PDA

View Full Version : Какво ви прави щасливи ?



mmmmmmmm
02-02-2005, 23:36
:roll:

Traffic
02-02-2005, 23:40
вече почти нищо не може да ме направи щастлив, освен една среща с ренито. :roll: друго нищо.

02-02-2005, 23:41
Щастлив ме прави успехът след много, много, много упорита работа за постигането му !
Едно нещо ще кажа - BABY_SEXY_GIRL Тя ме прави щастлив :wink:

aBeP4eTo
02-02-2005, 23:56
П0чти всичк0 ! За мен д0ри най-малките неща са средств0 за щастие ! Стига да знаеш как да си изп0лзваш ! Аз съм щастлива д0ри пр0ст0 кат0 ям ш0к0лад или пр0ст0 кат0 си слушам музика !

suzanna
02-03-2005, 00:07
edinstveno kogato si gushkam slunchiceto se chuvstvam shtastliva :(

LiNkiN4eTo
02-03-2005, 06:32
nai-6tastliva se 4uvstvam kogato se bori4kame s priqteli :D

zElEnA^mAsLiNkA
02-03-2005, 07:43
Ami 6tastliva sym k0gat0 si4ki m0i blizki i priqteli sa dubre k0gat0 p0stigna nqkakyf uspeh za k0it0 sym se b0rila i tfa e ...

DeaTHroW-ReC_F
02-03-2005, 08:14
една усмивка... :roll: особено на приятел...или на любимия ми човек....да..и той ме прави щастлива....мм...и чуждата радост също...абе усмивката..е тва е...

e4o
02-03-2005, 08:35
blizkite mi me pravqt nai-6tastlivi, vsi4ki da sme jivi zdravi i usmihnati- po-hubavo ne6to ot tova nqma :D

Utopia
02-03-2005, 09:30
lesen otgovor .. :) birata me pravi shtastliv
kato biq krisito na tenis na masa syshto sym stashtliv ..
kato nastypq zdravo pedala na gasta a pod kapaka cvilqt 200 konq - i tova me pravi shtastliv
kato gledam po TVto kak sa bombandirali nqkoq iraksa terorestichna grupirovka pak sym shtastliv ..
shtastliv sym i kato qm v McDonalts :P

life is .. :) happy :)

Sunny_stz
02-03-2005, 10:15
Ami mnogo ne6ta......zna4i kogato se subudq usmihnata s nadejdata za edin po-hubav i priqten den,priqtelqt mi ,koito me pravi adski 6tastliva ,su6to i priqtelite mi,kogato postigam celite si i..............mnogo drugi ne6ta me pravqt 6tastliva!!!Obru6taite vnimanie na malkite ne6ta,za6toto te vi pravqt 6tastlivi:)))

Nekasa4a
02-03-2005, 10:20
Ko me prai 6tastliv hubava masa s hubavi i pe4eni priqteli i da si stoim cqla no6t tva me prai 6tastliv :D

manq4kata{P}
02-03-2005, 10:46
ami kakvo me pravi 6tastliva li :?: :roll: ami kogato az i vsi4ki moi blizki i priqteli sa jivi i zdravi.ubedila sam se,4e po-cenno ot zdraveto nqma.kogato 4ovek e jiv i zdrav ,ima sili da se bori i da preodolee vsi4ki trudnosti i problemi.6tastliva sam i kogato znam,4e imam ISTINSKI priqteli,na koito moga da raz4itam vav vseki edin moment.koito da sa s men i v hubavo,i v lo6o.6tastliva sam i kogato imam 4ovek do sebe si,koito da me obi4a i kogoto i az da obi4am.noo se nau4ih da ocenqm i malkite ne6tica-te sa6to me pravqt 6tastliva.6tastliva sam i kogato postigna ne6to sa6testveno,koeto da me kara da se gordeq sas sebe si.zatova smqtam,4e sam edin 6tastliv 4ovek.e, ima kakvo o6te da se jelae,no vqrvam i se nadqvam,4e vsi4ko ostanalo 6te se naredi.usmihvaite se pove4e i se obi4aite :wink: :)

Dharma
02-03-2005, 11:23
6tastieto e smesica ot mnogo 4uvstva-ydovletvorenost, lubov, i t.n. 6tastliva sum kogato lubimite mi hora i az sme dobre, kogato postigna ne6to, kogato se veselim s priqteli, kogato vzema pari :D hahahaha kogato pomagam i v o6te mnogo slu4ai:)

pinK_Baby
02-03-2005, 11:24
6tastliva sym,kogato 4uvstvam 4e me obi4kat horata
6tastliva sym,kogato moga da pomogna na nqkoi blizyk za men 4ovek
6tastliva sym ,kogato sym s priqtelite si i si pravim kupona zaedno i imam tqhnata podkrepa
6tastliva sym,kogato promenq ne6to v sebe si(moje da zvu4i glupavo, no tova moje momentalno da mi vdigne nastroenieto...)
6tastliva sym,kogato 4uq nqkolko mili iskreni dumi4ki...
6tastliva sym ot vsi4ki ne6tica na toq golqm svqt,koito si zaslujavat :)

fuuuuuuuuuck
02-03-2005, 12:13
shtastliva sam kogato slusham lubima pesen
shtastliva me pravqt parite.
i kakto utopia kaza McDpnalds :!:

Ashley
02-03-2005, 13:42
Аз почти винаги съм тъжна, не знам защо.Винаги мрънкам за нещо, дори без да има причина и по този начин развалям настроението и на другите.И сега съм тъжна,а каква е причината не знам...поне съм си обещала да спра да мърморя, да видим какво ще стане.

Utopia
02-03-2005, 13:46
Аз почти винаги съм тъжна, не знам защо.Винаги мрънкам за нещо, дори без да има причина и по този начин развалям настроението и на другите.И сега съм тъжна,а каква е причината не знам...поне съм си обещала да спра да мърморя, да видим какво ще стане.

obyrkala si temata :} tuka ne e za pesimisti :) ae cykai na onq golqm buton s nadpis BACK

little_black_dress
02-03-2005, 17:35
Ами щастлива ме правят хората,които обичам.
Щастлива може да ме направи дори една усмивка.
Щастлива съм,когато постигна нещо,за което съм мечтала и за което съм положила много усилия.
Щастлива се чувствам,когато правя нещо което обичам. :D

sladkis4e
02-03-2005, 18:19
men pak 6tastliva me pravqt horata koito obi4am da sa s men.kogato sbadna nqkoq moq me4ta za koqto sam se borila dalgo sa6to sam mn 6tastliva. :D

DiEsEl_GiRl4eTo
02-03-2005, 18:56
Съвсем елементарни малки нещица могат да ме направят щастлива. Обаче също толкова елементарни могат и да ме разочароват и сдухат страшно много. Щастлива може да ме направи една усмивка, една мила дума, едно излизане, дори една цигара ;) ...

Tiffany
02-03-2005, 19:19
Много неща могат да ме накарат да се чуствам щастлива...това е семейството ми,приятелите ми,щастието на другите хора и едно прекрасно момче,което несрекъснато ме кара да се усмихвам :wink:

Alli
02-03-2005, 20:22
6tastliva sam,kogato 4yvstvata sa mi spodeleni
:arrow: 6tastliva sam,kogato polu4a 6ica
:arrow: 6tastliva sam,kogato e lqto
:arrow: 6tastliva sam,kogato me4taq
:arrow: 6tastliva sam,kogato se okazvam v obqtiqta na lubimia 4ovek
:arrow: 6tastliva sam,kogato moite priateli sa 6tastlivi i udovletvoreni ot yspeha,koito gi suputstva
:arrow: 6tasliva sam,kogato ne6tata se narejsdat idealno i postigam celite si
:arrow: 6tastliva sam,kogato nqkoi mi se obad ili mi prati sms,za6toto nqkoi se e setil za men!
:arrow: 6tastliva sam,kogato me obi4at i kogato sam 6tastliva!:)

Ri4i^
02-03-2005, 20:23
Щастието на хората, които обичам :roll:

BABY_SEXY_GIRL
02-03-2005, 21:14
Ами щастлива ме правят хората,които обичам.
Щастлива може да ме направи дори една усмивка.
Щастлива съм,когато постигна нещо,за което съм мечтала и за което съм положила много усилия.
Щастлива се чувствам,когато правя нещо което обичам. :D


Tova mnenie be6e nai-shodno sas moeto, taka 4e ne e nujno da pi6a po temata, za6toto nqkoi go e napisal po-dobre :P little_black_dress, kefi6 :)

glazunov
02-03-2005, 21:30
Аз пък съм много рядко щастлив...
И все пак всички,които казват,че трябва да се обръща внимавние на дребните неща са прави.Примерно-аз съм с НОКИА3310..оня ден си смених оригиналния тъмно син панел(с който съм от 4г) с един ЖЕСТОК прозрачен светлосин...НАПРАВО УМРЯХ ОТ КЕФ...все едно имам нов телефон.Не можах да му се нарадвам 3 дена :)
Щастлив съм,като гледам Tom & Jarry...дори да са стари серии,пак умирам от кеф:-)Вкусовите удоволствия са ясни ...и може би остава най-важното-когато всички близки са наред и се разбираме...и когато приятелите ми показват,че държат на мен...ето това ме прави наистина щастлив.
Също когато се запозная с някой открит,искрен и отворен душевно човек...и разбирам,че не всички са завистливи и лицемерни копелета.Има и хубави хора.ИМА ГИ!ВЯРВАМ В ТОВА! :!: :!: :!:

SisTeR`oN`MaXa
02-05-2005, 21:50
amI neznam 4esno kazano zavisi no nai ve4e tova da sam s priqtelite mi i si4ko da e na 6+ :) :P

nadeto_nn
02-05-2005, 22:15
П0чти всичк0 ! За мен д0ри най-малките неща са средств0 за щастие ! Стига да знаеш как да си изп0лзваш ! Аз съм щастлива д0ри пр0ст0 кат0 ям ш0к0лад или пр0ст0 кат0 си слушам музика !
I az sam taka-nau4ila sam se vinagi da bada usmihnata i da se razdvam i na nai-maninkoto ne6to...
A btw aBeP4eTo ima6 stra6en podpis-mnogo me nakefi,super e :wink:

sh3_1s_7h3_0n3
02-05-2005, 23:16
Ne zabravqi GOLEMITE neshta v jivota, no ne se otkazvai i ot MALKITE radosti! :) Radva me vsi4ko :) Shtastliva sym,kogato i horata okolo men sa shastlivi.

{}Slanchiceto{}
02-06-2005, 10:51
Рядко съм щастлива,в по-голямата част от времето съм винаги нацупена.И винаги мрънкам за всевъзможни глупости.Но иначе могат много неща да ме направят щастлива,стига в този момент да не прояввам своя инат и да не искам да покажа истинското си настроение.
НАпример щастлива се чувствам,когато семейството ми е добре.
Щастлива се чувствам,когато съм с приятелите си.
Щастлива се чувствам,когато усещам присъствието на любимия човек.
Щастлива съм и когато другите са щастливи,когато всички около мен се смеят и се радват на живота.

fostenkata:)
02-06-2005, 11:34
6tastliva sam,kogato 4yvstvata sa mi spodeleni
:arrow: 6tastliva sam,kogato polu4a 6ica
:arrow: 6tastliva sam,kogato e lqto
:arrow: 6tastliva sam,kogato me4taq
:arrow: 6tastliva sam,kogato se okazvam v obqtiqta na lubimia 4ovek
:arrow: 6tastliva sam,kogato moite priateli sa 6tastlivi i udovletvoreni ot yspeha,koito gi suputstva
:arrow: 6tasliva sam,kogato ne6tata se narejsdat idealno i postigam celite si
:arrow: 6tastliva sam,kogato nqkoi mi se obad ili mi prati sms,za6toto nqkoi se e setil za men!
:arrow: 6tastliva sam,kogato me obi4at i kogato sam 6tastliva!:)
i az taka...:))) osobeno za sms-a hahaha :) :wink: :lol: :lol: :wink:

LunaTriCk
02-06-2005, 12:07
Щастлив съм:
когато Ливърпул бий
когато аз побеждавам
когато съм с приятели
когато си поискам :roll:

GeRyTo
02-06-2005, 12:24
Ами щастлива ме прави всичко което ме кара да се усмихвам...дори това че преди малко татко ми донесе счупената част от единия ми нокът и ми предложи да я залепим..стига ми че успя да ме засмее...

MaD_CaT*
02-06-2005, 16:22
Ами...напоследък не съм мноого щастлива,даже бих казала въобще :( Но иначе щастлива ме прави...една усмивка,едно намигване,една прегръдка,хехе една шестица :lol: или един СМС....едно нахранено улично животинче...Всичко хубаво ме кара да се усмихваМ!!! :D

BaT_GirL
02-06-2005, 17:11
Най-щастлива съм когато усещам че хората ме обичат и уважават.Иначе и разни дреболийки като някоя картичка или мила целувчица по бузката също биха ме направили щастлива стига да е от сърце.

Dance_princess
02-06-2005, 21:02
П0чти всичк0 ! За мен д0ри най-малките неща са средств0 за щастие ! Стига да знаеш как да си изп0лзваш ! Аз съм щастлива д0ри пр0ст0 кат0 ям ш0к0лад или пр0ст0 кат0 си слушам музика !

Миличка, и аз съм така- старая се винаги да търся положителната страна на нещата, да се радвам дори на най-дребните неща.

Щастлива съм, когато усещам, че хората ме харесват и държат на мен....
Щастлива съм, когато слушам музика, гледам хубав филм, хапвам нещо, което обичам, разхождам се и съм на някое красиво място...
Щастлива съм, когато имам успехи, когато си почивам или пък съм си свършила работата....
Щастлива съм, когато съм с любимите си хора....
Щастлива съм, когато си спомням за хубавите моменти....
.......
Щастлива съм, когато........ съм щастлива :)

GreenLadyM
02-06-2005, 21:29
ponqkoga mn malko neshto moje da me napravi shtasliva...to4no v momenta bih bila adski shtastliva ako vidq edin prqtel da se usmihne,zashtoto ve4e nqkolko meseca ne sum vijdala usmivkata mu...

so mazy!
02-06-2005, 22:04
shtastliva sum kogato nqkoi kaje ili pokaje, che me obicha ili puk kogato az go napravq.. kogato nqkoi mi se usmihne, kogato nqkoi priqtel me gushne
kogato gushkam koteto si
kogato sme se subrali mnogo priqteli.. kogato tancuvam na liubima pesen nparimer
kogato horata okolo men sa shtastlivi i me zarejdat s polojitelna energiq..
kogato nqkoi se griji za men
kogato pravq neshto hubavo za nqkoi, koito obicham..
kogato vidq nqkoi da pravi dobro.. :)
kogato polusha podaruk
kogato se naspq... lollz
ooo daaaa i kakto pochti vsichki, kogato qm shokolad ili neshto drugo liubimo..
mislq, che ne sa nujni mnogo usiliq, za da napravish nqkoi shtastliv i e hubavo kogato se setish da go napravish.. =)