PDA

View Full Version : Istoriqta na edna pesen i edna golqma molba..



Kukla{}
02-02-2005, 17:55
HeLLo na vsichki..Iskam da vi pomolq za edna usluga,no predi tova shte vi razkaja istoriqta a pesenta,koqto tyrsq,za da razberete naistina kolko e vajno za men da namerq tazi pesen
Znachi..vsichko zapochna ot lqtoto..Bqh na more i hodehme chesto v edna diskoteka..Togava chuh za pyrvi pyt tazi pesen..I imam neveroqtni spomeni ot neq..Nali znaete..ponqkoga dori edna pesen otkliuchva v choveka spomeni i chuvstva,koito sa mnogo skypi za nego..Togava ne znaeh nishto za pesenta-samo znam,che e grycka..I pitah suma ti hora za razni hitove,tananikah q na masa narod,no...nikoi ne moja da mi pomogne..I syvsem se bqh otchaqla..
No vchera chuh nqkakyv bylgarski variant..Na nqkoi si BLAGO e,kazva se TOCHNO V PET..I na bylgarski e golqma selqniq..Samo ritymyt e syshtiqt..Tozi neveroqten spomen..
Ta..da si doidem na dumata:P MNOOOOOOGO,UJASNO MNOOGO VI MOLQ,ako niakoi znae koi e gryckiq original na taq pesen:Blago-"Tochno v pet",molq vi se kajete mi na koi e i kak se kazva..

BABY_SEXY_GIRL
02-02-2005, 22:51
Iska mi se ti pomogna, no taq BG pesen da me ubie6 ne q znam kakva e, sigurno e 4alga i zatova ne q znam...Edva li oba4e tuk nqkoi 6te moje da ti pomogne, probvai da pusne6 temata si vav forums.data.bg i po-to4no vav "Diskusii" za muzika, tam sas sigurnost 6te q znaqt, oba4e za da q pusne6 trqbva purvo da se regne6 :wink:

kukla{}
02-03-2005, 17:07
Mn mersi za syveta,shse probvam:)
Oshte vednyj blagodaria che se otzova:)