PDA

View Full Version : Само два пръста те правят гей



LunaTriCk
02-07-2005, 19:13
Само два пръста те правят гей

Просто аритметично действие сочи дали сладураната ви е на другия бряг

Обидно е, когато с месеци ухажваш eдна девойка, носиш й цветя, помагаш на вилата на родителите й и вършиш ред други подвизи, изведнъж да откриеш, че зад милото личице се крие извратена личност. Какви ли не способи предлагаха психолозите: да следите маниерите й, тембъра на гласа, облеклото - но напразно. Едва наскоро гръмна сензацията - открита бе лакмусовата хартия за гейове. Британски учени заявиха, че съществува поне един начин за определяне на сексуалната ориентация на човека, като за тази цел е достатъчно да се измерят два пръста на дясната ръка. Процедурата е съвсем проста: дължината на показалеца трябва да се раздели на дължината на безименния пръст. Полученото число показва безпогрешно истинската същност на човека. Ако е мъж и получи коефициент по-малък от 0,97, той трябва незабавно да престане да се заглежда по жени, защото се оказва, че е активен гей. Проблеми с ориентацията имат и жени с коефициент до 0,97: цифрата свидетелства, че притежателката на тези пръсти е пасивна лесбийка. Един коефициент от 0,97 до 0,99 е отличен за мъжете - той фиксира абсолютния мачо. За жените тази амплитуда също не е лоша. Тя свидетелства, че у представителките на нежния пол ориентацията е нормална, макар че жената едва ли може да се надява на някакви изключителни успехи в постелята. Ако полученият коефициент се намира в пределите на 0,97-1,1, то другите жени просто ще умрат от завист: вие сте най-апетитната хапка за всеки мъж. Да преспи една нощ с вас е заветната мечта на всеки нормален представител на силния пол. Мъжете с подобен коефициент пък едва ли биха впечатлили когото и да е в сексуален план.
Хората с коефициент над 1,1 са обезателно хомосексуалисти. Естествено, за това знаят само жените. Представителките на прекрасния пол, притежаващи такива пръсти, обикновено са активни лесбийки. Мъжете може и да не подозират за истинската си същност - те са пасивни гейове.
Тези сензационни резултати са обнародвани от професора по психология Джон Менинг от университета в английското графство Ланкашър. Данните му бяха потвърдени и от други учени, изследвали над 10 000 мъже и жени. Пропорцията на пръстите е заложена още в утробата на майката, когато зародишът е на около 3 месеца. Показалецът израства благодарение на мъжкия полов хормон тестостерон, а безименният - за сметка на женския, естрогена. При правилен химически баланс се получават нормални пропорции. Но ако той е нарушен, очаквайте отклонения. Излишъкът от тестостерон в организма на майката се появява в случаите, когато бременната жена остава неудовлетворена. Така че, ако бащите в семейството искат нормални деца, трябва от време на време да изпълняват съпружеския си дълг. Но - умерено. От безмерната полова радост се излива прекалено много естроген, а заедно с това и рискът бъдещата девойка да се превърне в пасивна лесбийка, а момчето - в ласкав гей.

LiNkiN4eTo
02-07-2005, 19:23
edna ot dulbokomislenite temi na LunaTrick :D

02-07-2005, 19:24
Hehehehe - 1.074626866 AUP NE SUM LESBIIKA :):)

AvLee
02-07-2005, 19:28
Хах.а от къде се мери :roll: От горе на ръката до кокалчето,от долу...

02-07-2005, 19:33
аз пък съм 1.25 какво ще рече това ??
нали делиш дължината на показалеца по дължината на малкия пръст

Confusion
02-07-2005, 19:35
Ами така на око като гледам на мене безименния ми пръст е с 1-2мм. по-дълъг от показалеца и кво трябва да следва това :) че спадам в границата за мачо или съм бил пасивен гей хахаха....
Тоя професор по психология има нужда да отиди при друг психолог да го прегледа :)

Sunny_stz
02-07-2005, 19:43
auuu kvi sa tiq gluposti

AvLee
02-07-2005, 19:51
:lol: Получи се 0,98.......и някви си цифрички :lol:

Nekasa4a
02-07-2005, 19:53
edna ot dulbokomislenite temi na LunaTrick :D

Abe nqkoi pat se 4uda dali prai dr ili samo stoi otqh i misi takiz rapboti :!:

LunaTriCk
02-07-2005, 19:58
Ами така на око като гледам на мене безименния ми пръст е с 1-2мм. по-дълъг от показалеца и кво трябва да следва това :) че спадам в границата за мачо или съм бил пасивен гей хахаха....
Тоя професор по психология има нужда да отиди при друг психолог да го прегледа :)

Безименния пръст е този след кутрето на лявата и предпоследния на дясната ръка. Ако той ти е по-дълъг от показалеца. не ми се мисли къв изрод си честно....

^efas^^
02-07-2005, 20:04
Пхаахахахаха тва са абсолютни глупости хахахаа

LiNkiN4eTo
02-07-2005, 20:25
Nekasa4a ima ne6to takoa :wink:

GeRyTo
02-07-2005, 20:27
Хохох моя резултат е 1.01 :D :D :D :D

GeRyTo
02-07-2005, 20:29
Nekasa4a ima ne6to takoa :wink:

Един от дълбокомислените постове на LiNkiN4eTo :evil: :evil: :evil:

zElEnA^mAsLiNkA
02-08-2005, 06:57
hahahahahah Az kf0 sq ? Bezimeniq mi pryst e p0-dylyg 0t p0kazaleca ! hahahahahhahahah Kfa izr0dka sym bila Maik0 i lqvata ryka pyk e 0bratn0 - bezimenniq e p0-malyk 0t p0kazaleca hahahha

Тед:)
02-08-2005, 07:02
Хих;)Очаках да прочета всичко но не и това;)

Murderdoll
02-08-2005, 09:03
хахахах е тоя тест не ми казва нищо
ново-коефициента ми е 0,93 :roll:

BaT_GirL
02-08-2005, 09:06
edna ot dulbokomislenite temi na LunaTrick :D
ахам...яко е