PDA

View Full Version : Смисълат на живота ви



qvor_83
02-04-2005, 02:52
за мен това е бъдещето ми като адвокат и моето гадже, което много обичам

mIsSyA
02-04-2005, 10:32
Mii.. hybavo neshto e .. edin chyfek da ti e smisylyt na jivota :) I na men .. do predi izvestnu vreme mi beshe edin chyfek.. sega veche .. ne e i taka.Zagybih go predi mn mn vreme.. :cry: Po vajnoto e obache che sviknah i sega ne mi pyka iam nov jivot celi ii taka :P Pykk i iskym da stana zabolekyr iixixxik :P

DiEsEl_GiRl4eTo
02-04-2005, 11:11
АМи аз на моя живот май май не съм открила смисъла ощя. Засега поне гледам да си завърша, да се махна от Бг и да си намеря някаква работа, с която ще мога да помагам на родителите си и по тоз начин да им се отблагодаря за всичко, което са направили за мен.

zElEnA^mAsLiNkA
02-04-2005, 11:13
Smisylyt mi e da zavyr6a uspen0 gimnaziqta da kandidatstvam tam kydet0 nai mi d0pada i da rab0tq tfa k0et0 iskam i k0et0 6te pravq s ud0v0lstvie :}

Грахче
02-04-2005, 11:19
да правя хората щастливи и да се радвам на живота и хубавите му страни :)

e_l_i_z_a
02-04-2005, 11:21
Purvo iskam da zavursha vsi4ko sas otli4en uspeh za da moga da kandidatstvam kudeto si poiskam nqkude v 4ujbina a puk posle 6te vidim :roll:

little_black_dress
02-04-2005, 11:44
Ами смисълът на живота ми са хората които обичам.
Смисъл на живота ми може да придаде един непознат,който съм срещнала на улицата.
Човек никога не знае кога нещо или някого ще осмисли живота му.
Или пък кога нещо или някого ще го обезсмисли. :?

DeaTHroW-ReC_F
02-04-2005, 18:32
малка съм,тъпа съм,сдухах се,смисъл в живота си няам..освен този да се старая да правя хората щастливи... и да им помагам.....де да бяха и те такива...

BlinDBoY
02-04-2005, 18:41
Ами да правя...хората щастливи тва си ми е за цел!!!
Обаче напоследък само наранявам и разочаровам близките си хора...и незнам кво да правя много сам сдухан!!! :evil:

amy lee
02-04-2005, 18:47
opredeleno smisula na jivota mi e
priqtelite mi
semeistvoto mi
az :lol:
bude6teto mi
tova kak 6te se dokaja i realiziram sled kato zavur6a u4ili6te

GreenLadyM
02-04-2005, 19:25
Tuk moje bi trqbva da kaja 4e smisula mi e dobroto mi budesta,kariera,semeistvo i t.n,no spored men v tozi jivot ima mn po-vajni neshta....az namiram smisul dori v tova 4e se subujdam sutrin,4e vijdam ogrqloto slunce,4e se vijdam vseki den s horata koito obi4am...4e se 4uvstvam svobodna i shtastliva...prosto jiveq i tursq hubavite neshta i zapazvam shtastlivite si migove...ne iskam jivota mi da ima 1 opredelen smisul...iskan prosto da jiveq jivota si...i da gledam napred :D

techCandy
02-04-2005, 19:28
smisyla na jivota mi....
opredeleno lipsva, no 6te gi izjiveq kakto trqbva
sys smisyl ili ne, rodila sym se 6te jiveq, kvoto bilo bilo

{}Slanchiceto{}
02-04-2005, 20:28
Ами моя какъв ли е моя смисъл в живота може би това са :arrow: приятелите ми,семейството ми,бъдещето ми на човек и на гражданин на нашата държава.Това ме вълнува най-много.А също така и човека,които обожавам адски много - момчето,което обичам повече от 3 години вече.....

Murderdoll
02-04-2005, 20:59
още не съм го открила...май няма смисъл...
но както и да е ще живея...до колкото си искам
и после ше се самоубия обещала съм си го тфа
но преди това ще се махна от Бг и като дизел
гърл ще се отблагодаря на родителите си и
всички които са ме подкрепяли някога.

02-04-2005, 21:39
Ами никой човек, който едновременно уважава себе си и има възможност да се разкара нанякъде, не би останал в такава гнусна държава. Нека бягат хората, това не е трагично, а напротив - трябва да се радваме, ако малкото останали що-годе свестни хора у нас успеят да се спасят, вместо и те да пропаднат в помийната яма България.Добре де, а ако всеки които е грамотен и има възможности бяга, тогава в какво ще се превърне тази даржава? Тогава никога няма да се оправи. В икономиката не се отчита човешкият фактор, който всъщност е най-важен :!: :roll:

eNigMaTic^
02-04-2005, 22:13
Ами ако семейство, приятели и бъдеще се нарекат смисъл.Да това е моят смисъл.Искам хората да ме запомнят с нещо независимо добро ли лошо :roll: Искам, когато моето име бъде казано то да всява респект, дори страх.Искам, но май само първите 3 ще се осъщесвят...Но кой знае.... Някой ден, може би ДЕНИЦА КОЖУХАРОВА е синоним на...незнам преполагам, че на нещо хубаво :lol:

bigfish
02-04-2005, 22:55
Смисълът на моя живот е преодоляването на дребните препятствия. Следването на мечтите и търсенето на красотата и добротата. Иска ми се да намеря момичето за мен... искам да изпълня амбициите си. Смисълът ми е да се боря за всичко...

hahavteen
02-05-2005, 10:20
Tova koeto mi dava sila da jiveia v momenta e sestri4kata mi... :roll:

aBeP4eTo
02-05-2005, 20:11
М щастиет0 ! М0ет0, на х0рата к0ит0 0бичам ! Търся щастиет0 във всичк0 ! В малките и ценни неща ! Щастиет0 е на всякаде :P пр0ст0 трябва да се 0гледаш и г0 намираш !

02-05-2005, 21:19
За мен смисълът е това да видя най-близките и обичани от мен хора щастливи. И не на последно място - една жена в моя живот.

SisTeR`oN`MaXa
02-05-2005, 21:22
amI smisala na moq jivot 4estno kazano sa priqtelite mI nai ve4e i moje bi ne trqbva da zabravqm i maika mi koqto e mn dobra :)