PDA

View Full Version : Градът на твоите мечти ?!?



02-07-2005, 05:59
Кой е любимият ви град в БЪЛГАРИЯ :?: Защо :?:
1. :arrow: Стара Загора - Любимият ми град.....там е направо приказно :!: :!: :!: Хубави барове и доскотеки,хора и природа...
:wink: 2. :arrow: Пловдив - Също любим град.....разбира се не колкото Стара Загора но все пак.....Центърът и старият град са ми любими места за посещение . . .
3. :arrow: РусеГрадът е много гот, за това допринася и Дунав. В Русе в китайския ресторант правят много готино нещо (не знам точно как да го конкретизирам) - ПАЛУЧИ се казват...лелеее направо умирам за едно сега, препоръчвам на всеки, който посети Русе да ги опита :!: :!: :!: Само не ми харесва как говорят хората, но за 1-2 седмици се свиква (не че ме дразни, просто ми е доста странно)

lover4e
02-07-2005, 06:29
На първо място е Варна!:) Много ме кефи тоя град... Има страхотен нощен живот!:) След това на второ място се нарежда град Пловдив.. и на трето място София :wink:

HeavenSent
02-07-2005, 07:50
aneD]3. :arrow: РусеГрадът е много гот, за това допринася и Дунав. В Русе в китайския ресторант правят много готино нещо (не знам точно как да го конкретизирам) - ПАЛУЧИ се казват...лелеее направо умирам за едно сега, препоръчвам на всеки, който посети Русе да ги опита :!: :!: :!: Само не ми харесва как говорят хората, но за 1-2 седмици се свиква (не че ме дразни, просто ми е доста странно)

Всъщност е ПАУЧИ но както и да е...
Какво не им харесваш на говора :?: :roll:

pinK_Baby
02-07-2005, 09:43
bravo [B]aned stara zagora naistina e mnogo mnogo hubav grad...mmm Aqzmoto e edno strahotno mqsto...plovdiv sy6to mi haresva mnogo, mislq si 4e ako sledvam 6te iskam da e tam...

e4o
02-07-2005, 09:50
Sf 6toto tuk si jiveq :lol:

GreenLadyM
02-07-2005, 10:00
Sofiq...prsoto do bolka sum sviknala s neq :lol: ina4e Primorsko(to se vodi grad nali)...zashtoto e mnogo qko grad4e i e blizko do moreto....

miloto_girl_4e
02-07-2005, 10:55
Sandanski - tam sam vsqko lqto pri baba mi ... mnogo hubav grad.. obojavam go :D
Melnik - mnogo malak grad.. moje bi nqkoi go namirat za sku4en,ama mene si me kefi :wink:
Stara Zagora - krasiv grad :) ostanala sam s mnogo dobra vpe4atlenie ot tozi grad :D

02-07-2005, 19:11
bravo [B]aned stara zagora naistina e mnogo mnogo hubav grad...mmm Aqzmoto e edno strahotno mqsto...plovdiv sy6to mi haresva mnogo, mislq si 4e ako sledvam 6te iskam da e tam...
I az neznam :-) :wink:

fostenkata:)
02-07-2005, 19:46
Sofiq...prsoto do bolka sum sviknala s neq :lol: ina4e Primorsko(to se vodi grad nali)...zashtoto e mnogo qko grad4e i e blizko do moreto....
daaa Primorsko e grad daji...obshtina :))) :wink:

fostenkata:)
02-07-2005, 19:49
aaa moite liubimi gradove sa Varna,Burgas,Plovdiv,Carevo,Pomorie,Nesebyr,Primor sko i dr.ama sq..:) :wink: a zashto li ami ako vi pravi vpechatlenie povecheto sa na moreto prosto ne moga da sam daleche ot nego :)trqbva da sam na moreto:) :wink: obojavam moreto cql jivot jiveq na more i se nadqvam zavinagi da e taka dori da ne jiveq i v Bg.. :wink:

aBeP4eTo
02-07-2005, 20:20
ВАРНА ! :twisted: за мене т0ва е градът !
м0мчета, м0ре, LunaTriCk, диск0теките!
+ т0ва е страшн0 як0 ! х0рата са яки ! Абе незнам всичк0 ме кефи вав Варна ! :wink:

LiNkiN4eTo
02-07-2005, 20:58
ami za men Burgas e nai hubaviq grad , vse pak tuk sum rodena :!:

Nekasa4a
02-07-2005, 21:04
Na4i nqmam to4no lubim grad ama
LOVE4 6toto si jiveq tuka i e spokoino ima si disko ima si kra4ma i se ko da praim tva e :!:

BABY_SEXY_GIRL
02-07-2005, 22:05
Sozopol :arrow: kitno, sladko grad4e, tam sam izjivqla nezabravimi migove, be6e kati sun, posle pak hodih tam i ako pak moga - pak 6te ida tam!
Sofiq :arrow: ex, golqm grad, mnogo zvezdi na edno mqsto, golqma rabota...iskam pak tam za da se vidq s nqkoi hora i da se ka4a na Kulata v Sf Land :lol:

02-07-2005, 22:07
Sozopol :arrow: kitno, sladko grad4e, tam sam izjivqla nezabravimi migove, be6e kati sun, posle pak hodih tam i ako pak moga - pak 6te ida tam!
Sofiq :arrow: ex, golqm grad, mnogo zvezdi na edno mqsto, golqma rabota...iskam pak tam za da se vidq s nqkoi hora i da se ka4a na Kulata v Sf Land :lol:
No Problem :) :wink: np Reni :P Za Sofia.................

Traffic
02-07-2005, 22:08
Sozopol :arrow: kitno, sladko grad4e, tam sam izjivqla nezabravimi migove, be6e kati sun, posle pak hodih tam i ako pak moga - pak 6te ida tam!
Sofiq :arrow: ex, golqm grad, mnogo zvezdi na edno mqsto, golqma rabota...iskam pak tam za da se vidq s nqkoi hora i da se ka4a na Kulata v Sf Land :lol: знам (така мисля) с кои хора искаш да се видиш. :D :roll: не виждам какво й намираш на софия. :roll:
а аз за сега единствено си харесвам велинград, щото няма тая шумотевица като в софия, няма мангали..... и е много по-чист въздуха от тука.
обаче искам да ида в стара загора. :roll: :D :D

Liz
02-07-2005, 23:44
Sofiq az mnogo ne sum q haresvala 6toto mnoo golqm grat be.Hubavo ako jivee6 na ili blizo do centara ina4e ne...Mene nikoga ne me e kefelo mnogo.Hmm varna e tva mi e vtoriq Home.Az mnogo obi4am varna..Prosto horata nastroenieto sentara-lqtoto i ne samo lqtoto..Az predi tam hodih pri ba6ta mi po4ti vsqko leto(6toto tam jivee).Pove4e mi haresva Varna ot sofiq.E ako imah pove4e svoboda.
Ina4e i v plovdiv e hubavo az tam ot godini ne sum hodila.

zElEnA^mAsLiNkA
02-08-2005, 07:40
Ami estestven0 4e STZ mi e liubimiq grad! Tuka sym r0dena i tuka sym izrasla! I grada e super qk ! Ne e t0lk0va zle kat0 S0fiq - ima k0li n0 ne mn , pyk i az jiveq d0 Aqzm0t0 i Stadi0n Ber0e! Tuka e super qku ... Sybujdam se i gledam g0rata :P
Na 2r0 mqst0 - Varna ! Super qk grad mn hubav s mn prelesti :} (i hubavi magazini)
i na 3t0 mqst0 narejdam Pl0vdiv - Mn qk star grad i nai-hubavite m0m4eta v BG :}

{rusi4kata}
02-11-2005, 02:50
Samo RODOPITE!I Zlatograd-Grada s nai-hubavite mehani,nai-hubavata muzika,nai-chistiqt vazduh i spokoistvie i Nai-Milite i Hubavi Hora Sa Tam!!!Nikoi Drug Grad Ne Moje Da se Sravni s nego!!!Tam e Nai-qko!OBICHAM ZLATOGRAD!!!!