PDA

View Full Version : На колко метра от вас живее сьседката ?



02-01-2005, 22:09
На колко метра от вас живее сьседката.... :?:
(в един точно определен смисьл на думата) :wink:
Ама не приятелката, а сьседката :?: :twisted:

Traffic
02-01-2005, 22:10
мииии... де да знам, има няма 10-ина метра. :roll:

02-01-2005, 22:12
Не, не давам Лепа Пепа, не и не - абсурд :!: :!: - за Лепа Брена! Може Брена да е лепа, ама по- е лепа Пепа :!: А наздраве :wink: :P

Traffic
02-01-2005, 22:14
моля??? :shock: :shock: :shock: май си объркал темата, пич. :roll: :?

02-01-2005, 22:16
саседката ми е дарта бабичка.... Голема далавера. Бих се зарадвал да живее на 2 метра под земиата :twisted:

bulgarche
02-01-2005, 22:21
Абе, [B]aneD, ся ще ме караш да идвам при теб да се напукаме здраво (аз да се напукам, защото т ивече си готов) Абе, я кажи къде точно живееш! Не те питам за пръв път..все не казваш..аз ти все още си те предтавям да си някъде около стадион БЕРОЕ, там из стръмните улички..ама иначе поне близо ли съм???

02-01-2005, 22:24
Абе, [b]aneD, ся ще ме караш да идвам при теб да се напукаме здраво (аз да се напукам, защото т ивече си готов) Абе, я кажи къде точно живееш! Не те питам за пръв път..все не казваш..аз ти все още си те предтавям да си някъде около стадион БЕРОЕ, там из стръмните улички..ама иначе поне близо ли съм??? Taina Maina :)
Наздраве, много си готин.
Иначе съседките ми са 2 сестри. :twisted: Пробвах за пробия дупка в стената :!: :wink:

bulgarche
02-01-2005, 22:30
aneD]
Абе, [b]aneD, ся ще ме караш да идвам при теб да се напукаме здраво (аз да се напукам, защото т ивече си готов) Абе, я кажи къде точно живееш! Не те питам за пръв път..все не казваш..аз ти все още си те предтавям да си някъде около стадион БЕРОЕ, там из стръмните улички..ама иначе поне близо ли съм??? Taina Maina :)
Наздраве, много си готин.
Иначе съседките ми са 2 сестри. :twisted: Пробвах за пробия дупка в стената :!: :wink:

Абе ти не си ли на работа утре, грешка - вече е днес :Л)
А аз къде да пробия дупка? Като нямам кефещи комфийки? Трябва бая дупки да пробия за да видя нещо интересно. Аре наздраве и от кв. "Зора"

02-01-2005, 22:35
Аз съм БЪЛГАРЧЕ 10x :)
Километьр, може ама километри не.
Най добре да си избереш такава сьседка, че да можеш да стигнеш пеша :!: до тях, примерно в 3 през ноща...Не, че ще ти се наложи, ама добре е да знаеш, че можеш да я,стигнеш винаги по-всяко време. :wink:
Ама как разбра, че пия ? Във форума секи пие по секо време :wink:

bulgarche
02-01-2005, 22:42
Казвал ли съм ти че си много кефещ? Ако не съм да го знаеш. Тука и квартала няма почти нищо стойностно. Пък и пиенетата през нощта в центъра ми идват скъпичко, щото след 22:30 трябва таксита, пък за пеша е гадно защото има 1-2 км дето е тъмно и само коли. К'во да гледам там? То няма и мангали. Ако имаше ще пребия някой и ще го ударя на кросче, ама и така не става.

02-01-2005, 23:02
Казвал ли съм ти че си много кефещ? Ако не съм да го знаеш. Тука и квартала няма почти нищо стойностно. Пък и пиенетата през нощта в центъра ми идват скъпичко, щото след 22:30 трябва таксита, пък за пеша е гадно защото има 1-2 км дето е тъмно и само коли. К'во да гледам там? То няма и мангали. Ако имаше ще пребия някой и ще го ударя на кросче, ама и така не става.
10x :) липсата на алкохол :wink:

BlinDBoY
02-02-2005, 21:24
Хмм мойта The Girl Next Door живее точно под мен:) и тя една такава руса със сини очи като Алиша!!! :wink:

LiNkiN4eTo
02-03-2005, 05:59
ami nie sme 3 apartamenta na etaj , az sum lqv do men (sredniq apartament) e na to4no dve pedi raztoqnie tam jivee edno mom4e :D sus sestra si a dretiq (desniq apartament) e na 3 metra ot men no v nego jiveqt 2 sestri a men tva ne me valnuva :lol:

zElEnA^mAsLiNkA
02-03-2005, 06:09
hahaha Аз съм БЪЛГАРЧЕ ne znam za Bong0 ama az jiveq "около стадион БЕРОЕ, там из стръмните улички" :P A za sasedite de da znam ne sam merila ama g0re-d0lu 2-3 metra 6t0t0 jiveq v ky6ta sam0 m0it0 semeistv0 :}}

Voivodata
02-03-2005, 17:11
Za shatastie dosta dale4e.Ne 4e e grozna ma se mrazim kwo da se prawi.

tedo_davis
02-04-2005, 04:19
aneD]саседката ми е дарта бабичка.... Голема далавера. Бих се зарадвал да живее на 2 метра под земиата :twisted:
auuuuuuu Brutalno izkazvane :)
Tq i moqta sysedka e taka ... ama na si4koto otgore e Gluha (po4ti) i kato se razvika ... ama tq kreshti!!!!Seki q 4uva samo tq ne se 4uva.Ta zna4i sysedkata jiveee ... ot drugiq krai na stenata 5-10 metra ot legloto mi ... i po cqla nosht nemoje dase spi ot tova GOVEDO.