PDA

View Full Version : kakvo misli6 za tova



02-04-2005, 00:28
хм......може да ви изглежда странно питането но.....преди малко си говорех с една приятелка и нещо стана въпрос за 14 февруари!та се замислих и не мога да се реша каква да права!Този въпрос е повече за хората който си нямат гадже а харесват някой и повеча към момчетата защото винаги ние взимаме инициативата!мислите ли да купите или каквото там за да зарадвате момичето което харесвате!как точно например ако са цветя(то и още нещо де но сега за да разберете въпроса само цветя)как точно ще и ги поднесете и какво точно ще кажете и направите!

02-04-2005, 00:31
Аз ти препоръчвам една роза. Само едничка да и подариш.
Както и албум на Savage Garden в който има песента To The Moon And Back. Тези две неща когато се съберат говорят сами за себе си. :wink:
Повярвай ме, ще видиш, че си заслужава :!: :wink:
една роза наистина е добра идея според мене това подарука които трябва да и подариш в краина сметка ти си решаваш :wink: 8) :P

tedo_davis
02-04-2005, 05:05
Emi az mislq ot 12-ti do 13-ti da poobikalqm stra6no mnogo magazini za Pliu6eni igra4ki,za6toto edna poznata stra6no obojava takiva ne6ta.Naskoro vidqh edno Pliu6eno syr4ice ... s edna sladka usmivka ... i sam namislil da i go kupq.A kakvo shte kaja ... neznam ... kakvoto mi hrumne ;)