PDA

View Full Version : Вакса за коса



ваксично
02-05-2005, 13:28
Ако някои от ваз исползва вакса за коса..нали знаете
такава вакса като си намажете косата и да лъщи
неква по да свети
е..бях си купувал такава но не от българиа и сега тая вакса ми се свършва
АКО НЯКОИ ЗНАЕ НЯКОЯ МАРКА ХУБАВА ВАКСА ЗА КОСА НЕКА КАЖЕ ЗА ДА ИДА И ДА СИ ВЗЕМА ОТ НЯКОИ КОЗМЕТИЧЕН МАГАЗИН ?
Много ми трябва много ме кефи :)

suzanna
02-05-2005, 13:54
lele..ne znam kak ti haresva.az imam ama si slojih nqkolko puti i napravo se otchaqh..pravi kosata da izglejda super tejka i mazna.. :? izobshto ne me kefi no sum chuvala che tiq na Taft sa dobri.dano da uluchish qka vaksa :wink:

02-05-2005, 14:00
Аз ползвам от време на време вакса за косата .. Моята е на Тафт (кутийката й е синя) и наистина съм доволна.

little_black_dress
02-05-2005, 14:17
Ами аз рядко използвам вакса,
но ти препоръчвам тази на Taft
и тази на L'oreal. :)

korn___
02-05-2005, 18:11
teq na taft sa mnogo dobri moq savet e zemi si gela im 4ervenata opakovka pravi kosata blestq6ta mnogo dobre sedi i dosta silno hva6ta kosata posle si zimai vaksa moi li4enm savet :D

ваксинчо
02-05-2005, 19:22
Само да ви кажа
МОМЧЕ СЪМ !!!
Има ли няква разлика между ваксите ?? тая за мене ли е или е женска :)
[някои са да не каже ,че съм геи като се мажа с вакса за коса виждал съм и други мъже споко]
та тва става ли за мен ?:)

little_black_dress
02-05-2005, 20:03
Не се притеснявай.Никой не си мисли,че си гей.Много мъже си слагат вакса на косата,но това не означава,че са гейове.
А и ваксата е универсален продукт.Става и за мъже и за жени,като гела. :wink:

pinK_Baby
02-05-2005, 20:25
vaksa na men ne mi haresva...za mom4etata da ama az li4no kato si slagam vaksa i stava to4no napleskano i dori toku 6to izmita kosa izglejda zle :( i mazna...ina4e imam na TAFT ne e lo6a naistina ama ima i po dobri ...no vaksata deistvitelno fiksira nai-silno za mom4etata e 6 :)

KuPO
04-17-2007, 11:28
Ваксата за коса се използва при сухи коси и ги прави по-лесни за оформяне също така омекотява косата , нанася се на влажна коса умерено количество в зависимост от дължината на косата разтърква се леко след което се обработва с сешоар и всичко е окей. Най-добри са ваксите на Wella и Loreal може и Taft да се включи. Тази информация я имам от професионален стилист :roll: ,а и от лична употреба.

Adwokat
04-17-2007, 12:15
Слагал съм си 1 път вакса и повече няма да го направя! по добре пяна или гел..

e_l_i_z_a
04-17-2007, 14:45
Аз си изправям косата със сешоар и четка всеки път когато я измия(през ден).Задължително после слагам вакса и по този начин на другия ден само я сресвам и тя си стои права :D Е,само бретона го дърпам мъничко :mrgreen: Ваксата ми е любимият продукт...
Но ти щом говориш за блясък....да не говориш за течни кристали? :-)
Относно ваксата-Londa или Taft.Ако ти се дават повечко пари-Alfaparf :wink:

KuPO
04-17-2007, 15:13
Аз си изправям косата със сешоар и четка всеки път когато я измия(през ден).Задължително после слагам вакса и по този начин на другия ден само я сресвам и тя си стои права :D Е,само бретона го дърпам мъничко :mrgreen: Ваксата ми е любимият продукт...
Но ти щом говориш за блясък....да не говориш за течни кристали? :-)
Относно ваксата-Londa или Taft.Ако ти се дават повечко пари-Alfaparf :wink:


:smt045

Allthatshewant
04-17-2007, 15:39
уф ](*,) не ми говорете за вакса .. и аз в началото се зарибих и си взех тая на орифлейм - Extreme Styling Wax...еми какво да ви кажа .. хем малко сложих ама то да те е гнус да си барнеш косата.. все едно с мас съм я мазала ужас.. неискам и да чувам повече за вакса [-( .. а щом на теб ти харесва купи си но не и тази на орифлейм.. Ужасна е :smt012

KuPO
04-17-2007, 15:41
уф ](*,) не ми говорете за вакса .. и аз в началото се зарибих и си взех тая на орифлейм - Extreme Styling Wax...еми какво да ви кажа .. хем малко сложих ама то да те е гнус да си барнеш косата.. все едно с мас съм я мазала ужас.. неискам и да чувам повече за вакса [-( .. а щом на теб ти харесва купи си но не и тази на орифлейм.. Ужасна е :smt012
не зависи само от ваксата , а и от косата ти. За тази на Орифлейм мога да кажа ,че не е толкова лоша [-(