PDA

View Full Version : Помогнете ми!!!



02-06-2005, 22:41
Значи..незнам от къде да започна...но ще споделя все някак си...с вас...Майка ми...и баща ми се разведоха....Беше ми адски трудно ...това стана през 2003-та ....майка ми лятото беше на море...ии аз реших да не ходя с нея..но това беше най-голямата грешка която можах да направя...Тя се е срещнала с един мъж...иии така са станали...нещо като гаджета...даже вече са и повече от това..до ден днешен се обвинявам че не съм отишла с нея..може би нямаше да го срещне...едно че вече не ми обръща внимание...др е сбщността от това да ви искам помощ...ами един ден...към август месец..аз си седях в къщи...и ненам..чух звук от стаята на пр на мама...отидох там...ииииии някои зад мен затвори вратата а това беше точно той...бутна ме на леглото...иии започна да ме саблича...на мен ми хареса...беше адски нежен..а знаех че мама е на работа...и няма как да ни види..а и мислех че може би само сще си поиграем...нали се сещате...той ме изнасили...:((за което не мога да си простя...аз бях девствена....адски мн ме болеше ...искаше да му правя.......нали се сещате...но слава на бога телефона звънна..и отидох да дигна...пр на мама дойде...а аз говорих с приятеля ми по телефона..а пр на мама....започна да ме гали навсякаде...и затвори телефона.....от тогава се скарах с приятеля ми...защтото тои ми се расърди...за тфа което стана...аз не съм му казвала за изнасилването...моля ви кажете какво да правя...не издържам...а и отново искам да спя с приятеля на майка мии...мн ми харесва...помогнете!!!

ReQuiem_For_a_DreaM
02-06-2005, 22:50
Prosto ne znam kfo da kaja.. Za koe kvo da pravish?!? hahah Iskash pak da spish s priqtelq na maika si i pitash kak da mu go kajesh li.. mi bravo hahah I ne mislq che mojesh da narechesh tova koeto e stanalo iznasilvane zashtoto mai e stanalo s tvoe suglasie i ti e haresalo.. dori iskash pak.. Moga da ti kaja samo che ne si dobre :!: :!: :!:

DJ|DarkNeZz
02-06-2005, 22:58
Никой не може да ти помогне освен самата ти.
1.Може да го осъдиш.
2.Може да кажеш на майка ти.
3.Може да продължаваш докато не забременееш да те питам тогава.
Всички на по-големи се метат неразбран свят (измерение #7826)

Just-Sex
02-06-2005, 23:01
Ми ако се регнеш и пуснеш 1 лично съобщение насам може и да ти помогна...въпреки че тази тема изглежда подозрително невероятна целия труд който си си направила да пишеше на български може и да я направи истинска...

MeTaLiX
02-06-2005, 23:03
Значи..незнам от къде да започна...но ще споделя все някак си...с вас...Майка ми...и баща ми се разведоха....Беше ми адски трудно ...това стана през 2003-та ....майка ми лятото беше на море...ии аз реших да не ходя с нея..но това беше най-голямата грешка която можах да направя...Тя се е срещнала с един мъж...иии така са станали...нещо като гаджета...даже вече са и повече от това..до ден днешен се обвинявам че не съм отишла с нея..може би нямаше да го срещне...едно че вече не ми обръща внимание...др е сбщността от това да ви искам помощ...ами един ден...към август месец..аз си седях в къщи...и ненам..чух звук от стаята на пр на мама...отидох там...ииииии някои зад мен затвори вратата а това беше точно той...бутна ме на леглото...иии започна да ме саблича...на мен ми хареса...беше адски нежен..а знаех че мама е на работа...и няма как да ни види..а и мислех че може би само сще си поиграем...нали се сещате...той ме изнасили...:((за което не мога да си простя...аз бях девствена....адски мн ме болеше ...искаше да му правя.......нали се сещате...но слава на бога телефона звънна..и отидох да дигна...пр на мама дойде...а аз говорих с приятеля ми по телефона..а пр на мама....започна да ме гали навсякаде...и затвори телефона.....от тогава се скарах с приятеля ми...защтото тои ми се расърди...за тфа което стана...аз не съм му казвала за изнасилването...моля ви кажете какво да правя...не издържам...а и отново искам да спя с приятеля на майка мии...мн ми харесва...помогнете!!!
Ми нищо неразбрах... или на мен ми се спи...

02-07-2005, 00:07
Aman ot kurvi ako e istina... kaji na maikati da probva s priqtelq ti " Maika ti go e napravila a?" :lol:

spidey
02-07-2005, 06:25
vai :shock:
to tva e basi i istoriqta

dokato 4etqh si pomislih 4e kato te e "IZNASILIL" izob6to ne e bilo s tvoe jelanie a pak posle vika6 4e te izkefilo a na vsi4koto otgore v na4aloto ti se e iskalo da ne go e sre6tala maika ti...... :?: :?: :!: :!:

abe ti znae6 li kvo iska6 ili ne ("IZNASILI MA" sled tva "ISKAM PAK" :shock: )

ta na kolko godini ste az pitam pak i 4estno kazano ne mislq 4e si s vsi4kiq si ili ne6to ne e kakto go opisva6 :?

HeavenSent
02-07-2005, 06:34
Никой не може да ти помогне освен самата ти.
1.Може да го осъдиш.
2.Може да кажеш на майка ти.
3.Може да продължаваш докато не забременееш да те питам тогава.
Всички на по-големи се метат неразбран свят (измерение #7826)

НЕ може да го съди защото й е харесало и не може да каже на майка си защото иска ОЩЕ :!: :!: :!:

miloto_girl_4e
02-07-2005, 07:35
mi ...
hem se qd0sva6 na maika si,4e e haresala tozi muj,hem
v su6t0t0 vreme i ti si pada6 ve4e p0 neg0.. :roll:
kakt0 se se6ta6 da spi6 s neg0 bez da znae maika ti ne e nai
d0br0t0 re6enie .. mislq,4e trqbva da zabravi6 sex-a s neg0..
vse pak ima k0lk0t0 si iska6 m0m4eta,t04n0 s t0zi muj li durji6
da pravi6 sex ?!

Josefinne
02-07-2005, 11:20
Абе, за какво трябва да пишете такива тъпи теми?! От всякъде си личи , че е лъжа. Ами, ако верно стане?! Ами , ако на някой наистина му се случи нещо такова?! Сега ще кажете "ти па от де знаеш, че е лъжа", ами вижте какво пише това: Първо не й харесва, че майка й си е намерила приятел, после го е намерила на морето и съвсем случайно приятеля на майка й е у тях (в същия град, забележете) и я ИЗНАСИЛВА, а пък нея много я боли, обаче много й харесва и иска пак. Начи толкова още противоречия има, обаче само тия мисля, че са достатъчни. Много еротични разкази четете и то се такива извратени! :evil: :!:

greshnicata_
02-07-2005, 11:57
neznam ako naistina taka e stanalo prestani da spi6 s nego za6toto ne e redno a ako pak tolkova mnogo ti se iska prodaljavai be zda kazva6 na nikogo samo da ne hvane6 nqkoe bebe 6tot togava maika ti 6te te ubie a i nqma kak da i kaje6 ot kogo e .MaKAR 4E MISLQ 4E TOVA KOETO SI NAPISALA E PALNA IZMI6LYTINA

Kris
02-07-2005, 12:10
Абе, за какво трябва да пишете такива тъпи теми?! От всякъде си личи , че е лъжа. Ами, ако верно стане?! Ами , ако на някой наистина му се случи нещо такова?! Сега ще кажете "ти па от де знаеш, че е лъжа", ами вижте какво пише това: Първо не й харесва, че майка й си е намерила приятел, после го е намерила на морето и съвсем случайно приятеля на майка й е у тях (в същия град, забележете) и я ИЗНАСИЛВА, а пък нея много я боли, обаче много й харесва и иска пак. Начи толкова още противоречия има, обаче само тия мисля, че са достатъчни. Много еротични разкази четете и то се такива извратени! :evil: :!:
Evala i az mislq 4e e izmisleno!!! A toq/taq deto go e pisal/a - mi ne e izmisleno dobre kat si go mislil/a e trebvalo da go poizpipa6 v detaili za da ima pone kapka istina v tva deto e napisano :twisted:
NE SE 6EGUVAITE S TAKIVA NE6TA 6ot kakto kaza kolejkata po gore ako vi se slu4i naistina 6e vi vidq togava :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

DJ|DarkNeZz
02-07-2005, 17:16
sunny_ Замисъла е ако и дойде акъла в кухата манерка :!:

^efas^^
02-07-2005, 17:35
Изнасили приятеля на майкати върни му го тъпкано

nasi141
09-26-2007, 15:36
Според мен най-добре е да отидеш на ПСИХОЛОГ.Просто за другото нямам думи. :shock: :shock: :shock: :shock:

KimBerLy1912
09-26-2007, 20:35
То кфо изнасилване е щом ти е харесало и искаш да се повтори???? Според мен си доста сбъркана и търсиш начин да привлечеш вниманието на околните върху себе си... Което е зле :smt011 Майка ти има право на собствен живот-социален,сексуален...сякакъ в.... Тя също има право да бъде щастлива а не некфо лекенце кат теб да и проваля живота..нямам думи...
Колкото до приятеля т-съветвам те да скъсаш с него...за да не го нараниш допълнително....сегашното положение е достатъчно..
Колкото до гаджето на майка ти- #-o ....Пфф определено такъв човек,който спи с дъщеря и,не е за нея....Но и ти не си достойна да бъдеш дъщеря на майка си...Съзнаваш ли колко хора ще нараниш заради ниското си самочувствие и желанието да бъдеш забелязана?
Не прави повече секс с него...Не знам дали трябва или не трябва да кажеш на майка си...доста ми е объркана ситуацията...
Дано темата е ебавка!

Kras4eto_lp
09-26-2007, 20:40
Моля :shock: Изнасилил те па искаш пак :-k Май не си му се дърпала много тогава...нали каза,че те е боляло,как тогава ти е харесало толко че да искаш пак.Освен тва той е приятел на майка ти...как би се почусвставала тя ако разбере...помисли си малко :-s

nelka_hubavelka
09-26-2007, 20:44
ebai kinadjiiskite scenarii!!!mn stranna istoriq na koqto nito hva6tam smisala nito vqrvam-lo6 serial skapa

sladko_momi4e
09-26-2007, 22:43
Абе, за какво трябва да пишете такива тъпи теми?! От всякъде си личи , че е лъжа. Ами, ако верно стане?! Ами , ако на някой наистина му се случи нещо такова?! Сега ще кажете "ти па от де знаеш, че е лъжа", ами вижте какво пише това: Първо не й харесва, че майка й си е намерила приятел, после го е намерила на морето и съвсем случайно приятеля на майка й е у тях (в същия град, забележете) и я ИЗНАСИЛВА, а пък нея много я боли, обаче много й харесва и иска пак. Начи толкова още противоречия има, обаче само тия мисля, че са достатъчни. Много еротични разкази четете и то се такива извратени! :evil: :!:
Evala i az mislq 4e e izmisleno!!! A toq/taq deto go e pisal/a - mi ne e izmisleno dobre kat si go mislil/a e trebvalo da go poizpipa6 v detaili za da ima pone kapka istina v tva deto e napisano :twisted:
NE SE 6EGUVAITE S TAKIVA NE6TA 6ot kakto kaza kolejkata po gore ako vi se slu4i naistina 6e vi vidq togava :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
+1

sladko_momi4e
09-26-2007, 22:50
am i da dobafq!
imash si priqtel i fmestu da gozarejesh s prostuto po dobre e taka!
a ti ni fikash iskam pak mi dai ela s men da go namerim priqtelq na maika ti i da si se chukash s negu!
ebe luda kokoshka!az ako nqkoui beshe naprafil taka s men shteshte da sam kazala na policiqta na maika mi na priqtelq mi i na bashtami!
a ti ne iskam oshte! tapa ofca!
gorkoto momche! mi prafilno da ti se sardi kak ne!?!ili mu kaji istinata ili go zareji i mi kaji istinata!kaji i na maika ti za sluchilito se!az sam saglastna che muj koitu spi s dashteriqta na ``frendkata si`` ne e doistoen za neq!
danu priqmesh pisanuto ot nas naserioznu!


PS:danu temata naistina da e ebafka! [-o<

crs
09-27-2007, 05:27
Незнам какво да кажа..аз на твое място бил казала на майка ти..но ако бях момче щях да го убия от бой...ама това друг въпрос..това си е много сложно нещо което не си е за форум и т.н. а говори с майка ти..Това не е нормално...Тоя е някъв скапан боклук..На мястото на гаджето ти бих го смачкал като гнида...Абе незнам,но такива боклуци не приемам за хора... :smt013 :smt012 :smt011

crs
09-27-2007, 05:30
Сега като се загледах...как може да ти е харесало ти нещо не си добре с акъла..ходи на лекар..Точно да мен е 4-ти киломеър може да те уредя за един час..ама като гледам няма да помогне..А на мястото на гаджето ти..какво бих ти причинил си нямаш и ни най-малка фантазия... \:D/ :smt013

krem4et0
09-27-2007, 11:21
Стара тема!