PDA

View Full Version : imam nujda ot malko syveti..



ghm..
02-02-2005, 20:33
abe iskam da vi pitam nqkolko ne6ta tei kato gledam ste dosta napred s materiala..na4i pitam :
1.ami kak po dqvolite se spravqte s lipsvata na obstoqtelstva.s moq pritel ot izvesno vreme nasam mnogo ni se iska da go napravim(i dvamate ne sme dosega) oba4e ne ni se otdava vyzmojnost - ili nqma kyde ili imame samo 1-2 4asa koeto mislq e malko vreme kato za pyrviq pyt.
2.normalno li e super da me e strah ot pyrviq pyt vypreki 4e go iskam tolkova mnogu i ne sym sigurna v nego v smisal 4e prosto nali i toi nqma opit..po princip vinagi e super vnimatelen i nejen s mene ama.. dali toi e iskal syveti ot nqkoi po vyprosa??:roll:
3.trqbva li ot pyrviq pyt da mu pravq oralna liubov.ili o6te predi da sme go napravili?6tot mene malko me pritesnqva tova ne6to.nqkak ne mi iska da imam blizka sre6ta s negoviq.. oba4e mislq 4e e normalno.iskam da go zadovolq i da mu e gotino ama nz kak da si preodoleq problema..:oops:
ami v ob6ti linii tva e. pomognete mi molq vi se!

Kris
02-02-2005, 21:00
1.Mqsto i vreme vinagi moe da se nameri-tva da ti e problema.
2.Mi normalno e da te e strax i da si pritesnena 6e go preodoleee6-You can do it!
3.Kakto iska6 ti re6ava6 nikoi ne te zadaljava nali :wink: ako iska6 prai6 ako iska6 ne.
OT MEN TOLKOZ USPEX :P :P :P :P :P :P :P

nar
02-02-2005, 21:12
momi4ence,vizh sega.ne6to mi podskazva 4e ne si gotova o6te.zatova ne barzai.pravete peting,mozhe6 da probva6 da mu napravi6 svirka,tova e mnogo priqtno,no ne se nasilvai ako nqma6 zhelanie,svikni se sas nego malko pove4e.tova 6te ti pomogne da otpusne6,kogato stane tvoqt parvi pat.po-princip v sexa ima dosta hubavi ne6ta osven prosto '4ukane" i ne e lo6o da zapo4ne6 s tqh.i absolutno si prava 4e trqbva da namerite podhodq6to mesto i imate dastata4no vreme.ina4e,koi znae kakvi kompleksi 6te polu4i6.mozhe6 da se porazrovi6 malko vav statii tuk gore,tam ima dosta infopmaciq po vaprosa.uspeh!

DJ|DarkNeZz
02-02-2005, 22:04
1.Отново Хммм > за 2 часа ще се опраите според мене. За место > където си намерите.
2.Свирки не виждам смисал тук > като е за 1ви път, той няма да издаржи дълго, така че недей.
874237.Поговорете си преди сякакви действия за да няма после ма аз така ма аз онака. :)

Sunny_stz
02-03-2005, 08:09
Ami moje bi trqbva da se porovi6 tuka za pove4ko informaciq......vremeto i mqstoto mogat da se izmislqt,ot svirki nqma smisul i s drugo su6to 6te go poburka6!!:)))) Prosto dai vsi4ko ot sebe si i se otpusni i taka nqma da ti e pritesneno :P

a SluT FrOm HeaVeN
01-08-2007, 14:09
AmnI sLAdi4kY Kfo da ti KAjA normAlNo E da Te e sTRah 1-viQ Put SI boLI NQmA kfo da Se LujeM...No sled KAto se SubLecheSh I POsle ti Se IskA da NApravIsh vsi4ko a I vSqKavi BArieri PAdat...Ako Si gotOva NA MOmenTA reshAvaI ako NAitiNA te ObichA shTE te RAzbere...A i 1 2 chAsa za 1-viQ Put (ako NA negO Mu e suShto za Pruv)e WaAyyy duLgo

IKisseDAGirL
01-08-2007, 14:15
1 :arrow: до сега винаги се е намирало къде - я в някой апартамент докато сме на купон, я в колата, я в гаджето (имаше един, дето си живееше постоянно сам... и познай :twisted:)

2 :arrow: тук вече освен да обърнеш 2-3 водки преди това, друго не мога да ти предложа :lol:

3 :arrow: в секса няма нищо задължително.. всичко е според желанията и на двамата :wink:

01-08-2007, 14:34
abe iskam da vi pitam nqkolko ne6ta tei kato gledam ste dosta napred s materiala..na4i pitam :
1.ami kak po dqvolite se spravqte s lipsvata na obstoqtelstva.s moq pritel ot izvesno vreme nasam mnogo ni se iska da go napravim(i dvamate ne sme dosega) oba4e ne ni se otdava vyzmojnost - ili nqma kyde ili imame samo 1-2 4asa koeto mislq e malko vreme kato za pyrviq pyt.
2.normalno li e super da me e strah ot pyrviq pyt vypreki 4e go iskam tolkova mnogu i ne sym sigurna v nego v smisal 4e prosto nali i toi nqma opit..po princip vinagi e super vnimatelen i nejen s mene ama.. dali toi e iskal syveti ot nqkoi po vyprosa??:roll:
3.trqbva li ot pyrviq pyt da mu pravq oralna liubov.ili o6te predi da sme go napravili?6tot mene malko me pritesnqva tova ne6to.nqkak ne mi iska da imam blizka sre6ta s negoviq.. oba4e mislq 4e e normalno.iskam da go zadovolq i da mu e gotino ama nz kak da si preodoleq problema..:oops:
ami v ob6ti linii tva e. pomognete mi molq vi se!

1. Винаги можеш да излъжеш ваще или той да излъже техните че ще покани няколко приятеля да гледат филм, така че да се разкарат не само за 1-2 часа. А всъщност ще сте двамата

2. Първия път няма да изпиташ болка все едно ти режат ръката, но при всяко момиче е различно. За кръвта не се притеснявай няма да е като във Виетнам

3. Ако наистина искаш да го задоволиш със свирка ето ти една фраза - Мечка страх, мен не страх - Майната му! Тоест го правиш :lol: :lol: :lol: без да ти пука

shizzle
01-08-2007, 14:45
a slut from heaven: ще говоря от името на целия форум, ако ти кажа - СПРИ ДА ПИШЕШ НА ШЛЬОКАВИЦА С МАЛКИ И ГОЛЕМИ БУКВИ НА RANDOM И ДА КОПАЕШ ТЕМИ ОТ 2005ТА!

Благодаря за вниманието.

ProstoAz
01-08-2007, 14:46
Мхм... [-X

Стара тема!