PDA

View Full Version : molq vi imam golqmo pitane???



greshnicata_
02-07-2005, 17:02
iskam da vi popitami se nadqvam nqkoi da mi otgovori "kak da si sloja snimkata za avatar" toest iskam vmesto kartinka na nika mi da e moqta snimka????molq vi nqkoi da me opati

eNeRgy
02-07-2005, 17:42
Ako znaeh bih ti kazal ama kato ne znam... Dano nqkoi ti kaje kak stava.

Momchence
02-07-2005, 18:06
Amii slu6ai vnimatelno nqma da povtarqm :lol: izbira6 si snimka i q smalqva6 do nqkakav priemliv razmer ako ne znae6 kak mi kaji da ti obqsna ili miq prati na bed_of_razors@abv.bg (se pak kaji za kfo stava vypros da se seta) az 6ti q smalq i 6e ti q vyrna .. ta sled kato si q smalila vliza6 vyv http://shakeit.4at.info i si pravi6 profil demek regva6 se ne e koi znae kolko trudno ... posle vliza6 v "dobavqne na li4ni danni" io tam si ima edni polenca s Browse ... ta otvarq6 snimkata i natiska6 Submit ... posle vliza6 v "galeriq" i si pi6e6 v tyrsa4kata imeto s koeto si se regnala i to ti izliza ... vliza6 si v profila i si otvarq6 snimkata (tam gi prika4a momentalno bez da se preglejdat za tfa ti i prepory4vam toq sait) ta tam ve4e znae6 kato normalen avatar sys URL-to na snimkata slaga6 v grafata za avatara (pyrvo si iztirii stariq) i si gotova ako ima6 vyprosi pi6i mi :P