PDA

View Full Version : Сънували ли сте един и същ сън повече от 1 път?Разкажете го!



:(
02-03-2005, 21:44
Аз съм сънувал някои сънища доста пъти.Но като изключа баналните (че някой те гони и не можеж да му избягаш, или че падаш от високо) един сън ме тормози от време на време.Сънувам, че адски ме болят зъбите и че челюстите ми (и горната и долната) постоянно се изкривяват.Много е гадно и реално

02-03-2005, 21:51
Това ми напомни за един мой стар сън. Преди го сънувах често, сега отдавна не съм. Вървя през някаквма гъста джунгла, слънчево е, после изведнъж падам в някаква пропаст /всеки път не я забелязвах :lol: :lol: / и.... тогава става по-странно - тогава от доста далече виждах себеси как падам там, на фона на гъстата тропическа радтителност.... себе си, но отстрани и отдалеч.... и винаги се събуждах в този мамент с някакво чувство много странно... сякаш изведнъж съм много на по-ниско.... много странно
:!: :wink:

united_colors
02-03-2005, 21:53
Az pak 2-ra ve4er podred sanuvam edno momi4e ot na6ia klas, me 4aka gola v nas i me kara da spia s nego vika mi "otkoga te 4akam!".
A vtorata ve4er me celuva6e... Luda rabota

tedo_davis
02-04-2005, 05:17
Аз съм сънувал някои сънища доста пъти.Но като изключа баналните (че някой те гони и не можеж да му избягаш, или че падаш от високо) един сън ме тормози от време на време.Сънувам, че адски ме болят зъбите и че челюстите ми (и горната и долната) постоянно се изкривяват.Много е гадно и реално


Emi az si imam 1 syn4e ( samo nego pomnq 4e sanuvam 4esto).
Zna4i .. synuvam si az ... nqkakvo super gotino gaje ... neznam si kakvo tam ... abe Perfektna ... i ... vze 4e mi "VYRZA" kakto se vika ... i posle hvashtam q za .. :) the 0 0 (CENZORED )
i se sybujdam.
kakvo da vidq ... rucete mi na kolenata :)_

DiEsEl_GiRl4eTo
02-04-2005, 11:08
Единственият сън, който помня, че сънувам мине не мине месец е че се качвам в асансьора и нали натискам си аз нашия етаж обаче онуй чудо не спира...пътува си нагоре нагоре на некви стотни етажи и там някакви странни хора, хора-животни...бе фантасмагория. Отначало ме беше страх да с екача после.

zElEnA^mAsLiNkA
02-04-2005, 11:20
Az imam nqkyf pr0blem sys synuvanet0 6t0t0 kat0 bqh malka p0st0qnn0 synuvam kak nqkyf ubiva si4kite mi r0dnini! T0gava ne6t0 me lekuvaha i se 0pravih ama bqh d0sta stresirana .... Sq ve4e synuvam p0-veselq6ki rab0ti :}}

e_l_i_z_a
02-04-2005, 11:27
az pyk sunuvam 4esto t.nar. syni6ta,koito moje6 da kontrolira6..kak da vi go obqsnq primerno sno6ti synuvah 4e sum iz u4ili6te i pravq kvoto si iskam i izvednuj vuv sunq si kato po4na da praq gluposti i nasun se pitam"ami ako ne sunuvam?!"oba4e produljavam i si pravq kvoto si iskam i taka a nqkoi put sum sas su6tiq sun oba4e iz grada ili nqkude izob6to :roll: mn stranno :roll:

Momchence
02-04-2005, 12:07
Az pak 2-ra ve4er podred sanuvam edno momi4e ot na6ia klas, me 4aka gola v nas i me kara da spia s nego vika mi "otkoga te 4akam!".
A vtorata ve4er me celuva6e... Luda rabotaXexexe kako silve kfi sa teq ne6ta ot tebe .. da bqh az ili nqkoe drugo mom4e ... :lol: :lol: poueka !
Otnosno temata az imam edin ko6mar koito go sanuvam seki pyt kogato sam bolen s temperetura (nali znaete togava e mnogo kofti da se spi) ta togava me izbiva na balnuvane .... kfo se e slu4valo dva pyti ... ko6maa ne moga da go obqsna sorry stava duma za nqkfi pari nqkfi odeala i 4e nqmam mqsto i se zadu6avam abe ... kofti e taka kat go razpravqm ni6to stra6no ma nali znaete kolko e realisti4no i gadno si4ko kato go sanuva6 ... i kfo stava buda se az i stavam no prodaljavam da spy demek balnuvam ... stavam i po4vam da mestq mebeli ... pyrviq pyt premestih 6kaf4eto za obykfi ot koridora v spalnqta ... vtoriq pyt sgynah dyskata za gladene i q premestih do otsre6nata stena (pridobivam nqkfi kosmi4eski sili tfa 6kav4e posle go vry6tahme dvama 4oveka edvam edvam) i taka sled kato gi premesta po4vam da se usaznavqm i malko po malko se budq i si vikam "kfo prava az be?" i si lqgam obratno i sutrinta vry6tam premestenoto ... mnogo e kofti tfa da znaite :lol:

fostenkata:)
02-04-2005, 15:52
mi az pak vseki pat na 14 septemvri sanuvam che otivam na daskalo i che sam si zabraila uchenicite i che daskalkata po Istoriq me izpitva i mi pishe 2,2,2,2,2,2 i nekfi takiva hahahaha tva mi e neshtu kato koshmar predi daskalo i taq daskalka q mrazqqqqqqqqq i za tva moje bi tuka ot 3 god.se toq syn.. :wink: :shock: :roll:

LiNkiN4eTo
02-04-2005, 16:55
mn 4esto mi se slu4va

bigfish
02-04-2005, 22:48
Сънищата ми са ужасни и всички които помня стават реалност :? Ужасно е... все едно знаеш гадните неща в бъдещето си. 90% от сънищата ми са гадни. Не сънувам често, но когато сънувам... :( Не искам да ги разказвам... ужасно реални, болезнено искрени и не не не...

BaHuHka``
02-04-2005, 23:31
ami poprincip sanyvam dosta 4esto no ponqkoga ne si spomnqm kakvo sam sanuvala no posledniq put sanyvah 3 dena edno i su6to kak slagat pistolet i iskat da me ubiqt ujas be6e...... :cry: predpo4itam da ne sanyvam pak i dosta drugi raboti sa mi se povtarqli no po dober da ne gi kazvam 4e sa gadni...... :oops:

KieS
02-05-2005, 10:05
Mi i na men mi se povtarqt suni6ta,no interesnoto e 4e na edna i su6ta data i prez edna godina stava tova :D

02-05-2005, 10:40
sani6ta vsqka nosht sanuvam s mnogo malki izklu4eniq,nqkoi sani6ta dosta 4esto se povtarqt a drugi ne,noo za sajalenie vsi4ki sled tova se okazvat realnost,stranno nali?bqh pri nqkakva jena i taq mi kaza 4e sam imala nqkakvi sposobnosti da "vijdam"bade6teto,4rez sanq si,ebati az ne 6ta da e taka.. noo mai trqbva da se primirq... na 28.01 sanyvah kak nqkakav moi poznat umira,sanuvam pogrebenieto mu,no az nemoga da vidq liceto na toz 4ovek,toi ve4e e v kov4ega,vsi4ki pla4at sa6to i az... i na 29. zagiva moi priqtel... sanuvala sam negovoto pogrebenie:( ujass ne iskam da sanuvam,pri kakvi li ne hora sam bila no sa mi kazvali 4e nqma lek,tova e moqta sadba.. ne iskam vse takvi gadni sani6ta sanyvam,a pred godini kogato varuvashe zaushka az sanuvah 4e 6te se razboleq ot neq e sled 2-3 taka stana.. tragediq ne iskammmmmmm

Bloody_Tear
02-05-2005, 11:15
За госта-Ти имаш огромна дарба,недей да се жалваш а почни да я използваш и опитай да се усъвършенстваш може да помогнеш на някой!!!

e_l_i_z_a
02-05-2005, 12:09
За госта-Ти имаш огромна дарба,недей да се жалваш а почни да я използваш и опитай да се усъвършенстваш може да помогнеш на някой!!!
naistina moje6 da pomogne6 na nqkoi,potursi da se obu4ava6 ima takiva u4ili6ta!

Tiffany
02-05-2005, 17:37
Много рядко ми се случва да си спомнян сънищата си и мисля,че нямам такъв сън!

Resident_Evil_f
02-25-2005, 18:55
Mi moite suni6a nqkoi put se povtarqt,ama az ne pomnq kakvi sa.Kogato zapo4vam da go sunuvam za 2-ri put,se ose6tam 4e mi izglejda poznato i ve4e sum go sunuvala. :wink: Ina4e nai obi4am nqkvi koshmari,sus zombita i vampiri,i razni takiva da sunuvam.Mn sa interesni :lol:

Sulfur
02-25-2005, 19:10
Хора вие сънувате ли как ви убиват, щото мене 50 % са ми такива.
Ужас....
Вече съм бил взривяван, заколван, отровен с СО, затрелван (в много различни ситуации), паднал в пропаст, хвърлен от висока сграда, заръгван с нож и вилица, размазвал съм се на паважа от 4тия етаж, влак ме е блъскал, както и трамвай, удавял съм се, счупвали са ми врата и колко ли още гадости, за които не мога да се сетя!!!
Последния път бях взривен на една ЖП гара от цистерна с Пропан-Бутан. Имаше истичане на газ и некаф пушеше цигара.... а предния път ми пратиха колет с бомба........

аре някой да каже ако сънува такива работи

Traffic
02-25-2005, 20:05
имаше един, който го сънувах често преди да умре... кучето ни. знам, звучи смешно, че е куче, ама съня беше странен и го сънувах доста често. бехме некъде из щатите, между 4 големи халета подредени в квадрат, така че между тях има разстояние да мине само един единствен човек. изведнъж и 4-те халета се подпалваха като от само себе си. после идваха много пожарни камиони да гасят. и изведнъж се оказваше, че не сме никъде, а на едно парче земя, което се носи из космоса.
простотия, нали? а сънувах често и една друга простотия, която никога няма да се сбъдне, щото е невъзможно такова нещо. просто няма как да се случи. а някои хора ми казват, че щяло да се случи, но от което съм сънувал, до сега са се сбъднали само няколко.
та начи, аз, мойта сестричка (тя си знае коя е :) ) и един приятел сме в хижа на витоша. моя френд отива някъде изведнъж и не участва по-нататъка. изведнъж сестричката ми изчезва от пейзажа и се появява К.Б. и ми предлага нещо, на което ВЕЧЕ бих отказал. знаете коя е К.Б. и какво сънувах, че ми предлага и какво бих й отказал вече. както и да е, освен нея се появява и една мацка, която никога през живота си не съм виждал и открито заявява на К.Б., че нямало да се откаже от мене ( :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ) и двете почват да се карат... :lol:
е тоя сън пък ако не е комедия... :lol: :lol: :lol: ... хах, ако се появи такова момиче, което да каже такова нещо, аз ше си обръсна краката :!: :lol: :lol: :lol: :lol:

vra4ka
02-25-2005, 20:15
mmmm
az li4no ne sanuvam to4no edin san po pove4e ot 1 pat
ma sam zabelqzala ne6to
kogato sanuam i imam nujda ot pomo6t nikoga ne moga da izvikam
se ne6to mi zapecva v garloto :roll: :roll: :roll:

Myrcheto
02-25-2005, 23:21
kogato sanuam i imam nujda ot pomo6t nikoga ne moga da izvikam
se ne6to mi zapecva v garloto
i na men vse taka mi se sluchva a inache az synuvam dosta chesto,no kogato go pravq ne moga da se naspivam stavam vse taka umorena i e kofti
kato malka vsqka vecher synuvah edin koshmar:v nqkvo maze sym koeto e kato ada-gori cqloto v plamyci i nqkvi tribuni plamtqshti i gadnata mi lelq e s edna vila tam gorqshta i iska da me pusne v edna dupka...a az iskam da izvikam a ne moga ...
inache dosta stranni synishta synuvam i za jalost ne moga da gi kontroliram

{Z}{A}{R}{A}
02-26-2005, 16:20
Аз съм сънувал някои сънища доста пъти.Но като изключа баналните (че някой те гони и не можеж да му избягаш, или че падаш от високо) един сън ме тормози от време на време.Сънувам, че адски ме болят зъбите и че челюстите ми (и горната и долната) постоянно се изкривяват.Много е гадно и реално
ole tva sys zubite i as kat malka sum go sunuvala...mn e gadno.i8na4e sunuvam sqkvi typotii a kat malka ima6e nqkuv sun za torbalan xax det mn 4esto go sunuvah i kat me dogone6e sa subujfah i zatva mno go obi4ah toq syn ;]

amy lee
02-26-2005, 16:39
a az kato bqh malka mnogo redovno sunuvah kak sum si legnala i baba mi se prevru6ta v 4udovi6te i otivam pri maika mi za da izbqgam, ama i tq se prevru6ta v 4udovi6te. posle me ostavqt v koridora i ne mi davat da otivam na drugo mqsto(breh tiq dvete znaete li kvi dulgi prusti imaha na rucete fe :shock: ). ili ako ne6to gi qdosa i te stavat ve6tici(naprao zombita fe :shock: ) i pak se durjat gadno s men
a drugoto koeto revodno sunuvah be6e kak gledam cartoon network(nai 4esto tova. ama i drugi programi sum sunuvala) i iskam da zagasq televizora ama ne stava
e normalno li e tva sea :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

aBnOrMaL_BaBy
02-26-2005, 17:11
Много сънища са ми се повтаряли,но трябва да се замисля за да се сетя за всички.. а не ми е точно до това в момента. :wink: Сега ми хрумва само за това,че доста пъти съм сънувала,че мога да летя.Ех..колко съм искала да е реално..когато го сънувах този сън,бях най-добра приятелка с едно момиче.. и интересното беше,че когато аз сънувах този сън,тя сънуваше абсолютно същия по абсолютно същото време..а от както с нея вече не сме приятелки т.е. спряхме да излизаме..този сън повече не се е появявал. .и следа от него няма .. :lol:
А случвало ли ви се е като стане нещо съвсем незначително,да имате чувството,че ви се случва за втори път??На мене супер често ми се случва.. много ми е странно това..дано да не съм единствената дето го изпитва :wink: :lol:

monka
02-26-2005, 18:28
ami az kato bqh po-malka i vse sanuvah edin sa6t san :? ta zna4i,to be6e narisuvano. ima6e edno mom4ence v spalnqta na maika mi i darje6e kup s knigi,koito stigaha 4ak do tavana. i po edno vreme mom4enceto izpuska knigite,te padam,a imam 4uvstvoto,4e padam az :? be6e mnogo gadno. po princip imam super otka4eni sani6ta :lol:

Nekasa4a
02-26-2005, 19:09
Na4i moito be6e ko6mar ama ve4e ne go sanuvam baq vrem :D

Na4i prestavlqva 4e sam na legloto deto si spq oba4e to se varti postoqno i propada i se varti i az nemoga da mradna
:evil:

Satanas_daughter
02-27-2005, 15:28
m da kato malka sunubvah s sedmici nared kak posred nosht stavam da ida do toaletnata i ot mivkata v toaletnata mi se smeiat gadni i mani helabarki... a predi edna godina suuvah edin sun koito se povtori predi 1 mesec v koiato shapkata mi beshe v kruv i az s karah na bratovchedka mi,kak mojelo da ne i puka tfa che na neinata shapka kruvta ne lechi ne znache che nikoi niama da razbere che ne sme go napravili zaaedno...i tuka se sabujdam

zvezdi4kiiiiii
03-07-2005, 00:39
Аз съм сънувал някои сънища доста пъти.Но като изключа баналните (че някой те гони и не можеж да му избягаш, или че падаш от високо) един сън ме тормози от време на време.Сънувам, че адски ме болят зъбите и че челюстите ми (и горната и долната) постоянно се изкривяват.Много е гадно и реално
ole tva sys zubite i as kat malka sum go sunuvala...mn e gadno.i8na4e sunuvam sqkvi typotii a kat malka ima6e nqkuv sun za torbalan xax det mn 4esto go sunuvah i kat me dogone6e sa subujfah i zatva mno go obi4ah toq syn ;]

i az super 4esto sanuvam nqkvi takiva gadorii sas zabite si...
daje sno6ti sanuvah 4e sam v nqkvo daskalo i zabite mmi po4vat da se 4upqt i posle da padat celi a az gi sabiram v 6epite si i te vse padat i padat ... predi ponqkoga porastvaha pak ama v pove4eto slu4ai ne i be6e mn kofti ama sno6ti toq san kato go sanuvah hi4 ne se izpla6ih, ve4e sam sviknala :lol: maika mi vika 4e kogato ti padali zabite zna4elo 4e nqkoi 6te umre a ot tova dali te bolqlo ili ne zaviselo dali bill blizak toq 4ovek ili ne...men ne me boli tai 4e nqma za kvo da se pritesnqvam :lol: :roll:

a drug pat sanuvam pak 4e sam v asansior i kakto nqkoi be6e pisal po gore natiskam kop4eto za moq etaj a tui 4udo vse ne spira...podminava6e etajite a az vse natiskam nqkoe drugo kop4e ama to ne6te i n6te da spre!!! :cry: be6e mn kofti , daje ponqkoga padah v 6ahtata...sega ve4e me e strah da vlizam sama v asansiori :oops:

a slu4valo li vi se e naprimer prez denq da se se6tate izvednaj za nqkakvi momenti ot sani6ta , ei taka izvednaj bez da ste iskali , sqka6 ne6to podobno na deja vu??? naposledak mi se slu4va stra6no 4esto, daje ponqkoga si mislq 4e poludqvam :oops: :roll:

bulgarche
03-07-2005, 09:01
Аз имам един дето бягам по някви покриви (ама съм малък 10-12годишен) и съм с някви приятели..гони не охраната отдолу и аз се пускам по улука и бягам по няквя улица...помня че има някви хора на другия тротоар, отсреща кола, а до мене телефон. Мисля че се обадих някъде, но не помня..тръгнах да се прибирам и видях друдите приятели. После някъв бик ни подгони и беше без един крак защото нещо му беше станало и му го отрязаха..та гони ни той в някво дере и вече няка къде да бягана....и изведнъж се срутва почвата и отдолу мъртви крави, овце, кози и някви такива, ама много това е голямо място, колкото футболно игрище, и тоя бик си видя крака и нещо измуча и се събуждам

bulgarche
03-07-2005, 09:06
Някой бил ли е на Мальовица? Е там се качвам със ските на големия влек и отивам към писта "Ръждавица", обаче горе не се пускам и продалжавам...завъртам се и обратно, обаче наобратно влековете са на 20-30метра от земята...и аз се държа и гледам хората отдолу дето се качват, виждам патеката в гората и аз сам точно над нея и по едно време падам чочхо към пътеката и точно преди да се тазмажа като ла*но се събуждам.

Има и още един който го сънувах един пък когата трябваше да ставан за детска градина и докато лежах си санува, ама друг път ще е :)

naty
03-07-2005, 13:18
mi da naprimer tozi syn we4e go synuwam za 3 put nqkade.zna4i sedq si az w staqta i slu6am musika i maika mi vliza i kazwa 4e zaminawame .Mn stranno 6toto posle otiwam na balkona i ska4am ama padam mn mn dylgo i nakraq se sabuzdam

Djursi
03-07-2005, 18:15
Ami daaa
Synuvam che padam v dupka ... i letq i mi se zaviva svqt ...
mnogo chesto synuvam che placha ....

Тед:)
03-07-2005, 18:43
...Като бях малка разни такива сънища много ме шашкаха..Но сега не им обръщам внимание...