PDA

View Full Version : Sveti Valentin!!!



Sunny_stz
02-07-2005, 19:46
Nablijava edin strahoten praznik kak mislite da si go prekarate???Veroqtno s vashata polovinka,a kakvo mislite da mu\i podarite za sv. Valentin??Mislili li ste za tova???Nadqvam se az da si prekaram hubavo s moq priqtel na sv. V. kupih mu mnoo sladi4uk podaruk :D

e4o
02-07-2005, 20:04
Nablijava edin strahoten praznik kak mislite da si go prekarate???Veroqtno s vashata polovinka,a kakvo mislite da mu\i podarite za sv. Valentin??Mislili li ste za tova???Nadqvam se az da si prekaram hubavo s moq priqtel na sv. V. kupih mu mnoo sladi4uk podaruk :D
i kakvo tolkova sladko si mu kupila :D :wink: ,
a ina4e i as 6te karam nqkude s moq priqtel praznika, no o6te nz kude, a i o6te ne sum mu kupila ni6to, tiq dni 6te trqbva da poobikolq da namerq ne6to interesno :D

Zara^
02-07-2005, 20:15
Ami i az bi trqbvalo da buda s oq priqtel....oba4e naposleduk ne6to ne vurvi mejdu nas taka 4e sled 1 sedmica moje ve4e i da sum bez priqtel. I ako stane taka sigurno 6te se suberem po jenski s moite priqtelki, koito sa svobodni, v smisul koito nqmat gadje i pak 6te si prekarame dobre

pinK_Baby
02-07-2005, 20:27
edna priqtelka kaza ne6to mnogo vqrno kato se zamislq...Sveti Valentin e denq ,v koito osyznava6 dokolko iska6 da si s gadjeto si...ako ne iska6 da si s nego po edna ili druga pri4ina zna4i ne6to ne vyrvi....togava mai se razbira dyrji6 li na nego...moje bi i za tva togava mnogo dvoiki kysat....prosto ne namirat smisyl v tova koeto pravqt zaedno...

aBeP4eTo
02-07-2005, 20:34
Как с к0г0 !? с всичките си приятелки к0ит0 0бичам !Никви м0мчета ! Никви п0дараци ! Да не съм луда да си харча парите за някъв ...... :shock: Страх0тен празник дрън дрън ! :lol:

Confusion
02-07-2005, 20:48
Как с к0г0 !? с всичките си приятелки к0ит0 0бичам !Никви м0мчета ! Никви п0дараци ! Да не съм луда да си харча парите за някъв ...... :shock: Страх0тен празник дрън дрън ! :lol:

Този празник и на мене не ми се нрави много много.... май все покрай него се случва така че съм сам :( тз
А тази песничка където си я сложила на "местожителство" е перфектна да си я пусниш в такъв момент :)

Sunny_stz
02-07-2005, 20:50
Ami kupih mu edno sur4ice ,koeto kato go natisne6 kazva ,,obi4am te'' mnoo e sladi4ko :) Ami i az mislq 4e sv.V. e edin mnogo specialen praznik i .....................6e si go prekara6 o6te po-qko ako si nameril\a lubovta

02-07-2005, 20:52
Свети Валентин е празник, който се празнува на 14 февруари. На тази дата влюбените разкриват един на друг, че се обичат. Първоначално стар римокатолически празник в чест на Св. Валентин, той вероятно започва да се свързва с романтичната любов през Средновековието.
На този ден още през 14 век започва да става традиция да се разменят любовни послания под формата на т. нар. валентинки. Съвременните символи на любовта сега са сърцето и образа на крилатия Купидон. През 20 век ръчно написаните послания биват заменени от масово произвежданите готови картички.
Когато двама влюбени вечерят на Св. Валентин, тяхната връзка често се счита за сериозна.

02-07-2005, 20:54
edna priqtelka kaza ne6to mnogo vqrno kato se zamislq...Sveti Valentin e denq ,v koito osyznava6 dokolko iska6 da si s gadjeto si...ako ne iska6 da si s nego po edna ili druga pri4ina zna4i ne6to ne vyrvi....togava mai se razbira dyrji6 li na nego...moje bi i za tva togava mnogo dvoiki kysat....prosto ne namirat smisyl v tova koeto pravqt zaedno...
В последно време май зачестяват случаите на поздравяване мъж-мъж и жена-жена. Много гейзери се навъдиха ... :!: :wink:

Nekasa4a
02-07-2005, 20:57
Az praznuvam Trifon zarezan :P

^efas^^
02-07-2005, 21:07
И аз :lol:

DeSsi
02-07-2005, 21:16
A tezi koito shte sa sami kakvo da pravqt ??? :cry:

02-07-2005, 21:32
ami az na tozi praznik 6te sam v skrab sigorno za6toto se razdelix savsem skoro s nai golqmata mi lubovv.......... tolkova mn me boli :((( no karai jivota prodaljava gadno mi e 4e toi izob6to ne razbra kolko mn go obi4am i neznae kak me boliiii kogato ne e do men :( no iskam ot sarce na tozi praznik da se slu4i 4udo i nie da se saberemmmm ako tova se slu4i 6te povqrvam 4e SVETI VALENTIN e praznika na vlubenite ....... i na xorata ot foruma iskam da im kaja da ne dopuskat gre6ka kato moqta i da obi4at polovinkata si

angelski_o4i
02-07-2005, 22:05
az 6te go prekaram s gadjeto si!(za koeto stra6no mn se radvam)dnes pravehme 1 mesec ot kakto sme zaedno i toi mi podari edin sra6no gotin buket s karvavo 4ervena roza i edna super sladka karti4ka.
toi e mn romanti4en i bih iskala da vi pitam:
BILI HARESALO MOM4E PLU6ENA IGRA4KA(me4e ili sar4ice)ZA PODARAK ZA SV.VALENTIN?
PLSSSSSSSSS KAJETE MI!

Sunny_stz
02-07-2005, 22:14
Sus sugurnost 6te q haresa ,osobenno ako e pee6ta i kazva ,,obi4am te'' az po-gore kazah 4e tva mu kupih,ama o6te ne sum mu q podarila,neka doide denqt:)))))))))))))Sigurna sum 4e mnoo 6te se zaradva na tova!!!E...........pone az bih se zaradvala mnoo:)

Ri4i^
02-08-2005, 08:16
Az praznuvam Trifon zarezan :P
O, luboffff moq za teb ne se i sumnqvam {sladkoto mi alkoxoli4e} oba4e tui kato i az ne ti otstupvam 6e gi praznuvam dvata zaedno. :lol:
Samo 4e o6te se 4udq kfo da mu vzimam na moq...ama ne gi 6ta tiq banalni sur4ica i drun drun...abe 6e go izmislim :)

zElEnA^mAsLiNkA
02-08-2005, 08:24
DeSsi Ak0 06te ne ste se zavydili s ti znae6 k0i praznuvai Trif0n za Rezan :} :PP

DeSsi
02-09-2005, 09:34
zElEnA^mAsLiNkA mi nishto nqma da stane tyi 4e shte sym si sama i shte praznuvam trifon Zarezan s butilka vodka v ryka ;))

bodil4e_f
02-09-2005, 12:41
ami i az 6te sam s priqtelq mi.o6te ne sam my kypila ni6to i nqmam predstava kv da my kypq
mislq 4e za mom4e na 18godini plu6eni sar4ica<spored men sa za momi4eta> i igra4ki ne stavat....i nz kvo...6toto ve4e xodim ot mesec i o6te ne myz nam mn vkysa za parfiymi i naistina nznz

Devilsplaymate
02-11-2005, 11:32
s friendovete i friendkite...

Iliqn4eto
02-11-2005, 13:09
heh ...az vse o6te nz s koi 6te sam...:}ma predpolagam s priqtelkite si ,nqma da praznyvam Sv. Valentin,tai kato si nqmam priqtel.. nito pa Tr.Z za6toto ne piq..:}} ma 6te izmislq ne6to kak da mi e veselo,pa dano v toz den si namerq nqkoq samotna polovinka,koqto e za men.. heh:)

rosskata
02-11-2005, 13:37
A tezi koito shte sa sami kakvo da pravqt ??? :cry:

8) Ще се напият като говеда, как кво 8)

Momchence
02-11-2005, 16:10
Ok mislq 4e ve4e sam pisal takova mnenie no pak 6te se izkaja :lol: Kakyv sveti valentin kfi 5 leva az ne sam 4uval v pravoslavniq kalendar da ima takova ne6to a dokolkoto znam bylgaia e izto4no pravoslavna dyrjava po religiq....znam 4e mnogo hora ne im puka za religii i takiva raboti ama za6to trqbva da kopirame amerikancite i drugi podobni ..... Ako obi4a6 edin 4ovek naistina ne pre4i da mu napravi6 iznenada podarak ili kakvoto i da e vseki boji den!! za6to trqbva da e na "sveti valentin" seki si kazva "auuuuu sega moito gadjeeee mi e kupilo podarakkkkkkkk auuuu" ili "moito gadje mi podari *** za 150 leva a tvoq kakvo ti podari" ili "lele sega kakvo da kupq na gadjeto" hora q se usaznaite ... mnogo pove4e si zaslujava primerno datata na koqto ste trygnali ili za rojdeniq den na drugiq ..... ili prosto taka bez pri4ina mnogo po qko 6e e ....kfo iskate da mi kajete 4e specialno edin den v godinata trqbav da se pokazva lubovta kam drugiq .... typooo .... mnoo typo mi se struva :?

^efas^^
02-11-2005, 17:01
Ok mislq 4e ve4e sam pisal takova mnenie no pak 6te se izkaja :lol: Kakyv sveti valentin kfi 5 leva az ne sam 4uval v pravoslavniq kalendar da ima takova ne6to a dokolkoto znam bylgaia e izto4no pravoslavna dyrjava po religiq....znam 4e mnogo hora ne im puka za religii i takiva raboti ama za6to trqbva da kopirame amerikancite i drugi podobni ..... Ako obi4a6 edin 4ovek naistina ne pre4i da mu napravi6 iznenada podarak ili kakvoto i da e vseki boji den!! za6to trqbva da e na "sveti valentin" seki si kazva "auuuuu sega moito gadjeeee mi e kupilo podarakkkkkkkk auuuu" ili "moito gadje mi podari *** za 150 leva a tvoq kakvo ti podari" ili "lele sega kakvo da kupq na gadjeto" hora q se usaznaite ... mnogo pove4e si zaslujava primerno datata na koqto ste trygnali ili za rojdeniq den na drugiq ..... ili prosto taka bez pri4ina mnogo po qko 6e e ....kfo iskate da mi kajete 4e specialno edin den v godinata trqbav da se pokazva lubovta kam drugiq .... typooo .... mnoo typo mi se struva :?
Я туй гу каах у другата тема на нази Св. Валентин не требе на нази требе само Трифон Зарезан

LunaTriCk
02-11-2005, 19:50
Наближава този прокълнат ден. Денят, в който всички имащи половинки повсеместно изглупяват, а тези които и тази година твърдо отстояват принудителната си самота намират още една причина да мразят деня, месеца и годината изобщо. Денят, в който "влюбените" започват безмлостни игри на криеница. Започват да се задават задължителните въпроси -"Обичаш ли ме още?", "Дали не си е намерил/а друг/а?" и се подлагат на куп весели изтезания. Денят прикрил под изманото си любовно лустро иначе доста перверзно чувство за хумор, карайки всички да се спрат и да се запитат "Има ли изобщо някой, който да ме обича днес?" И след осъзнаване на горчивата истина се появява вълна от депресии, истерични кризи и дори драматични преминавания от състояние на живот в състояние на секси аутопсиран труп в моргата. И всичко заради един ден, в който се издига в култ онова чувство, което хората най-силно мразят. Или това е единиствения ден в годината, в който изобщо се замисляме дали обичаме изобщо нещо. Замисляме се върху самото чувство Любов и това е единствения ден в годината, когато разбираме, че всъщност изобщо не сме обичали никого през цялата година. И решаваме да покажем на тези, които евентуално биха си направили труда да се появят на собственото ни погребение, че наистина си струва да го направят. А и все пак това е единственият ден в който твърдо решаваме, да си намерим спътник или спътница в живота и да започнем да ходим на онези тъпи приятелски събирания и да се правим, че харесваме Иван и Мария, които не спират да говорят за това колко са щастливи и постоянно се лигавят докарвайки ни до пълно отващение. Както и да е. Все пак може би тази година самотните ще ги огрее и ще заменят независимата си самота за напълно зависимо съществуване в Двойка. Дано

one_touch
02-12-2005, 08:50
Vui nai nakraq sum s priqtel na tozi den , vsu6nost priqtel koito obi4am i sam mnogo 6tasliva i pojelavam na vsi4ki da si izkrata ackoto s ili bez priqteli za6toto tozi praznik ne e samo za gadjetata a za vsi4ki koito se obi4a po vsi4kite na4ini koito moje da se obi4a .
az na praqtelq mi mu kupi ramka i mu izkarah edna na6a snimka i su6to edno sar4ice koeto imitira celuvka i posle kazva I love you . az mnogo si se radvam na podaraka dano i na nego d mu haresa

Тед:)
02-12-2005, 14:52
Според мен се предава прекалена важност на празника...Просто излезте с половинката си,разходете се,пиите по нещо на някое спокойно място,изтанцуваите един блус,кажете си,че се обичате и се приберете хванати за ръце..Това е идеята на празника..Толкова ли е трудно :roll: