PDA

View Full Version : Anal Sex



AnabolicAssman
02-01-2005, 12:36
Iskam da vi pitam edno neshto. Pravih analen sex s priqtelkata si, i dokato go pravihme q chukah super zverski i to4no predi da si izvadq kura tq se izsra varhu nego. Kajete, tova normalno li e???

vladboy
02-01-2005, 13:31
Еми естествено, че е нормално - и тя да вземе един вибратор и да те ръчка изодзадзе и ти ще се насереш :P :wink: Просто по този начин се разширява мускулчето и не може да се удържи... акото (така да се изразя) :wink:
И все пак тр да си по-внимателен :wink:

NED
02-01-2005, 13:54
Sledva6tia put KLIZMAAA!!!!!!!

miloto_girl_4e
02-01-2005, 14:07
mi da normalno e.. za tova ako ne iska6 pove4e da se polu4ava taka,q pomoli da si napravi klizma(makar4e nadali 6te e mnogo navita :twisted: )

BPN
02-01-2005, 16:12
СЛЕДВАЩИЯ ПЪТ ГО ИЗВАДИ МНОГО БАВНО, А НЕ РЯЗКО ИЗВЕДНЪЖ!!!
ТАКА ЩЕ ИЗБЕГНЕШ ТАЗИ НЕПРИЯТНА СИТУАЦИЯ И ЗА ДВАМА ВИ!!!
А И УСЕЩАНЕТО Е ПО-ПРИЯТНО!!

sexybaby
02-02-2005, 09:39
СЛЕДВАЩИЯ ПЪТ ГО ИЗВАДИ МНОГО БАВНО, А НЕ РЯЗКО ИЗВЕДНЪЖ!!!
ТАКА ЩЕ ИЗБЕГНЕШ ТАЗИ НЕПРИЯТНА СИТУАЦИЯ И ЗА ДВАМА ВИ!!!
А И УСЕЩАНЕТО Е ПО-ПРИЯТНО!!

И АЗ СЪМ НА ТОВА МНЕНИЕ

LiL_Juliete
02-02-2005, 10:09
СЛЕДВАЩИЯ ПЪТ ГО ИЗВАДИ МНОГО БАВНО, А НЕ РЯЗКО ИЗВЕДНЪЖ!!!
ТАКА ЩЕ ИЗБЕГНЕШ ТАЗИ НЕПРИЯТНА СИТУАЦИЯ И ЗА ДВАМА ВИ!!!
А И УСЕЩАНЕТО Е ПО-ПРИЯТНО!!

a taka dali shte se poluchi shtoto i az ne sum mnogo na qsno s toq vupros a she si daam duparankata skoro na moq priqtel :) e pone taka mislq :p

kurabiika
02-03-2005, 20:49
mi to e normalno estestveno da se nasere,ina4e klizmata e dobro re6enie i ne e bolezneno moje i v doma6ni usloviq da se napravi ama edva li ako si go izvadi6 po bavno 6te spasi6 polojenieto

aBeP4eTo
02-03-2005, 22:00
И аз съм чувала, че първия път в дупет0 м0же да стане так0ва нещ0 ! :shock:

02-03-2005, 23:20
СЛЕДВАЩИЯ ПЪТ ГО ИЗВАДИ МНОГО БАВНО, А НЕ РЯЗКО ИЗВЕДНЪЖ!!!
ТАКА ЩЕ ИЗБЕГНЕШ ТАЗИ НЕПРИЯТНА СИТУАЦИЯ И ЗА ДВАМА ВИ!!!
А И УСЕЩАНЕТО Е ПО-ПРИЯТНО!!
:wink:

02-04-2005, 00:01
И аз съм чувала, че първия път в дупет0 м0же да стане так0ва нещ0 ! :shock:

не, само първия път, винаги може да стане,
това е както със спринцовка издърпвате течността от нещо

Тъй като ануса прилепва плътно около хуя се получава вакуум, и ако има нещо в гъза, при изкарването то се издърпва

така, че всички вие жени които се праскате гъзно, рискувате рано или късно да се изсерете на приятеля си!
Нито на вас нито на него няма да му е много приятно, за това женки, оправяйте се, купете си по един комплект за клизма и я практикувайте! Нито боли нито е неприятно

Действаите, а след това минете да ви мина, в смисъл само да ви тествам анусите с пишка :)

ISSP
02-04-2005, 05:40
Еми естествено, че е нормално - и тя да вземе един вибратор и да те ръчка изодзадзе и ти ще се насереш :P :wink: Просто по този начин се разширява мускулчето и не може да се удържи... акото (така да се изразя) :wink:
И все пак тр да си по-внимателен :wink:
Все пак съм го у4ил оня ден по биология ! Престанете!

BODY
02-04-2005, 08:58
Vijte sega - nqkoi pichove narochno go pravqt tova za da moje na pi4kite da im e gadno posle no ako go vadish bavno ne e nijno samo ti da pravish neshto za da spasish polojenieto - trqbva i tq da se posvie kym kraq kogato shte izliza za da moje da izbegnete podobni situacii inache moje dokato sviknete prosto da go pravite v toaletnata :P

NeSK
12-26-2006, 09:20
Ti koi znae kak si q pompal [-(