PDA

View Full Version : Momche bez kosmi



MadNesScHo
02-08-2005, 13:33
Q mi kajete ima li neshto losho che si pochistvam krakata:) Shoto tuka maika mi i nqkoi priqteli koito ne si mahat kosmite po krakata i izobshto po tqloto vikat che tova e geysko, a az neobicham da imam kosti nqkak si se chustvam dosta nekonfortno

Bolid1
02-08-2005, 13:36
Mi spored men nqma losho, shtom ti pre4at ;) poznavam i drugi mom4eta det si gi mahat... ma to mai v dneshno vreme mom4etata imat po malko okosmqvane ot kolkoto momi4eta :roll:

*SCHWARZ*
02-08-2005, 15:03
Братле изобщо не е гейско???
Не че нещо ама....не е хубаво да си косматко

manq4kata{P}
02-08-2005, 16:11
Q mi kajete ima li neshto losho che si pochistvam krakata:) Shoto tuka maika mi i nqkoi priqteli koito ne si mahat kosmite po krakata i izobshto po tqloto vikat che tova e geysko, a az neobicham da imam kosti nqkak si se chustvam dosta nekonfortno

amm 6tom ti pre4at,mahai gi.tva si e tvoi izbor.6tom taka ti e po-dobre,ne obra6tai vnimanie kakvo ti govorqt :)

P.S.a i osven tva ne se pi6e "nekoNfortno" ami "nekoMfortno"

Confusion
02-08-2005, 18:23
Еми и аз си махам космите на краката ! Няма нищо лошо. На някои момичета даже повече им харесва :)
Този който ти каже, че това е гейско можеш спокойно да му теглиш една майна и точка :)

MadNesScHo
02-08-2005, 18:26
E stiga mi opravqli pravopisnite greshki ne sym zavyrshil pyrvi klas:P

miloto_girl_4e
02-08-2005, 18:34
lele,to nqma ni6to geisko v tova !
naprotiv daje e mnogo qko :)
evalata,4e se podurja6 :!: :wink:

Buono_Il_Brutto_IlCattivo
02-08-2005, 19:02
a az neobicham da imam kosti nqkak si se chustvam dosta nekonfortno

Здрасти. Аз не съм културист. Кат не обичаш да имаш кости вземи се обезкости и стани лигав плужек. Може да почнеш с ребрата. Тъкмо ще можеш сам да си правиш свирки. Напускам.

spt
02-08-2005, 20:49
Пич, пише се НЕКОМФОРТНО....вземи се образовай малко, вместо да си бръснеш краката. И аз го намирам за педерестко.

MadNesScHo
02-08-2005, 21:10
Елеее стига е една грешка аз ви питам нещо вие за друго се хващате..., а това за ребрата сигурно си го пробва кажи дали е хубаво пък ще си помисля дали да го направя :)

Ev1lG1rL_
02-08-2005, 21:47
a az neobicham da imam kosti nqkak si se chustvam dosta nekonfortno

Здрасти. Аз не съм културист. Кат не обичаш да имаш кости вземи се обезкости и стани лигав плужек. Може да почнеш с ребрата. Тъкмо ще можеш сам да си правиш свирки. Напускам. xaxax awe sme6nik ti 4uva6 li se???ako na tew nqma koi ti pravi svirki ,na nego opredeleno ne mu se nalaga :twisted: :twisted: :twisted: a otnosno kosum4etata mnogo po qko e da gi nqma 6tot vse pak ako iksa6 ne6to kosmato ti trqbva 6e si vzeme6 ku4e:))))

BABY_SEXY_GIRL
02-08-2005, 21:54
Haresvam muje, koito se grijat sa van6niq si vid, po-dobre otkolkoto nqkakav smradlivec :wink: Tova govori 4e ti puka za oblekloto ti, za vida ti, za uhanieto ti, tova e pohvalno, a koito zavijda da si tvurdi 4e e geisko, ne e :!: :wink:

Traffic
02-08-2005, 22:08
P.S.a i osven tva ne se pi6e "nekoNfortno" ami "nekoMfortno"[/b][/i][/color]хах, то и друго е написал грешно. вместо косМи е написал косТи.
ако не те кефят костите иди в някоя месарница да те транжират. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

02-08-2005, 22:46
Haresvam muje, koito se grijat sa van6niq si vid, po-dobre otkolkoto nqkakav smradlivec :wink: Tova govori 4e ti puka za oblekloto ti, za vida ti, za uhanieto ti, tova e pohvalno, a koito zavijda da si tvurdi 4e e geisko, ne e :!: :wink:
Mnogo pravilno go kaja Renito :) :P

nar
02-09-2005, 00:10
mozhe bi i ne e geisko,li4en izbor na vseki.oba4e haresvam kosmati maje.(tova ne ozna4ava 4e haresvam mrasni i vone6ti)

Ri4i^
02-09-2005, 08:10
Xa mi mnou qsnu 4e 6e si maxa6 kosmite. I tfa vuob6te ne e geysko, daje govori mnogo dobre za teb. Produljavai v su6tiq dux. Daje ako ima6 i po gurdite ili gurba i tqx gi maxai. Preporu4itelno e da stava s kola maska.
Ai i ne im se vruzvai na tiq deto ti se smeqt, 6e vidi6 4e mnogo skoro i te 6e po4nat da si gi maxat.

MadNesScHo
02-09-2005, 10:14
По гърба все още нямам и да се надявам е няма да имам :) Иначе по зрънзата се опитват да ми растът, ама хвана пинсетата и ги скубя :P

fostenkata:)
02-10-2005, 20:22
ama mn qsnu che she si gi mahash ne ti si typ che gi mahash a dr.sa typi che si hodqt s tqh kat nqkfi gorili!Evala na pichove kat tebe :wink:

spt
02-12-2005, 15:07
Това, че един въж не се обезкосмява, не значи, че не се грижи за външния си вид. Смръдливостта не иде от космите, а от некъпане. Виж сега ти ако си забелязала смръдливостта от личен опит е друго нещо. Освен това краката няма как да сти смърдят (говоря за бедра, прасци). Т'ва са тъпи изгъзици. Ти да не си избираш мъжете според това дали се обезкосмяват?!...

foxy_f
02-12-2005, 17:17
Abe q ne gi slu6ai drugite, pravi kakvoto nameri6 za dobre.mene li4no mi haresva mom4e s po malko kosmi

AmeLia
02-21-2005, 22:16
xm.. est che shte pravish kvoto sam izberesh, no shtom pitash - mdaa opredeleno smqtam che e pedalsko momche da si maxa kosmite, no pyk super mi e gadno da vidq nqkoi s estestven pulover.. bLLqk.. e.. jenite trqbva da sa sys sateneno gladka koja, pyk myjete vse pak trqbva da se razlichavat ot tqx =Pp i tova che edno momche ne se obezkosmqva izobshto ne znachi che e myrlio..

MadNesScHo
03-03-2005, 21:55
A be ne ti pomnq nick-o tam za kosmite che nesmyrdqt po krakata kak da nesmyrdqt e man ti ne se griji za tqh i shte usetish trypkata za otpushvane na nosleto :) Pyk i kato otidesh na basein ne ti li stava malko gadno kato izleznesh ot ovdata...

monka
03-04-2005, 09:55
nqma ni6to sme6no i geisko v tova da si brasne6 krakata! na mne mi e vs eedno dali gadjeto mi 6te e s obrasnati kraka! pove4eto mi priateli si brasnat krakata

03-04-2005, 10:58
еми не е гейско да си ги махаш аз имам доста приятели дет го правят , но и имам и доста дет не го правят. Различни хора различни вкусове некои моми4ете щете харесват с косми а други без както ти е по добре на тебе така:) За*би кво ти викат другите:)) Аз ли4но ся съм пред дилема дали да ги махам и половината ми казват махай другите не така че си4ко пак упира до мене. Обмисли го добре ии са мятай кво решиш :)

Sunny_Girl0345
09-10-2007, 18:46
Според мен не е гейско. Много е приятно ди видиш момче, без косми по краката. С приятелките ми даже като видим някое момче с косми по кратака и се бъзикаме, че ще си изплетем пуловери :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

BlueAvalanche
09-10-2007, 19:05
Гейско ли ? Това, че нямаш косми по краката те прави гей ? :lol:
И аз се обескосмявам, какво ? Всеки си има право да прави каквото иска със себе си и това вобще не влиае на сексуалноста му

monityY
09-10-2007, 19:50
ne mislq 4e e geysko,suvsem normalno e :P

***BORK@***
09-10-2007, 20:10
Не се притиснявай,направил си много добре =D> не ги слушай другите какво казват,важно е на тебе да ти харесва.

comics
09-10-2007, 21:49
ne e pederastko ;) i az go pravq... ne samo krakata, ami i mishnicite i m/u krakata.. samo zadnika ne pipam i rucete, che tam posle stava opasno, puk i nqma k0i znai kakvo da se maha ;).. vednuj vijdaiki, che si epiliram krakata, maika mi mi kaza " za men ti si 100%tov pederast i nqma da se uchudq, i nqma da se uchudq (2ri put), ak0 veche ne sa te e*ali nqkude..."
Emi nikude ne sa me e*ali.. :D

Adwokat
09-10-2007, 22:29
a az neobicham da imam kosti nqkak si se chustvam dosta nekonfortno

Здрасти. Аз не съм културист. Кат не обичаш да имаш кости вземи се обезкости и стани лигав плужек. Може да почнеш с ребрата. Тъкмо ще можеш сам да си правиш свирки. Напускам.

v 21vek si . no moje bi ti si malko po nazad... :smt019

ProstoAz
09-11-2007, 07:28
Темата е стара!