PDA

View Full Version : Hora kajete kvo da pravq



STRAX.COM
02-04-2005, 10:26
Ot nqkolko sedmici si haresvam edno mom4e koeto e ot moq kvartal.Ot na4alo toi se durje6e mnogo dobre obajda6e mi se po 2 puti na den i si govorehme po 30 min za mn ne6ta.kato se videhme v 4ata me nari4a6e milo i az ostanah s vpe4atlenieto 4e me haresva,no ne bqh sigurna.Sega az po4nah da go haresvam i kato mu kazah toi zapo4na da me otbqgva da ne iska da se sre6tame iz kvartala.Pra6tam mu sms-i toi nikakuv otgovor ne mi dava,negov priqtel mi kaza 4e bil mnogo sramejliv i 4e imal truden harakter.Kajete da produlja li da se borq za nego ili da tursq druga lubov????? :( :?:

PiTBuL
02-04-2005, 10:50
estestveno 4e 6te se borish za nego... abe naprao idi u tqh ili zvanni po telefona i mu kaji 4e go haresvash izlete piite neshto :) cunki gunki i rabotata 6te e FIRE

sladkoto_mime_
02-04-2005, 21:08
e tuka ve4e PiTBuL e mnogo prav,shte se borish ako e nujno kakto kaza PiTBuL idi do tqh,awe neshtata sha se opraqt nqa kade da hodqt:}hihik :P

ReQuiem_For_a_DreaM
02-04-2005, 21:21
estestveno 4e 6te se borish za nego... abe naprao idi u tqh ili zvanni po telefona i mu kaji 4e go haresvash izlete piite neshto :) cunki gunki i rabotata 6te e FIRE

Kefish me.. :) i az mislq taka

02-04-2005, 23:17
estestveno 4e 6te se borish za nego... abe naprao idi u tqh ili zvanni po telefona i mu kaji 4e go haresvash izlete piite neshto :) cunki gunki i rabotata 6te e FIRE
Pravilno :)

hellaFine
02-05-2005, 07:46
emi az nemoga da se suglasia s tova. mislia 4e triabva da ostavish toi da se pobori malko, ako te haresva toi pak shte ti se obajda i shte si govorite... niama da te izbqgva osobeno kato e razbral 4e i ti imash 4ustva. Kolkoto i da e sramejliv tova nemoje da stane! Pomisli malko... iskash li da si nekoia patka deto ti4a sled nego ili iskash toi da te uvajava i ti kato ne mu obrushtash tolkova vnimanie toi sam shte si doide pri teb ako te haresva!!!

nivea_kill
02-05-2005, 07:56
Бори се каквото и да става защото сигурно си заслужаваа.Питбул е прав и се надявам да го послушаш защото аз незнам какво да те посъветвам а смятам ,че това,което е казал той е правилно.Действай и не се бави ,момиче.Успехчо да ти е на помощ :)

Allicia
02-05-2005, 09:49
Пробвай, все пак, ако и той те харесва ще е много кофти да не се получи нищо заради срамежливостта му и трудния характер!

02-05-2005, 10:59
emi az nemoga da se suglasia s tova. mislia 4e triabva da ostavish toi da se pobori malko, ako te haresva toi pak shte ti se obajda i shte si govorite... niama da te izbqgva osobeno kato e razbral 4e i ti imash 4ustva. Kolkoto i da e sramejliv tova nemoje da stane! Pomisli malko... iskash li da si nekoia patka deto ti4a sled nego ili iskash toi da te uvajava i ti kato ne mu obrushtash tolkova vnimanie toi sam shte si doide pri teb ako te haresva!!!
ДА БЕ ДА, ДУМИ НА "ВСЕ-СВАЛЯН" ЧОВЕК, ако ме разбираш кво искам да кажа. Бори се до дупка, щото иначе може да загубиш...

Djursi
02-05-2005, 14:37
Според мен няма смисъл, защото докато гледаш него пропускаш много други. Искам да кажа, че докато се бориш за нещо което явно не можеш да спечелиш ще пропуснеш друго, което и без да се бориш ще спечелиш

elinceto{pld}
02-05-2005, 17:43
Естествено,щом го харесваш ще се бориш.що за въпрос!

korn___
02-05-2005, 20:08
estetsveno 6te se bori6 !nikoga ne se predavai !!!borba do smurt tva e moqta filosofiq pro6ka nqma ispre4i li se nqko sma4kva6 go i produljava6 borba do smurt dokato ima6 kruv v jilite si :twisted:

keitt
01-25-2008, 18:10
Kakvo da ti kaja... :? ,Pri men istoriata e po4ti sa6tata s edno mom4e se gonim i vse e se stigame..egati takava sityacia me razbiva totalno.Az sa6to si traya i 4akam toi da napravi parvata kra4ka.Ma sam inat i 6te 4akam-vse pak ako me jelae vse nqkoga 6a se osmili...Ma a6tevremenno se oglejdai i za drygi-vse pak toi ne e edinstven

lwsu
01-25-2008, 18:15
сигурно си е платил сметката на телефона.. и за това не те търси вече :D

Yung-Joc
01-25-2008, 18:56
така да погледнем нещата отстрани как изглеждат

това че те нарича мило в чата нее нищо особено и незначи нищо
това че ти е звънял по телефона и сте си приказвали продължително това вече е нещо (едно момче едва ли ще тръгне да си приказва с някое момиче просто еи така по телефона без никаква цел)
да приемем че целта си му била ти (ама ти си бляла на някаде и не си клъвнала веднага)
сега ти го търсиш той се дърпа / или защото е срамежлив (едва ли след като ти е звънял и сте разпъвали лукуми по телефона) или просто прверява дали имаш интерес към него или си има няква друга основателна (или не основателна причина да се дърпа)

извод намираш го лице в лица и го почваш първа цел да разбереш дали та харесва и ако те харесва що са дърпа и после му показваш че и ти го харесваш ако тои вече си е признал след мъчителен распит че те харесва (показването става с целувка за да не стане недоразумение и да не е разбрал че го харесваш)

след малко ако си прочета моя комента и сигорно ще се пръсна от смях кви военни стратегии измислям

morsko_siqnie
01-26-2008, 17:02
Az sam napalno saglasna s Yung-Joc.Vse pak ako ne riskuva6 ne pe4eli6.Predi vreme i az imah tvoq problem,no vednaga otidoh pri mom4eto koeto haresvam i mu kazah lice v lice 4e go haresvam i mislq 4e imame badq6te.Ot na4alo toi onemq no posle mi kaza 4e i toi izpitva sa6toto i sega ot 1 godina sme zaedno i na 27 tozi mesec pravim godi6nina.Mnogo se obi4ame i az te savetvam da deistva6.Uspeh i dano ste 6tastlivi zaedno :smt057 :smt058 :smt049 :smt007 :smt060