PDA

View Full Version : Заслужавали си да започнеш връзка с момиче ...



02-07-2005, 20:11
което открито заявява , че иска само секс и не желае сериозно обвързване?Има ли смисъл да се започва нещо ,може ли да го говори нарочно това ?

02-07-2005, 20:16
Da 6to ne ! Tva sa edni ot nai qkite vraski - samo seks nikvo obvarzvane - prosto uvajenie - respect bez da trqq da si zvanite po 15 puti na den i da si kazvate che sa obichate sled samo 2 sedmici vraska ne trqq da se praite na idioti za da tragne drugiq s vas - ave super e! opitai ot sichko vkluchitelno i tova! :D

02-07-2005, 20:21
Сам ще трябва да решиш кое е по-важно за теб :!: :roll:
Не води селянките в града :!: :!: :!: Намери си друга :!:
Направи така, че тя да разбере твоите чувства. Ако няма друг начин, направо й кажи, че я харесваш, покани я на кафе (сладкарница), кино ако искаш - може да прецени, че един ден иска да се прибере с по-късен автобус.
Говори с нея (много). Жените разбират любовта повече като общуване (това е правило, но има и изключения ). Говори с нея, като с твой приятел, не като с някакво различно от човек създание, което не може да те разбере. (е, ако не си пада по футбол, бира, жени и компютърни игри - ограничи точно тези теми).
Покажи й, че може да ти вярва и да разчита на теб, а не варианта от един виц "една тухла зад главата и докато е още топла" :!: Ако се наложи да остане насаме с теб, да не се чуди кога точно ще й връхлетиш или да се чувства неудобно, а че може просто да си говорите - освен ако тя няма нещо наум.
Това, което в никакъв случай не трябва да правиш е да пропуснеш своя шанс. По-добре тя да разбере какво чувстваш и да те отхвърли (въпреки, че боли), отколкото "аз я обичах, но тя така и не разбра, щото нито й казах, нито й показах", или по-лошият вариант: "аз я обичах, тя ме обичаше, но никой не намери смелост" :!: :!: :!:
Успех :!: Не, това не е работа - всъщност исках да кажа "Късмет!" Той е по-подходящ за случая!

Confusion
02-07-2005, 20:28
което открито заявява , че иска само секс и не желае сериозно обвързване?Има ли смисъл да се започва нещо ,може ли да го говори нарочно това ?

Да ти кажа от това по-прекрасно за един мъж няма :) Аз защо ли подяволите на съм попаднал все още на такова момиче :? :shock: :roll: :evil:

02-07-2005, 20:32
Mi za poznai sa s men i ako si dopadnem moje da ni izleze kasmeta :lol:

Josefinne
02-07-2005, 20:42
Ако тя го желае и ти -също, не виждам причина да започнете такава връзка. Въпроса е само един от двама ви да не почувства нещо, защото тогава положение и за двамата става неприятно. По-склонна съм да мисля, че момиче, което иска секс би почувствало нещо полсе, отколкото едно момче. Опитай, ако имаш чувства към нея да събудиш такива и у нея, но не започвай с нагласата, че ще успееш...

popii
02-07-2005, 21:33
Mi za poznai sa s men i ako si dopadnem moje da ni izleze kasmeta :lol:

Kitii mi daj da se zapoznaem be? imash li 18?;))

popii
02-07-2005, 21:35
Mi za poznai sa s men i ako si dopadnem moje da ni izleze kasmeta :lol:

Kitii mi daj da se zapoznaem be? imash li 18?;))

02-07-2005, 21:40
Tc na 16 sam, sory da razocharovam ama sam zapazena lqhahahahah :D neshto otkacham naposledak

I_love_des1
02-07-2005, 22:08
Tc na 16 sam, sory da razocharovam ama sam zapazena lqhahahahah :D neshto otkacham naposledak

Kittie 6te te nalazq 4ak v burgass ! :) :twisted:

DJ|DarkNeZz
02-07-2005, 23:42
Това е мъжката мечта :))
1.Ако търсиш само това за момента да
2.Ако искаш нещо сериозно си ги избий тея от главата щото с такива връзки като жигуло само ше си седиш не че е лошо :))

korn___
02-08-2005, 04:23
ami brato moje ama tva nosi samo lo6i posledstviq...
da ne zeme6 da se vlubi6 i posle tq da si trugne 4e znam kakvo e 4ustvoto za men li4no ve4e e malko po gadno ot kolkoto tva da mi izgori sandvi4a na pe4kata v rabotata mi ve4e ne mi pravi vpe4atlenie :D :twisted: :D

divine^temptation
02-09-2005, 01:01
абе момче, ти настина имаш чуства към това момиче или си.. не знам и аз акво!.. за това, което ти е казала/предложила (за мен си е цяло предложение :twisted:) тази мадама мечтае 80 процента да не кажа 100 от мъжкото войнсто... или скачай... или поне пусни кокала на другите кучета:)) изразявам се образно, да няма нацупени момичета :twisted:

SANDRETO
02-09-2005, 09:46
amii moje i da govori taka za d ase predpazi ot obvarzvane i sledovatelno ot stradanieto sledvashto ot obvarzvaneto...nz moej puk i samo sex da iska,che losho li shti e da praish sex non-stop a :?: :twisted: 8)

Nekasa4a
02-09-2005, 11:02
Ba nameri mi i na men takava samo sas sex i ni6to dr cena nqma da ima taq kva vraska ti si q peri pak si prai kot iska6 :!: Tva e jena za men :!: :D

bloodranger
08-03-2007, 00:34
hahahaha faida ima vav vseki sex hahahaha

08-03-2007, 00:42
:twisted: ДА :twisted:

08-03-2007, 09:43
Mi tiq vruzki sus samo sex za dobri dokato ne iznikne ne6to istinsko. t.e. vuob6te ne mojem da si govorim za uvajenie :D kvo uvajenie moje da ima6 kum mackata koqto ti sluji samo za sex? to4no nikvol. ebe6 svur6va6 i are begai. sled opredelena vuzrast tova prestava da e dostatu4no i madamite koito slujat samo za tova spirat da budat aktualni :)

08-03-2007, 11:13
ако няма да я праскаш дай и телефона че такива ги търся само