PDA

View Full Version : KaKBo nPeDno4uTaTe?



KuK4o
02-01-2005, 14:52
Edna stroina super pi4ka s kotini kraka golemi cici abeprosto perfektna s koqto da vi zavijdat vsi4ki ili momi4e s koeto se razbirate imate shodni harakteri umna s 4ustvo za humor i kogato iskate da si pogovorite s nqkoi mojete da raz4itate na neq:??? :lol: :lol:

zElEnA^mAsLiNkA
02-01-2005, 14:58
Az pri m0m4etata izbiram vt0riq variqnt! Ne iskam nit0 da sa nqkfi super nap0mpani i hubavi! Pr0st0 e d0staty4n0 da me kefi p0 harakter i da ima nqkfa simpatiq m/u nas :P

©@|)@|\/|@®73®1
02-01-2005, 15:16
Edna stroina super pi4ka s kotini kraka golemi cici abeprosto perfektna s koqto da vi zavijdat vsi4ki ili momi4e s koeto se razbirate imate shodni harakteri umna s 4ustvo za humor i kogato iskate da si pogovorite s nqkoi mojete da raz4itate na neq:??? :lol: :lol:

e pa koy e kazal,4e ne moje 2 v 1? prakti4no :)

tedo_davis
02-01-2005, 15:20
Edna stroina super pi4ka s kotini kraka golemi cici abeprosto perfektna s koqto da vi zavijdat vsi4ki ili momi4e s koeto se razbirate imate shodni harakteri umna s 4ustvo za humor i kogato iskate da si pogovorite s nqkoi mojete da raz4itate na neq:??? :lol: :lol:


s 4ista syvest bih izbral : momi4e s koeto se razbirate imate shodni harakteri umna s 4ustvo za humor i kogato iskate da si pogovorite s nqkoi mojete da raz4itate na neq.
ne za drugo a prosto tazi s gotinite kraka shte mi e sku4no s neq ... shte e samo edna glupost.Za6toto ako hodq sys super krasivo momi4e imam 6ansovete da q zagubq na sekundata.I togava koi 6te e precakaniq?Az.Vse pak bi bilo gotino za6toto vsi4ki 6te mi zavijdat ... ama az ne si padam po tezi ne6ta.Po dobre e da ima6 momi4e do sebe si s koeto moje6 da spodelq6 vsi4ko,da ima za kakvo da si govorite i nai-ve4e da ima6 momi4e do sebe si koeto da te obi4a ISTINSKI.Koi q znae tazi KRASAVICATA za6to hodi s teb.Moje zaradi pari ... ili za drugo ... za tova izbiram 2-riq otgovor bez da se zamislqm.

miloto_girl_4e
02-01-2005, 15:20
Edna stroina super pi4ka s kotini kraka golemi cici abeprosto perfektna s koqto da vi zavijdat vsi4ki ili momi4e s koeto se razbirate imate shodni harakteri umna s 4ustvo za humor i kogato iskate da si pogovorite s nqkoi mojete da raz4itate na neq:??? :lol: :lol:

e pa koy e kazal,4e ne moje 2 v 1? prakti4no :)

prakti4no,no nerealno :wink:
az predpo4itam vtoriq variant.. ni6to 4e sam momi4e :D

©@|)@|\/|@®73®1
02-01-2005, 15:23
prakti4no,no nerealno :wink:
az predpo4itam vtoriq variant.. ni6to 4e sam momi4e :D

e kude pi6e 4e trqbva da e realno? Ostavi me malko da pome4taq, ama 4e si "vuzrastna" ;P :lol:

miloto_girl_4e
02-01-2005, 16:49
prakti4no,no nerealno :wink:
az predpo4itam vtoriq variant.. ni6to 4e sam momi4e :D

e kude pi6e 4e trqbva da e realno? Ostavi me malko da pome4taq, ama 4e si "vuzrastna" ;P :lol:

hhehehe,qko vuzrastna sam.. na celi 14 godini i polovina :D
sorrka,nqma pove4e da flood-vam :roll:

KuK4o
02-01-2005, 17:04
e pa koy e kazal,4e ne moje 2 v 1? prakti4no :)[/quote]

nqma moje bi takuv tip jeni perfektni!!! :lol:

final_fantasy_fan
02-01-2005, 17:12
predpo4itam vtoriq variant(ponqkoga vun6niq vid luje),vupreki 4e nqma da mi navredi da si imam gadje nqkoq krasavica,no predpo4itam da e po-gotina kato 4ovek otkolkoto da nqkva krasavica bez mozuk(e i 2v1 e variant 8) )

hahavteen
02-01-2005, 17:24
Mi te vsi4ki mom4eta izbirat vtoroto ama samo obsujdat po-grozni4kite ili pulni4ki momi4eta i gi otbluskvat bez da im dadat 6ans. :?
Gadjetata koito sum imala do sega sa bili hem haresvani i sa mi zavijdali hem sum se razbirala s tiah.Izbiram 2 v 1 i ni6to po-malko! :roll:

glazunov
02-01-2005, 20:12
Еми виж сега...ако едното е за сметка на другото...не знам,доста е относително...
Не може,без двете неща да са на едно място....външния вид и личността..
Наистина ако е с перфектно тяло и красива,ама куха като лейка,ще се чукам с нея,ама ако по улиците я блъсне кола няма да реагирам,щото няма да забелязвам,че ходи с мен..ХАХА! :twisted:
А ако е другия вариянт-ще прекарвам добре с нея,разговаряйки....ще споделям....ще ми е приятно,но само на духовно равнище...а физическото привличане,ако отсъства...не знам дали ще стане.
Аз между другото съм чувал,че мъжете "обичат" с очите си,а жените "с ушите"...не знам дали е вярно....май ДА.....защото едно момче едва ли ще се влюби в ЛИЧНОСТТА и СЪЩНОСТТА на едно момиче,ако не го харесва външно,докато момичетата май първо опознават момчето и ако им е ЗАБАВНО с тях са съгласни за нещо повече от приятелство....не случайно по улиците (а и не само там) се срещат двойки-момичето-някаква супер мадама,а момчето...кхъм....no comment...на пръв поглед става въпрос....пък и като питат момиче какъв трябва да е "перфектният"..."принцът"..."единственият"....всички започват с това прословуто " ДА ИМА ЧУВСТВО ЗА ХУМОР"....
Та моят ЛИЧЕН избор ....НА ТОЗИ ЕТАП от моя живот бих избрал мацката с краката и балконите....иначе разбира се,че другия вариянт е много по-хубав,ако има и външно привличане!

Alli
02-01-2005, 20:26
NIKOI NE E SAVAR6EN!

amy lee
02-01-2005, 20:38
emi...vtoriq variqnt(govorq za mom4eto kakvo trqbva da e),ama i 2 v 1 ne bih otkazala :lol:

nar
02-01-2005, 20:47
hubavo e 4e vseki ima razli4no mnenie,kakvo e krasota.spored men,naprimer,gadje na edna moqta priqtelka prosto adski grozen,a tq smqta 4e toi e adski krasiv. nqma za kakvo da se biem. :lol: mnozina krasivi zheni imat razli4ni kompleksi,o6te pove4e ot obiknoveni.ne e fakt 4e sex sas manekenka e po-ka4estven.priqtno,oba4e 4e ima i drugi,simpati4ni i umni momi4eta..

Traffic
02-01-2005, 21:30
Edna stroina super pi4ka s kotini kraka golemi cici abeprosto perfektna s koqto da vi zavijdat vsi4ki ili momi4e s koeto se razbirate imate shodni harakteri umna s 4ustvo za humor i kogato iskate da si pogovorite s nqkoi mojete da raz4itate na neq:??? :lol: :lol:определено предпочитам втория вариант.

KuK4o
02-01-2005, 22:12
nar каза: ne e fakt 4e sex sas manekenka e po-ka4estven

Аз не съм съгласен с това мога да кажа даже 4е манекенките са по-големи дървета в леглото от обикновенните моми4ета това че е хубава незначи че може да прави секс!!!!! 8)

DeaTHroW-ReC_F
02-02-2005, 09:20
амааа..има пък мом4ета 2 в 1 :!: ляля...има пъъъъъъъъъъъъъъъък имааа....ахаха /ме си твърди че нейното М е такова

LiNkiN4eTo
02-02-2005, 09:27
po izbor na klienta :D

Nekasa4a
02-02-2005, 10:05
NIKOI NE E SAVAR6EN!

Tva e :!: No se pak ako ima predpo4itam 2 tip 6toto s onaq nqma ko da si kajem a az obi4am da razgovarqm s momi4etata :D