PDA

View Full Version : Ако има добри хора



Важна тема
02-02-2005, 22:06
Ако се намират още добри хора моля Ви помогнете на това детенце.
http://www.boris.verdered.com/

BlinDBoY
02-02-2005, 22:10
пффф горкото момченце :evil:

02-02-2005, 22:14
Не знам дали съм прав или не но според мен темата е за да се види как може да се помогне на детето( в смисъл банкови сметки и др.) а не всеки да влиза и да казва колко много съжалявал и не знам какво друго. Не ме разбирайте все едно не ми пука за детето. Пука ми и още как, но вместо да седя тук и да редя разни думи ще видя какво мога да отделя от скромния си бюджет и да пратя на това дете :!:

so mazy!
02-02-2005, 22:14
awww gorkoto detence, dano se namerqt hora, koito da mu pomognat... vupreki che ne mislq, che tuk shte ima mnogo takiva..

so mazy!
02-02-2005, 22:32
aneD]Не знам дали съм прав или не но според мен темата е за да се види как може да се помогне на детето( в смисъл банкови сметки и др.) а не всеки да влиза и да казва колко много съжалявал и не знам какво друго. Не ме разбирайте все едно не ми пука за детето. Пука ми и още как, но вместо да седя тук и да редя разни думи ще видя какво мога да отделя от скромния си бюджет и да пратя на това дете :!:

toku shto mi se izdigna v ochite! ako naistina pratish nqkvi pari shte bude naistina super! =)

02-02-2005, 22:43
това е много добра инициятива ... секи който има възможност да се отзове. .. представете си че е за вас :?:

zElEnA^mAsLiNkA
02-03-2005, 08:07
Ami s0rrka ama nqma kak da p0m0gna! Pyk i tuka edva li nqk0i 6te ima vyzm0jn0st :{{

Sunny_stz
02-03-2005, 09:38
Znaete li kolko takiva deca ima?Ako po4nem na vsi4ki da darqvame to kvo 6te stane?Znaete li kolko sum mislila za darenie nqkoi den ako imam pove4e pari4ki......ama tova koga li 6te stane???Kato ima6 pove4e pari trqbva da gi izhar4i6 razumno.

manq4kata{P}
02-03-2005, 10:19
ami ako naistina 4ovek razpolaga sas srdestva za6to pak da ne gi opolzotvori kato gi dari na nujdae6ti se de4ica.noo e vqrno,4e ne vseki razpolaga s mn pari.nakoi sa mn veliki na dumi,am kato im opre noja do garloto i ni6to ne pravqt,samo dumite im ostavat.i az sam saglasna,4e ne trqbva samo da redim nqkvi si dumi4ki tuka,am koito ima sredstva,dori i da ne sa koi znae kolko mn,da dari nqkoi lev,ako jelae ,razbira se.

miskin
02-03-2005, 10:48
http://www.teenproblem.net/forum/viewtopic.php?t=2185&highlight=%ED%E5+%EF%EE%E4%EC%E8%ED%E0%E2%E0%E9%F2 %E5
Аз вече веднъж се обърнах към всички с молба, дано сега я видят повече хора!

tedo_davis
02-03-2005, 13:51
Ohh gorkoto ... shte stiskam palci za da se opravi :(

02-03-2005, 16:19
Който може и иска да прати - ще прати без много много да му знае устата и без да го обявава навсякъде.

DeaTHroW-ReC_F
02-03-2005, 18:36
Znaete li kolko takiva deca ima?Ako po4nem na vsi4ki da darqvame to kvo 6te stane?Znaete li kolko sum mislila za darenie nqkoi den ako imam pove4e pari4ki......ama tova koga li 6te stane???Kato ima6 pove4e pari trqbva da gi izhar4i6 razumno.знаеш ли какво ше стане? ше накараме някой да се усмихне.. а усмивката...е всичко...особено ако е една истинска..

/ме ще се постарае да помогне..въпреки скромния ми бюджет..се пак съм 8 клас...ше отдела нещо....била съм в подобно положение..знам кво е..успех... и ше помагам...
щото ако сички мислеха кат тебе съни стз(нищо против нямам) няаше да има толкова оздравели деца..

Sunny_stz
02-03-2005, 23:51
щото ако сички мислеха кат тебе съни стз(нищо против нямам) няаше да има толкова оздравели деца

DeaTHroW-ReC_F nqma6e da ima tolkova ozdraveli deca ili 6te6e da ima mnogo ozdraveli deca?Ne ti shvanah misulta

DeaTHroW-ReC_F
02-04-2005, 18:07
щото ако сички мислеха кат тебе съни стз(нищо против нямам) няаше да има толкова оздравели деца

DeaTHroW-ReC_F nqma6e da ima tolkova ozdraveli deca ili 6te6e da ima mnogo ozdraveli deca?Ne ti shvanah misulta
нямаше да има толкоз много оздравели деца.....тва не е първото дете дет се нуждае от помощ..и на предишни деца са помагали..и са се опраяли..туй казах