PDA

View Full Version : Nadqvam se 4e nqkoj 6te mi help



baI_bRaDyR
02-03-2005, 11:52
Така...Ето го проблема в който се забърках.:)Значи пускам си аз вчера компутъра и виждам че имам доста малко място в "С" решавам да си поизтрия някой безполени програмки и изтривам аз една уж такава и ми иска рестарт на компа...рестартирам аз и след това влизам...или по-точно се отивам да вляза в Интернет и ми дава че зарежда...и после ми излезе автоматично...и така винаги когато се опитвам да вляза...Сега сигурно ще се зачудите как тогава съм пуснал това съобщение...е радвам се че "попитахте":) сега идва и нещо друго странно защото сега съм си пуснал компутера под някакъв мод(като дам F8 при рестратиране) и сега имам връзка ама не ми се пуска винаги тоя мод за да имам интернет.ПЛС помогнете!!!:)

P.S sorka ako temata ne e to4no za tuk ama ne namerih po-podhodq6to mqsto vyv foruma!:)

e_l_i_z_a
02-03-2005, 11:55
Re-install na windowsa sled formatirane na C

baI_bRaDyR
02-03-2005, 12:12
a ne6to po-malko drasti4no...?

Utopia
02-03-2005, 13:48
nishto ne razbrah ot shibanuqta ti problem, shtoto shibanoto ti obqsnenie e adski shibano sykrateno, do takava stepen che si napisal bezsmislen razkaz za jivota ti s tvoqta priqtelka koqto sega bila s precakan windows.

suzanna
02-03-2005, 14:00
a ne6to po-malko drasti4no...?

tc nqma takova strahuvam se che nqma shtoto na men mi se sluchi sushtoto che i beshe po zle sled kato reshih da si iztriq nortona :lol: :lol: :lol: mesec karah prez Safe Mode With Networking i nakraq se ubedih che nqma nikakuv drug variant osven reinstall na Win

bigfish
02-03-2005, 21:10
има начини и да се разминеш с реинстал, но е прекалено обстойно за форум да се обяснява. потърси из нета има обяснения по въпроса...