PDA

View Full Version : За Сънищата



02-05-2005, 21:35
:)

Murderdoll
02-05-2005, 21:40
кво за тях?аз обичам еротични :twisted: :twisted:

02-05-2005, 21:55
Много често сънувам някой приятен сън винаги с любимият човек.......и ми става едно такова търсене вътре в мен че на яве не съм с нея......незнам защо така става..може би мечтите се преплитат със сънищата :!: Най-големият кошмар, който съм сънувал ли питаш ?
Беше преди много време и то не веднъж, този кошмар съм го сънувал няколко пъти в определен период от живота ми. Близките 5-6 години не съм го сънувал. Много бледо си го сещам, но немога го опиша точно, не е случка (абе и аз незнам какво е) съжелявам много но немога го опиша .
Та мисълта ми е случвало ли ви се е да сънивате нещо и да не можете после да го опишете, да е в главата ви, но да не занете как да го обясните :!: :?: :!:

BaHuHka``
02-06-2005, 22:40
Az sunyvam dosta 4esto ponqkoga i dobri i xybavi suni6ta ponqkoga dosta lo6i i gadni i posle nemoga da zaspq na dr ve4er i si mislq samo za tqh no dosta puti mi se e slu4valo da mi se sbudva sunq moje da ne e to4no su6toto no ponqkoga i mi podskazva kakvo 6te stane na dr den ili sled izvestno vreme no MraZqqqqqq da sanyvam gadni i lo6i suni6ta za6toto mi stava kofti mnogo gadny i nemoga da mislq za ni6to drugo osven za tova koeto sam sanyvala i me e strah da ne se povtori pak su6tiq sun ili da vzeme da se sbudne :!:

^efas^^
02-07-2005, 07:23
Аз не си спомням сънищата но ако си спомня някой винаги е свършвал по средата и мноо се дразня :lol:

Li4iCe
02-07-2005, 10:11
az ili ne pomnq kvo sym synuvala, ili synuvam 4e letq :lol: :lol: ponqkoga mi se slu4va da synuvam i gadni ne6ta sled koito posle me e strah da zaspq primerno mn 4esto ko6marite mi sa svyrzani s padane,tolkova e gadno 4e 4ak mi se povdiga nasyn i mi se zamaiva glavata.dobre 4e ne synuvam 4esto

monka
02-07-2005, 10:46
obiknoveno sanuvam golemi gluposti i kato gi razkazvam na priatelite se zalivat ot smqh.....samo prostotii

Sweet_kiss_{}
02-07-2005, 10:57
pri men mnogo 4esto se slu4va da s1nuvam ne6to i sled edno izvestno vreme da go prejiveq absoliu4tno s16toto
70% ot s1ni6tata mi sa sv1rzani s mnogo kv1r.vedn1j s1nuvam nai-dobrata mi priqtelka umrqla i ot neq tekat reki ot kr1v.drug p1t s1nuvam 4e ot nebeto vali kras-v1ob6te mnogo kofti:(

lover4e
02-07-2005, 15:23
Само един път ми се случи да сънувам един страшно готин сън и повече не се е повтаряло(не че не съм сънувала, но просто такъв страхотен сън не съм имала повече). Не че беше нещо особено.. с едно момче стояхме на една пейка.. която беше на една скала и точно пред нас се виждаше морето.. Беше като приказка! Страхотно! Зад нас имаше една горичка... А момчето ме беше прегърнало.. И си стояхме така! Като се събудих се чувствах толкова спокойна... никога повече не се почувствах така!

e_l_i_z_a
02-07-2005, 15:30
razni fantasmagorii i posle s priatelite mi se napilqvame ot smqh kato im gi razkazvam :lol: ]
vednuj bqh sanuvala ne6to podobno kato sunq na lover4e :roll:

BaT_GirL
02-07-2005, 16:58
aneD]Много често сънувам някой приятен сън винаги с любимият човек.......и ми става едно такова търсене вътре в мен че на яве не съм с нея......незнам защо така става..може би мечтите се преплитат със сънищата :!: Най-големият кошмар, който съм сънувал ли питаш ?

И моите сънища са свързани с любимия човек а кошмара който бях сънувала не веднъж и който вече до някъде ме плаши няма да ти разправям.

eNigMaTic^
02-07-2005, 21:14
Ами аз напослдък сънувам странни сънища :shock: Айми Лий знае :lol: Повечето ми сънища са яки, но има и страшнички :? Като бях маллка сънувах повече страшни сънища.А понякога не сънувам нищо 8)