PDA

View Full Version : Вторият път заличава ли първия?



SaD^GiRl
02-03-2005, 21:55
V posledno vreme ne mislite li 4e momi4etata obra6tame prekaleno mnogo vnimanie na parviq pat.Az ve4e se otkazvam da si zadavam vaprosite ot roda"6te boli li,dali 6te te4e mn krav i t.n.".Ami kato mu doide vremeto 6te vidim nali taka :wink: Malko 6te e neudobno a i parviqt pat e edna kra4ka kam vtoriq.Razkajete kak be6e vtoriqt vi pat s 4ovek s koito ste bila i parviq.Ne se li 4uvstvahte po-spokoini i uvereni.Togava ve4e mojete da se razvixrite i da pokajete na kakvo sa sposobni momi4etata.Spodelete :wink:

neznaen
02-03-2005, 22:14
SAD GIRL- vijdam 4e zadava6 vaprosa si kam momi4etatam ama tva ne mi zabranqva da se opitam da ti dam otgovor.zna4i dobre e 4e si prejivqla si4ki pretisneniq svarzani s tova kak 6te e i mnogo li 6te te4e...i tnt.tva e dobre-za6toto tova e edna ot osnovnite pri4ini poradi koito momi4etata pomnqt parviq si pat s bolka i ne dotam priqtni izjivqvaniq.bil sam s devstveno momi4e i sam si govoil s neq sled tova za 4ustvata i mislite koito sa i minavali prez glavata.(molq se da ne go 4ete toq forum 4e 6te mi bade othapano majestvoto mai)

ta v ob6ti linii parviq pat za neq nebe6e tolkova hubav-prosto e bolqlo vapreki opitnosta mi i usiliqta koito vlojih za da q predrazpoloja.no na kraq na ve4erta be6e 6tastliva makar i nezadovolena napalno.govorihme si na drugiq den i ve4erta pak go napravihme-povqrvai mi-ako partniora ti znae kak da te predrazpoloji i te nakara da se otpusne6 i ottdade6 na udovolstvieto i ti si izbie6 sqkvi misli ot glavata kato-" dali ne sam kato darvo":"dali ne go e gnus kato me lij*";"tnt...
ako si osvobodi6 uma i nemisli6 za glupostite-povqrvai mi6te ti e hubavo-ina4e-....TI 6TE SI POREDNATA RAZO4AROVANA OT PARVATA STAPKA V SEXA I 6TE RAZPRAVQ6 NALQVO NADQSNO KOLKO MNOGO BOLQLO I ...

KAZAH!!!!

SaD^GiRl
02-03-2005, 22:23
[quote="neznaen"]SAD GIRL- vijdam 4e zadava6 vaprosa si kam momi4etatam ama tva ne mi zabranqva da se opitam da ti dam otgovor.zna4i dobre e 4e si prejivqla si4ki pretisneniq svarzani s tova kak 6te e i mnogo li 6te te4e...i tnt.tva e dobre-za6toto tova e edna ot osnovnite pri4ini poradi koito momi4etata pomnqt parviq si pat s bolka i ne dotam priqtni izjivqvaniq.bil sam s devstveno momi4e i sam si govoil s neq sled tova za 4ustvata i mislite koito sa i minavali prez glavata.(molq se da ne go 4ete toq forum 4e 6te mi bade othapano majestvoto mai)

ta v ob6ti linii parviq pat za neq nebe6e tolkova hubav-prosto e bolqlo vapreki opitnosta mi i usiliqta koito vlojih za da q predrazpoloja.no na kraq na ve4erta be6e 6tastliva makar i nezadovolena napalno.govorihme si na drugiq den i ve4erta pak go napravihme-povqrvai mi-ako partniora ti znae kak da te predrazpoloji i te nakara da se otpusne6 i ottdade6 na udovolstvieto i ti si izbie6 sqkvi misli ot glavata kato-" dali ne sam kato darvo":"dali ne go e gnus kato me lij*";"tnt...
ako si osvobodi6 uma i nemisli6 za glupostite-povqrvai mi6te ti e hubavo-ina4e-....TI 6TE SI POREDNATA RAZO4AROVANA OT PARVATA STAPKA V SEXA I 6TE RAZPRAVQ6 NALQVO NADQSNO KOLKO MNOGO BOLQlo


Mn ti blagodarq 4e spodeli tolkova li4ni ne6ta .6te se vslu6am v saveta

NEZNAEN
02-03-2005, 22:38
NE sa li4ni za6toto ne me znae6 kio sam taka 4e ne se pritesnqvai.nqma da se hvalq s opita si ili s kolko sam bil no po prinzip sam ot horata koito si vadqt zaklu4eniq ot vsqko deistvie-i zatova mislq 4e izvodite do koito sam dostignal (pak i vinagi se stremq te da sa v polza na momi4eto) sa pravilni.ne ti gi kazvam tezi ne6ta za da gi sledva6-a da si pomisli6 vyrhu tqh i nadqvam se po nqkav na4in da ti pomognat i na teb!i 6te ti kaja sa6to 4e s momi4eto s koeto bqh be6e na 19 i o6te destveno-taka 4e nebarzai za nikade-vreme za sex ima-samo 4e zapo4ne6 li go gre6no vra6tane nqma-i dokolkoto az sam zabelqzal-stoi za dalgo-MNOGO DALGO!!

DJ|DarkNeZz
02-03-2005, 22:41
"dali ne sam kato darvo"
Това беше страшно ма си е така де доста познати казват че са си го мислели не само при 1вия път.
Важното е да вярваш в себе си нали :)

NEZNAEN
02-03-2005, 22:45
DJ DARKNEZZZSSZZXS-TI MOMI4E li si? pak i kakto sam pisal v posta mi po otgore-vsi4ki zaklu4eniq si gi vadq sam-i pove4eto sam gi izmakval ot momi4etata s koito sam bil!kazah

DJ|DarkNeZz
02-03-2005, 23:01
Не сам момиче - опазил господ.
Да щом има нещо против ще си делна поста това да ти е проблема.

neznaen
02-03-2005, 23:10
nerazbrah kvo ima6e predvid s razdelqneto na posta-AMA 6TOM SI KAZAL-"TVA DA MI E PROBLEMA"":pPEACE

DJ|DarkNeZz
02-03-2005, 23:17
Просто сам подчертал че нема лъжа :)
Peace my friend.

BODY
02-04-2005, 09:08
Chesno da si priznaq ne pomnq kakvo e bilo vtoriq pyt no tova s razvihrqneto e malko presileno zashtoto vse oshte lipsva opit - taka che ... davai spokoino - to shte se chue :) samo nedei da ochakvash che vtoriq pyt shte e kato 100-niq - ne misli che s pyrviq vsi4ko si otiva i za vtoriq pak shte si si dosta tqsna :)

LiL_Juliete
02-04-2005, 09:12
emi k`fo da ti kaja i vtoriq put mnoo se pritesnqvah shtoto e vuzmojno purviq put da ne ti e razkusal dobre cipata i vtoriq put da q dovurshi koeto znachi che sledva sushtata bolka i na 2-q put i az bqh mnogo pritesnena dali nqma pak da me boli no se okaza che purviq put si beshe svurshil rabotata dobre poneje vtoriq ne me boleshe :) a sled vseki sledvasht put sled 2-q stava vse po qko :) tui che she q minesh taq faza i samo she si spomnqsh za neq 1-q 2-q davai napred gledai kum 2366469126-q put :)

DJ|DarkNeZz
02-04-2005, 10:36
LiL`Juliete Числата от сорта на 238723874 или 87432674523646 или 37463473437 са ми нещо като запазена марка не ги ползвай много.

SaD^GiRl
02-04-2005, 15:40
Na men 6te mi izpadat karantiite ako stigna do 6578887432
xixixixi
:wink:

sex`y_f
02-04-2005, 15:56
emi .... ako mom4eto e milo i nejno i te predrazpolaga i ti se otpusne6 i kakto kazah - ne si mili6 :"kolko 6te boli , k`vo li 6te stane" vsi4ko 6te mine kato po voda :D az 1-q 2-q .. bqh s edno mom4e i toi si be6e mil i 4esno .... az neusetih po4ti nikva bolka :D emi macko ... t`va e , aide ot mene :)

mn_qko_f_4e
07-07-2007, 11:13
на мен втория път ме болеше малко и то само от начало след това се отпуснах и ставаше все по добре но въпреки всичко пак си има това притеснение

Sisilota
07-07-2007, 20:28
Втория път, честно казано не го помня... в смисъл моя беше страхотен, предразположи ме перфектно, не ме е притискал (както се случва често момичето да не е готово за секс), сама си поисках и някак си стана от самосебе си. Но всеки път си го имам едно мааалкичко притеснение как ли ще се представя. Предполагам че с времето съвсем ще изчезне.
Както казват всичко се постига с опит. След като приятелят ти знае, че ти е 1-я и че си "начинаеща" не трябва да се притесняваш от нищо ;)
Успех

mimozkata
07-07-2007, 21:29
Zavisi...pri men se razlichavashe zashtoto parviq pat boleshe i imashe krav...dokato vtoriq pat beshe mn hubavo.No edna moq priqtelka nqmashe nikakvi problemi s parviq pat...izpitvala e samo udovolstvie nikakva bolka.

KyKJlu4KaAa
07-08-2007, 10:25
pri nqkoi se razlichava pri drygi ne....moje parviqt put da ne se te otvorili kakto trqaa..z.a tova moje i vtoriq pyt da e kato purviq

lunnoto_momi4e
07-08-2007, 11:30
Ами че първия път си болеше - болеше си.Втория ме болеше съвсем малко в началото,иначе после всичко си мина гладко...

gLezLa`
07-08-2007, 13:00
ami pri men nqma6e nikakva kruv i po4ti nikakva bolka samo kato go vkara malko ;) i otna4alo se pritesnqvah no posle si se otpusnah i vsi4ko mina dobre,a vtoriq put be6e o6te po-dobre :) uspeh

stanimirka_94
10-11-2008, 10:14
При мен 1вия път мина съвсем нормално-нито ме болеше,нито пък имаше и кръв,ако трябва да съм честна дори ми хареса.Малко съжелявам ,но това е друг въпрос :)Момчето с което ми беше първичт пат ,беше манекен ии аз мн го харесвах ,аа тои мен не .Но мога да твърдя че останах много доволна ,заштото ми беше обештал да бъде мил и нежен ии наистина такъв беше ...просто никога не е бил такъв с мен беше невероятно :) :oops: :P И знаеш ли зашто малко съжелявам .заштото той не ме харесваше изобшто , но все пак той след 1 път ми предлойи пак и аз приех но така станаха нештата ше втори пат нямам оште :) вече 2 месеца стана откакто не съм го правила ии се сама се задоволявам :) А пък и аз се ксрах с тва момче мн лошо ...той сега учи вав Варна ии аз не искам с никой друг освен с него .. нз зашто ..Продот от него не ме е срам вече само :) Но съм обедена че ше ми прости и когато се варне сега Декември месец ..пак ше ме потърси :oops: 8) :-) Много е важно с кого ше е парвият път ,заштото ако не е с човека който обичаш,после ше съжеляваш :(

Bellatrix
10-11-2008, 10:21
Първия път бая ме боля, моя си беше перфектен,много внимаваше, ама аз квото съм шубе не се отпуснах както трябва :oops: Втория път вече не ме боля, но и не беше кой знае какво. Истината е, че първите баш към 2 пъти нещата не са много различни. С;ед това вече се отпускаш достатъчно, за да изпиташ истинско удоволствие. Третия ми път беше просто върховен :grin: Едва ли ще го забравя някога :P

nestle
10-11-2008, 10:30
Ммм дам и втория път също боли защото все още е тясно 8-) мене първите 4-5 пъти ме болеше но само в началото докато влезе и се овлажня доста....Иначе както казаха по горе "развихрянето" идва с опита ;) и след като опознаеш партньора си ( какво обича и т.н. ) Аз от 4 месеца правя секс с приятеля ми и имайки предвид че рпавим много секс, наистина много, все още откривам нови и по нови неща в него и в самия секс....дори и в себе си ;)

SunShinePearl
10-11-2008, 11:38
хах аз не съм си задавала такива въпроси,и никога не съм обръщала такова внимание на 1-вия път,само дето очаквах по малко да боли ама повечко ме болеше,и да втория път беше мн по инт от първия и заличи май първия :-D

sexy_baby_originale
10-11-2008, 11:46
Виж сега какво,първият път винаги не е толкова хубаво колкото си го представяш, в зависимост от това дали и двамата сте девствени. Вече с течение на времето нещата започват да придобиват друг вид. ;)

Rebirthing
10-11-2008, 12:00
Втория път, не може да заличи първия.

pampers
10-11-2008, 14:10
1вия ,2рия се тая дори и 3тия ме болеше вече другите пъти беше всичко ок ... 8)

sladka_celuvka
10-11-2008, 14:45
мързи ме да чета всички коментари,но ще дам своя. 1вия път мен мн ме болеше и двамата девствени и неопитни :D и аз много се притеснявах да не оцапам цялото легло с кръв да не би да не му хареса да ме боли мн и така 8-) но в крайна сметка той си свърши работата и втория път беше перфектен 8) 8) 8)

TotallySexy
10-11-2008, 15:18
и двата пъти беше невероятно и хубаво :) и не вторият път не заличава първия... наслукааа :)

amor_ruslana
10-11-2008, 16:14
emi vij sa 1 pat si mn pritesnena da oba4e 2-riq sa6to spored men ne e bezobiden :misli6 si dali 6e bade taka kakto 1-viq i taka natatuk moje da e po zle ai moje -po dobre spoko

mi6unka
10-11-2008, 17:41
Първият път ме боля малко...вторият вече нямах никакви притеснения.И двата ми бяха с едно и също момче.Наистина зависи и с кой си и как ще те предразположи той :)