PDA

View Full Version : Какво му става на форума ?



KaSey
02-06-2005, 13:02
Първо добър ви ден :D
Аз ... преди много харесвах форумчето ви и винаги си го разглеждах ей така за кефче ... даже си мислех и да се регистрирам и да си пиша редовно ама напоследък нещо много .... се наака/форума/ :roll:
Кви са тея културисти и гости и т.н. с адски тъпи и гадни теми и къде спят модераторите :!: :?: :!:
Ми това беше моето предложение - да се махнат разни глупави теми, който напоследък май са в повече :roll:
Накрая и да ви похваля ... повечето от редовните сте си супер готини и с някои малки изключения тва си е много яко форумче 8)
Айде ... със здраве :D :D :D

Cyberdyne_101
02-06-2005, 13:46
Ами просто трябват повече модератори... :wink:
И повече бой.... :twisted:

KaSey
02-06-2005, 17:12
Пак аз .... :lol:
Ми мерси, че ... ми видяхте темата /знам, че има още много такива :oops: / и мерси за отговорчето :wink:
Ех как ви се радвам ... 8)
ПП.: Айде да си играем :P

techCandy
02-06-2005, 18:26
yhy, ima dosta takiva temi, vse v toq smisyl
oba4e i 100 temi da se izpi6at pak ni6to nqma da se promeni
foruma naistina mnogo zapada, po4vam da se ubejdavam v tova vse pove4e i pove4e, vypreki 4e ne mi se iska :roll:

Cyberdyne_101
02-06-2005, 18:39
E ние да си кажем, пък.... :P :lol: :lol:

DiEsEl_GiRl4eTo
02-06-2005, 19:50
Еми с две ръце съм за повече модератори!

e4o
02-06-2005, 19:52
mi malko sa moderatorite, puk i ako bqha deistva6ti gre6ka nqma6e da ima :D

Bolid1
02-06-2005, 20:46
Ami kolkoto i takiva temi da puskate moderatorite nqma da se uveli4at i foruma shte zapadne oshte pove4e :cry: tujno no istina :?

BABY_SEXY_GIRL
02-06-2005, 21:00
Еми с две ръце съм за повече модератори!

I az tova iskam, daje pisah na ceco da pusna tema za da se zapi6at hora, i sled tova dr s anketa i da izberem nai-dostoiniq, ama ne stava...Ina4e temata e sladka, mnoo vqrni ne6ta... :?

02-06-2005, 21:17
Spored men ima 2 glavni prichini poradi koito nqma poveche mods.

:arrow: 1. Shte stane kato v kazarma s oshte 1-2 moda!
:arrow: 2. Horata koito iskat da sa mods sa mnogo emocionalni i imat silni vijdaniq za nqkoi neshta - i shte triqt na poraziq - koeto e po koefti otkolkoto da nqma mods!
Sq popravete me ako gresha :?

KaSey
02-07-2005, 19:17
Може найстина да стане като в казармата, но едва ли ще се завъдят още мод....
Всъщност не е целта да са повече модераторите, а да са действащи .... както каза е4о :lol:

Traffic
02-07-2005, 21:08
Първо добър ви ден :D
Аз ... преди много харесвах форумчето ви и винаги си го разглеждах ей така за кефче ... даже си мислех и да се регистрирам и да си пиша редовно ама напоследък нещо много .... се наака/форума/ :roll:
Кви са тея културисти и гости и т.н. с адски тъпи и гадни теми и къде спят модераторите :!: :?: :!:
Ми това беше моето предложение - да се махнат разни глупави теми, който напоследък май са в повече :roll:
Накрая и да ви похваля ... повечето от редовните сте си супер готини и с някои малки изключения тва си е много яко форумче 8)
Айде ... със здраве :D :D :D е то ако се махнат сички глупави теми, треа да остане само всичко тийн на куп и фън форума. :roll: :lol: :lol:

KaSey
02-08-2005, 09:23
Първо добър ви ден :D
Аз ... преди много харесвах форумчето ви и винаги си го разглеждах ей така за кефче ... даже си мислех и да се регистрирам и да си пиша редовно ама напоследък нещо много .... се наака/форума/ :roll:
Кви са тея културисти и гости и т.н. с адски тъпи и гадни теми и къде спят модераторите :!: :?: :!:
Ми това беше моето предложение - да се махнат разни глупави теми, който напоследък май са в повече :roll:
Накрая и да ви похваля ... повечето от редовните сте си супер готини и с някои малки изключения тва си е много яко форумче 8)
Айде ... със здраве :D :D :D е то ако се махнат сички глупави теми, треа да остане само всичко тийн на куп и фън форума. :roll: :lol: :lol:
Епа не е задължително да остане само всичко тийн на куп(което пък според мен трябва да се раздели, щото е малко претъпкано вътре,но това е друг въпрос ...)
Зависи какво разбираш под 'глупави теми', из другите раздели също има разни весели и полезни неща .... 8)