PDA

View Full Version : задължителен ли е секса в една връзка



02-04-2005, 22:16
задължителен ли е секса в една връзка и бихте ли изоставили някоя щото не иска да правите секс

02-04-2005, 22:20
1. :arrow: по принцип е задължителен и това скрепява връзката.......когато се обичат 2. :arrow: ма души винаги ще се стигне до секс рано или късно :!: А ако някой не иска значи не обеча другия досатъчно!когато има любов има и секс :!:

02-04-2005, 22:24
Задължителен е естествено. Без секс - за каква връзка говорим? По принцип, когато обичаш някого силно - сексът е просто допълнение към тези чувства. Когато обаче сексът не върви, или просто не си пасват - и самата връзка е обречена, въпрос на време...Така че - обичайте се, правете секс, бебета и ....

BaHuHka``
02-04-2005, 22:47
aneD]Задължителен е естествено. Без секс - за каква връзка говорим? По принцип, когато обичаш някого силно - сексът е просто допълнение към тези чувства. Когато обаче сексът не върви, или просто не си пасват - и самата връзка е обречена, въпрос на време...Така че - обичайте се, правете секс, бебета и .... to4no taka ............ :P no nikoi nemoje d ate zadalji s koi pravi6 seks no se pak za da stabilna vruzkata e po dobre da ima sex hihihi........ :)

02-04-2005, 22:57
според мене тая теме е номер едно,а и наистина ме интересува.Просто ми е интересно :!:

Pe666o
02-04-2005, 23:18
mislq 4e sex-a sastavna 4ast na lubovta...ako nqma sex tova zna4i 4e lupovta ne e palna :arrow: ne moje :wink:

ProstoAz
02-05-2005, 07:34
Зависи от годините...На по 13-14-15 може и да не е задължителен, но после...просто няма начин.
А пък и до секс рано или късно ще се стигне.
Нали това показва, че се привличате и физически и т.н., а ако го няма това привличане...връзката е обречена (според мен). :roll:
Въпреки че някои хора имат връзки и без секс (дори и да са над 15-16) и това не им пречи...Друг е въпроса, че те просто не са си "исконсумирали" връзката. :P Щом не им е писнало само да се държът за ръчичка и да се гушкат и целуват - тяхна си работа. Те губят - никой друг. :wink:

NaSty GiRl
02-05-2005, 07:58
seksa ne e zaduljitelen no e osnovnoto v edna vryzka.az li4no ne bih zarqzala nikoi koito ne iska da pravi sex..shtqh da go nakaram da posika :lol:

02-05-2005, 08:06
Както може да има секс без връзка, така може да има и бръска без секс. Няма невъзможни неща!

DJ|DarkNeZz
02-05-2005, 08:12
1.Ами повечето хора затова си намират гаджета за да има земи земи.
2.Ако не сте на много години не бързайте нема каде да избега.
3.Винаги има Начин - Няма невъзможни неща(Иван и Андрей).
4.Алкохола прави чудеса хаахха.
5.Няма смисъл да я зарязваш ще стигнете до разбирателство :).(Дано)

bulgarche
02-05-2005, 08:15
aneD]1. :arrow: по принцип е задължителен и това скрепява връзката.......когато се обичат 2. :arrow: ма души винаги ще се стигне до секс рано или късно :!: А ако някой не иска значи не обеча другия досатъчно!когато има любов има и секс :!:

[B]aneD е много кефещ Ч И Ч К О

miskin
02-05-2005, 08:29
И на двата въпроса отговорът е "да", само за втория ще ми трябва доста време, за да "скъсам", щото надеждата умира последна.

miloto_girl_4e
02-05-2005, 09:06
задължителен ли е секса в една връзка - do nqkakva stepen e zaduljitelen .. e ako si na 13,14 ili 15 godini ne e 4ak tolkova zaduljitelen .. bez tova kogato si na tolkova godini ne vinagi vruzkite ti sa mnogo seriozni.. :roll:
бихте ли изоставили някоя щото не иска да правите секс - ne .. 4ak puk tolkoz... bih go iz4akala da stane gotov da pravi sex.. ili bih go provokirala da si go poiska :twisted:

sladkoto_mime_
02-05-2005, 09:08
spored men moje da ima vrazka bez sexs,zashtoto ako i dvamata ste na po-malko ot 16 godini i ako tq ne iska da pravite sex - ne e nujno da q zarqzvash ,vsi4ko idva s vremeto si!

KGW
02-05-2005, 09:09
ILI CHE TE EBEM-ILI CHE TE BIEM

s_ma6inata
02-05-2005, 09:15
Без секс няма истинска връзка!максимум един месец и после яж ми х.я !!!!Пич не и даваи да те върти.Веднъж почне ли-спирка няма!ако не ти пуска-бии и шута!Аз не съм Чикист.Аз съм културист :P

Allicia
02-05-2005, 09:56
Ами не е задължителен, но винаги се стига до него. Пък и това до някаква степен е изказване на любов!

Voivodata
02-05-2005, 11:06
Edan vrazka bez sex moje i da prokopsa ma samo v na4aloto.Sled tova prosto nevazmojno pone spored men

Murderdoll
02-05-2005, 11:13
де да знам...не е задължителен, по-скоро
е едно готино допълнение към връзката...
имала съм 5-6 връски без секс, от които две
бяха почти по половин година, така че съм на
мнение че секса изобщо не е решаващ в една
връзка...

_baller_
02-05-2005, 11:21
ako ne ti puska - BOI BOI dokato spre de govori i togava q ebi - eto ti sex v edna vryzka muxya ne we seriozno ne e vyzmojna vryzka bez sex pone az ne bih go dopusnal :lol: :lol: kakto kaza KGW : ILI CHE TE EBEM-ILI CHE TE BIEM xaxaxasxaxas

Ralka
02-05-2005, 11:50
a sled kolko vreme e normalno da si legne6 s nego?i normalno li e ako ste hodili 1,5 mesec i da ne si se saglasila da pravi6 sex s nego i toi da te zareje?

02-05-2005, 12:14
Ако не ходите само ей така - да. Ма той сам си идва ко да ти кажа.

sherry
02-05-2005, 12:49
Razbira se 4e ne e!!!!Za6toto moje6 da ebe6 vsqka no ne sas vsqka bi mogal da ima6 traina gotina vrazka !!!

02-05-2005, 13:25
WoW ! Как може да казвате,че секса е задължителен? Нормално е след като имаш връзка,особено ако е сериозна и дълготрайна,ама в никакъв случай не е задължителен.Аз поне като съм с някого не е заради секса.Той е начин на сближаване и изразяване на любов.Е,поне за мен.Ходила съм почти година с момче без да правим секс.Тогава бях на 17.Сега съм на 18.Това,че не сме правили секс не е попречило на чувствата ми,нито на отношенията ни.И двамата бяхме девствени и...Не знам.Просто така се получи.Но не съм се притеснявала,че не сме правили секс.Все още съм с това момче и сме заедно от 2 години.Вече водим редовен полов живот и секса наистина ни сближи маскимално.Наистина ми е странно,че секса в една връзка трябва да е "задължителен".Да,ако си с даден човек само заради физическото удоволствие...Ама това не е връзка,а задоволяване на животинското в нас.Може да съществува здрава,силна и красива връзка и без да е имало полов акт.Секса не е цел.Той е нуждата да бъдеш с любимия,да даваш и да получваш нежност,любов и взаимност.Иначе всичко е механично.Когато секса се превърне в задължение няма връзка,а просто навик.

Djursi
02-05-2005, 15:02
задължителен ли е секса в една връзка и бихте ли изоставили някоя щото не иска да правите секс

Не баш задължителен ама рано или късно всичко опира в секса!

kurabiika
02-05-2005, 17:42
dam - rano ili kusno se stiga do sex osven ako ne ste lapeta det mogat samo da sa mlqskat 8)

korn___
02-05-2005, 18:32
ne e zaduljitelen no e hubavo da go ima primerno mene purvoto mi momi4e be6e s 20 kila po golqmo ot mene i s 10 sm po visoko ot mene i kat me pregurne i napravo me rastapq6e... :lol: i v purviq moment as ne mislih izob6to za sex posle si4ko se oburka i ostanahme samo priqteli no budi sogoren s postoqnosvo ako imah toq kusmet da si zapazq momi4eto to ne go izgubih as de as no kakto i da e ni6to 4e e po golqma ot mene rano ili kusno 6tqh da q slonq :D sqko momi4e moje da se skloni i samo da poiska nakraq da pravite sex taka 4e karai bavno no sigorno tva e moq savet haide derzai i uspeh :twisted:

SisTeR`oN`MaXa
02-05-2005, 19:46
hyh.. damMmm i spored men [B]aNeD e prav mnogo.. 6tom dvama du6i se obi4at mn qsno 4e 6e pravqt sex pak i naistina taka vrazkata zakrepva mnogo pove4e .. :lol:

02-05-2005, 20:04
aneD]1. :arrow: по принцип е задължителен и това скрепява връзката.......когато се обичат 2. :arrow: ма души винаги ще се стигне до секс рано или късно :!: А ако някой не иска значи не обеча другия досатъчно!когато има любов има и секс :!:

[B]aneD е много кефещ Ч И Ч К О
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

otkrovenaa
02-05-2005, 21:34
ne e zad1ljitelen i ne ne bih ostavila partniora si za radi nqkak1v sex.A vs16tnost ima li pri4ina da ne pravite sex...

Doper
02-05-2005, 21:36
приятно и добро нещо за поддържане на взаимоотношенията. Но все пак всякви хора има така че е и възможно

morfy
02-06-2005, 12:47
истинска любо без секс няма..поне според мен де..истинската любов е смес от духовна и физическа любов..ако което и да е от двете липсва,никога не го е имало и няма да го има значи не е истинска любов....но ако с времето си дойде не е проблем стига да има тарпение да чакаш...но в никакъв случай не е любов ако просто никога не може да има секс!и изобщо не е вярно че тва е допустимо ако си на 13-14-15години...може да сте заендо и да не правите секс щотп сте малки...но това в никакъв случай не е любов...

GeRyTo
02-06-2005, 14:43
:arrow: Ами честно казано мислила съм по този въпрос и не мога да си избера точна позиция...може би защото винаги има изключения...но като цяло подкрепям тезата че не може да има една здрава, истинска, сериозна връзка без секс, защото е много важно, за да има разбирателство между двама души те да си допадат в леглото, секса им да е хубав...ако това не е така просто се пораждат различни конфликти и всички знаем какво става накрая..просто всичко е така устроено че се опира най вече на сеска и физическото привличане щото него като го няма трудно би могло да говорим за любов..
:arrow: колкото до това дали бих зарязала някой затова че не иска да прави секс....не бих обаче ако и след моите опити да го вкарам в леглото не поддаде просто ше кажа че е педал и ше го зарежа все пак :roll: :twisted:

SnoW_GiRl_
02-06-2005, 15:14
po princip da!
no mnogo zavisi ot godinite` deca po na 13 14 15 godini ne sa sex makar 4e ve4e masovo se praktikyva...

greshnicata_
02-07-2005, 16:00
ami ne e zadljitelen a i zavisi ot vazrasta .No e jelatelno ako pratnyrite sa gotovi za seks da ima takakav .

Josefinne
02-07-2005, 19:50
Според мен връзка без секс може да има. Ако си на 13 изобщо според мен във връзката не трябва да има секс, ама кой ли ме слуша мен?! Ако човек се чувства готов и физически, и психически за това не виждам причина да не му се наслади. Секса наистина е нещо приятно, но често пъти децата го правят, защото се състезават с връстниците си кой ще е пръв и после се фукат, че са го направили и разказват на всичките си приятели/приятелки. Ама защо се прави секс, какъв е смисъла на секса в една връзка...за това никой дума не обелва! Секса трябва да следва от любовта, да бъде изразяване на любов. Понякога даже и мен ме набива едно такова чувство, че съм малка за секс(17), че бъркам там дет не ми е работа, защото недай си Боже да стане Голямата Беля какво ще правя?! Щом още живея при наш'те, значи съм още дете и не съм за тия неща...Ама бързо отминават тия мой морални изблици... :roll:

Мотаба
02-08-2005, 19:52
..e che ima lubov bez sex.. 8) Vajnoto e ko saka 2kata..kakto nqkoi spomena veche:ima gi sekvi :D koi kak mu haresva
inache spored men +s she e kude kude po
:wink:

***
02-11-2005, 21:53
emi gledaite sega az ot drugo se vulnuvam hodq s edno momi4e(purvotomi) ot 3 meseca az sum na 16 tq pravi 17 i dvamata ne sme napravili sefteto.ama az i ne burzam ama naposleduk si go mislq tova kak mu e reme ve4e i go iskam i za neq mislq 4e e taka neznam.e sq neznam kvo da pravq de

foxy_f
02-11-2005, 22:45
zavisi ot vrazkata i ot horata koito sa v neq.az li4no mislq 4e moje no e po dobre da ima sex

06-11-2007, 09:09
не ест.!a i za6to da se li6ava6 ot nego kato tove e nai-xybavata 4ast

`Death`Whore``
06-11-2007, 09:11
Когато е връзка /двамата не са малки и знаят какво искат/ и не са девствени, сексът е част от връзката. Точка по въпроса.

Devilka
06-11-2007, 10:01
Зависи от годините...На по 13-14-15 може и да не е задължителен, но после...просто няма начин.
А пък и до секс рано или късно ще се стигне.
Нали това показва, че се привличате и физически и т.н., а ако го няма това привличане...връзката е обречена (според мен). :roll:
Въпреки че някои хора имат връзки и без секс (дори и да са над 15-16) и това не им пречи...Друг е въпроса, че те просто не са си "исконсумирали" връзката. :P Щом не им е писнало само да се държът за ръчичка и да се гушкат и целуват - тяхна си работа. Те губят - никой друг. :wink:

и аз съм на това мнение! :wink: :P

naia
06-11-2007, 10:44
mi iavno edna vruzka ne moje da trae bez sexs no toi e izras i na 4uvstva

loving_you_
06-11-2007, 11:07
Зависи от годините...На по 13-14-15 може и да не е задължителен, но после...просто няма начин.
А пък и до секс рано или късно ще се стигне.
Нали това показва, че се привличате и физически и т.н., а ако го няма това привличане...връзката е обречена (според мен). :roll:
Въпреки че някои хора имат връзки и без секс (дори и да са над 15-16) и това не им пречи...Друг е въпроса, че те просто не са си "исконсумирали" връзката. :P Щом не им е писнало само да се държът за ръчичка и да се гушкат и целуват - тяхна си работа. Те губят - никой друг. :wink:

:smt023