PDA

View Full Version : bombite



mom4eto
02-05-2005, 19:32
kak se praat bombi4ki ?ot kakvo s kakvo i kak?ima li nqkade iz neta info kak da si napravi6 samora4no.mozete li da mi dadete linkove?
ISKAM TAQ TEMA DA Q NAPRAVA I PRIZIV DA NE SE PRAVQT TAKIVA NE6TA OT KOI DA E, ZA6TOTO SA MNOGO OPASNI I NE SA MALKO SLU4AITE NA NE6TASNI SLU4AI.NE SA MI PRIQTNI NOVINITE ZA NOVI I NOVI OSAKATENI PO PRAZNICI ILI V OPITA SI DA NAPRAVQT BOMBI4KA ZA POREDNIQ MA4....VSEKI SI MISLI 4E E SOSOBEN I TOVA NQMA DA GO OSAKATI NO TRQBVA DA SE VNIMAVA SAS SI4KI PIROTEHNI4ESKI MATERQLI ZA6TOTO SA MN OPASNI.-->tova priziv da ne praat pi6ligarite opasni raboti:)Ne si zasluzava zaradi nekaf si futbolen ma4 da se naranqvat i osakatqvat hora zaradi ne4iq glupost.

sh3_1s_7h3_0n3
02-05-2005, 21:20
Imam syu4enik v klasa, na kogoto kazvame 'ludiq profesor' zashtoto se zanimava mn s himiq :) i redovno zamesva nqkakvi v-va i raboti..i izliza ot u-6te i gyrmi kakvo li ne..Naistina go biva, no vajnoto e 4e razbira, a ne da vyrshi raboti na slqpo...Kato na4alo mojesh da se zapoznaesh s neshtata kato cqlo i posle pravi kakvito i da bilo experimenti za da nqma posle nepriqtni izdynki... :) B Careful! :D

bulgarche
02-06-2005, 09:41
Може с "миниум бронз" Трябва да питам наще какво се слагаше. Мисля, че е миниум бронз, бял мрамор и камани за искра. Всички (почти) за които са ми разправяли наще са без присти заради точно такива "бомбички" Гадното е че хвърчат камъни и е МНОГО ОПАСНО. Разправяли са ми как от 50 метра и взривната вълна направо те сваля на земета. Няма ограничение какво количество да слагаш, само че незнам как ще бягаш после :)