PDA

View Full Version : MN sym spokoen, 4ak se draznq:(



zduhan
02-07-2005, 08:17
ta zna4i problema e sledniq: MN sym spokoen, imam jelezni nervi, tva e mnogo gadno..hi4 ne mi haresva..neznam za6to stava taka
ei oniq den naprimer- stoim si nie v kafeneto s gadjeto, i nqkfi tam 3-4 mom4eta na moqta vyzrast (moje bi i malko po golemi) se zaqdoha s nas (s men po konkretno) - hvyrlqha hartiiki zgynati na top4eta po nas , po4ti me napsuvaha. A az ne sym 4ovek koito nemoje da se za6titava- daje naprotiv , mislq 4e umeq mnogo dobre da se biq. NO.............izvednyj se zduhah, pomislih si , ei sega, ako se zbiem, kakvo 6te stane- 6te izpo4upim vs4iko i taka natatyk...
I averkata mi kato me vidq 4e ni6to nenapravih i tq se zaqdi s ediniq, kato go napsuva, i go pita v prav tekst dali ima nqkakyv problem. Toi otgovori 4e ima...I az pak ni6to nenapravih, ide6e mi napravo da go sma4kam ot boi, da vidi 4e ne sym 4ovekyt s kogoto 6te se zaka4a, ama na...neznam za6to stava taka, NIKOI NIKOGA DOSEGA ne me e izkarval ot nervi, nepoznavam tova 4uvstvo...po4vam ve4e da se pritesnqvam...
kakvo da pravq, iskam kogato nqkoi me nervi, naistina da se iznervq, i da izlqza ot kojata si...napravo ve4e nemi ponasq taka da se zduhvam kogato stane nape4eno :(
PLS HELP

Batman
02-07-2005, 08:34
Pi4 ti prosto si spe4en.Tva e tvoita normalna reakciq.V situacii v koito horata se iznervqt ti spi4a6 i ni6to ne pravi6 i se izlaga6 kakto e stanalo v slu4aq.

Cyberdyne_101
02-07-2005, 09:13
Da ti dam malko ot moite :!: :?: :twisted: :twisted:

e_l_i_z_a
02-07-2005, 09:16
tva v nqkoi momenti e zlatno ka4estvo,no v nqkoi momenti ne e mn dobre,zatova vurvi v
http://www.marmalad.com
tam ima mn psuvni,koito da nau4i6 i samo gi psuvai,togava 6te te izkarat ot nervi i 6te uspee6!Mahni gi tezi zadrujki,ako iska6 profesionalna pomo6t-poliklinikata i pri psihiatura za okolo 1-2chasa pri nego mislya,4e moje i da se opravi6,vypreki 4e pak ti kazvam,ot druga strana tva e mn hubavo ka4estvo...kakto si re6i6!Uspeh! :)

Dharma
02-07-2005, 09:24
ae i az bqh taka predi, awe ne bqh konflikten 4ovek, ama za kratko...
mislq 4e tove e ne6to s koeto trqbva da se gordee6, a ne da se drazni6 :)

astfgl
02-07-2005, 11:37
twa e samo polojitelno kachestwo che ne mojesh da se qdoswash

zduhan
02-07-2005, 17:44
em da ... ima i polojitelni 4erti, ama neiskam da e taka...a tozi sait nerazbrah mnogo s kakvo 6te mi pomogne- az ssym go vijdal, verno- ima psuvni , no celta mi ne e da gi psuvam , a da gi biq :idea: :?

amy lee
02-07-2005, 18:01
eeee 4ovek,da ti imam problema.6to i az ne sum tolkova spokoina :? kazvam ti,po dobre da si nqkuv spokoen nepukist otkolkoto bukvalno ponqkoga da izpada6 v isterii :? ne e prekaleno 4esto ama ako se iznervq...bqgai nadale4e.taka 4e se radvai 4e si spokoen

02-07-2005, 19:04
пич ако толкова ти се иска да се сбиеш с някой напално те рабирам и аз съм като тебе , имал съм хиляди ситуаий в които се е стигало почти до меле ама аз съм си спокоен , обаче някой път не ми здържат нервите и като избухна направо ти казвам че си е опасно да си до мен.
Веднъж на даскало се ядосах с един мн жестоко и като му скочих на бой го свлекох на земята и после взех един стол и го налагах отгоре като магаре , та тия познатите ми ме спряха и ми викат абе човек ти изглеждаш толкова спокоен и невинен че не сме и предполагали да си толкова див. Та ако искаш да се биеш пускаш някво мн диво парче пинии малко и се надъхаи за бой и като почнеш би без жал , дори ще ти хареса

02-07-2005, 19:14
hehe tova e dobre shtoto i az kat gosta sums pokoina kat se stigne do obidi, no obidish li na maika ili kajesh li mi kurva i bqgai, ne go kazvam da se praa na nqkva si tam kolkoto i da iglejda taka no neshto mi prishtrakva v glavata gubq palen kontrol.
Edin pat hvanah edna za kosata i i schupih nosa v edna stena i 30 min sled tva kat se uspokoih malko pochnah da mislq kvo sam nqpravila.
No e seriozno kofti da si ispusnesh nervite shtot to sa e nasabiralo q ot tuk q ot tam i nakraq sichko izrigva i sled tva trqq da ponasqsh posledstviq

p.s. da tpitam - kozirog ili telec si :D

geri tod
02-08-2005, 08:05
spored men tova ti e samo v polza 6oto mnogo mom4eta (bez da se zasqga te )izbuhvat i ,ssadq po brat4e da si, za da si prekriat straha. Mnogo malko sa tarpelivite! 6oto v toq slu4ai eko si se bil sbil 6e6e ti da go otnese6! A taka si zapazil spokoistvie koeto pokazva 4e nadrasnal detinskite im prostotii i 4e ti si ve4e zrql 4ovek (dano ne zvu4a mn babe6ki) a i po tozi na4in moje bi da si predpazil i gajeto si!

zElEnA^mAsLiNkA
02-08-2005, 08:30
Mi napyni se i se 6te izleznat 0t nqkyde tiq nervi! haha

ridin'spinnaz
02-08-2005, 20:29
spoko brato , i az bqh spokoen 4ovek,mislesht, za da go preodoleesh tova
kato se slu4i ne misli za nishto drugo a samo kak shte mu sh4upish glavata
btw az sum telec ti?

ridin'spinnaz
02-08-2005, 20:34
spoko brato , i az bqh spokoen 4ovek,mislesht, za da go preodoleesh tova
kato se slu4i ne misli za nishto drugo a samo kak shte mu sh4upish glavata
btw az sum telec ti?

Zduhan
02-08-2005, 21:19
btw az sum telec ti?

az kato po 4udo sym zodiq ribi, neznam 6to takyf sym se rodil ama, ko da se pravi..

Обичам те
02-08-2005, 23:52
Козирог съм...Спокоен човек съм...Ако почнат да ме замерват с хартийки няма да ги трая де,ама общо взето...Не бях се бил от 5-ти клас мисля...Обаче оня ден се наложи(20 човека скочиха на брат ми,не можех да гледам)...Понякога просто се налага...Последната ми мисъл е ,че нещо може да се реши с бой,но както казах понякога се налага...