PDA

View Full Version : The Perfect Ass :)



02-06-2005, 19:31
http://tabo.aurealsys.com/pub/keyra/ : :shock: :oops: :shock:

korn___
02-06-2005, 19:46
moq li4en savet e da ne otvarqte takiva saitove poneje as dosta se zanimavam s kompove i redovno 4eta za hareksti gadni trik4eta i znam kak da si napravq sait det samo kat go otvori6 da ti formatoiha celiq hardisk i posle ela se opravqi i tva samo zaradi edin sait ...

tva e ob6testvoto na hakerite :twisted: :twisted: :twisted:

crashhh
02-06-2005, 19:50
Haha hora v na4aloto i az se pokolebah tva da ne e nqkuv virus... ee ne e ;)
az li4no go otvorih-i horaaa gledkata si zalsujava... s pravo taq macka e zaslujila "miss perfect ass" :P

02-06-2005, 19:57
Tiq imat po qki zadnici ot tvoqta

:arrow: http://www.revghetto.com/christina/xtina-021104-07.jpg
:arrow: http://www.afterellen.com/People/Photos/tatu--maxim.jpg
:arrow: http://muriboy.blig.ig.com.br/imagens/real_tatu.jpg

02-06-2005, 20:04
ha! Kittie_ s namesata na pc i moq 6e izglejda taka :wink: Dokat na taq "moqta" vs e estestveno :)

korn___
02-06-2005, 20:04
samo da kaja 4e ima edna takava programka kazva se zombi joiner i slaga virusa v samata kartinka i kat q otvori6 virusa se instalira i ve4e si zarazen i ti kopirat si4ki paroli i si4ko na kompa i posle mogat da ti polzvat kompa za proxy vie tva ne znaete kakvo e no ni6to de demek vliza haker i minava prez kompa vi i kat razbie nqkoi sait na nqkoq golqma firma posle tursqt po obratniq adres i poznaite koi namirat namirat va6iq komp za6toto hakera kat go e zarazil toi se za6titava sus vas i posle moje da lejite do 2 godini za pronikvane v sait ili do 15 godini za spam ataki taka 4e hora ka4ete si zonealarm programata moq savet ili tiny firewall za6toto ako popadnete na lo6ite 4i4kovci 6te patite mnogo moje bi ne mi vqrvate no povqrvaite mi as sum pronikval taka v 4ujd komp i kopirah si4kite paroli na meila na momi4eto jertva i si4ko i daje i slojih i 6pionin det zapisva si4ko det se pi6e na kompa seki edin klavi6 det natiska se zapisva i mi go pra6ta na meila i pravi snimki na tva kakvo se slu4va na ekrana i as si4ko vijdam i znam daje i v koi saitove e vlizala maitap golqm nali ? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Sunny_stz
02-06-2005, 20:28
Hahahahahhahah 8)

BABY_SEXY_GIRL
02-06-2005, 20:39
Az puk 6te poslu6am korn___ za6toto e mnogo prav!!! :wink:

NaSty GiRl
02-06-2005, 20:57
awe na taa zadnika go ima v cqlata mreja weeeeeee dosadno staa naprao!

greshnicata_
02-06-2005, 20:59
a ve ne 4e zavijdam ili se draznq no spored men na tva momi4e dupeto mu e dosta izfraknalo i cicite i sa malki ina4e e hubava samo da ne be6e dolu gore golqmoto i dupe smqtam 4e tova se nari4a amatyrski snimki

greshnicata_
02-06-2005, 21:01
awe na taa zadnika go ima v cqlata mreja weeeeeee dosadno staa naprao!

mislq 4e e verno ai nikade ne i vidqh golite cici mai si obojava izhvaknaliq zadnik

Just-Sex
02-06-2005, 21:14
На Kittie и е по хубаво дупето отколкото на тая...тая има само хубаво лице нищо друго...бе поне на мен фейса и ми харесва....

фдсфдс
02-06-2005, 21:25
moq li4en savet e da ne otvarqte takiva saitove poneje as dosta se zanimavam s kompove i redovno 4eta za hareksti gadni trik4eta i znam kak da si napravq sait det samo kat go otvori6 da ti formatoiha celiq hardisk i posle ela se opravqi i tva samo zaradi edin sait ...

tva e ob6testvoto na hakerite :twisted: :twisted: :twisted:

No comment :!:

MiRaCuLiXbb
02-06-2005, 21:33
samo da kaja 4e ima edna takava programka kazva se zombi joiner i slaga virusa v samata kartinka i kat q otvori6 virusa se instalira i ve4e si zarazen i ti kopirat si4ki paroli i si4ko na kompa i posle mogat da ti polzvat kompa za proxy vie tva ne znaete kakvo e no ni6to de demek vliza haker i minava prez kompa vi i kat razbie nqkoi sait na nqkoq golqma firma posle tursqt po obratniq adres i poznaite koi namirat namirat va6iq komp za6toto hakera kat go e zarazil toi se za6titava sus vas i posle moje da lejite do 2 godini za pronikvane v sait ili do 15 godini za spam ataki taka 4e hora ka4ete si zonealarm programata moq savet ili tiny firewall za6toto ako popadnete na lo6ite 4i4kovci 6te patite mnogo moje bi ne mi vqrvate no povqrvaite mi as sum pronikval taka v 4ujd komp i kopirah si4kite paroli na meila na momi4eto jertva i si4ko i daje i slojih i 6pionin det zapisva si4ko det se pi6e na kompa seki edin klavi6 det natiska se zapisva i mi go pra6ta na meila i pravi snimki na tva kakvo se slu4va na ekrana i as si4ko vijdam i znam daje i v koi saitove e vlizala maitap golqm nali ? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Много филми гледаш май, а?

DJ|DarkNeZz
02-06-2005, 22:02
1. Задници колкото искаш
2. PC без ZoneAlarm яде дървотото или поне чат от него за 240 секунди след инсталация на WinXp (SP2 нищо не струва да не говоря за вградения FireWall на XP) доказано от няколко компаний!
3. Гледайте истинските неща около вас ... не се живее с картинки (може но ако си изостанал или болно-извратен)

02-06-2005, 22:20
samo da kaja 4e ima edna takava programka kazva se zombi joiner i slaga virusa v samata kartinka i kat q otvori6 virusa se instalira i ve4e si zarazen i ti kopirat si4ki paroli i si4ko na kompa i posle mogat da ti polzvat kompa za proxy vie tva ne znaete kakvo e no ni6to de demek vliza haker i minava prez kompa vi i kat razbie nqkoi sait na nqkoq golqma firma posle tursqt po obratniq adres i poznaite koi namirat namirat va6iq komp za6toto hakera kat go e zarazil toi se za6titava sus vas i posle moje da lejite do 2 godini za pronikvane v sait ili do 15 godini za spam ataki taka 4e hora ka4ete si zonealarm programata moq savet ili tiny firewall za6toto ako popadnete na lo6ite 4i4kovci 6te patite mnogo moje bi ne mi vqrvate no povqrvaite mi as sum pronikval taka v 4ujd komp i kopirah si4kite paroli na meila na momi4eto jertva i si4ko i daje i slojih i 6pionin det zapisva si4ko det se pi6e na kompa seki edin klavi6 det natiska se zapisva i mi go pra6ta na meila i pravi snimki na tva kakvo se slu4va na ekrana i as si4ko vijdam i znam daje i v koi saitove e vlizala maitap golqm nali ? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Много филми гледаш май, а?
Napravo :)

anti korn
02-07-2005, 14:50
korn__ bratleee... kwo da ti kaja... ne si misli che razbirash ot komputri! pyrwo kato otworush edin sait prost nqma nachin da ti se formatira hard-a. OK. Wtoro, slojil si troqnec na nekyw komp i kwo ot towa. Typ script kiddie i posle se mislish za mnogo interesen - golemiq razbirach hacker. Treto, ima nachin da se prosledi proxito i koi e zad nego => nqma kak da ti tiknat ei taka w zatwora. Izpolzwat se chain of proxies, za da se zatrudni max tozi koito te tyrsi. Chetwyrto, tozi joinet za koito goworish ako si poddyrjash anti virusnata sistema updatnata se zasicha mnogo lesno. I peto, posledno, trqbwa da si qko typ, za da se hwalish wyw nekyw forum kak si haknal nqkoi shoto super lesno she te prosledat i posle BAAMM typakoooo...
NO HARD FEELINGs :lol:

^efas^^
02-07-2005, 15:04
samo da kaja 4e ima edna takava programka kazva se zombi joiner i slaga virusa v samata kartinka i kat q otvori6 virusa se instalira i ve4e si zarazen i ti kopirat si4ki paroli i si4ko na kompa i posle mogat da ti polzvat kompa za proxy vie tva ne znaete kakvo e no ni6to de demek vliza haker i minava prez kompa vi i kat razbie nqkoi sait na nqkoq golqma firma posle tursqt po obratniq adres i poznaite koi namirat namirat va6iq komp za6toto hakera kat go e zarazil toi se za6titava sus vas i posle moje da lejite do 2 godini za pronikvane v sait ili do 15 godini za spam ataki taka 4e hora ka4ete si zonealarm programata moq savet ili tiny firewall za6toto ako popadnete na lo6ite 4i4kovci 6te patite mnogo moje bi ne mi vqrvate no povqrvaite mi as sum pronikval taka v 4ujd komp i kopirah si4kite paroli na meila na momi4eto jertva i si4ko i daje i slojih i 6pionin det zapisva si4ko det se pi6e na kompa seki edin klavi6 det natiska se zapisva i mi go pra6ta na meila i pravi snimki na tva kakvo se slu4va na ekrana i as si4ko vijdam i znam daje i v koi saitove e vlizala maitap golqm nali ? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Затова има ZoneAlarm мисля че се казваше аз обаче не я ползвам щото си имам рутер а пък и да ми форматират харда няма да забележа щото аз си го форматирам всяка седмица щото си прецаквам Уиндоуса

DJ|DarkNeZz
02-07-2005, 15:48
Закон на хакерите:
Никога, Никаде, За нищо не казвай Кога, Каде, Как и Какво си хакнал!

^efas^^
02-07-2005, 17:44
aneD]

samo da kaja 4e ima edna takava programka kazva se zombi joiner i slaga virusa v samata kartinka i kat q otvori6 virusa se instalira i ve4e si zarazen i ti kopirat si4ki paroli i si4ko na kompa i posle mogat da ti polzvat kompa za proxy vie tva ne znaete kakvo e no ni6to de demek vliza haker i minava prez kompa vi i kat razbie nqkoi sait na nqkoq golqma firma posle tursqt po obratniq adres i poznaite koi namirat namirat va6iq komp za6toto hakera kat go e zarazil toi se za6titava sus vas i posle moje da lejite do 2 godini za pronikvane v sait ili do 15 godini za spam ataki taka 4e hora ka4ete si zonealarm programata moq savet ili tiny firewall za6toto ako popadnete na lo6ite 4i4kovci 6te patite mnogo moje bi ne mi vqrvate no povqrvaite mi as sum pronikval taka v 4ujd komp i kopirah si4kite paroli na meila na momi4eto jertva i si4ko i daje i slojih i 6pionin det zapisva si4ko det se pi6e na kompa seki edin klavi6 det natiska se zapisva i mi go pra6ta na meila i pravi snimki na tva kakvo se slu4va na ekrana i as si4ko vijdam i znam daje i v koi saitove e vlizala maitap golqm nali ? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Много филми гледаш май, а?
Napravo :)
Това дето го каза korn е така няма нищо общо с филмите много си е верно могат да ти влезнат в компа когато си поискат

Doper
02-07-2005, 18:12
Mogat ako si budala... q mi kagi kak 6te naprawqt fail s okon4anie .jpg da redirektwa do nqkoi drug virtualen host ili stranica, pyk o6te po malko da ti zarejda activeX Controller. Otnosno Javascript - pro4eti malko info. Jvascript ne moge da wzaimodejstwa prqko s hdd-to, a samo s zadmonitornoto ustorjswo.. Taka 4e mnogo wi zdrawe ama stawa trudndo. Ako si sys redoven antivirus, nqma problemi...

BABY_SEXY_GIRL
02-07-2005, 19:32
aneD]

samo da kaja 4e ima edna takava programka kazva se zombi joiner i slaga virusa v samata kartinka i kat q otvori6 virusa se instalira i ve4e si zarazen i ti kopirat si4ki paroli i si4ko na kompa i posle mogat da ti polzvat kompa za proxy vie tva ne znaete kakvo e no ni6to de demek vliza haker i minava prez kompa vi i kat razbie nqkoi sait na nqkoq golqma firma posle tursqt po obratniq adres i poznaite koi namirat namirat va6iq komp za6toto hakera kat go e zarazil toi se za6titava sus vas i posle moje da lejite do 2 godini za pronikvane v sait ili do 15 godini za spam ataki taka 4e hora ka4ete si zonealarm programata moq savet ili tiny firewall za6toto ako popadnete na lo6ite 4i4kovci 6te patite mnogo moje bi ne mi vqrvate no povqrvaite mi as sum pronikval taka v 4ujd komp i kopirah si4kite paroli na meila na momi4eto jertva i si4ko i daje i slojih i 6pionin det zapisva si4ko det se pi6e na kompa seki edin klavi6 det natiska se zapisva i mi go pra6ta na meila i pravi snimki na tva kakvo se slu4va na ekrana i as si4ko vijdam i znam daje i v koi saitove e vlizala maitap golqm nali ? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Много филми гледаш май, а?
Napravo :)
Това дето го каза korn е така няма нищо общо с филмите много си е верно могат да ти влезнат в компа когато си поискат

Eee, s edin 4ovek da sme na 1 mnenie :lol: -^efas^^, ostavi gi, nqmat si predstava za kakvo stava duma, no kato postradat ot tova 6te q pridobiqt :twisted:

korn___
02-07-2005, 20:00
a nqkoi da me poslu6a tva e nqkvo strano qvlenie poprincip nikoi ne mi vqrva i posle se 4udi kak da se opravi pone BABY_SEXY_GIRL mi vqrva ako nqkoi iska da mu metna pove4e info za tva kak moje da mu se razbie kompa na nqkoi i da mu se zema pasa na meila na i si4ki 4atove i takana tatatuka moje da mi pi6e na li4no ili na meila mi toi si e napisan v profila mi a ako nqkoi iska da mu kaja kak da se za6titi pak da pi6e vupreki 4e si4ki sa mnogo overeni 4e 6te im se razmine no prosto ... ne e taka i kat se pusne dobitaka da pase kakto kazvat hgakerite hvur4at glavi i stavat mnogo lo6i ne6ta tui 4e umnata i mislete pove4ko kakto mene :twisted:

BABY_SEXY_GIRL
02-07-2005, 20:10
korn___, vqrvam ti, za6toto brat mi e haker4e i pred men e vlizal vav kompovete na horata, ebeval se e s tqh otvsqkade, na ludi stavaha, daje si ima sobstven virus "6arka" se kazva :lol: Koito 6te da vqrva, vijdala sam s o4ite si kak stava :!:

sdfsdfb
02-07-2005, 23:10
a ve ne 4e zavijdam ili se draznq no spored men na tva momi4e dupeto mu e dosta izfraknalo i cicite i sa malki ina4e e hubava samo da ne be6e dolu gore golqmoto i dupe smqtam 4e tova se nari4a amatyrski snimki
ami ti ako imash neshto po-dobro pokaji, s udovolstive shte gledam : )

Stilgar
02-08-2005, 02:34
korn_ iskam da te pozdravia ti si purvia deto uspia da napishe tolkova tupotii che da me nakara da napisha neshto seriozno na toia forum

prosto iskam da ti kaja che si ADSKI nekompetenten purvo idi procheti malko posle davai akul na drugite
dai mi tochno koito si izberesh site(ako iskash ot onia deto formatirat ili ot onia s kartinkite) i da vidish kak shte go otvoria a?
kvo shte kajesh
ebasi kelesha prosto ne moga si predstavia che ima takiva baluci kato teb deto se misliat za tolkova kompetentni

Stilgar
02-08-2005, 02:39
a da da ne zabravia da kaja firewall-a mi e izkluchen
ai zapoviadai v moito pc
213.145.108.239 mi e ip-to
aide dobre doshul

korn___
02-08-2005, 04:17
auu ne abe pi4 as poznavam nai golqmiq haker za sega nia mu e demon a drugiq e matrix kilar i kvo kat ima6 firewall misli6 4e 6tva 6te te spasi li ?luje6 se i as edno vreme misleh 4e sum super za6titen i po edno vreme sedq si i kakvo da vidq zonealarma mi ispisva 4e nqkoi kolega trugva da me polzva za proxy napravo padnah pri polojenie 4e za6titata be6e na max.... ti 4e ne mi govori 4e si bil mnogo za6titen a za saitoovete det foramtirat hardovete nqma da ti kazvam takuv za6tto zema da go dade6 na polovinata kvartal as ne znam kak se pravi takuv sait no znam znam kak da si napravq takuv det ti zima IP-to i porta i posle nema spasenie brato nqma ... osobeno ako si s windows zabravi ....

Stilgar
02-08-2005, 05:01
OLIGOFREN MALOUMEN
napisah ti che firewall-a mi e IZKLUCHEN
ili ne mojesh da chetesh
OS-a mi e Windows XP
ip-to ti go dadoh
shte otvoria koito site mi kajesh

are neka hakerite da doidat!

^efas^^
02-08-2005, 07:17
Stilgar polzvash li IRC we kaji si nicka da po4atim

^efas^^
02-08-2005, 07:22
Т.Е. няма нужда вече чатим :lol:

^efas^^
02-08-2005, 07:26
Stilgar що мълчиш и нищо не казваш ве :?:

ISSP
02-08-2005, 07:42
Az puk 6te poslu6am korn___ za6toto e mnogo prav!!! :wink:
ООоооооооох и аз бях така!

greshnicata_
02-08-2005, 13:56
EDVALI TO4NO TEMATA KOQTO STE PO4NALI E TO4NO ZA TUK ZA6TOTO SI IMA DRUGI MESTA ZA NEQ VSE PAK IMA SAIT ZA SNIMKI A NE ZA HAKERI I MOMI4ETO SI E POKAZVALO GAZA ZA DA GO VIDITE:))))))))

Stilgar
02-08-2005, 15:22
efas spah do sega
shtiah da si izklucha i computera ama nali triabvashe da mi go hackvat...

Confusion
02-08-2005, 17:36
Аман от разбирачи вече :)

bah maamy
02-08-2005, 19:51
abe shamanduriiii.... kwo mu se wrazwate nq toq korn__ deto si misli che razbira ot komputri. verno si e che ima mnogo neshta koito mogat da ti bugnat kompa, ama ne wsichki sa tolkowa opasni. syshto shansa nqkoi opiten haker ( kakywto gore spomenatiq pich edwa li poznawa po prostata prichina che ako werno beshe tolkowa dobyr korn__ nqmashe da znae che syshtestuwa) e mnogo malyk. I kwo samo goworite za windows-a che typ, prost i shiban i govnian... mi brawo na was, mnogo ste interesni. kato ne wi hareswa minete na linux da widim kak she se oprawqte. ima si problemi, no sa malki, oswen ako ne si windows 95 ili 98, s koito se opasqwam che e korn__ shom tolkowa lesno go hakwat.
mnogo se nerva kato nqkoi pochne da rysi nekwi laina i posle sichki "samo taka pich, syglasen sym" pri polojenie che i te nishto ne razbirat ot programirane. ako iskate moga da sedna i da wi obqsnq da dylgo i na shiroko zashto nqkoi ot neshtata koito korn kaza ne mogat da se sluchat, no shte mi otneme mnogo wreme, a kakto obqsnqwam i edwa li shte me razberete.

PS
neka moderatorite zatworqt tazi tema shoto pochnaha sichki qko da iztypqwat

morsmordre
02-09-2005, 06:43
Stilgar polzvash li IRC we kaji si nicka da po4atim

Xaxa!Вече знам за какво си мислиш!!!Бтв, Korn__ е дяволски прав.Аз не ги отворих тея тъпотии, щот само комплексираните дЕца (нищо лично) няма да се въздържат да го отворят, дори рискът от вируси и червеи да е огромен.Така че Korn__ и аз те подкрепям!!! :P Кво значение има няква си дет я обявили за Мис задник...Тва просто си е тъпо.Аз съм сигурен, че има жени, които имат по-добри задници от тая, но хора, които обсъждат други хора имат бедни мозъци, така че спирам дотук.
bah maamy, ти кво, да не би да си мислиш, че ти си недосегаем за вирусите!!??Не гледаш ли новини?Там често споменават за нови вируси, а най-често за тях се говори в образователните списания като pc world, така че...Бтв, този форум не е за лични нападки, а и ти откъде можеш да знаеш какъв му е компа на корн???Аре са...

Stilgar
02-09-2005, 10:54
az sum nedosegaem za virusi!
problem?
posledno sum imal virus predi 4 godini i ne beshe nishto seriozno(antivirusnata prosto si go zatri ako ne biah ia pusnal niamashe da razbera che ima neshto)
za posleden put seriozen virus deto napravi mizeria sum imal predi 7 godini togava go kopirah zaedno sus StarCraft koeto beshe purvoto kopie v grada izobshto ne sum se zamislial da go proveria dali ne e zarazeno i dori da biah vidial che e zarazeno pak shtiah da go sloja
niakoi ako ima neshto da kaje po vuprosa da dava linka s virusa vednaga go otvariam!

Nekasa4a
02-09-2005, 10:59
Tiq imat po qki zadnici ot tvoqta

:arrow: http://www.revghetto.com/christina/xtina-021104-07.jpg
:arrow: http://www.afterellen.com/People/Photos/tatu--maxim.jpg
:arrow: http://muriboy.blig.ig.com.br/imagens/real_tatu.jpg


Dam i az sam na tva mnenie !!! :D

02-09-2005, 11:25
Stilgar polzvash li IRC we kaji si nicka da po4atim

Xaxa!Вече знам за какво си мислиш!!!Бтв, Korn__ е дяволски прав.Аз не ги отворих тея тъпотии, щот само комплексираните дЕца (нищо лично) няма да се въздържат да го отворят, дори рискът от вируси и червеи да е огромен.Така че Korn__ и аз те подкрепям!!! :P Кво значение има няква си дет я обявили за Мис задник...Тва просто си е тъпо.Аз съм сигурен, че има жени, които имат по-добри задници от тая, но хора, които обсъждат други хора имат бедни мозъци, така че спирам дотук.
bah maamy, ти кво, да не би да си мислиш, че ти си недосегаем за вирусите!!??Не гледаш ли новини?Там често споменават за нови вируси, а най-често за тях се говори в образователните списания като pc world, така че...Бтв, този форум не е за лични нападки, а и ти откъде можеш да знаеш какъв му е компа на корн???Аре са...
Ахахахахахах ами като не си го отворил от къде знаеш, че са я обявили за Мис задник, пубер пъпчасал ? 8)

morsmordre
02-10-2005, 07:34
Stilgar polzvash li IRC we kaji si nicka da po4atim

Xaxa!Вече знам за какво си мислиш!!!Бтв, Korn__ е дяволски прав.Аз не ги отворих тея тъпотии, щот само комплексираните дЕца (нищо лично) няма да се въздържат да го отворят, дори рискът от вируси и червеи да е огромен.Така че Korn__ и аз те подкрепям!!! :P Кво значение има няква си дет я обявили за Мис задник...Тва просто си е тъпо.Аз съм сигурен, че има жени, които имат по-добри задници от тая, но хора, които обсъждат други хора имат бедни мозъци, така че спирам дотук.
bah maamy, ти кво, да не би да си мислиш, че ти си недосегаем за вирусите!!??Не гледаш ли новини?Там често споменават за нови вируси, а най-често за тях се говори в образователните списания като pc world, така че...Бтв, този форум не е за лични нападки, а и ти откъде можеш да знаеш какъв му е компа на корн???Аре са...
Ахахахахахах ами като не си го отворил от къде знаеш, че са я обявили за Мис задник, пубер пъпчасал ? 8)

Нали другите си го казаха, бе!!! :evil: А и я погледни тогава заглавието!!!Ако те не ти подсказва нищо, просто е*ти палячото!!! :evil: И ако четеше нормално всяка тема, щеше да разбереш, че съм прав!!!
Бтв, Стилгар, наистинали искаш да ти кажа сайт, дет мн яко мое да ти зарази компа и после ше се чудиш отде ти е дошло!!!НИКОЙ не е недеосегаем за вирусите!!!Ама НИКОЙ!!! :evil: Дори идиотите от НАСА!!!Да не би да се смяташ за по-умен от тях, а?!?!Просто си имал късмет.

Моля модераторите да затворят тази тема, защото според правилата на форума май не е за този раздел или поне да я преместят в някой друг раздел, където да можем спокойно да се обиждаме и да обсъждаме "недосегаеми" ли сме или не!!!
Благодаря!

Jamalska
02-10-2005, 13:14
Az po na4alnata tema...Ne me kefi...Jenite s nai-perfektni zadnici tfa sa 4ernite...6e otre4ete li...a tfa si e typo na taq madama picowete i sa nawsqkyde iz neta..booooring

reazon'DJ
02-11-2005, 09:30
Е аз тая просто........незнам...толко ли е пропаднала? :?
NaSty GiRl :arrow: Spox,тая щом и тук я има http://paradise-bg.com/personal.php?aid=2024&image_id=5554

Абе балъци колкото искаш :roll:

e_l_i_z_a
02-11-2005, 11:17
mda,hubavo e momi4eto
a za tezi,koito kazaha,4e busta i e malak,samo zavijdat!!!!
http://tabo.aurealsys.com/pub/keyra/keyra_agustina_10_016.jpg
spored men e normalen,lo6oto e 4e sigurno e pornozvezda ili tva sa amatyorski snimki nz :wink:

Edin
04-15-2005, 15:47
XAXAXAX KORN TI SI QKO LAME BE APYK TFA DA KAI6 4E DVAMA *** OT HACKBG SA NAJ GLEMITE HACKERI NA4I SI MNOU ZLE SPECIALNO TOQ MATTRIX KILLER GO ZNAM KYV E E NI6TO NE MOJE ... LAME SI E TOQ DEMON I TOI POKRAI NEGO - A SAMO ZABRAQ6 4E POLOVINATA BG KLIENTI MINAVAT PREZ GATEWAY-OVETE NA ISP-TATA I NQMAT RELANI IP-TA ... TYI4E NAJ MNOU DA HACKNE6 VYPROSNIQ GATEWAY/ROUTER ... TYI4E IZOB6TO NE SA PRAI NA RAZBIRA4 ... 6OT SI SME6EN ... KATO I MATRIX KILLER KAKTO I DRUGITE KRETENQCI OT HACKBG BEZ 2-3MA.

AI 4E MNOU SE ZASTOQH ...