PDA

View Full Version : Евровизия



Niilo
02-07-2005, 23:02
Какво ви е мнението за Евровизия?

Според мен, тези 12, които избраха, въобще не би трябвало да ни представят на този изключително престижен конкурс (от тук са тръгнали АББА). Или поне не с тези песни, които бяха избрани.

Колкото и да ги ненавиждам, трябваше Каризма да ни представят. Просто мисля, че правят достатъчно комерсиална и масова музика, която ще се хареса на света. А и има капчица уникалност, което е похвално за днешно време.

*SCHWARZ*
02-08-2005, 04:20
Ами да ....не съм съгласна че избраха
Cravity Co и
Софи Маринооооооооваааааа
и Слави

^efas^^
02-08-2005, 06:59
Какво ви е мнението за Евровизия?

Според мен, тези 12, които избраха, въобще не би трябвало да ни представят на този изключително престижен конкурс (от тук са тръгнали АББА). Или поне не с тези песни, които бяха избрани.

Колкото и да ги ненавиждам, трябваше Каризма да ни представят. Просто мисля, че правят достатъчно комерсиална и масова музика, която ще се хареса на света. А и има капчица уникалност, което е похвално за днешно време.
Моля :?: :?: Каризма да ни представя там ли ве ти О.К. ли си ве пич чувал ли си им концерт дето пеят на живо ве. Аз чух един и мислех че някви други пеят те НЕМОГАТ да пеят тия двамата и музиката нея правят те пишат им текстовете и музиката те само изпълняват като гласа им сигурно минава през 12473208571 програми докато стигне във вида в който е на записите им.
И аз не съм съгласен за тия дето са избрали, но Софи Маринова поне си има глас

manq4kata{P}
02-08-2005, 08:47
Sofi Marinova imala glas xax.4estno kazano,mai po-dobre 6te6e da bade na Evroviziq da ni predstavq6e Azis.spored men toi ima mn po-hubav glas ot Sofi Marinova.mislq,4e horata(e pone edna 4ast ot tqh,kakto i nqkoi ot pesnite),koito izbraha da ni predstavqt na toq konkurs izob6to ne sa podhodq6ti,noo kvo da se pravi,ve4e e fakt :? :roll:

final_fantasy_fan
02-08-2005, 09:11
ot tezi 12 mislq 4e samo MELODY mogat da ni predstavqt dobre(sledki sa i pesenta e gotina),no ina4e nai-dobre kolkoto i da ne smqtat drugite taka,mislq 4e ru6i 6te6e da se spravi nai-dobre(e i karizma su6to).VSI4KI:glasuvai te za melody :D

^efas^^
02-08-2005, 09:36
Sofi Marinova imala glas xax.4estno kazano,mai po-dobre 6te6e da bade na Evroviziq da ni predstavq6e Azis.spored men toi ima mn po-hubav glas ot Sofi Marinova.mislq,4e horata(e pone edna 4ast ot tqh,kakto i nqkoi ot pesnite),koito izbraha da ni predstavqt na toq konkurs izob6to ne sa podhodq6ti,noo kvo da se pravi,ve4e e fakt :? :roll:
Азис верно има по хубав глас от Софи Маринова на тя поне може да пее не е като Каризма

e4o
02-08-2005, 10:07
ot tezi 12 mislq 4e samo MELODY mogat da ni predstavqt dobre(sledki sa i pesenta e gotina),no ina4e nai-dobre kolkoto i da ne smqtat drugite taka,mislq 4e ru6i 6te6e da se spravi nai-dobre(e i karizma su6to).VSI4KI:glasuvai te za melody :D
mene puk hi4 ne me kefqt melody, no taka ili ina4e ne bih se ohar4ila za nikoi :lol: , koito spe4eli, neka toi da hodi :D

6u6inka
02-08-2005, 12:16
Да си призная честно не съм много наясно с този конкурс, но които са ги избрали да продължат - са ги избрали зрителите.... така че никой не е виновен.

LiNkiN4eTo
02-08-2005, 12:24
manq4kata{P} skrii sa nqkade :!:

MaD_CaT*
02-08-2005, 17:44
Ае...и според мен никой не може да ни представи достойно....ся харесват ми някои песни на Графа(до перди миналта година му бях голяма фенка :shock: ).....но просто с песента "Ако има рай" .... :? :roll: :twisted:

eNigMaTic^
02-09-2005, 11:01
Уффф.Мен най-ме кефи Устата.Ама се ми е едно.Който и да е от БГ няма да спечели :twisted:

Bolid1
02-09-2005, 11:50
Да си призная честно не съм много наясно с този конкурс, но които са ги избрали да продължат - са ги избрали зрителите.... така че никой не е виновен.
Abe to i v big brother i vav vot na doverie izbiraha zritelite ama....

02-09-2005, 21:53
Здрасти. Тряяше да ни представят:
LAST HOPE
VENDETTA
CABANI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
VZRIV!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
MICH BUKHANKHAN!
ANABOLIC
ANAL FURY
CUMSHOT
POMOIDOR
XARBUZX

02-10-2005, 13:50
tva e mnoo vqrno .6toto v bg takova ne6to vinagi e imalo ne e vajno kolko glasa sa dali a kolko pari sa se hvarlili .i ne mislq 4e nqkakvi starci mogat da ni predstavqt na evroviziqta 6toto tiq de da gi znam ama mogat da peqt no mislq 4e tozi konkurs e mqsto za otkrivane na mladi talanti a te otdavna ne sa mladi

Диана
02-12-2005, 22:55
Тази вечер за пореден път стана ясно че живеем в абсурдна държава.Браво на Слави!

koi4o
02-12-2005, 23:09
mdam.. toi e choveka.. basi durjavata si4ko e do parite

ски4
02-13-2005, 08:32
Ebax ti idiot6tinata evala na batko slavi 4e im go kaza v o4ite i publi4no pri tova ne e vajno iavno koi 6te ni predstavi a koi 6te si plati za da go napravi

DeaTHroW-ReC_F
02-13-2005, 09:45
мтака..обречени сте да прочетете некомпетентното ми мнение..
щете или нещете тва е живота...
значи първо..песните които бяха избрали са отвратителни...ахаха само 2-3 си заслужавваха според мене...защото се пак са различни стилове..аз не харесвам всичко...
мраза поп фолк-а,но вижте... песента на слави и софи наистина си заслужаваше....щото слави си е доста известен нема кво да се лъжеме..но вече в другата тема се спомена че балада не би спечелила....за това отписвам и Графа-Ако Има Рай..(мн хубава песен...вчера я чух за пръв път..)
И...понеже за евровизията се иска нещо истинско..нещо грандиозно..колкото и да ми е странно да го кажа.. Кали..напоследъка е направила някакви песни..с етно звучене съчетано с старата бг музика..което е страхотно,,а и доката пее,самия начин ,по който предоставя песента е мн красиво..(гледах в шоуто на слави когат с негу изпълни някаква песен..мн хубаво го беше направила..)
и другия вариант...за нещо по ритмично и .."секси" тва е на устата-всички дрехи ми пречат..може да е рап обаче издържан в сяка категория... мн хубаво я е направил песента... нз обаче кой е гласувам за КаФФе..толкоз...аз също подкрепям слави,за това кеото направи вчера..и му вярвам