PDA

View Full Version : Awe ppl mislili li ste nqkoga.....



teddy_bear
02-03-2005, 20:41
Ta kakvo ste si me4tai,kakvo ste iskali, da stanete kato malki,a i sega?
Az li4no sam iskala da stana arhitekt ,predi 2 godini bqh reshila da se probvam za venno vuzdushnite sili ama sega shte kandidatstvam vutrehsen dizain.A vie ? :roll:

Alli
02-03-2005, 20:47
kato bqh mn malka kakto pove4eto momi4eta iskah da sam balerina,posle pevica-samo deto ne moga da peq perfectno,posle actrisa i prosuljavam a iskam actrisa!

Confusion
02-03-2005, 22:01
Ех аз ако знаех щеше да ми е лесно :( Уви и аз незнам

amy lee
02-03-2005, 22:14
kato mnogo malka iskah da stana balerina ili princesa :lol: :lol: :lol: (ahaha.smeh :lol: :lol: :lol: )
nqkude v purvi klas iskah da stana kosmonavtka(gotino,o6te me kefi ama ve4e ne iskam da stavam kosmonavtka)
kato bqh na devet godini iskah da sum hirurg(da be da!kak li puk ne)
a sega iskam da sum ili pevica ili aktrisa(a 6to ne i dvete)

LunaTriCk
02-03-2005, 23:39
Като малък на първо място исках да стана висок. След това се заинтерсувах от футбола и много исках да стана футболист. Да ме дават по телевизията, да съм известен и т.н. Сега професията ми мечта е режисьор :wink:

02-03-2005, 23:52
заинтерсувах от футбола :!:

tedo_davis
02-04-2005, 05:08
Ta kakvo ste si me4tai,kakvo ste iskali, da stanete kato malki,a i sega?
Az li4no sam iskala da stana arhitekt ,predi 2 godini bqh reshila da se probvam za venno vuzdushnite sili ama sega shte kandidatstvam vutrehsen dizain.A vie ? :roll:
Hah Ada6ke qko :)
Az ot malak sym si me4tal da stana dyrvodelec.E taka i stana ... sega u4a v "Profesionalna gimnaziq po vytre6na arhitektura i dyrvoobrabotvane " "Hristo Botev" v PLD. :)
A sega prosto iskam da si ostana 4ovek:)Zvu4i super TRIVIALNO ama ... taka si e.Ne iskam da sym kato "Golemite Gyzar4eta".Za6to li ?Za6toto sam si obiknovenno BoY-4e :)

DiEsEl_GiRl4eTo
02-04-2005, 11:00
Ууууууу като бях малка, какви ли не идеи са ми идвали. ДОкато гледах "Спешно отделение" исках да ставам хирург, после "Индиана Джоунс" беше ми мечта археолог. От всеки филм си харесвах по нещичко. Сега обаче много искам да си мързелувам ей така и да ми дават пари. Туй ми е мечтата :lol: :lol: :lol: Не, ко трябва да съм сериозна нямам идея, нз наистина. Нещо правото ми се е завъртяло в главата, обаче дай да оживея дотогава, пък после ще му мисля.

e_l_i_z_a
02-04-2005, 11:07
Kato bqh malka iskah da stana aktrisa ili veterinaren lekar
1vi klas iskah da stana laborant
sega iskam da stana biolog ili arheolog ili detektiv

zElEnA^mAsLiNkA
02-04-2005, 11:11
Neznam dali e l060 ili d0br0 ama az nik0ga ne sam mislila p0 t0q vypr0s! Nit0 sym iskala da stana balerina nit0 princesa ili nqkfi takifa rab0ti! A sega sym 06te p0 0byrkana .... Tfa mn0g0 me trev0ji!

Грахче
02-04-2005, 11:25
ама ся да не ми се смеете :)

исках да стана продавачка, и най-вече на миришещи картинки http://free.hit.bg/ladyofthelake/emoticons/smile.gif

после исках да съм ветеринарен лекат, после журналистка :)

ся май нещо психология, социология или реклама :) има време, ще се мисли 8)

Momchence
02-04-2005, 12:13
Kogato bqh bebe Dimo (ex kolko otdvana be6e) iskah da stana lekar na prirodata :lol: :lol: :lol: posle iska da stana ... y kfo be6e 6tangist ili ne6to takova :P posle iskah vetrinar ... posle yyyyy kranist :P posle traktorist :P posle hirurg ...a sq kato se zamislq ne mi se ba4ka :P kfot doide ne znam o6te ;)

P.S. aa da i vatman iska6 da stana ;)

Bolid1
02-04-2005, 12:45
Kat bqh mn malka iskah da sum balerina, posle pevica... v 4ti-5ti klas iskah da sum veterinar shot mn obi4am jivotnite.. :) sq iskam... nz ko iskam... vle4e me ikonomikata... :oops:

DanGeR^F
02-04-2005, 14:19
хах и аз какво ли не сам искала да стане от мен през певица, ветеринар, до космонафт и пилот на истребител. сега вече уж вече знам какво искам- да следвам право и стискайте палци плс да ме приемат :D

{}Slanchiceto{}
02-04-2005, 17:45
Ami az kato manichka mnogo neshta si mechtaeh.Spomnqm si naprimer vav vtori klas gledah nqkakv dokomentalen film za jenite kosmunavti i bqh tvardo reshena,che tova shte bade moeto prizvanie.No,uvi,sled nqkolko godinki osaznah,che mnogo se uchi.POsle iskah da stavam policai.I vse oshte iskam.No pak mi se stori po-primamlivo da bada edna ot malkoto jeni voenni letci v sveta ( daje ne znam ima li,ama sigurno ima ) No bashta mi ne dava,inache tova e golqmata mechta na moq jivot,no ne stava. :(

DeaTHroW-ReC_F
02-04-2005, 18:14
уаа..исках съм архитект...историк..продава ...висока...ахахах(тва още го искам..) хубава..(и тва го искам..)....и т.н.... абе някой неща още си ги мечтая

GreenLadyM
02-04-2005, 20:05
iskah da stana manekenka...izkarah nqkakvi kursove na visage,hodih na nqkakvo revu i mnogo iskah da produlga da se zanimavam s tova...prosto kato hobi...no sum prekaleno niska i ne stava...a za profesiq nikoga ne sum mislila,mn 4esto si smenqm mniqta i jelaniqta taka 4e oshte ne znam kakvo to4no iskam da pravq...iskam edinstveno sled 12 klas da zamina za franciq i da u4a tam....a za posle ne znam:-)

teddy_bear
02-04-2005, 20:38
Ta kakvo ste si me4tai,kakvo ste iskali, da stanete kato malki,a i sega?
Az li4no sam iskala da stana arhitekt ,predi 2 godini bqh reshila da se probvam za venno vuzdushnite sili ama sega shte kandidatstvam vutrehsen dizain.A vie ? :roll:
Hah Ada6ke qko :)
Az ot malak sym si me4tal da stana dyrvodelec.E taka i stana ... sega u4a v "Profesionalna gimnaziq po vytre6na arhitektura i dyrvoobrabotvane " "Hristo Botev" v PLD. :)
A sega prosto iskam da si ostana 4ovek:)Zvu4i super TRIVIALNO ama ... taka si e.Ne iskam da sym kato "Golemite Gyzar4eta".Za6to li ?Za6toto sam si obiknovenno BoY-4e :)


Adash tva naistina e mnogo vajno-da stensh "4ovek",no smi mislq 4e i mojesh da imash profeciq i ednovremenno s tova da si ostanesh 4ovek,ednoto nepre4i na drugoto...Prosto 4ovek s profeciq si e po-taka,4ovek moje i da e prodava4v magazin no ako raboti sus surceto si to toi bi bil mnogo po razrastnal se i preuspql otkolkoto nqkoi koito e shef na nqkoiq firma.....Prosto trqbav da se stqgame i da u4im sega kato mu e vremeto :)

pinK_Baby
02-04-2005, 20:50
ami predi godina nqkyde risuvah modeli i mnogo iskah da stana dizainer idvaha mi mnogo ludi4ki ideiki za kostiumi i si misleh kolko prekrasno 6te e da sym 6ik madama sys sobstvena modna ky6ta....no uvi..me4ti.muzata mi za modeli ne6to sprq i sega u4a i konomika i si nqmam i na ideq kakvaiskam da stana :wink:

LiNkiN4eTo
02-05-2005, 08:15
ohoo kakvo li ne sum iskala da buda .... pevica li ne bqh , aktrisa li ne bqh , po edno vreme bqh s4etovoditelka , posle friziorka .... samo manii :D