PDA

View Full Version : Природата



aBeP4eTo
02-02-2005, 23:25
Ам м0же да ви се ст0ря смешна, н0 ми стана интересн0 0свен "запада" на нашата държава забелязвали ли сте к0лк0 е красива тя!? 0т няк0лк0 месеца се к0гат0 патувам се вглеждам в различни г0рички, рекички и забелязах, че нашата държава е адски красива ! На ск0р0 бях на Банск0 и бях впечетлена 0т крас0тата ... И ми е интересн0 има ли други кат0 мен загледали се 0свен в 0трицателн0т0 и в крас0тата на малката ни държава!?
А и за тази прир0да имаме страшн0 неразвит туризъм!? А вие как мислите? :?

Sunny_stz
02-03-2005, 09:57
Mnogo qsno 4e nashata durjava ima prekrasna priroda tova 4e nqkoi hora ne go ocenqvat i q zamursqvat.....a posle bg bila mrusna i mizerna durjava :evil: Zamislete se za6to e mrusna ,a?????Durjavata ni e super ,koito jivee v neq trqbva da q ocenqva takava kakvato e,ako ne da se maha!

manq4kata{P}
02-03-2005, 10:34
i az smqtam,4e na6ata darjava si e mn krasiva.vseki pat kato patuvam i kato se ogledam kakvi hubavi planini imame i izob6to cqlata priroda e mn krasiva.daje kato bqh v 4ujbina(tam sa6to be6e mn 4isto,hubavo i ima6e golqm red)ocenih kolko mn ozna4ava za men Balgariq.za ni6to na sveta nqma da q zamenq s druga strana.i osven da se vazhi6tavame na prirodata ni,trqbva da napravim ne6to,za da q opazim i zanapred takava.a ne da si mislim,4e kato hvarlim edno boklu4e i ni6to nqma da stane.ami nali ako vseki zapo4ne da razsajdava po toq na4in,dokade 6te stignem. :?:

BTW:naistina imame mn hubava priroda,no darjavata ni hi4 ne q biva.ima razlika vse pak.no az vapreki vsi4ko si obi4am stranata :wink: :!:

Dharma
02-03-2005, 11:15
da, naistina prirodata v bg. e prekrasna, no nie ne umeem da q cenim, izpolzvame i opazvame.tuk imame neveroqtna priroda no za sujalenie ne se grijim za neq, v pove4eto strani e obratnoto- nqmat tozi dar, no se opitvat da go sutvorqt. Bulgariq bi mogla da stane edna ot vode6tite strani v sveta po razvit turizum, ako se razvie v sferite na obslujvaneto. :wink:

pinK_Baby
02-03-2005, 11:17
Che e hubava Bulgaria hubava e tva si e neosporim fakt...no mnogo hora ne go osyznavat...i az li4no nikoga ama nikoga ne zamyrsqvam po nqkyv na4in za tova vse iz 4antata mi e pylno s bukluci :roll: :wink: naistina trqbva da se nau4im da gledame po-skoro polojitelnata strana na na6ata dyrjava, a ne da se vtora4vame samo v malkite grozni nedostaty4eta... taka si mislq pone az...nikoi nqma da ni q napravi po-krasiva po-podredena ili 4ista vsi4ko e v na6i ryce no taka kato gledam skoro nqma da se promenqt ne6tata...

FeitiCeiRa
02-03-2005, 17:55
Съгласна съм с вас! :) В България имаме адската природа просто...Но стремително сме се запътили към нейното унищожение.
P.S.-Обичам РОДИНАТА,но мразя ДЪРЖАВАТА :x

GeRyTo
02-03-2005, 19:52
Първо да се извиня че не съм чела горните мнения но ме домързя :oops:
Най уникалното на БГ е че е съчетала от всичко в себе си...страхотни планини, равнини и низини, котловини и долини и даже си имаме и моренце...как да не ни завиди човек :D но Ипс трябва да те поправя че това е не държавата, тва си ни е родината и земята на която живеем..а че държавата е зле зле е...но аз почвам да вярвам че се оправяме :)

BABY_SEXY_GIRL
02-03-2005, 20:52
Xm...vaprosi 4esto vaznikva6ti vav saznanieto mi pri gledkata na na6ata Bg...Naistina e jalko, 4e turizama ni ne e razvit dostata4no, no zabelejete 4e ot godina na godina toi raste vse pove4e :lol: Ima mnogo hora koito se kefqt na prirodata tuk, samo trqbva da se napravi dobra reklama i rezultat 6te ima :) Osobeno zimata kakva krasota e, male, kato putuvah do Gurciq si padnah, ne se sprah da snimam :D

Pe666o
02-04-2005, 17:00
Krasiva e da!...i ne samo tq, i horata v tazi darjava sa stra6no krasivi..i umni...no tezi ne6ta nqkaksi ne se zabelqzvat ot horata (za jalost)...a nqma i kak da se zabelejat!Horata edvam svarzvat dvata kraq i edvali nqkoi ot tqh se e zamislql naposledak kolko e krasiva Rila, Pirin...i mnogoto drugi kut4eta v Bulgaria! Az li4no sam bil v takova gadno polojenie i znam kak e....Sega kogato imam finansovata vazmojnost da patuvam i da mislq za ne6to drugo osven pari i tova kak da svarja dvata kraq si navaksvam zagubenoto i mi e mnogo dobre :D ...Pojelavam na vseki da uspee.... :D

Momchence
02-05-2005, 13:46
mda krasivi4ko e i to mnogo! ujasno mnogo ama kato vidq nqkoq gori4ka reki4a ili hylm4e izpylneno s kupi6ta bokluci mi se pla4ka ... ne si bila v govedarci samokov i kadeb e6 o6te ... kupi6ta smet

mis_marry_jane_13
08-01-2005, 14:34
ami v bulgariq ima super gotini mesta samo da ne gi zamursqvat i da se podurjat 4isti

universal_dream
08-03-2005, 00:42
въобще не е смешно! нашета родина е толкова красива ако я опознаеш добре...само 2 пъти съм излизал от България и съм минавал през Турция и западните ни съседки,но като България няма втора...просто много си я обичам...излизаме значи в Турция и гледаш някво пусто поле и навсякъде чукаци и се едно съм в някой пясъчник и само маслини(тея хора май само тва ядат) реките някви пресъхнали...на връщане незнам как не съм се разревал като видях реките и планините и цялата зеленина и зелени хълмчета(почвам да говоря като някой хобит но си е така...толкова красиво е всичко) с думи неможе да се опише,само се дава някаква представа :D

GURU
08-29-2005, 15:01
Професор Александър Чирков го каза.Никой не ни е виновен - нито фирмите по чистота, нито "управляващите".Една държава е такава каквато си я прави народа.

borche
09-08-2005, 02:19
Ам м0же да ви се ст0ря смешна, н0 ми стана интересн0 0свен "запада" на нашата държава забелязвали ли сте к0лк0 е красива тя!? 0т няк0лк0 месеца се к0гат0 патувам се вглеждам в различни г0рички, рекички и забелязах, че нашата държава е адски красива ! На ск0р0 бях на Банск0 и бях впечетлена 0т крас0тата ... И ми е интересн0 има ли други кат0 мен загледали се 0свен в 0трицателн0т0 и в крас0тата на малката ни държава!?
А и за тази прир0да имаме страшн0 неразвит туризъм!? А вие как мислите? :?

Това за туризма е банално , но вярно! Природата е нАЙ-ДОБРАТА на света!

San4o
09-08-2005, 03:45
Ам м0же да ви се ст0ря смешна, н0 ми стана интересн0 0свен "запада" на нашата държава забелязвали ли сте к0лк0 е красива тя!? 0т няк0лк0 месеца се к0гат0 патувам се вглеждам в различни г0рички, рекички и забелязах, че нашата държава е адски красива ! На ск0р0 бях на Банск0 и бях впечетлена 0т крас0тата ... И ми е интересн0 има ли други кат0 мен загледали се 0свен в 0трицателн0т0 и в крас0тата на малката ни държава!?
А и за тази прир0да имаме страшн0 неразвит туризъм!? А вие как мислите? :?
мдааа България е една доста красива държава. В адски много други държави тази природа я няма !

Bamze
10-15-2005, 23:42
http://www.bgglobe.net/ :wink: :D