PDA

View Full Version : Good bye, Бай brother!



MalkataDrusalka
02-06-2005, 17:47
Първият сезон на Big Brother в България най-сетне зе, че приключи. Сега ни остана само огромната телефонна сметка и да се наслаждаваме на мутрата на бай Brother, който в случая се отъждествява с трътлестата фигурка на бай Ви Здравко. Та нали ние си я избрахме с многобройните си SMS-чета.

Или поне продуцентите искат да си мислим това. А кой в действителност е бил победителят?!? Както се казваше в едно сериалче:" Истината е някъде там...", или нещо от тоя сорт.
Ама какъв беше тоя Big Brother, какви бяха тези участници...Ако всички останали поданици на наш'та шантава държавица са като Найденчо, Алиджанчо, Зарка, Мариелка и дан ги изброявам всичките, работата е много зле. Но важното е децата да се радват! И без т'ва отдавна по телевизиите ни не излъчват нищо стойностно и образователно! Няма сега да се впрягаме в дълбокосмислените изяви на "съквартирантити". И да им намираме кусури...Той мазният турчин верно го каза на варненското девойче, че процеса мислене все още не го владее. Но да беше само тя...
Е, имаше един интелигент набутан измежду всички тия простаци, който определено е ставал и лягал с въпроса аджеба ко прая аз тук сред тая простотия. Но както видяхме от зрителския вот - определено не му е тук мястото/ както в къщата, така и в държавата/. Защото в на'шта мила Татковина подобен сорт хора не са актуални. А аз съм тръгнала да се чудя откъде са изкопали всички тези хорица, които трябваше да гледаме цели три месеца! Е, ако не ми харесва - просто не трябва да гледам, ама с к'во друго да си запълваш времето, като всичко се въртеше около тая простотия...Вестници, списания...А от Нова телевизия умело си запълваха програмната схема с непрекъснатите включвания и записи от къщата. Че чак и водеща новина го направиха т'ва шоу, и за събитие на годината искаха да го обявят...Е, айде, няма нужда!!!
Иначе всичко, на което се "насладихме" през тези три месеца, си беше точно по български/ и като нищо следващото издание да носи името Бай Brother вместо Big Brother/ . Дайте ни да пием, да псуваме на роднини и да трошим - в това сме най-добри, то се и видя де. О, и да крадем можем - що не изнесем всичко, което може да се побере в куфара?!? Те продуцентите верно са Ви дали големи чанти, ама за да си поберете в тях вашата покъщнина, а не тази на шоуто. Освен ако след дългия си престой не сте забравили кой е вашият истински дом и кои точно са вашите вещи!
Сега, след края на първото българско риалити, остава само въпросът, кой беше тоя Big Brother и какво толкова сме им направили на тези от SIA, че смятат отново да ни поднесат същия бъркоч? Дано поне този път да се постараят в избора на нови опитни мишки/ в което, само между другото, дълбоко се съмнявам/.
А до тогава ще се наслаждаваме на гларуса от Приморско и неговите лични драми и ще продължаваме да събираме парици за януарската си телефонна сметка! :D

^efas^^
02-06-2005, 17:51
Приключил моля ??? ако не знаеш сега почват да го повтарят щото някфи си тъпанари били пропуснали някои серии

e4o
02-06-2005, 18:12
Приключил моля ??? ако не знаеш сега почват да го повтарят щото някфи си тъпанари били пропуснали някои серии
da ve vernp go povtarqt, super tupo, kvo kato nqkoi e ispusnal nqkoq druga seriika :?

DiEsEl_GiRl4eTo
02-06-2005, 18:27
Ми и аз хиляди пъти попитах как са успели да съберат 15 еднакво тъпи човека на едно място...обаче...ми ти сама го каза БЪГАРСКА МУ РАБОТА. Кво повече искаме?

^efas^^
02-06-2005, 19:50
Аз май пак се осрах тука май става дума за БАЙ брадър не за БИГ брадър БигБро го повтарят което е мноо тъпо ама за БайБро :lol:

Utopia
02-07-2005, 09:30
1vo ne pisna li veche da se kritikuva koi i zashto spechelil?! sama si privorechish "izbrahme si sam shampiona s sms-chetata" i sled tova kazvash "pone producentite ni nakaraha da vqrvame v tova"
kato govorish neshto bydq qsna kakvo iskash da kajesh i zaemi poziciqta koqto shte otstoqvash!

2ro tili go napisa tova ili prosto go kopira ot nqkoi hamav kritik ?

e_l_i_z_a
02-07-2005, 10:13
eeeeeeeee egati!taman sprqha temite za Big Brother i pak se nameri nqkoi da pi6e ne6to svurzano s tva predavane! :evil:
DeaThroW-Rec_f be6e napisala mackata kato umnite hora 1 tema za Big Brother,sega pak li po4vate?pi6ete si tam! :evil:

zElEnA^mAsLiNkA
02-08-2005, 07:14
Haha Bai Bradyr Ai stiga pr0st0tii be! A p0vt04eniet0 p0ne ne g0 davat pak v 8 kf0 mrynkate! Tfa e kat0 si4ki seriali .... k0it0 pr0pusne da m0je da g0 gleda :}}