят на войници, а още по-малко да изпълняват заповеди. Разочаровано движението се разпуска след няколко години. В град Русе един боец бива осъден за няколко години затвор заради провокация на омраза и пропаганда на фашизъм.
Мисъл от "Мейн Кемпф" определя насочеността, като казва: "Този, който отказва да живее в този свят, където закона е непрестанната борба, не заслужава да живее...". Една английска група казва в песните си: "Един ден светът ще разбере, че Адолф Хитлер е бил прав и ще вземе оръжие, за да се бие на наша страна, за национализма. Зиг Хайл!". Срещат се и други куплети на същата формация: "Спомням си за доброто старо време. 1940 Хитлер беше прав. Всички емигранти и евреи в пещите на концлагерите".
Мачовете от световното първенство по футбол през 1994та година се използват от групата от НДК, за да предизвика безредици и нападения. След мачът България - Германия, бандата воюва с немски привърженици. Скиновете вече се съвземат. Улицата им принадлежи. В Плевен, Пловдив, Габрово, Бяла Слатина, Казанлък и много други градове непрекъснато се раждат нови и нови банди. Но колко всъщност са те? Вътрешният министър смята, че скиновете са около 500 човека по това време.
1995-1996г. скинхед движението придобива огромна популярност и в софийските и провинциалните футболни клубове се образуват скин групировки Това обаче предизвиква разделение и вражда между различните групи скинхедс. Поради тази причина някои от тях се опитват да се съберат на ново място. Това е БНРП (Българска Национална Радикална партия). Партията използува всичките си млади привърженици, за да правят митинги, шествия и събрания. Скиновете разделят пъртийния клуб със другите симпатизанти (в по-голямата си част възрастни хора). Двете групи не са в много добри отношения. Част от клубът е превърнат в магазин, където се продава и алкохол. Един от по-възрастните симпатизанти на партията разказва: "Те през цялото време реват и пият... Късно вечерта не можехме да преброим изпитите бутилки. Веднъж дори нападнаха част наши симпатизанти, които идваха при нас". Един от скиновете отговори: "Вярно, е че си правиме веселби, но ние си плащаме и накрая всичко си е чисто. А тия дъртаци не знаят нищо друго освен да си чешат езиците".
Месец Август 1997г. на Дет фестивала в Бургас се събират общо към 50-60 бръснати глави дошли предимно от провинцията на концерт на първата българска ОЙ група - "Срам и Позор". Преди концерта скиновете нападат групи пънкари, който са дошли на фестивала, като в резултат нито един от пънкарите не успя да влезе на концерта. Полецаите спираха скиновете на входа и събираха арсенала им, съставен от палки, вериги, боксове и даже една брадва...
Горе долу по това време в град Русе е заловен боец, който разпространява анти-евреиска пропаганда и го обвиняват в оскверняването на руските военни гробища. Пресата го нарича "Българският Фюрер". Полицията изземва от жилището му много пропагандни матеряли и той бива бързо осъден.
Този случай е като сигнал за тревога за полицията. В последствие скинове са видени да участват в нападението над комунистическия актьор Асен Кисимов. Скиновете също непрестанно преследват негрите в Студентски град и предизвикват безредици по българските стадиони. Дирекцията на националната полиция най-после решава да вземе сериозни мерки. Започват да валят арести и присъди. Лишени от някои от най-влиятелните си фигури бандите отново се разцепват и тръгват към стадионите. За тая без мачове няма къде да се съберат и всичко ще бъде загубено. Голяма част от тях изоставят БНРП.
Както споменах и преди по-голямата част от българските скинхедс са фенове на футболен клуб ЦСКА. Те създават нова организация наречена "CSKA SS front". Там се смесват скинове и по-крайни футболни хулигани. За изненада на всички тази структура показва огромна активност, особено на мачовете с Атлетико (Мадрид), Пирин (Благоевград) и Беласица (Петрич). Шеф на националния фенклуб на ЦСКА става Дучето, подкрепян напълно от скиновете и подкрепящ тяхната идеология. За него "хулиганството е бунтово движение подобно на скинарското". Той изглежда наистина има право. От социална гледна точка движенията си приличат: скъсани студенти, млади безработни, закъсали ученици...". Разликата, е че скиновете вече имат и своя идеология: "Преди всичко трябва да бъде национализмът".
Движението скинхедс продължава да прогресира с много бързи темпове. Според полицейското преброяване във България те вече са над 800 човека, като 500 от тях живеят в София. Навсякъде където са, те сеят терор около себе си. В центъра на София група скинове от квартал Надежда принуждават група цигани живеещи в изоставена къща да скочат от третия етаж, където един от тях почива на място. На първият фестивал на татуировката скиновете отново нападат пънкари, като един от тях остава парализиран след удар в гърба. Българските скинове вече започват да подържат връзки със свой съмишленици от Сърбия, Унгария, Швейцария и Англия, където си гостуват на различни събирания.
Думите, държанието и външния вид на скиновете предизвикват страх у хората и те започват да си печелят доста врагове и неприятности. Веднага след оскверняването на евреиските гробища полицията веднага заподозира бръснатите, но поради липса на доказателства те лепват обвинението на някакви бездомни цигани. На всеки 20ти Април обаче в продължение на няколко години центъра на столицата и евреиската синагога осъмват с пречупени кръстове и нацистки надписи. Много от по-възрастните скинове почват работа в охранителни фирми и започват целенасочено да се въоръжават. Много от тях си взимат кучета Питбул или Бултериер с намерение да ги развъждат и използуват на улицата. С бандите обаче вече е свършено - всички са преминали в различни групировки. Главната сцена на деиствията на скиновете са естествено футболните терени. На мача на българския национален отбор с Англия, българските скинове тръгват "на лов за англичани". По това време никой не е предполагал, че може да стани такова нещо, защото англичаните досега твърдо държаха монопола за ролята на "лошите". Също фрапантен случай е мачът на ЦСКА с Атлетико (Мадрид), за който споменавах и преди. Тогава главния делеган на УЕФА беше потресен от безредиците по трибуните предизвикани от скиновете фенове на ЦСКА (междо другото предизвикани главно по вина на полицията). След поредица от подобни инциденти по стадионите клубовете решават да се заемат сериозно с проблема и провеждат срещи със своите запалянковци. Някои от скиновете биват назначавани за охрана на мачовете. От тогава до сега мачовете започнаха да протичат сравнително нормално. Така скинхедс доказват, че освен безредици могат да строят и ред.

04-30-2005, 08:13
и вземете да прочетете малко от това вместо да говорите глупости става дума и за Аз съм Българче прочетеи тея неща и после говорете:
http://www.nsdap.biz/bulgarisch/index.htm

Bimper-ska
05-01-2005, 22:09
Mi az sega to4no na taq vulna sum. Ne znam dali si 4uval Skunk Anansie. Ta tqhnata vokalistka e s gola glava, prqkora i e Skin, oba4e e 4erna. Ta se zamislqm kvi izob6to sa skinovete? 6toto do kolkoto znam sa trugnali rabotite ot borbata za 4ista rasa na Hitler. Az li4no problemi sus skinove sum nqmala, poneje sum bqla, momi4e, ne se pravq na interesna samo ei tui, da gi podraznq, abe prosto ne sum imala rabota sus skinove. Oba4e kazva6, 4e samo mangalite spukvali ot boi, a tova ne e vqrno. Ne znam dali gleda6 Spoko, no edin put bqha na gosti edno momi4e i edno mom4e mulati. Ta momi4eto, suvsem normalno, okolo 16 godi6no, razravq edna ve4er kato se pribirala v ku6ti i nqkvi skinove q prebili. A mom4eto malko, nqkude kum 12, minavalo samo po opredeleni ulici kum u4ili6te, 6toto vednuj minalo ot drugade i pak nqkvi skinove go prebili i sus s4upen krak daje. E kaji mi tova nasili e opravdano li e??? Ina4e i az kato 90% ot bulgarite predpo4itam ciganite specialno da gi nqma izob6to, vseki put kato vidq ciganin se otvru6vatam, oba4e nikoga ne bih udarila nqkoi, samo 6toto e mangal. Mislq, 4e sme dostatu4no civilizovani 4e da si re6avame problemite s drugi metodi. A ako prou4i6 vaprosa sus skinovete, napi6i info.

universal_dream
05-02-2005, 22:01
NSpi4...gledam nekvi statiiki si postnal,emi evalata ti pravq,6toto dneska po rano 4etox ednata a vtorata q znam i sa mi q 4eli 2-3 puti,a da te pitam ti po statiikite li se orientira6 za polojenieto ili poznava6 nqkvi stari skin Heads ili punkove da ti razpravqt kvo e bilo,6toto gledam gi razbira6 ne6tata ?to i az moga da si izmislq ne6to i da go napi6anali ? sa nqma da ti citiram ot teksta 6tom si go postnal sigorno vnimatelno si go pro4el,samo deto nikude ne se spomenava skinheads i punkarite kvi sa bili predi taq slu4ka s noja...i vij kak izliza 4e SkinHeads pak sa vinovni...emi tak si e Футбол, бира и палки - това е тяхното мото. mi 4e te i punkarite predi okolo desetina godini sa xodeli po ma4ove dokato ne e stanalo tva s noja qvno(i nali pi6e i az znam 4e pak skin4etata sa sko4ili na boi)...kato gledam statiikite deto si postnal po tva vreme i skinari e imalo.4ove4e ti znae6 li kva cifra sa izmreli pri stalingrad...ne evrei,ne cigani,a rusnaci...znae6 li samo tam kva e cifrata a ? i za kvo... zamisli se 6toto otgovora 6te mi e interesen...

universal_dream
05-02-2005, 22:04
vuob6te ne mi govori da 4eta onaq kniga...vuob6te nqma da i spomenavam imeto daje...ogledai se v novoto vreme koeto idva i 6te vidi6 4e ne si struva kauzata za koqto se bori6. az sum tvurdo protiv fa6agite i mi dreme na patkata 6toto nqma bude6te za tqx...iskam da te pitam ti kuv skin si po to4no? hubavi statiiki si postnal ina4e,za tva te pozdravqvam...vuv vtorata statiq se vijda kvi sa si4ki skinove v BG...tupi fa6iagi skinheads- nazita i boneheads deto i te neznaqt zakvo se borqt :arrow:
Футбол, бира и палки(da we zamalko da zabravq 4e tva im be6e smisula na jivota) - това е тяхното мото.

universal_dream
05-02-2005, 22:05
e tva im e celiq jivot..sus misula da si xodi6 po ulicata vupreki 4e si bulgarin i da ti izsko4at otnqkude e takiva Skinar4eta i da te prebiqt zaradi pri4eskata ili za cveta na kojata,ili za na4ina po koito se obli4a6 ili prosto e taka 6toto si nqmat druga rabota :lol: az sum BULGAR4E ot 6-7 pokoleniq sofianec i 3 puti sa me bili skinari ot koito 2 puti be6e grubo priznavam si...emi to4no po tazi pri4ina skinarite ne xodqt sami...za6toto e takiva kato men 6te xvanat i 6te gi s4upqt...skinarite gi e strax no ne si go priznavat...zatova pove4eto se drusat ili piqt...a moje i dvete razbira se da im doide malko power(Govorq za pove4eto SKINARI V BULGARIA) mi tva be6e za taq ve4er,ako nqkoi ne e suglasen da se obadi...i Az Sum Bulgar4e...ti na kolko godinki si 4e ne razbrax? i nali kaza 4e ne si skin...emi 4eti 4eti da vidi6 za kvo stava vupros,vij i ti kolko xora sa izbiti pri stalingrad i ne samo tam i kvi ne6ta sa pravili s horata teq SKAPANQCI...a q se zamislete skinovete anarhisti i punkovete kolko ob6ti ne6ta imat? za6to pak zasegnaxte samo ciganite? NS PI4 ti na kvo mnenie si,6toto az sum ot sofia i znam nqkoi ne6ta ne samo ot statiiki...i 4akam otgovori i v drugata tema na Az Sum Bulgar4e !

05-03-2005, 11:01
universal_dream
ти си смешник изобщо не знаеш за кво се борите вие и за какво става дума за враждата м/у вас и нас !!! Ти дори не си пънкар ти си ПОЗЙОР !!! За теб пънка е само мода прическа,музика и облекло !!! Както е и за повечето скинове !!!ЗА това по-хубу си трай ще мине месец 2 и ще стане смъкнат или рейвър !!!

foursquare
05-03-2005, 12:09
Моето мнение ,че повечето от тях са не чак толкова агресивни както вие ги описвате, имам няколко приятели който са скинари и мисля ,че те са такива по простата причина ,че искат една чиста и спокойна БЪЛГЯРИЯ..

Не бих станал Скин за да бия циганите, но подкрепям скинарите ,затова ,че бият гадната измет на България - цинагините..

Бой по черната измммет !

universal_dream
05-03-2005, 17:45
NS PI4
NE! to4no puk smuknat li nameri da kaje6 4e 6te stana we...spoko ne sum ot teq HOUSER4ETA deto se razxojdat glavno po vitoshka s tupite im 4et4ici i da pi6a s folmaster punk's not dead! I nikoi nikoga nqma da me promeni.. ili pone ne 4ak tolkova 4e da se otkaja ot vsi4ko v koeto sum vqrval. A punkarite i skinarite kvo za tqx? ednite sa "anarhisti",a drugite gledat da vuvejdat nqkuv red,no vsu6tnost pravqt to4no obratnoto POZIOR4ETATA kakto ti gi nare4e...a tva zakvo e vrajdata m/u punkove i skinove go znaqt sp malko xora,taka 4e nqma da e zle da napravi6 i za tva edin post osven ako i ti neznae6...za6toto po vuprosa vseki razli4no si govori,a purviq i posleden punk koito mi be6e poznat sus greben kuvto ne sum vijdal naposleduk...qko go bqxa naritali v glavata e takiva "skin4eta"
a kvo 6te kaje6 za vrajdata m/u skin4eta i smuknati i raveri..pak li pri4inata e su6tata kakto vrajdata m/u skinove i punkove ? ili tva e po drugo a ?

universal_dream
05-03-2005, 17:57
Ns Pi4 i pri sledva6tiq si otgovor kato pi6e6 nqkvi izvodi obqsnqvai na xorata otkude si si napravil zaklu4eniqta...4e taka i az ne razbrbrax za kakvo mi 4ete6 konsko s teq nqkolko reda...i +tva na nito edin ot vuprosite mi ne si otgovoril...taka nqma da se razbereme...i nali ti si skinhead...spodeli otkude ti idva omrazata kum vsi4ki teq rasi,daje i kum sobstvenata 6toto nqkoi xora kato men moje da ne znaqt..az nali sum si pozior4e :lol:

aBeP4eTo
05-03-2005, 17:59
моето скромно мнение
не разбирам много от SKINHEADS, но нямам и кои знае какво положитлено мнение за тях. След като гледах една вечер по новините как тези "безобидни" SKINHEADS за разбили 100 надгробни турски плочи в нз си кои град беше! Е това вече толкова долно... едва ли не да се посегне на човек които е умрял. Страшно тъпо нещо :!:

Другото което знам за тях... така говоря "знам", защото просто не съм се сблъсквала с такива хора! Какво става на мачовете да не говорим ако играят Локомотив :? Кървави побоища в каузата на простотията!

Като бях в Пловдив един приятел ми разказва такива запленителни истории на така наречените SKINHEADS като например как с боксове в раце влизат в ромски семеиства и наред...

И сега ще ви кажа как всеки ден се сблъсквам с единистения SKINHEAD които познавам. Та за огромно съжаление това нещо наречено "човек" живее в моя квартал от омразата си към малцинствата наряза лицата на две циганки и застреля още една във врата с въздуша пущка от терасат и :roll: И все пак си обикаля из квартала лято зима с шалчето на ЦСКА ... !
Е това е справедливост!
\/

BeAsT
05-14-2005, 10:36
Delete this post...

пипс
05-14-2005, 10:47
ами аз съм против насилието,расизма и още такива работи.има скинари около моето даскало и честно казано понякога се притеснявам като се прибирам защото веднъж бяха нарязали лицето на едно момиче от съседният клас иии въобще гадна работа!мисля е всички сме цивилизовани хора и можем да се рабираме с думи,а не с юмруци все пак!

05-14-2005, 22:11
Абе тъпа работа. Скинхедс е вече опетнена дума. Всеки я свързва с расизъм и с простотии, а това не е така. Какво е да си скин? Да си от работническо семейство, да идеш на мач, да се събереш с приятелчета, да пийнеш биричка и да послушаш малко ska/oi. Това е да си скин. Не ти е нужна никаква политическа принадлежност. Живееш си и тва е, а да не говорим, че в България няма никакви скинове. Нито обикновени нито нацисти. Нацитата са само някви позета дето се правят на яки, за да си запълнят комплексите за малоценност. Половината не знаят за какво се борят. Бият някви 14 годишни скейтърчета и с това се гордеят. В коя страна наци скиновете ще бият бели хора? ЕМИ В БЪЛГАРИЯ! Щот тука няма значение дали си бял или черен, тука те те гледат дали си метъл, дали си пънк, дали си кораджия и т.н. Е това нацисти ли са? Само си търсят причини за бой. То в днешно време за да си наци скин е достатъчно да си татуираш HITLER IS MY FUHRER на гъза, а пък дали знаеш кой е Хитлер няма значение.

Tedka-Medka
08-18-2005, 12:38
Имам много познати скинхедс и са
страшно точни пичове..нямат грешка
аз лично много им се кефя и
одобрявам това което правят
щото тъпите мангали само тва
ги опрая бой,бой и пак бой!

hmmmmmm
02-27-2014, 18:06
АЗСЪМБЪЛГАРЧЕ или къв то си ти там, мога спокойно да ти кажа, че ти не си никакъв скин!!!! ИСТИНСКИТЕ СКИНОВЕ НИКОГА НЕ СА БИЛИ ТЪПИ НАЦИТА КАТО ТЕБЕ! Мислиш се за як като ръсиш разни тъпотии ама тъпите ви bonehead гъзове биват ритани постоянно. Доклкото знам имаше такъв случай на концерта на intergrity. Един мой приятел добре се разправи със boneheads, които бяха там. Мисълта ми е, че много малко хора от форума не знаят, че nazi скиновете в момента са много малко. В цивилизованите страни вече преобладават скиновете SHARP (Skin Heads Against Racial Prejudice) и RASH (Red Anarchistic Skin Heads), а тъпите ви наци-организации тип "Hammerskins" и "Blood And Honour" стават все по-малки и по-малки. Скоро ще умрете, защото сте тъпанари, които обвиняват останалите раси за своите нещастия, което е адски смешно! Искам да ти кажа, че хора като теб са СРАМ за бялата раса! Хвани по-добре се гръмни както е направил твоят лидер - Адолф Хитлер.
http://www.web.apc.org/~ara/Art/follow.gif
http://www.beepworld.de/memberdateien/members/pogo-punksch/image003.gif


факт- вас ви е страх да се покажете,защото сте по-малко и по-слаби.

hellgod2
03-14-2014, 08:57
Бива ли да са толкова неграмотни тея скинари? По-зле от циганите сте..

Mladenoff
03-14-2014, 12:34
Ъп-на тема, по-стара от средната възраст на потребителите в сайта...Браво!

sweet_boy
03-22-2014, 09:01
Каквото не се постига с бой - се постига с много бой

Ами изобщо не съм съгласен. И точно и за това не харесвам скин хедс, точно, защото бият много често безпричинно хората, ей така, защото според тях трябва да набият някой. Мразя цигани, разбира се, кой не ги мрази, но скинарите не бият само цигани, случва се да бият и българи, което вече си е много, много тъпо и ненужно нещо. Но за щастие, в България не са мощно движение и почти не се срещат такива. В русия, обаче и в Германия са много, много повече и са и доста жестоки, има клипчета за такива в Русия и о, бога ми, брутално действат. Бият хора, само защото са чужденци.